Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 22 Lip 2013 13:17 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Działa :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#22 PostWysłany: 22 Lip 2013 13:22 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
a czy się zmienić dotychczasowe konto na platinum gdy mamy na nim jakieś punkty?
OCzywiście można założyć nowe na inny mail tak jak wyczytałem, ale jak wtedy przetransferować punkty na to nowe konto?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 22 Lip 2013 13:26 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Nie da się. Zostają dwa konta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 22 Lip 2013 13:48 

Rejestracja: 18 Sty 2012
Posty: 418
Loty: 213
Kilometry: 278 320
niebieski
a nie da się połączyć kont?
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 22 Lip 2013 14:03 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Nie da się.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 22 Lip 2013 17:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1608
platynowy
Zaloguj się na swoje nowe konto w Le Club Accor i skorzystaj z tego linka - https://s-leclub.accorhotels.com/custom ... ce?lang=pl (ważne jest by być zalogowanym na swoje konto, bo jeśli się nie jest to opcja, którą opiszę nie będzie dostępna w 'opuszczanym' menu). Następnie należy wybrać Polecenie Konsolidacji Danych Znajdujących Się Na Różnych Kartach (pozycja druga od dołu) i wpisać jakie konta (numery) chce się połączyć (dane osobowe oprócz maila muszą się zgadzać). Nie trzeba nic dołączać (JPG/PDF - jest taka opcja ale chodzi bardziej o skan rachunku po pobycie w hotelu za który nie naliczono żadnych punktów).


Ostatnio edytowany przez Roku, 04 Mar 2016 01:21, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 22 Lip 2013 17:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
"Podanego kodu nie można już użyć"
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 22 Lip 2013 17:48 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
A jaki będzie efekt takiego połączenia - chodzi mi o status karty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 23 Lip 2013 03:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1608
platynowy
Utrzymany będzie status konta o najwyższym poziomie.

Ja mam doświadczenie z SPG i HH, ale identycznie jest w innych programach. Z innych spraw punkty są oczywiście przekazywane z kont, które chcesz połączyć z kontem głównym, a następnie zamykane.
Moja rada to zmienić e-mail na koncie ze zwykłym statusem na jakiś inny (później nie będzie do tego konta dostępu) tak żeby po konsolidacji można było zmienić e-mail na koncie ze statusem na taki jakiego najczęściej używamy.

Jeśli ktoś ma jakieś rezerwacje w hotelach robione kartą bez statusu a następnie połączy karty, to zazwyczaj numer w rezerwacji będzie po konsolidacji automatycznie zmieniony na nowy numer, ale to warto sprawdzić osobiście i ewentualnie skontaktować się z centrum rezerwacji w celi korekty numeru karty lojalnościowej przypisanej do rezerwacji.

Natomiast jeżeli na karcie bez statusu nie ma się żadnych punktów, to w ogóle nie warto zaprzątać sobie tym głowy. 8-)


Ostatnio edytowany przez Roku, 04 Mar 2016 01:21, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 24 Lip 2013 12:44 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
billabong napisał(a):
Utrzymany będzie status konta o najwyższym poziomie.

Ja mam doświadczenie z SPG i HH, ale identycznie jest w innych programach. Z innych spraw punkty są oczywiście przekazywane z kont,
które chcesz połączyć z kontem głównym, a następnie zamykane.



Faktycznie, nie wiedziałem że takie numery można robić:)
Już w mojej głowie maluje się pole manewru do pewnych nadużyć:>
Scalili mi konta Le Club w sumie w niecałe dwa dni. Zachowując oczywiście obecny status Platinum i przerzucając jakieś drobne punkty z poprzedniego konta,
które również posiadało status Platinum (który wygasł bodajże w kwietniu).

Bilabong
piszesz, że takie sprzężenia można robić w SPG i HH i w innych programach również.
Czy są do tego specjalne formularze jak w LE CLUB czy trzeba stosownego maila do nich napisać??

A teraz przykład co mi się zrodziło w głowie:
Niedawno uzyskałem z HH (gold) przez "status match" w IHG (platinum).
Na bank nie ma szans abym spędził 50 noclegów:> w ich sieci aby ten status utrzymać.

I tak sobie główkuję po nowym roku będę posiadał z powrotem poziom CLUB w IHG.
Z tego co się zorientowałem status match można zrobić sobie dla jednego konta tylko raz.
Idąc dalej zakładam sobie nowe konto w IHG robię status match z HH (gold) jeśli będę jeszcze posiadał
(z CC gold i Le Club platinum, już chyba nie można sobie wyrównać poziomu??)

Po czym wnioskuję o połączenie kont z przeniesieniem punktów z poprzedniego konta na obecne IHG (platinum).
Poprzednio zgodnie z tym co piszesz zostałoby zamknięte, a nowe zaczęłoby funkcjonować ze świeżutkim najwyższym poziomem i zebranym dotąd punktami.

Czy dobrze kombinuję, jest możliwe coś takiego do zrealizowania??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 25 Lip 2013 06:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1608
platynowy
Nie próbowałam aż takich kombinacji, ale teoretycznie jest to jak najbardziej możliwe. :)

Przez HH jest automatyczne łączenie, na podstawie formularza na stronie tylko w zasadzie jest to "od ręki", na SPG podobnie ( http://www.starwoodhotels.com/preferred ... ounts.html - musisz być zalogowany). HH Gold jeżeli uzyskałeś w tym roku masz ważny do lutego czy marca 2015. CC, jeśli się nie mylę tylko do przyszłego roku.

Konta w CC nie mogą być połączone ale można darmowo przekazać punkty z jednego konta na drugie. Status match w CC poprzez maila ze zrzutem ekranu potwierdzającym status w innym programie. Z HH Gold nie zrobią CC Gold - ewentualnie użyj IHG lub Le Club Platinum.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 25 Lip 2013 09:19 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
HH Gold do 2015 roku??, ale chyba zdobyty na podstawie faktycznych noclegów/pobytów?:>
Z tego co sie orientuję mój lewy HH Gold ważny jest do końca roku. Podobnie mam chyba z CC gold.

Z resztą moje wszystkie statusy wysokie bądź najwyższe (HH, IHG, CC, GHA, LE CLUB, BWR)
uzyskane zostały nie do końca legalnymi sposobami albo przez status match.
Kont nie mam w SPG, MR, HGP

Będziemy kombinować w przyszłym roku, skoro jest taka możliwość:>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 25 Lip 2013 14:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1608
platynowy
kacper451 napisał(a):
HH Gold do 2015 roku??, ale chyba zdobyty na podstawie faktycznych noclegów/pobytów?:>
Z tego co sie orientuję mój lewy HH Gold ważny jest do końca roku. Podobnie mam chyba z CC gold.


Status nigdy nie jest ważny do ostatniego dnia grudnia ponieważ jeżeli miałbyś nocleg np 29-31/12 to punkty naliczone zostaną dopiero na początku stycznia. Te 2-3 miesiące (zazwyczaj koniec lutego lub marca) to bufor w którym nadal masz status z poprzedniego roku/lat, a w którym naliczane są ewentualne Twoje reklamacje za pobyty bez naliczenia punktów itp. i w którym system przetwarza Twoje pobyty w hotelu w poprzednim roku aby przyznać (utrzymać/obniżyć) status na kolejny rok. Tak samo jak w Miles & More status ważny jest do końca lutego.

REASUMUJĄC, nie sugeruj się, że na stronie HH masz napisane To maintain Gold Status in 2014, you need XX more stays. Poproś o fizyczne przesłanie karty (nie jest ona wysyłana automatycznie) i dostaniesz ładną złotą kartę z piramidami i wielbłądami :lol: na której w prawym dolnym rogu będzie napisane EXP 03/2015.

Natomiast karta CC rzeczywiście jest ważna tylko do 02/2014.

kacper451 napisał(a):
Z resztą moje wszystkie statusy wysokie bądź najwyższe (HH, IHG, CC, GHA, LE CLUB, BWR)
uzyskane zostały nie do końca legalnymi sposobami albo przez status match.


Status match to jedno, ale te nie do końca legalne sposoby to drugie. Nie wnikam, bo to nie moja sprawa, ale nie wiem czy pisanie o tym na publicznym forum jest dobrym pomysłem. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 25 Lip 2013 15:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1608
platynowy
jacek69 napisał(a):
Przestępstwem to nie jest.


Status match absolutnie nie jest przestępstwem. :) Po prostu sformułowanie "nie do końca legalne sposoby" brzmi bardzo dwuznacznie. I żeby była jasność - absolutnie się nie czepiam. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 26 Lip 2013 11:52 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
billabong napisał(a):
Status nigdy nie jest ważny do ostatniego dnia grudnia ponieważ jeżeli miałbyś nocleg np 29-31/12 to punkty naliczone zostaną dopiero na początku stycznia. Te 2-3 miesiące (zazwyczaj koniec lutego lub marca) to bufor w którym nadal masz status z poprzedniego roku/lat...

REASUMUJĄC, nie sugeruj się, że na stronie HH masz napisane To maintain Gold Status in 2014, you need XX more stays. Poproś o fizyczne przesłanie karty (nie jest ona wysyłana automatycznie) i dostaniesz ładną złotą kartę z piramidami i wielbłądami :lol: na której w prawym dolnym rogu będzie napisane EXP 03/2015.

Natomiast karta CC rzeczywiście jest ważna tylko do 02/2014.


To i o tym też nie wiedziałem, że są kilkumiesięczne marginesy, błędnie zakładałem, iż z końcem roku status przyjmuje poziom podstawowy, człowiek się ciągle czegoś nowego dowiaduje. To wielce ułatwi ewentualne przeprowadzenie różnych zmian na kontach.


billabong napisał(a):
jacek69 napisał(a):
Przestępstwem to nie jest.


Status match absolutnie nie jest przestępstwem. :) Po prostu sformułowanie "nie do końca legalne sposoby" brzmi bardzo dwuznacznie. I żeby była jasność - absolutnie się nie czepiam. ;)



I właśnie tak miało zabrzmieć, aby się właśnie nikt nie czepiał łącznie z kimś nawet z samej centrali:>
Z resztą wiadomo w jaki sposób zostało zdobyte konto CC gold przez część ludzi (jest o tym wątek i na tym forum).
Aby sprostować nadmienię że kont nikomu nie ukradłem,
ot skorzystałem ze sprytnych sposobów internautów w jakie można było je w w pewnym czasie wyrobić.
Skoro CC gold był skierowany na rynek singapurski, to jest to chyba "nie do końca legalny sposób" na jego uzyskanie (i raczej w tym sensie była ta wypowiedź),
chyba że uzyskanie przeze mnie, przez naszych rodaków i nie tylko, złotego poziomu nosi znamiona przestępstwa ;)

To podobnie jak ze wszystkim błędami taryfowymi, kodami, bonusami itd.

Konkludując o tym co można a czego nie można, czy wypada czy nie wypada, powstałaby z tego chociażby jednego forum niejedna kontrowersyjna książka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 02 Sie 2013 08:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
Skorzystałem ale po zalogowaniu pokazuje najniższy poziom a nie platynowy...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 02 Sie 2013 09:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1762
srebrny
Dołącz do Le Club Accorhotels przed 16 października i zdobądź bezpłatnie 400 punktów!*
http://www.accorhotels.com/club400

*Oferta obowiązuje dla nowych rejestracji do programu lojalnościowego dokonanych na stronie www.accorhotels.com/club400 lub za pośrednictwem centrum telefonicznego Accor, między 16/07/2013 i 16/10/2013 włącznie.
Bonus 400 punktów zostanie naliczony na konto członka programu po pierwszym kwalifikowanym pobycie w hotelu biorącym udział w programie w okresie obowiązywania oferty (z wyjątkiem anulowania lub modyfikacji pobytu), w zależności od dostępności pokoi. Oferta jest ważna dla rezerwacji dokonanych na stronie www.accorhotels.com, na wybranych stronach brandowych, w Centrum telefonicznym Accor lub bezpośrednio w wybranym hotelu. Oferta nie łączy się z innymi promocjami i ofertami. Aby uzyskać więcej informacji o programie, zapoznaj się z Ogólnymi Warunkami Programu Le Club Accorhotels pod adresem http://www.accorhotels.com/leclub.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 24 Sie 2013 16:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
Znów jest Platinum za darmo na 12 m-cy ! :)
Trzeba pamiętać, aby zarejestrować się na adres e-mail, którego nie mają w systemie (w ogóle, a nie tylko ze statusem platinum)
Teraz nie przesyłają już karty po pierwszym pobycie, bo i tak widzą status w hotelu.

https://s-leclub.accorhotels.com/enroll ... 13&lang=en
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 24 Wrz 2013 08:11 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
billabong napisał(a):
..... HH Gold jeżeli uzyskałeś w tym roku masz ważny do lutego czy marca 2015. CC, jeśli się nie mylę tylko do przyszłego roku.....


billabong napisał(a):
..... Poproś o fizyczne przesłanie karty (nie jest ona wysyłana automatycznie) i dostaniesz ładną złotą kartę z piramidami i wielbłądami :lol: na której w prawym dolnym rogu będzie napisane EXP 03/2015.

Natomiast karta CC rzeczywiście jest ważna tylko do 02/2014....


tylko tak informacyjnie:
Miałaś rację, poprosiłem o przysłanie karty i otrzymałem faktycznie kartę HH GOLD ważną do 03/2015 (z wielbłądami i piramidami) :>
Natomiast wczoraj doszła (również po wcześniejszej prośbie) karta CC GOLD z miła niespodzianką,
ponieważ status ważny jest do 02/2015 :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 24 Wrz 2013 11:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
skrzat napisał(a):
Znów jest Platinum za darmo na 12 m-cy ! :)
Trzeba pamiętać, aby zarejestrować się na adres e-mail, którego nie mają w systemie (w ogóle, a nie tylko ze statusem platinum)
Teraz nie przesyłają już karty po pierwszym pobycie, bo i tak widzą status w hotelu.

https://s-leclub.accorhotels.com/enroll ... 13&lang=en


Przed chwilą się rejestrowałem, ciągle działa.

Status platinum na rok :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group