Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#9861 PostWysłany: 13 Sty 2019 19:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Coś kombinują przy stronie mobilnej.
Dzisiaj zauważyłem nową pozycję "willa i domy" - screen poniżej.
Po kliknięciu przekierowuje na stronę https://www.onefinestay.comImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#9862 PostWysłany: 13 Sty 2019 20:13 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2869
złoty
Myślę, że czują na plecach oddech Airbnb, czy HomeAway, których oferty pojawiły się np. na Expedii czy w metawyszukiwarkach.
Booking.com też już proponuje mieszkania i domy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9863 PostWysłany: 13 Sty 2019 20:13 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
Mi naliczyli za sprzątanie z chyba miesięcznym opóźnieniem (Lublin)

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9864 PostWysłany: 14 Sty 2019 13:35 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Przed chwilą próbowałem skontaktować się z obsługą klienta poprzez formularz kontaktowy na stronie Accorhotels. Oto jaki komunikat otrzymałem po nieudanej próbie kontaktu.
Załącznik:
4b9b85ec-1104-4071-929b-f3b6e79ad30b.png
4b9b85ec-1104-4071-929b-f3b6e79ad30b.png [ 123.66 KiB | Obejrzany 1442 razy ]

I jak tu nie doceniać poczucie humoru pracowników Accora? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#9865 PostWysłany: 14 Sty 2019 14:10 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Taa, już o tym pisaliśmy całkiem niedawno, bo to trwa też już jakiś dłuższy czas, tak jak Tydzień Zniżek :)
Trzeba pisać na maila CustomerCare@welcome.accorhotels.com, nawet sprawnie odpisują :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#9866 PostWysłany: 14 Sty 2019 14:19 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Ja to już nie wytrzymałem po mailach wszelkich na chyba wszystkie możliwe customery (bez zdanych potwierdzeń, bez żadnych odpowiedzi)
w końcu zadzwoniłem do BOK i mojej sprawie, od razu bieg został nadany, potwierdzenie przyjęcia reklamacji na maila w tym samym dniu.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#9867 PostWysłany: 14 Sty 2019 17:51 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Od dawna piszę na adres, który podał @cyberjarek (dzięki za przypomnienie), ale tym razem byłem sentymentalny i chciałem przypomnieć sobie stare czasy. No i przypomniały się ;) Swoją drogą ten adres powinien zostać dodany do nagłówka jako aktualnie podstawowy.
Coraz częściej dzwonię do bok i rzeczywiście, czasami sprawę można załatwić od ręki, a jak nie to przynajmniej mam od razu potwierdzenie jej przyjęcia. Tak jak @kacper451 to opisał. Dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#9868 PostWysłany: 16 Sty 2019 15:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1109
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
Mam pytanie, ile najdłużej czekaliście na punkty "Courtesy Bonus" przyznane po pobycie na recepcji?
Właśnie mija 3 tygodnie a punktów na koncie brak, nie wiem czy już się przypominać, czy jeszcze chwilę zaczekać (w końcu to Accor)?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9869 PostWysłany: 16 Sty 2019 15:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Zawsze się zastanawiam skąd u forumowiczów te obawy czy już się przypominać czy jeszcze zaczekać. Napisanie przypomnienia zajmuje tyle samo czasu co napisanie posta na forum. I z tego co wiem, Accor nie daje klapsów za napisanie przypomnienia zbyt wcześnie? Jeżeli w ogóle wiadomo, co to "zbyt wcześnie" oznacza
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#9870 PostWysłany: 16 Sty 2019 15:34 

Rejestracja: 22 Lip 2018
Posty: 250
Ja tam się nie cackam z nimi. Jak po 2-3 dniach nie na punktów za pobyt od razu piszę do hotelu. Jak na razie działa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9871 PostWysłany: 17 Sty 2019 09:00 

Rejestracja: 18 Lis 2016
Posty: 25
Mic Glu napisał(a):
Ja tam się nie cackam z nimi. Jak po 2-3 dniach nie na punktów za pobyt od razu piszę do hotelu. Jak na razie działa.



Powiało grozą ;)

Zgodnie z warunkami programu hotel ma 7 dni na przypisanie punktów od momentu check-out'u.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9872 PostWysłany: 17 Sty 2019 14:31 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
A błyskawicznej wyprzedaży jak nie było, tak nie ma.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#9873 PostWysłany: 17 Sty 2019 17:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2689
HON fly4free
Ale jest promocja 30% przy dłuższych pobytach.

Załączniki:
Screenshot_20190117_164149.jpg
Screenshot_20190117_164149.jpg [ 148.13 KiB | Obejrzany 856 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9874 PostWysłany: 17 Sty 2019 17:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2017
Posty: 219
Loty: 341
Kilometry: 755 789
niebieski
No właśnie mnie również czeka kilka rezerwacji w accor i czekam na błyskawiczną wyprz ale coś nie mogę się doczekać


Sent from my iPhone using Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9875 PostWysłany: 17 Sty 2019 19:13 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Te rzekome -30% to raczej stała oferta przy rezerwacjach z dużym wyprzedzeniem. Sprawdzałem dla rezerwacji 2- i 3-dniowych, w moim przypadku w sumie obniżało o jakieś 5%. O -10% dla członków LCAH też czasami trzeba zapomnieć, bo hotel daje -5% (taki przypadek w Mercure) i już. W Accorze trudno o jakiekolwiek stałe zasady. Pobyt, który planuję w najbliższym czasie, dzięki zwlekaniu z decyzją podrożał już o jakieś 35%, więc czekanie na BW mija się z celem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9876 PostWysłany: 17 Sty 2019 20:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Prywatne pobyty zawsze rezerwuję z maksymalnym wyprzedzeniem, zwykle krótko po zakupie lotu.
I jeszcze nigdy się nie zdarzyło, żeby 3, 5 czy 9 miesięcy później, podczas błyskawicznej czy jakiejkolwiek innej wyprzedaży, było choćby 5 Euro taniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9877 PostWysłany: 17 Sty 2019 21:28 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 494
Loty: 49
Kilometry: 49 405
niebieski
Będzie dużo taniej jeśli rzucą darmowe śniadania 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off
baja lubi ten post.
 
      
#9878 PostWysłany: 17 Sty 2019 22:09 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7861
HON fly4free
Szybkie pytanie do zorientowanych w praktyce:

Na koncie kończy się ważność punktów, wygasają za kilka dni. Robiąc rezerwację za punkty z częściową dopłatą w opcji flex punktów nie ściąga z konta, bo płatność w hotelu (za kilka miesięcy). Na potwierdzenie rezerwacji zaznaczona chęć płacenie punktami i wyliczone to przy sumie za rezerwację.
Czy to wystarcza, czy mimo założenia takiej rezerwacji za kilka dni punkty zostaną ściągnięte z konta bo minie termin ich ważności? Jeśli tak, to rozumiem, że jedyną drogą wykorzystania punktów jest dokonanie rezerwacji bezzwrotnej z zapłatą od razu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9879 PostWysłany: 18 Sty 2019 09:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Nie. Możesz znaleźć hotel z rezerwacją zwrotną i zapłacić od razu czesc punktami. Potem z różnych przyczyn możesz taka rezerwację anulowac a punkty wrócą na Twoje konto i odnówi się ich data ważności.
Góra
 Profil Relacje PM off
ZENNNEK uważa post za pomocny.
 
      
#9880 PostWysłany: 18 Sty 2019 14:58 

Rejestracja: 18 Lis 2016
Posty: 25
pawfazi napisał(a):
Nie. Możesz znaleźć hotel z rezerwacją zwrotną i zapłacić od razu czesc punktami.


Prawda.

Część punktami teraz, reszta w hotelu na miejscu


pawfazi napisał(a):
Potem z różnych przyczyn możesz taka rezerwację anulowac a punkty wrócą na Twoje konto i odnówi się ich data ważności.


Nieprawda !!!

Punkty w takim przypadku przepadną.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group