Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 25 Paź 2013 00:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
Wreszcie!!! Dzięki!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#82 PostWysłany: 25 Paź 2013 11:39 

Rejestracja: 27 Sie 2011
Posty: 84
Ja też skorzystałem i od razu złożyłem wniosek o skonsolidowanie, strona francuska, zatem napisałem po anglijsku ;)
_________________
Czasem samoloty spadają, ale czasu na modlitwę i prośbę o odpuszczenie win wystarczy. Czechu, pilot szybowcowy i samolotowy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 25 Paź 2013 19:17 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 495
Loty: 49
Kilometry: 49 405
niebieski
Jak to wygląda od strony praktycznej, jest jakaś szansa na skorzystanie z przywilejów statusu platinium (np. free late check out) przy pobycie w Polsce?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 25 Paź 2013 19:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
do tej pory miałem gold, w Sofitelach jest to oczywiste, pamiętają o welcome drinkach, są upgrade'y, w pokoju talerz owoców. zdarza się, chociaż nie mają takiego obowiązku, w innych hotelach tej grupy.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Roku, 04 Mar 2016 01:26, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 26 Paź 2013 08:43 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
scorpion1077 napisał(a):
Jak to wygląda od strony praktycznej, jest jakaś szansa na skorzystanie z przywilejów statusu platinium (np. free late check out) przy pobycie w Polsce?


Ja dostałem za darmo late check-out w Mercurym, mimo, że bookowalem przez Expedie. Wystarczyło poprosić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 28 Paź 2013 02:32 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 495
Loty: 49
Kilometry: 49 405
niebieski
Dzięki za odpowiedź!
Przy rezerwacji okazało się, że w sieci novotel late check-out w niedziele jest darmowy(chyba dla wszystkich)
Jak kwestia rozbija się o inne przywileje wyjaśnia strona accor, która dokładnie opisuje, że novotel gwarantuje powitalny drink i upominek vip. Jak będzie w rzeczywistości, napiszę po pobycie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 30 Paź 2013 16:57 

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 20
Dostałem dziś maila od Le Club :

Drogi Pan ...

Naleza Panstwo do grupy naszych najwierniejszych klientów, dlatego z wielka radoscia pragniemy poinformowac, ze przedluzamy waznosc Panstwa karty Le Club Accorhotels Platinum na nastepny rok. Dzieki swojej karcie bedziesz mógl nadal cieszyc sie wspanialymi uslugami i przywilejami, z których korzystales dotychczas podczas swoich pobytów w hotelach grupy Accor!

Panstwa nowa karta Le Club Accorhotels Platinum zostanie wyslana w ciagu 2 tygodni od daty konca waznosci aktualnej karty na nastepujacy Adres: ...


Jeśli faktycznie tak się stanie to super bo z tego konta nigdy nie korzystałem nie było nigdy na nim nawet 0,5 pkt. no i karty nigdy nie dostałem :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 30 Paź 2013 17:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Do mnie taka radosna nowina także dotarła!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 01 Lis 2013 15:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
Kolejna wyprzedaż w sieci hoteli Accor. Będzie 40% taniej i w cenie będzie śniadanie.
Dla członków Le Club, fanów FB i subskrybenci newslettera potrwa od 19 do 29 listopada. Dla pozostałych osób od 25 listopada.
Pobyty: 15 grudnia 2013 - 12 lutego 2014 (niektóre kraje lub wybrane hotele w innym terminie: Grecja, Włochy, Hiszpania i Portugalia do 31 marca, Irlandia i UK do 27 kwietnia, Luksemburg do 28 lutego, hotel Mercure Rosa Khutor w Rosji do 31 grudnia 2013)

http://www.accorhotels.com/gb/promotion ... ices.shtml

Tu wrzuciłem PDF z lista hoteli biorących udział w promocji:
https://mega.co.nz/#!DQQRwZTQ!KXlfT0iXi ... tDp7M0C2z4


Ostatnio edytowany przez skrzat, 01 Lis 2013 15:47, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 01 Lis 2013 15:39 

Rejestracja: 16 Lut 2012
Posty: 161
Dziś w jednym z Novoteli w Pekinie dostałem wybór wczesnego zameldowania/późnego wykwaterowania i upgrade do klasy wyższej (dwa pokoje na rezerwacji, obydwa podniesione).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 01 Lis 2013 16:03 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
Amadeus napisał(a):
Dostałem dziś maila od Le Club :

Drogi Pan ...

Naleza Panstwo do grupy naszych najwierniejszych klientów, dlatego z wielka radoscia pragniemy poinformowac, ze przedluzamy waznosc Panstwa karty Le Club Accorhotels Platinum na nastepny rok. Dzieki swojej karcie bedziesz mógl nadal cieszyc sie wspanialymi uslugami i przywilejami, z których korzystales dotychczas podczas swoich pobytów w hotelach grupy Accor!

Panstwa nowa karta Le Club Accorhotels Platinum zostanie wyslana w ciagu 2 tygodni od daty konca waznosci aktualnej karty na nastepujacy Adres: ...


Jeśli faktycznie tak się stanie to super bo z tego konta nigdy nie korzystałem nie było nigdy na nim nawet 0,5 pkt. no i karty nigdy nie dostałem :D



a miał Ci się skończyć obecny status platinum?
Dostałem dziś z LeClub także maila, ale o przedłużeniu nie było mowy...tylko, że ja mam jeszcze jakiś czas ważny...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 01 Lis 2013 16:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Ja dostałem, że mi się kończy i że jako jestem ich lojalnym klientem to mi przedłużają za friko. Btw. nie spałem u nich ani razu.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Roku, 04 Mar 2016 01:26, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 01 Lis 2013 17:48 

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 20
Dokładnie tak jak pawi nigdy nie nocowałem u nich z "tą" platyną.


Ostatnio edytowany przez Roku, 04 Mar 2016 01:27, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 01 Lis 2013 19:33 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
ja spałem raz, ale na koszt Francy, bo mi lot odwołali i przebookowali na kolejny dzień.
Ale za taki nocleg nic nie dostałem...szkoda, że punktów nie dali, zawsze byłoby ciut więcej ;)
A czy tą kartę to jakoś mogą podesłać bez noclegu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 01 Lis 2013 19:38 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
JJ2010 karta jest wysyłana tylko po odbyciu noclegu. Poza plastikiem do portfela nie trzeba jej w hotelach okazywać.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 01 Lis 2013 19:46 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 495
Loty: 49
Kilometry: 49 405
niebieski
skrzat napisał(a):
Tu wrzuciłem PDF z lista hoteli biorących udział w promocji:
https://mega.co.nz/#!DQQRwZTQ!KXlfT0iXi ... tDp7M0C2z4


Normalnie nie dowierzam, Szczecin po raz pierwszy nie został pominięty 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 08 Lis 2013 04:35 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 84
Witam,

również jestem szczęśliwym posiadaczem statusu Platinum, ale w związku z tym iż nie odbyłem jeszcze żadnego noclegu to nie przysłano mi żadnej karty. Teraz będąc zalogowanym na stronie Accora dokonałem pierwszej rezerwacji noclegu ale podczas samego procesu rezerwacji nie wpisywałem dodatkowo nr karty ani też żaden numer karty a już tym bardziej jej status nie jest uwzględniony na potwierdzeniu rezerwacji.
Czy pomimo tego mam rozumieć że nr karty jest już przypisany do tej rezerwacji (widzę rezerwację po zalogowaniu się na konto Accora) i nie muszę w hotelu dyktować numeru karty by otrzymać punkty i czy w hotelu będą sami z siebie w tym swoim systemie widzieli ów platynowy status?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 08 Lis 2013 09:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
@tomo
Tak, widzą twój Plat status w systemie. Nie musisz wykonywać już żadnych innych działań. Po pierwszym pobycie powinieneś otrzymać Plat plastik pocztą w ciągu 3-4 tygodni.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 19 Lis 2013 12:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Paź 2012
Posty: 196
niebieski
Saul napisał(a):
od dłuższego czasu jest jeszcze ten link, ale nie wiem czy działa

Jeżeli ktoś jest jeszcze zainteresowany to link podany wyżej jeszcze działa w przeciwieństwie do innych.
Właśnie założyłem sobie platynę. :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 19 Lis 2013 12:47 

Rejestracja: 03 Lis 2013
Posty: 59
danziger napisał(a):
@tomo
Tak, widzą twój Plat status w systemie. Nie musisz wykonywać już żadnych innych działań. Po pierwszym pobycie powinieneś otrzymać Plat plastik pocztą w ciągu 3-4 tygodni.


Czy 1 rezerwacja obejmuje też hotele ibis budget? Zastanawam się czy wyślą mi kartę jeśli założyłem sobie konto i zrobiłem rezerwacje ale mailowa dostałem info, że za pobyt w tym hotelu nie dostane punktów. Nie dostałem odpowiedzi co do samej karty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group