Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13249 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 511, 512, 513, 514, 515, 516, 517 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
#10261 PostWysłany: 03 Lip 2019 20:35 

Rejestracja: 31 Sty 2017
Posty: 33
Loty: 64
Kilometry: 179 721
"...Już od 2020 roku, status Diamond będzie najwyższym wyróżnieniem i najbardziej wyjatkowym przywilejem płynącym z uczestnictwa w ALL. Od 26 000 punktów Status możesz zachować wszystkie korzyści Platinum i uzyskać mnóstwo nowych, takich jak bezpłatne śniadanie w weekendy oraz Dining and Spa Rewards. Ponadto, dzięki statusowi ALL Diamond, możesz podarować status Gold komuś wyjątkowemu.
To kolejny powód, dla którego warto uzyskać status ALL Diamond!..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN
Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce) Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce)
#10262 PostWysłany: 03 Lip 2019 20:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
Tutaj pelna treść tego maila:

POCZUJ SIĘ WYJĄTKOWO

Program ALL – Accor Live Limitless został opracowany, aby wykraczać poza granice codzienności i rutyny dzięki wyjątkowym doświadczeniom i nagrodom, które pomogą Ci w pełni realizować Twoje pasje.
 
Ponieważ jesteś jednym z najbardziej lojalnych uczestników naszego programu, chcemy, żebyś jako pierwszy dowiedział się o nowym statusie naszego lifestylowego programu lojalnościowego: ALL Diamond.
 
Już od 2020 roku, status Diamond będzie najwyższym wyróżnieniem i najbardziej wyjatkowym przywilejem płynącym z uczestnictwa w ALL. Od 26 000 punktów Status możesz zachować wszystkie korzyści Platinum i uzyskać mnóstwo nowych, takich jak bezpłatne śniadanie w weekendy oraz Dining and Spa Rewards. Ponadto, dzięki statusowi ALL Diamond, możesz podarować status Gold komuś wyjątkowemu.
To kolejny powód, dla którego warto uzyskać status ALL Diamond!

Zacznij zdobywać punkty już teraz, aby uzyskać nowy status Diamond w przyszłości.
 
ALL - Żyj bez ograniczeń. Dbamy o Twój wyjątkowy styl życia, codziennie.

https://all.accor.com/all.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10263 PostWysłany: 03 Lip 2019 20:56 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Pamiętajcie, że jest wątek poświęcony tym zmianom:
https://www.fly4free.pl/forum/all-accor-live-limitless-nowy-program-accor-od-2020,1578,139012&start=20

;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10264 PostWysłany: 04 Lip 2019 00:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1194
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Nie wiem czy wydzielenie tego wątku ma uzasadnienie. Chyba nie ma zbyt wielu uczestników forum, którzy zbierają rocznie 26 000 punktów i mogliby się interesować wyłącznie tym tematem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10265 PostWysłany: 04 Lip 2019 09:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Ile czasu trzeba aktualnie czekać na zwrot punktów z anulowanej rezerwacji? Kiedyś było prawie z automatu na koncie.
Czy jest jakaś różnica przy zwrocie z rezerwacji zakładanej telefonicznie, ale normalnie widocznej w aplikacji?
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10266 PostWysłany: 04 Lip 2019 09:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2203
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
Doradzono mi tu, że powinny być od razu. Ja nie doczekałem się od 4 miesięcy... :(
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
#10267 PostWysłany: 04 Lip 2019 09:36 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6230
HON fly4free
niedawno anulowałem parę rezerwacji, punkty wracały niemal natychmiast
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
#10268 PostWysłany: 04 Lip 2019 09:42 

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 130
U mnie też natychmiast wróciły
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
#10269 PostWysłany: 04 Lip 2019 09:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
przemos74 napisał(a):
Doradzono mi tu, że powinny być od razu. Ja nie doczekałem się od 4 miesięcy... :(

Czy może zwrot miał nastąpić po dacie ich ważności?
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10270 PostWysłany: 11 Lip 2019 09:05 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 119
Loty: 115
Kilometry: 322 543
niebieski
Nowe promo Accor, punkty za opinie. Nie wiem czy to ogólna akcja czy kierunkowa bo wpadło na @

https://www.clubopinions.pl/signup

Załączniki:
accor.jpg
accor.jpg [ 71.37 KiB | Obejrzany 915 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
sliwa122 lubi ten post.
sliwa122 uważa post za pomocny.
 
      
#10271 PostWysłany: 11 Lip 2019 09:11 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6230
HON fly4free
wygląda na kierunkową
Załącznik:
laco.png
laco.png [ 11.2 KiB | Obejrzany 1032 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10272 PostWysłany: 11 Lip 2019 09:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Przypuszczam, że jeśli ktoś kiedyś bawił się w ClubOpinion.de i go zbanowali, to jego numer karty/e-mail jest w systemie i nie ma szans na założenie konta w polskiej wersji systemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10273 PostWysłany: 11 Lip 2019 09:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
Też dostałem i udalo mi sie zarejestrować. Wcześniej nie byłem zarejestrowany.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10274 PostWysłany: 11 Lip 2019 09:51 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Byłem wcześniej w DE i nie mogłem przejść rejestracji, bo podstawowy adres e-mail był u nich w systemie.
Zmieniłem adres e-mail na inny i przeszło.
Ale pytania zabezpieczające mogły być lepsze: ulubiony owad?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10275 PostWysłany: 11 Lip 2019 09:54 

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 130
Ja właśnie się zarejestrowałem, ale "W tej chwili nie są dostępne żadne ankiety."
Także ten ;)

Po chwili pojawiła się ankieta dotycząca gospodarstwa domowego za 25pkt. Po wyborze odpowiedzi "wolę nie odpowiadać", po kilkunastu pytaniach(dość szczegółowych) koniec ankiety.

Patrząc jakich informacji chcą w profilu(i ankietach), moim zdaniem "gra nie warta świeczki"

Aha i to nie są opinie, moim zdaniem, tylko dane na mój temat takie jak: ubezpieczenie, dochody, wykształcenie, stan cywilny, nawet choroby itp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10276 PostWysłany: 11 Lip 2019 10:19 

Rejestracja: 17 Paź 2016
Posty: 150
Loty: 47
Kilometry: 55 558
Też udało się zarejestrować mimo wielu prób rejestracji do wersji .de i .com, dopiero 3 adres mailowe przeszedł ;) . Po uzupełnieniu profilu do 25% pojawiła się ankieta dot. kaw ziarnistych. Udało się ją ukończyć. Obecnie w wykazie punktów widnieje 500 pkt bonusowych i 25 za ankietę.

Uzupełnianie profilu i wypełnianie ankiet wygląda baaardzo podobnie co w e-rewards więc jeżeli ktoś wypełniał tam ankiety to wielkiej różnicy nie ma.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10277 PostWysłany: 11 Lip 2019 10:21 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
Jedną ankietę można by wypełnić dla 500pkt, tylko z tego co pamiętam z poprzedniej (nie polskiej) edycji - żadna ankieta nigdy nie przyszła (prawdopodobnie ze względu na uzupełnienie zbyt małej ilości informacji w profilu?)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10278 PostWysłany: 11 Lip 2019 10:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2016
Posty: 605
Loty: 98
Kilometry: 213 250
A ja uzupełniłem profil, pojawiła się ankieta dotycząca kawy.
Po wypełnieniu nie ma ani punktów za ankietę, ani punktów bonusowych. W historii ankiet też nic. :D
Napiszę do nich i zobaczymy czy to jakoś poprawią...

U mnie w mailu dali 250 pkt, ale akurat dokładnie tyle mi brakuje. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10279 PostWysłany: 11 Lip 2019 12:03 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1010
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Mam dokładnie to samo.
Choć jest tam informacja że w ciągu 5 dni punkty wpadają.

Z FAQ

Jakie nagrody oferujecie?
Możesz otrzymać punkty Rewards za każdą ankietę, którą wypełnisz. Za każdą krótką ankietę (<30 min) otrzymasz 25 punktów Rewards, a za każdą dłuższą (>30 min) 50 punktów Rewards. Im więcej ankiet wypełnisz, tym więcej punktów otrzymasz! Punkty Rewards możesz wydawać w wielu ofertach dostępnych w ramach Le Club AccorHotels!

Gdzie mogę zobaczyć moje saldo punktów Rewards?
Aby zobaczyć, ile punktów Rewards udało Ci się zdobyć, wypełniając ankiety, musisz zalogować się na stronie ClubOpinions. Na swojej stronie głównej zobaczysz, ile punktów Rewards udało Ci się zdobyć do tej pory oraz historię ankiet.

Jak punkty Rewards są dodawane do mojego konta Le Club AccorHotels?
Twoje punkty Rewards są deponowane na koncie Le Club AccorHotels po wypełnieniu ankiety. Może minąć 3–5 dni, zanim punkty Rewards pojawią się na Twoim koncie Le Club AccorHotels. Liczba punktów Rewards będzie wskazana na stronie przed rozpoczęciem ankiety.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10280 PostWysłany: 13 Lip 2019 18:36 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
możecie cokolwiek zrobić na stronie accor?

Załączniki:
acc.jpg
acc.jpg [ 26.28 KiB | Obejrzany 546 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13249 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 511, 512, 513, 514, 515, 516, 517 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group