Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 565, 566, 567, 568, 569, 570, 571 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#11341 PostWysłany: 20 Paź 2020 20:42 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Jeśli rezerwuję dla kogoś, zawsze wpisuję jego dane (wystarczy imię i nazwisko) jako głównego gościa w uwagach podczas robienia rezerwacji lub w korespondencji do hotelu przed przyjazdem. Nigdy nie było z tym problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#11342 PostWysłany: 20 Paź 2020 22:57 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2869
złoty
Dodatkowe punkty Rewards oraz status w programie lojalnościowym Europcar Privilege.
https://microsite.europcar.com/leclubaccorhotels-offers/pl
Cytuj:
Oferta jest dostępna dla rezerwacji od 20/10/2020 do 15/12/2020 i dla wynajmów od 20/10/2020 do 31/12/2020
Oferta jest ważna gdy rezerwujesz na https://europcar.com/partner/accor-promo
Oferta nie może być łączona z innymi ofertami Europcar. Oferta ma zastosowanie tylko dla jednego (1) wynajmu w czasie promocyjnego okresu.
Zazwyczaj członkowie ALL zyskują 250 punktów Reward dla wynajmów od 1 do 4 dni, 500 punktów Reward dla wynajmów 5 - 7 dniowych lub 1000 punktów Reward dla wynajmów powyżej 8 dni.
W czasie tej promocji dla wynajmów we Francji, Niemczech, Australii, Hiszpanii, we Włoszech, Wielkej Brytanii, Nowej Zelandii, Portugalii lub Belgii, wszyscy członkowie mogą zyskać do 3000 punktów Rewards: 500 extra punktów Rewards (750 punktów łacznie) dla wynajmów 1 - 4 dni. 1000 extra punktów Rewards (1500 łącznie) dla wynajmów 5 - 7 dni lub 2000 extra punktów rewards (3000 łącznie) dla wynajmów 8+ dni.
Dla wynajmów w innych krajach (z wyłączeniem Francji, Niemiec, Australii, Hiszpanii, Włoch, Wlk Brytanii, Nowej Zelandii, Portugalii, Belgii, Kanaday, Chin, USA i Indii), członkowie ALL mogę zyskać do 2000 punktów Rewards: 250 extra punktów Rewards (500 punktów łącznie) dla wynajmów 1 - 4 dni, 500 extra punktów Rewards (1000 punktów łącznie) dla wynajmów 5 - 7 dni albo 1000 extra punktów Rewards (2000 punktów łącznie) dla wynajmów 8+ dni w czasie trwania tej promocji.
Członkowie ALL korzystają dodatkowo ze zniżki do 25% od międzynarodowych cen publicznych:
- 15% zniżki dla członków Classic, Silver i Gold
-20% zniżki dla członków Platinum
- 25% zniżki dla członków Diamond i wyższych
Ta oferta jest dostępna tylko dla kategorii compact i wyższych.
Członkowie ALL korzystają ze zrównania statusu Accor Live Limitless z Europcar Privilege jak poniżej:
- ALL Classic -> Privilege Club
- ALL Silver -> Privilege Executive
- ALL Gold -> Privilege Elite
- ALL Platinum, Diamond & wyższe -> Elite VIP

Dla członków Diamond i wyższych, korzystasz z darmowgo weekendu zapisując się do Privilege Elite VIP.
Aby skorzystać z oferty specjalnej Privilege, po prostu zapisz się by otrzymać swoją kartę członkowską, proszę kliknij tutaj.
Aby skorzystać z tej oferty musisz okazać ważną kartę członkowską ALL - Accor Live Limitless wystawioną na nazwisko głównego kierowcy podczas odbioru samochodu w oddziale Europcar.
Do wynajmu mają zastosowanie standardowe warunki najmu Europcar. Europcar zastrzega sobie prawo do zakończenia oferty z 24godzinnym okresem wypowiedzenia.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jesteś Klubowiczem ALL lub posiadaczem karty Ibis Business, Business Plus lub Accor Plus?
Aby skorzystać z oferty, okaż w punkcie wynajmu Europcar ważną kartę lojalnościową zarejestrowaną na nazwisko głównego kierowcy

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
(2)
Członkowie ALL korzystają ze zrównania statusu Accor Live Limitless z Europcar Privilege jak poniżej:
- ALL Classic -> Privilege Club
- ALL Silver -> Privilege Executive
- ALL Gold -> Privilege Elite
- ALL Platinum, Diamond & wyższe -> Elite VIP

Dla członków Diamond i wyższych, korzystasz z darmowgo weekendu zapisując się do Privilege Elite VIP.
Aby skorzystać z oferty specjalnej Privilege, po prostu zapisz się by otrzymać swoją kartę członkowską, proszę kliknij tutaj.'
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11343 PostWysłany: 23 Paź 2020 17:09 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
"Accor and BNP Paribas become strategic partners to launch a co-branded payment card in Europe."
Zaczynają od Francji, ciekawe czy Polskę później włączą?
https://group.accor.com/en/Actualites/2 ... ard-europe
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#11344 PostWysłany: 23 Paź 2020 20:12 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
o Panie, ale by bylo :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
OSK lubi ten post.
 
      
#11345 PostWysłany: 23 Paź 2020 21:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Jedno jest pewne, jeśli chodzi o obsługę to są siebie warci
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#11346 PostWysłany: 24 Paź 2020 00:38 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
o tototo tak, zgadam sie :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11347 PostWysłany: 28 Paź 2020 21:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Trochę nie jestem na bieżąco z Accorem, ale mam u nich jeszcze 11k punktów.
Czy w ramach tematów związanych z Covid jakoś przedłużają te punkty, czy zasady zostają te same?
Ostatni punkt jaki u nich zdobyłem wpadł 1 marca 2020.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11348 PostWysłany: 28 Paź 2020 21:21 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
Dodawali punkty statusowe w kwietniu, które przedłużyły ważność wszystkich innych do kwietnia 2021
Góra
 Profil Relacje PM off
dziabulek uważa post za pomocny.
 
      
#11349 PostWysłany: 29 Paź 2020 10:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1166
Loty: 363
Kilometry: 392 814
niebieski
@dziabulek wystarczy, że jakiś jeden nocleg odbędziesz albo (!) nawet pójdziesz na obiad czy śniadanie do restauracji hotelowej, to Ci przedłużą o rok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11350 PostWysłany: 29 Paź 2020 11:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Oczywiście zdaję sobie z tego sprawę. Pytam tylko czy ew nie zaplanowali czegoś jeszcze bardziej pro konsumenckiego. Pewnie wydam te punkty,a przy okazji kilka wpadnie (zapłacę tak aby wydać + aby coś wpadło). Wolałem po prostu dopytać o ich strategię aby wiedzieć co i jak.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11351 PostWysłany: 29 Paź 2020 11:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1166
Loty: 363
Kilometry: 392 814
niebieski
@dziabulek no właśnie jak napisali powyżej, dawano jakoś tak latem, były Fast Tracki, ale teraz chyba już nic.

Jak chcesz wydawać lada moment, to masz teraz fajne promki na +500 za jedną noc (od pn do czw) lub +1000 za jedną noc (od czw do ndz) maksymalnie 5 razy możesz skorzystać (tylko wtedy całość za kasę)... i jeszcze jest promka na śniadania gratis. Nie pamiętam warunków (w temacie promocji ludzie wrzucali i oczywiście na stronie Accor), więc może warto przy okazji coś tam zdobyć. Zależy gdzie z reguły śpisz i czy nastawiasz się na "lojalność", czy po prostu co jest wygodniejsze. Tak podpowiadam tylko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11352 PostWysłany: 29 Paź 2020 12:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Generalnie kiedyś spałem tylko w Accor, ale trochę mnie wkurzyli. Spróbowałem Hiltona i nie żałuje.
Jakoś te punkty z pewnością uda się spożytkować :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11353 PostWysłany: 29 Paź 2020 17:21 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 762
Loty: 139
Kilometry: 288 511
srebrny
potek7 napisał(a):
U mnie nieco dziwnie. Zapisałem się do promocji FAST TRACK i pobyt zaliczyło, punkty też, ale 7 dodatkowych nocy ni widu ni słychu. Wrócę do kraju to przedzwonię na infolinię. Chwilę odczekam.


Dziś otrzymałem informację od Accor w sprawie braku dodatkowych pobytów na koncie:
Pana sprawa w?a?nie wróci?a do mnie z działu operacji.
Z przykrością informuję, że rezerwacja w Ibis Lisboa Centro Liberdade nie kwalifikuje się do oferty bonusowej Fast Track, 012440.
Rzeczywiście, zgodnie z warunkami tej oferty aby pobyt kwalifikował się do zdobycia dodatkowych nocy statusowych, powinien być zarezerwowany poprzez biuro podróży Flight Centre Travel Group (FCTG).

Dziwne. Zapisując się do promocji pani na infolinii informowała mnie, że ten hotel uczestniczy w promocji i nie było mowy o żadnym biurze podróży. Przykro.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11354 PostWysłany: 29 Paź 2020 17:37 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
O tym mówi regulamin.
A to, że innym się najwyraźniej fartnęło... ;-)
Też nie miałem szczęścia :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11355 PostWysłany: 29 Paź 2020 17:44 

Rejestracja: 05 Sty 2020
Posty: 53
Ja zapisałem się do tej oferty, ale +10 nocy wpadło dopiero po noclegu zarezerwowanym przez pośrednika,
może to ma znaczenie?
Góra
 Profil Relacje PM off
savoj uważa post za pomocny.
 
      
#11356 PostWysłany: 29 Paź 2020 20:54 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 556
Ile czasu ma Accor, żeby dodać punkty i noclegi do konta? Szukam w regulaminie i w tym wątku, ale nie mogę znaleźć tej informacji.
Zawsze punkty były góra dwa dni od pobytu a teraz czekam już tydzień i plaża... Pisać w takiej sytuacji do hotelu, czy na ogólnego maila?
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11357 PostWysłany: 29 Paź 2020 20:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1551
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
zosieeek napisał(a):
Ja zapisałem się do tej oferty, ale +10 nocy wpadło dopiero po noclegu zarezerwowanym przez pośrednika,
może to ma znaczenie?
Przez jakiego pośrednika rezerwowałes?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11358 PostWysłany: 29 Paź 2020 20:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1551
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
krzysiekk86 napisał(a):
Ile czasu ma Accor, żeby dodać punkty i noclegi do konta? Szukam w regulaminie i w tym wątku, ale nie mogę znaleźć tej informacji.
Zawsze punkty były góra dwa dni od pobytu a teraz czekam już tydzień i plaża... Pisać w takiej sytuacji do hotelu, czy na ogólnego maila?
Napisz do hotelu prośbę o rozliczenie noclegu w systemie, nie powinno być problemu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
krzysiekk86 lubi ten post.
 
      
#11359 PostWysłany: 29 Paź 2020 21:02 

Rejestracja: 05 Sty 2020
Posty: 53
pawi napisał(a):
Przez jakiego pośrednika rezerwowałes?

eSky
Góra
 Profil Relacje PM off
pawi lubi ten post.
 
      
#11360 PostWysłany: 29 Paź 2020 21:31 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2869
złoty
potek7 napisał(a):
potek7 napisał(a):
U mnie nieco dziwnie. Zapisałem się do promocji FAST TRACK i pobyt zaliczyło, punkty też, ale 7 dodatkowych nocy ni widu ni słychu. Wrócę do kraju to przedzwonię na infolinię. Chwilę odczekam.

Dziś otrzymałem informację od Accor w sprawie braku dodatkowych pobytów na koncie:
Pana sprawa w?a?nie wróci?a do mnie z działu operacji.
Z przykrością informuję, że rezerwacja w Ibis Lisboa Centro Liberdade nie kwalifikuje się do oferty bonusowej Fast Track, 012440.
Rzeczywiście, zgodnie z warunkami tej oferty aby pobyt kwalifikował się do zdobycia dodatkowych nocy statusowych, powinien być zarezerwowany poprzez biuro podróży Flight Centre Travel Group (FCTG).
Dziwne. Zapisując się do promocji pani na infolinii informowała mnie, że ten hotel uczestniczy w promocji i nie było mowy o żadnym biurze podróży. Przykro.


Ten fast track, co jest napisane w warunkach promocji, działa tylko w przypadku rezerwacji zrobionych przez jednego z tych pośredników:
https://www.fctgl.com/our-brands/
Góra
 Profil Relacje PM off
potek7 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 565, 566, 567, 568, 569, 570, 571 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group