Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 579, 580, 581, 582, 583, 584, 585 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#11621 PostWysłany: 24 Maj 2021 09:19 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1065
srebrny
@skrzat zobacz post #11613
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#11622 PostWysłany: 24 Maj 2021 09:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Rzeczywiście, przeoczyłem, a szukałem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11623 PostWysłany: 02 Cze 2021 20:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
-- 27 Maj 2021 17:27 --

1.

Promocja ZOSTAŃ DŁUŻEJ. Opis promocji niestety lakoniczny i bez konkretów, ale może ktoś coś znajdzie dla siebie. Pobyt min. 3 noce.

Dłuższy pobyt, większa oszczędność
Specjalne ceny za Twoje dłuższe pobyty

Dotyczy krajów z załącznika.

Link: https://all.accor.com/promotions-offers ... j.pl.shtml?

Promocja działa tylko z linku. Mi sie niestety nie udało nic ciekawego znaleźć, oprócz tego, że widać po przejściu z linka, że cena podana jest jako "Oferta specjalna".
Taka sama cena po wyszukaniu bez przejścia z linka i bez dodatkowej informacji, że jest to oferta specjalna, ale to może działać w innych krajach lub hotelach. Raczej jako ciekawostka, do poszukania.

warunki oferty:
*Klienci, którzy rezerwują ofertę „Dłuższy pobyt, większa oszczędność”, oświadczają, że przeczytali i zaakceptowali poniższe warunki:
Oferta obowiązuje dla pobytów o różnej długości, w zależności od wybranego hotelu. Należy zapoznać się z warunkami oferty obowiązującymi w wybranym hotelu.
Oferta umożliwia uczestnikom zdobywanie punktów w hotelach uczestniczących w programie.
Rezerwacja musi był całkowicie przedpłacona w chwili rezerwacji. Rezerwacja dokonana w ramach oferty nie może zostać zmodyfikowana, anulowana ani wymieniona, nie może również być łączona z innymi zniżkami lub ofertami specjalnymi.
Oferta obowiązuje w hotelach grupy Accor uczestniczących w programie, pod warunkiem dostępności pokoi wyznaczonych do udziału w ofercie. Śniadanie może być wliczone w cenę w wybranych hotelach. Należy zapoznać się z warunkami oferty obowiązującymi w wybranym hotelu.
Dostępne w ponad 2100 hotelach, w tym w: Mercure, Novotel, Delano, Fairmont, ibis budget, ibis, ibis Styles, Grand Mercure, MGallery, Mondrian, Mövenpick, Mantra, Mantis, Pullman, Rixos, The Sebel, SLS, Sofitel, Sofitel Legend, So Sofitel, Novotel Suites i Swissôtel.



-- 02 Cze 2021 20:54 --


2.
Nowa edycja: -33% za płatność kartą VISA dla pobytów od 23.05.2021 do 30.04.2022

Dodatkowo darmowe śniadania i bezpłatna anulacja na min. 1 dobę przed przyjazdem.
Minimalna liczba noclegów: 2

Dotyczy: Middle East, Africa, Indian Ocean, India and Turkey, a w szczegółach:
[ALGERIA, BAHRAIN, BENIN, CAMEROON, DEMOCRATIC REPUBLIC OF CONGO, EGYPT, EQUATORIAL GUINEA, GHANA, INDIA, IVORY COAST, JORDAN, KENYA, KUWAIT, LEBANON, MADAGASCAR, MALDIVES, MAURITIUS, MOROCCO, NIGERIA, OMAN, QATAR, SAUDI ARABIA, SENEGAL, SEYCHELLES, SOUTH AFRICA, SRI LANKA, TUNISIA, TURKEY, UNITED ARAB EMIRATES]

Szczegóły tutaj:
https://all.accor.com/loyalty-program/p ... a.en.shtml

Zrzuty do pierwszej promocji:

Załączniki:
kraje.png
kraje.png [ 16.27 KiB | Obejrzany 1533 razy ]
wawpromo.png
wawpromo.png [ 238.14 KiB | Obejrzany 1533 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
zoli lubi ten post.
 
      
#11624 PostWysłany: 04 Cze 2021 20:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Problemy techniczne w Accor :-(Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11625 PostWysłany: 04 Cze 2021 21:23 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 66
Kolizja klucza sesyjnego. No nic zdarza się. Dobrze, że nie przechowują numeru pesel oraz dowodu tożsamości. Wtedy by nie było tak kolorowo. Ja nie otrzymałem tego e-maila. Ciekawe czy już zweryfikowali kto mógł zobaczyć inne dane osobowe, czy mój email czeka w kolejce na wysyłkę...
_________________
Administrator: https://hotlot.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11626 PostWysłany: 05 Cze 2021 18:02 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2741
złoty
Powraca Fast Track Offer:
https://all.accor.com/promotions-offers ... 1.en.shtml
I opis na LL: https://loyaltylobby.com/2021/06/04/acc ... -nights-2/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#11627 PostWysłany: 05 Cze 2021 19:33 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2872
złoty
Ale, to znów tylko dla rezerwacji Flight Centre Travel Group.

Ale tym razem można zrobić rezerwacje np. via studentuniverse.com zobaczymy czy zadziała.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11628 PostWysłany: 05 Cze 2021 22:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Tylko ja mam błąd przy próbie rejestracji?Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11629 PostWysłany: 05 Cze 2021 22:36 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
u mnie podobny, przeszło za 2 czy 3 razem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11630 PostWysłany: 05 Cze 2021 22:58 

Rejestracja: 25 Paź 2016
Posty: 176
U mnie weszło za 2 razem z drugiego linku na stronie podanego na LL
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11631 PostWysłany: 06 Cze 2021 11:34 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
To takie pytanie:
Mam srebro i nie zamierzam walczyć o złoto, bo tylu noclegów nawet z 7 w bonusie nie zrobię. Ale chętnie urtrzymam srebro - normalnie potrzebowałbym 5 noclegów (bo w tym roku liczą się podwójnie), a z tą ofertą wystarczyłyby mi dwa. Czy te ekstra nocki będą liczone tylko w przypadku dobicia do wyższego statusu, czy pozwolą mi otrzymać obecny?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11632 PostWysłany: 06 Cze 2021 11:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1551
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Lepiej kup sobie ibis business i będziesz miał Golda, będzie taniej niż kilka nocy na srebro, które i tak nic nie daje ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Sudoku lubi ten post.
Sudoku uważa post za pomocny.
 
      
#11633 PostWysłany: 06 Cze 2021 11:44 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Fakt. Zupełnie zapomniałem o tej opcji.
Dzięki za przypomnienie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pawi lubi ten post.
 
      
#11634 PostWysłany: 06 Cze 2021 11:47 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 66
pawi napisał(a):
Lepiej kup sobie ibis business i będziesz miał Golda, będzie taniej niż kilka nocy na srebro, które i tak nic nie daje ;)
A najlepiej to rezerwować przez hotels.com. nie trzeba płacić za jakikolwiek status. Różnica taka, że napoju powitalnego nie masz, ale co 10 nocleg za darmo i nie płacisz kilka stówek za dołączenie do business ;).
_________________
Administrator: https://hotlot.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11635 PostWysłany: 06 Cze 2021 11:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1551
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
arturiano co kto lubi. Często stawki w ibisach są lepsze mając ibis business. Jak ktoś dużo śpi i niekoniecznie tylko w Polsce, to jednak widzę więcej korzyści w ibis business niż w Hotels.com.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#11636 PostWysłany: 06 Cze 2021 11:59 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 66
pawi napisał(a):
arturiano co kto lubi. Często stawki w ibisach są lepsze mając ibis business. Jak ktoś dużo śpi i niekoniecznie tylko w Polsce, to jednak widzę więcej korzyści w ibis business niż w Hotels.com.
Dokładnie. Ja widzę więcej korzyści w hotels. Nie jesteś przywiązany do jednej sieciowki tylko możesz spać w dowolnym hotelu dowolnej marki o wyższym standardzie lub lepszej lokalizacji czy też lepszej cenie niż Ibisa. Do tego w wielu miastach ibisow nie ma ;) możliwości jest znacznie więcej.
_________________
Administrator: https://hotlot.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
Darek M. lubi ten post.
 
      
#11637 PostWysłany: 06 Cze 2021 12:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1551
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Co kto lubi, co kto potrzebuje. Skoro Sudoku chce mieć Golda lub Silvera, to niech go ma jak najmniejszym kosztem i nie ma co kogo uszczęśliwiać na siłę Hotels.com, bo tym sposobem go nie zdobędzie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Sudoku lubi ten post.
 
      
#11638 PostWysłany: 06 Cze 2021 12:41 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 66
Dokładnie, ale lepiej uświadamiać, że praktycznie wszystko od silvera w accorze jest lepsze. :) Dzięki Twojemu i mojemu komenatarzowi kolega może wybrać co lepsze. :)
_________________
Administrator: https://hotlot.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11639 PostWysłany: 06 Cze 2021 13:49 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Dzięki za rady.
Z hotels.com też korzystam, ale tam przed pandemią rezerwowałem głównie noclegi biznesowe.
Status w Accor to oprócz napoju powitalnego, który ma minimalne znaczenie, to przede wszystkim możliwość wcześniejszego zameldowania i/lub późniejszego wymeldowania. A także dość częste przydzielenie lepszego pokoju. I nawet mając tylko srebro zdarzało mi się to w takich hotelach jak np. Sofitel.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#11640 PostWysłany: 06 Cze 2021 18:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
pawi napisał(a):
arturiano co kto lubi. Często stawki w ibisach są lepsze mając ibis business. Jak ktoś dużo śpi i niekoniecznie tylko w Polsce, to jednak widzę więcej korzyści w ibis business niż w Hotels.com.
Akurat Ibisów nie trawię. To surowe wykończenie pokoi mnie odrzucą i wolę coś przez booking czy hotels zamówić.

Takie moje osobiste zdanie Mercure są już spoko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 579, 580, 581, 582, 583, 584, 585 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group