Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#7001 PostWysłany: 23 Maj 2017 22:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Gdyby ktoś liczył na odznakę GOLF po pobycie w Sopocie, to otrzymałem taką odpowiedź:
sprawa została skierowana do administratora Places. Otrzymaliśmy informację, że Sofitel Grand Sopot nie jest hotelem typu Golf w kontekście wspomnianej aplikacji, a co za tym idzie, brakującej odznaki. Hotele typu Golf mają słowo" golf" w nazwie lub mają własne pole golfowe przynależne do hotelu. Odznaka Golf przyznawana jest wyłącznie za meldunki w tego typu hotelach. Hotel Sofitel Grand Sopot nie posiada własnego pola golfowego a jego obecność na stronie www.accorhotels.com ma jedynie charakter informacyjny, mówiący o tym, że wspomniany obiekt znajduje się niedaleko pola golfowego. Z tego też względu z naszej strony uznajemy sprawę za zamkniętą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
baja lubi ten post.
 
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#7002 PostWysłany: 23 Maj 2017 22:17 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Ja bym tak tego nie zostawił. Jeśli pisałeś z polskim supportem to uważam że sprawa zupełnie nie jest zamknięta i że warto pisać do ich anglojezycznego odpowiednika.

Jestem ciekaw czy każdy hotel który na ich stronie ( albo gdzie tam widnieje to że jest golf) ma pole golfowe. Takim przykładem za który ludzie otrzymywali odznaki golf jest np Mercure Ostrava. Tam to pole golfowe chyba na ulicy albo na korytarzach hotelowych funkcjonuje. Mój przykład to Novotel Sofia gdzie pola golfowego nie ma i nie będzie a jednak odznaka była i po pół roku accor się do tego przyznał.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
baja uważa post za pomocny.
 
      
#7003 PostWysłany: 23 Maj 2017 23:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
Mieliście przypadek, że nagle zmieniła się Wam ilość odbytych noclegów ? Miałem 27, według historii mam 27, a licznik pokazuje 24. Cudowne wsparcie klienta twierdzi, że jest ok i mam im wskazać, który nocleg jest źle naliczony. Przy czym zasadniczo nie mam pojęcia który, ponieważ w historii jest wszystko w porządku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7004 PostWysłany: 23 Maj 2017 23:33 

Rejestracja: 05 Paź 2014
Posty: 187
Loty: 63
Kilometry: 94 984
Pozmieniali w połowie maja. Prawdopodobnie nie liczą się pobyty bez punktów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7005 PostWysłany: 23 Maj 2017 23:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Zgadza się niestety - mi z 16 noclegów spadło na 9 :?
Odjęli noclegi bez punktów np. kiedy brałem 2 pokoje i za drugi pokój liczone były same noclegi bez pkt.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7006 PostWysłany: 24 Maj 2017 10:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
cześć,

planuję rodzinny pobyt w Warszawie dla 2 osób dorosłych i córki 17-letniej. Ze względu na zbliżającą się promocję biorę pod uwagę również Accora. Jak wygląda ich polityka wobec osób 17, czy 18-letnich towarzyszących rodzicom? W wyszukiwarce wiek dziecka można określić na max. 16 lat. Czy to oznacza, że pozostaje mi szukać hotelu oferującego pokoje 3-osobowe (co jest chyba b. rzadkie), albo zarezerwować po prostu 2 pokoje? Jeśli okaże się, że w grę wchodzą tylko te dwie opcje, to nawet przy promocyjnych stawkach, lepiej będzie wziąć np. Marriotta, gdzie cena za pokój jest taka sama, niezależnie od tego, czy wklepię tylko 2 osoby dorosłe, czy dorzucę tam dziecko do 18. roku życia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7007 PostWysłany: 24 Maj 2017 10:58 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
17 latek to już u nich dorosły i trzeba rezerwować pokój trzyosobowy lub dwuosobowy z rozkładaną sofą (w Novotelach są często).
Najlepiej zadzwonić do hotelu i zapytać czy dziecko 17 lat może spać na takiej sobie. Powinni się zgodzić. Darmowego śniadania tylko pewnie już nie dostanie.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#7008 PostWysłany: 24 Maj 2017 12:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Warto zwrócić uwagę, w niektórych hotelach, mimo że generalnie 'dorosły' jest liczony od 16 lat, ta granica jest przesunięta na 12 lat (Spotkałem się z tym w Mercure np.). Mimo że szukajka pokazuje że są pokoje 3 osobowe, to po wpisaniu 2+1 (16lat) zgłasza że żaden pokój w hotelu nie spełnia wymagań. Wpisanie 3 dorosłych, lub dziecka do 12 lat sprawa że pokój pokazuje się. Trzeba po prostu doczytać szczegóły w taryfie.
Novotele i część Mercure mają pokoje 3-4 osobowe (najczęściej łóżka dla dwóch osób + kanapa/sofa). Również niektóre ibisy mają 3 osobowe pokoje (łóżko składane w ścianę pod oknem).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#7009 PostWysłany: 24 Maj 2017 13:16 

Rejestracja: 17 Paź 2016
Posty: 150
Loty: 47
Kilometry: 55 558
To może przy okazji dyskusji o pokojach 2 i 3 osobowych zapytam czy ktoś może rezerwował pokój w hotelu gdzie są tylko pokoje 2 osobowe dla 3 dorosłych (z dostawką). Chodzi mi o Mercure Bergamo. Chcemy spać w 3 osoby w 1 i nie wiem jak to zarezerwować, a ilość dostawek też jest pewnie ograniczona. Rezerwuje 1 pokój 2 osobowy i w komentarzu proszę o dostawke? A co jak na miejscu okaże się niedostępna? Płatność za nią wiem, że jest na miejscu

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7010 PostWysłany: 24 Maj 2017 13:44 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
Zawsze możesz napisać najpierw do hotelu i zapytać jak jest z dostawkami. Choć ja osobiście o dostawkę (ale dla dziecka bezpłatną + upgrade pokoju dla wartościowego klienta :twisted: ) proszę w komentarzu. Czasami jeszcze przypominam się 2 dni przed przyjazdem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#7011 PostWysłany: 24 Maj 2017 13:58 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Ja dzwoniłem do hotelu interesującego mnie, że chciałbym zamówić pokój 2 os, ale czy z racji posiadania platyny mogę dostać upa do pokoju, w którym są 3 łóżka. Bezproblemowo (bo akurat mieli wolny ten pokój)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7012 PostWysłany: 25 Maj 2017 14:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2691
HON fly4free
Info za Horecanet.pl

GH Orbis rozwija sieć

Grupa kontynuuje rozwój sieci hoteli w regionie Bałkanów. Właśnie podpisała umowę franczyzową z lokalnym partnerem i inwestorem Al Shiddi Group.
- Otwierając Novotel Sarajewo Grupa Hotelowa Orbis, strategiczny partner AccorHotels w Europie Wschodniej wchodzi na rynek hoteli klasy średniej w Bośni i Hercegowinie. Jest on bardzo obiecujący, o ogromnym potencjale dla hoteli działających pod międzynarodowymi markami. Planujemy dalsze powiększanie sieci, naszym celem jest wzmocnienie pozycji lidera w tym regionie - powiedział Gilles Clavie, prezes i dyrektor generalny Orbis.

Hotel, dotychczas działający pod nazwą Bristol, dołączy do międzynarodowej sieci Novotel w październiku 2017 roku i stanie się częścią Grupy Orbis/AccorHotels. Novotel Sarajewo położony jest w sąsiedztwie Starego Miasta. Oferuje 186 pokoi, siedem sal konferencyjnych, restaurację, strefę fitness i centrum odnowy biologicznej z krytym basenem.

- Nawiązaliśmy współpracę z Grupą Orbis/AccorHotels i wybraliśmy silną, globalną markę Novotel, słynącą z jakości oferowanych usług. Grupa Al Shiddi kontynuuje prace nad projektami inwestycyjnymi w Bośni i regionie. Sarajewo zajmuje w naszych planach szczególnie miejsce - powiedział Sulaiman Al-Shiddi.

Niezależnie od inwestycji w Novotel, Al Shiddi Group zawarła w kwietniu br. umowę franczyzową z należącą do AccorHotels spółką Swissôtel na budowę nowego, 218-pokojowego hotelu, która rozpocznie się na początku 2018 roku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7013 PostWysłany: 25 Maj 2017 18:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2212
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Widzicie ilość punktów ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7014 PostWysłany: 25 Maj 2017 18:43 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Nie, samo imię i nazwisko w nagłówku, po kliknięciu pusto.
Widać tylko kolejne rezerwacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7015 PostWysłany: 25 Maj 2017 19:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Lip 2011
Posty: 125
Loty: 502
Kilometry: 514 566
Pusto. Nie wyświetlają się punkty. Próbowałem właśnie zapłacić punktami za hotel, ale nie ma takiej dostępnej opcji, tylko kartą za całość.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7016 PostWysłany: 25 Maj 2017 20:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1991
srebrny
U mnie pusto, w apce widzę "platinium" i 0pkt
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7017 PostWysłany: 25 Maj 2017 23:30 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
U mnie wszystko wróciło już do normy: są punkty i zakładka "Moja karta lojalnościowa".
Wprawdzie powinny być już wczorajsze punkty za ClubOpinion, ale z racji awarii pewnie utworzyła się jakaś kolejka w naliczaniu punktów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7018 PostWysłany: 26 Maj 2017 07:51 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 324
A ma ktoś może linka do Club Opinions? Z niemieckiego wywalili mnie i tak tkwię sobie z E-Rewards (nie narzekam).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7019 PostWysłany: 26 Maj 2017 08:57 

Rejestracja: 17 Paź 2016
Posty: 150
Loty: 47
Kilometry: 55 558
Bez sensu to ClubOpinion. Tylko nielicznym się udaje. Ja nawet jak byłam w Niemczech i chciałam się zarejestrować do niemieckiego ClubOpinion to się nie dało, nie przychodził mail aktywacyjny. Link https://www.clubopinions.com/

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7020 PostWysłany: 26 Maj 2017 12:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Tym razem potrójne punkty w Izraelu i Grecji:
http://loyaltylobby.com/2017/05/26/le-c ... mhide=true
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group