Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#7241 PostWysłany: 09 Lip 2017 12:41 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
-- 09 Lip 2017 02:23 --

Nigdy wcześniej nie miałem z tym problemów. W tym Novotelu chyba nie wszystko działa jak należy. Myślę, że obsługująca mnie recepcjonistka nie za bardzo orientowała się w procedurach systemowych i rachunkowych. Ostatecznie noclegi zaliczone, więc dałem spokój z reklamacjami.

-- 09 Lip 2017 12:41 --

Czy ktoś przerabiał zakup gadżetów hotelowych? Kwalifikują się do naliczenia punktów za pobyt?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#7242 PostWysłany: 09 Lip 2017 23:05 

Rejestracja: 17 Gru 2013
Posty: 18
Próbował ktoś rezerwować pokój wraz z dzieckiem z wykorzystaniem punktów? Jeśli w danym hotelu wybieram 2 dorosłych to mogę bez problemu użyć punktów przy płatności ale przy 2 dorosłych + dziecko już takiej opcji nie ma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7243 PostWysłany: 09 Lip 2017 23:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Ja ćwiczyłem bez problemów. Ale to może zależeć wprost od hotelu. Można spróbować w ten sposób ze rezerwujesz pokój bez dziecka a w komentarzu dodajesz ze dziecko ma być. (Oczywiście typ pokój pokoju musi uwzględniać dostawkę czy sofę). Ewentualnie napisz do hotelu czy będziesz mógł użyć punktow na miejscu, w recepcji przy płaceniu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7244 PostWysłany: 10 Lip 2017 00:12 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
Za czasów voucherów można było o te 40 EUR obniżyć sobie rachunek przy płatności w hotelu nawet wtedy gdy w wyborze pokoju na stronie nie było wskazanej możliwości płatności punktami.
Czy tak jest też obecnie? Obawiam się, że jak są "rozwiązania systemowe" to może nie przejść...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7245 PostWysłany: 10 Lip 2017 08:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Dlatego proponuje napisać do hotelu i spytać. System wprawdzie nowy, ale powinni mieć coraz większą wiedzę. Drugą opcją jest skontaktowanie się z infolinią. Kolega wyżej nie napisał jaką taryfę ma, może przy dziecku wskakuje mu jakiś CityBreak czy inna specjalna, wtedy nie ma możliwości korzystania z punktów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7246 PostWysłany: 10 Lip 2017 16:48 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Dziwna sprawa – naliczyło mi punkty za nocleg w Ibisie, ale w dalszym ciągu pobytu nie mam w historii rezerwacji (minęło 8 dni od wymeldowania). Płaciłem za ten pobyt kartą kredytową bezpośrednio w hotelu (nie podawałem danych karty przy rezerwacji na stronie) – miałem blokadę na rachunku karty. Dzisiaj patrzę, że blokada zniknęła, ale na wyciągu nie pojawia się w rozliczonych operacjach. Ktoś miał kiedyś taką sytuację?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7247 PostWysłany: 10 Lip 2017 18:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
dmirstek napisał(a):
Za czasów voucherów można było o te 40 EUR obniżyć sobie rachunek przy płatności w hotelu nawet wtedy gdy w wyborze pokoju na stronie nie było wskazanej możliwości płatności punktami.
Czy tak jest też obecnie? Obawiam się, że jak są "rozwiązania systemowe" to może nie przejść...

Jeśli masz opcję płatności w hotelu to zawsze możesz zapłacić punktami.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7248 PostWysłany: 10 Lip 2017 21:21 

Rejestracja: 18 Sty 2015
Posty: 108
Kiedy zaczyna się kolejna wyprzedaż?
Macie jakieś info? :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7249 PostWysłany: 10 Lip 2017 21:41 

Rejestracja: 28 Maj 2017
Posty: 12
Rezerwowałam 2 pokoje ze swojego konta a punkty dostałam tylko za jeden pokój . W ubiegłym roku zawsze przy takiej rezerwacji były punkty za 2 pokoje . Czy teraz to zmienił regulamin ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7250 PostWysłany: 10 Lip 2017 21:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1392
niebieski
Należą się punkty za 2 pokoje,pobyty nalicza ją za 1 pokój :
"wydatki poniesione przez Członka Programu w zakresie rezerwacji pokoju hotelowego, a ewentualnie także drugiego pokoju w tym samym terminie (czyli za maksymalnie dwa pokoje w hotelu), pod warunkiem, że (i) Członek Programu korzysta osobiście z jednego z tych dwóch pokoi i (ii) w drugim pokoju przebywa osoba niebędąca Członkiem Programu; należy przy tym zauważyć, że jeśli Członek Programu zarezerwuje dwa pokoje, zostaną mu przyznane punkty, ale liczba Kwalifikujących się noclegów zostanie obliczona tylko na podstawie pokoju Członka Programu;"
Góra
 Profil Relacje PM off
akos113 uważa post za pomocny.
 
      
#7251 PostWysłany: 11 Lip 2017 00:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
invasion napisał(a):
dmirstek napisał(a):
Za czasów voucherów można było o te 40 EUR obniżyć sobie rachunek przy płatności w hotelu nawet wtedy gdy w wyborze pokoju na stronie nie było wskazanej możliwości płatności punktami.
Czy tak jest też obecnie? Obawiam się, że jak są "rozwiązania systemowe" to może nie przejść...

Jeśli masz opcję płatności w hotelu to zawsze możesz zapłacić punktami.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Tylko że voucherow już nie ma.
Co masz na myśli?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7252 PostWysłany: 11 Lip 2017 00:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1392
niebieski
Od niedawna można płacić punktami bezpośrednio w hotelu.Na recepcji ściągają Ci punkty z konta,przychodzi Ci sms weryfikacyjny z hasłem,podajesz na recepcji hasło i gotowe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7253 PostWysłany: 12 Lip 2017 10:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2189
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
za 8 dni przedapa mi 1973 pkt (czyli zabraknie 27 pkt aby wymienic na voucher) - noclegu nie opłaca się brać bo wyjdę na zero - chyba ze ktos potrzebuje?
istnieje jakis sposob na 27 pkt ? ;)
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 uważa post za pomocny.
 
      
#7254 PostWysłany: 12 Lip 2017 10:50 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Jak odpowiednio pokombinujesz z noclegiem to przy wymianie na voucher powinieneś być c.a. 30 euro do przodu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7255 PostWysłany: 12 Lip 2017 10:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Ankieta z Club Opinions? 25 lub 50 ptk za sztukę.
Nocleg w wiadomej lokalizacji o ile termin za 39zł się znajdzie na najbliższe dni?
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7256 PostWysłany: 12 Lip 2017 10:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2189
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
wlasnie byłem kiedys w takim hostelu w warszawie i za 39 zł dali tylko 10 pkt ... :)
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7257 PostWysłany: 12 Lip 2017 10:56 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
tu raczej nie chodzi o te marne 10 pkt., a o przedłużenie ważności całego salda
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#7258 PostWysłany: 12 Lip 2017 10:57 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Dokładnie, nie chodzi o pkt jako takie tylko to że będziesz je miał o rok przedłużone.
Góra
 Profil Relacje PM off
suszek lubi ten post.
 
      
#7259 PostWysłany: 12 Lip 2017 11:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
A wymiany na voucher już i tak nie da się zrobić, prawda? Tylko bezpośrednie wykorzystanie punktów przy płatności online/w hotelu lub u partnerów.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7260 PostWysłany: 12 Lip 2017 11:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
@suszek a może jeden z noclegów w hostelu dałbym Ci jakąś odznakę w Places? albo wykupić gdzieś najtańszy nocleg który da odznakę?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
suszek lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group