Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
#11001 PostWysłany: 28 Kwi 2020 18:16 

Rejestracja: 06 Wrz 2015
Posty: 66
Nigdy nie miałem tam ankiety i dziś tej też nie mam. Nie wiem czemu. Jest inny sposób na przedłużenie konta bez noclegów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#11002 PostWysłany: 28 Kwi 2020 19:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
Na to chyba nikt nie zna odpowiedzi. Natomiast zaobserwowałam, że im częściej się stronę odwiedza, tym więcej jest ankiet. Albo inaczej - tym większa jest szansa, że się trafi na ankietę. Niektóre ankiety znikają z systemu bardzo szybko.

@kewatkO
Jeżeli masz tę ankietę w ukończonych, ale bez punktów, to zgłoś to supportowi przez zakładkę kontakt: https://www.clubopinions.pl/pl/auth/contact. Dopiszą punkty ręcznie i powinny wpaść na konto accora (razem z powitalnymi, jeżeli była to pierwsza ankieta).
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
e-prezes uważa post za pomocny.
 
      
#11003 PostWysłany: 29 Kwi 2020 12:55 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
Pkty ClubOpinions wpadają rzeczywiście dopiero po miesiącu? Muszę coś wymyślić do 8maja... Może ktoś jest w hotelu gdzie knajpa daje pkty i mógłby na moj koszt napić się piwka?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11004 PostWysłany: 29 Kwi 2020 13:02 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Wpada w ciągu 3-4 dni (przynajmniej u mnie)
Góra
 Profil Relacje PM off
digger uważa post za pomocny.
 
      
#11005 PostWysłany: 29 Kwi 2020 13:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
@digger
Za ankietę, o której pisałam wczoraj ok. 13, dostałam tego samego dnia.
Załącznik:
punkty.PNG
punkty.PNG [ 4.25 KiB | Obejrzany 1969 razy ]
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
digger uważa post za pomocny.
 
      
#11006 PostWysłany: 13 Maj 2020 09:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
-- 01 Maj 2020 20:06 --

Rejestrowałem się do Club Opinions bardzo dawno temu i do tej pory nie miałem ani jednej ankiety.
Napisałem do nich z pytaniem czy to normalne? (Pomoc / Kontakt / Problermy techniczne z ankietami )

Odpisali po kilku dniach, że przepraszają za problemy i że reaktywowali mi konto - i pojawiły się pierwsze ankiety.
Także wartro zgłosic jak ktoś chce mieć ankiety.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-- 01 Maj 2020 20:40 --

Promocja w sieciach Banyan Tree, Angsana, Cassia, Dhawa dla zakupów pakietów do 6 maja 2020 r.

Pakiety od 77 USD* - zniżka do 78% - obejmują w cenie 2 doby dla 2 osób w wybranym hotelu ze śniadaniem i tzw. popołudniową herbatą (mogą być także zniżki na SPA w zależności od hotelu w różnej wysokości)

Terminy długie do wykorzystania pakietów: do 20.12.2021 r.

Szczegóły tutaj: https://gifting.banyantree.com/

Załącznik:
banyan.png
banyan.png [ 534.54 KiB | Obejrzany 1851 razy ]


*niestety nie znalazłem info, czy za te pobyty będą naliczane punkty. Zakładam, że raczej nie.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


-- 13 Maj 2020 09:57 --

Hotele sieci 25hours zostały zintegrowane z siecią Accor (z wyjątkiem jednego w Hamburgu).

https://youhavebeenupgraded.boardingare ... ntegriert/

Poniżej lista hoteli sieci Accor, gdzie na dzisiaj nie można zbierać i wymieniać puntów (z linku powyżej, ale wklejam też odrębnie, żeby się nie zgubiło):

Załącznik:
accor_wyjatki_resize_91.jpg
accor_wyjatki_resize_91.jpg [ 309.34 KiB | Obejrzany 1623 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
e-prezes uważa post za pomocny.
 
      
#11007 PostWysłany: 14 Maj 2020 11:01 

Rejestracja: 30 Maj 2017
Posty: 162
Hejka :D
Takie pytanie nie na temat wirusa...
W tym roku spadłem z Platyny na Gold, jest połowa maja a nowej karty nie dostałem. Pamięta ktoś jak to było w styczniu? W ogóle wysyłał Accor nowe karty (i podarunki jak dla Platyny :D ) ??
Dzięki za info.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11008 PostWysłany: 14 Maj 2020 12:03 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Ja o nową kartę Gold poprosiłem, jak co roku (opcja na profilu użytkownika).
Poza nią i listem nic więcej nie znalazłem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Bulusia uważa post za pomocny.
 
      
#11009 PostWysłany: 14 Maj 2020 14:56 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3240
srebrny
Karta jest wysyłana na żądanie, z automatu jej nie wysyłają. Dla Gold-ów nie ma niestety upominku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Bulusia uważa post za pomocny.
 
      
#11010 PostWysłany: 17 Maj 2020 18:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
Za LL Accor przedłuża ważność statusow do 2021 r.

Już widać nową datę w apce.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#11011 PostWysłany: 17 Maj 2020 18:59 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8587
złoty
Potwierdzam, w apce przedłużone.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11012 PostWysłany: 19 Maj 2020 12:08 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
Accor poprawił trochę swoją politykę COVID-19 (najważniejsze przedłużenie przenoszenia bezzwrotnych rezerwacji do 18 miesięcy i ewentualnie voucher).
Ponadto też pozytywne zmiany w programie ALL "na Ten" czas.

Poniżej komunikacja z Accoru:

For our ALL-Accor Live Limitless members

Like many of you, our travel plans have been impacted by government restrictions and concerns with the rapid spread of COVID-19. Travel is not only our job but it’s what brings our global community together, it’s the way we stay connected with our loved ones and it’s our collective passion for travel that unites us. Nevertheless, when the time does come when we can travel again, we want to make sure you will have the opportunity to take full advantage of your elite status and points.

• Status Extension: The status you earned in 2019 will be extended to December 31, 2021 allowing you more time to enjoy all the benefits of ALL-Accor Live Limitless.

• Points Expiration: To provide you ample time to redeem points, the expiration of Rewards points will be paused through December 15, 2020.

• Roll-Over Status Nights / Points: ALL status nights and points earned between July 1, 2020 and December 31, 2020 will be rolled over to jump start your elite qualification on January 1, 2021, allowing you to earn elite status faster in the 2022 program year.

• Suite Night Upgrades: For Platinum and Diamond members, all unused Suite Night Upgrades as of December 31, 2020 will be extended for 12 months to provide you more time to enjoy a suite night upgrade on us.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
piotrek13a lubi ten post.
 
      
#11013 PostWysłany: 20 Maj 2020 18:44 

Rejestracja: 04 Maj 2012
Posty: 233
Loty: 518
Kilometry: 538 168
niebieski
przychodzi już też info po naszemu w tej sprawie, więc szybko tłumaczą :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11014 PostWysłany: 21 Maj 2020 16:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1195
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Gdyby ktoś się wybierał w najbliższych dniach do Gdańska z rezerwacji zrobionej dawno temu, to uprzejmie ostrzegam, że Mercure Posejdon, Novotel Marina i Novotel Stare Miasto są zamknięte do końca maja.
Miałam rezerwację w Novotel SM rozpoczynającą się dziś, zrobioną z ostatniej promocji 6k punktów i jestem właśnie w drodze do Gdańska.
Wczoraj meldowałam się online. Mail o tym, że hotel jest zamknięty, dostałam pół godziny temu.
Tyle dobrego, że po telefonie zaproponowali mi przeniesienie bez dopłaty do Mercure Stare Miasto a 2,5k punktów promocyjnych naliczą z ręki.
Niemniej, troszkę spóźniony mają refleks w kwestii informowania gości o sytuacji.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
snooka uważa post za pomocny.
 
      
#11015 PostWysłany: 21 Maj 2020 17:33 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
U mnie tak samo z tym że jednak na plus.
Od jutra zaczynam ostatni pobyt z puli 6k w Toruniu (Ibis budżet) , i jakoś nie dzwoniłem do hotelu ani nie interesowałem się moją rezerwacją aż tu dzisiaj po 14ej telefon z hotelu że bardzo przepraszają ale dopiero pomału ruszają z działalnością i dlatego nie będą mogli mnie przyjąć do Ibisa ...........w zamian proponują Mercurego który działa i przyjmuje gości cały czas,kurde myślę ok ,ale zaraz pomarańczowa lampka mi się zaświeciła co z punktami ? ,więc pytam miłą panią co z promocją, pani w odpowiedzi ,wszystko w porządku punkty zostaną naliczone ,czy życzy pan sobie aby potwierdzenie wysłać na e-mail,? ,Ja nie dziękuję nie trzeba rozmowę mam nagraną , pani:ok dziękuję i życzę miłego pobyty ,przepraszamy za kłopoty.

@maginiak w sobotę wybieramy się do Trójmiasta , może jakaś herbatka na plaży w Sopocie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11016 PostWysłany: 21 Maj 2020 17:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1195
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
@kewatkO Najpierw musielibyśmy razem zamieszkać! Sorry nie mogłam się powstrzymać :)
W Sopocie będziemy jutro a w sobotę raczej na pewno Gdańsk, ale bądźmy w kontakcie na pw, Może Tobie się plany zmienią ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
kewatkO lubi ten post.
 
      
#11017 PostWysłany: 21 Maj 2020 18:34 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
maginiak napisał(a):
@kewatkO Najpierw musielibyśmy razem zamieszkać!

I tak się tworzą związki z pasji do podróżowania ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kewatkO lubi ten post.
 
      
#11018 PostWysłany: 21 Maj 2020 18:48 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
maginiak napisał(a):
@kewatkO Najpierw musielibyśmy razem zamieszkać! Sorry nie mogłam się powstrzymać :)
W Sopocie będziemy jutro a w sobotę raczej na pewno Gdańsk, ale bądźmy w kontakcie na pw, Może Tobie się plany zmienią ;)



Hehe (nie kuś :) bo żona czyta) , właśnie dlatego zaproponowałem plażę , a nie jakiś lokal bo zawsze można popijać herbatkę 50 metrów od siebie.
A co do Gdańska to mamy też w planach odwiedżić Olivke w tą sobotę bo od jutra ruszają z tarasem widokowym ,a mam punkty do spalenia.

Pobyt w Mercure Toruń Centrum już mam oficjalnie potwierdzony (cena z Ibisa 111.92zł pokój/śniadania).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11019 PostWysłany: 21 Maj 2020 20:38 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
działa Wam link z kalendarzem całego miesiąca z nagłówka strony?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11020 PostWysłany: 21 Maj 2020 21:34 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Nie wiem czy pytasz o sam link do odpowiedniego posta czy już o link do konkretnego hotelu, więc moja odpowiedź brzmi TAK/TAK :)

Sam link kieruje tutaj: https://www.fly4free.pl/forum/viewtopic.php?p=914692#p914692

Po kliknięciu na umieszczony tam link pojawia się na chwilę komunikat, że to hotel spoza oferty Accor, ale po kilku sekundach wskakuje tekstowa wersja kalendarza ;)
Da się spokojnie odczytać i przewijanie po miesiącach działa.
Przynajmniej w kilku hotelach, które sprawdzałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group