Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
#9501 PostWysłany: 13 Lis 2018 13:07 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2902
złoty
Ja bym brał Mercure Grand. Ale, jeśli lubisz wysokie piętra to bierz Novotel Centrum.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#9502 PostWysłany: 13 Lis 2018 13:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1492
złoty
@Naserva

Nie byłem w Mercure Centrum, ale jeśli chodzi o pozostałe - to jeśli masz status (bądź rezerwujesz droższy pokój), to polecałbym Novotel - fajny widok z wyższych pięter i przeważnie można liczyć na upgrade. Natomiast w Grand Mercure są większe pokoje, aczkolwiek przeważnie nie dostawałem upgrade i hotel jest spokojnieszy, tylko trochę dalej od komunikacji miejskiej.

A skoro to ma być pobyt dla pary, to podpowiem z własnego doświadczenia. W Grandzie prysznice w pokoju mogą być atrakcją dla pary, natomiast w Novotelu termostat prysznicowy lubi sprawiać niespodzianki (sprawdzone podczas 4 różnych pobytów) i co kilka minut nagle mocno zwiększa na chwilę temperaturę wody, co bywa lekko antyromantyczne... :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9503 PostWysłany: 13 Lis 2018 13:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
@Naserva który nie wybierzesz nie zawiedziesz się. Podstawowe pytanie czy masz jakiś status który dla Ci upgrade?
Spałem w każdym z podanych hoteli wiele razy, wg mnie najlepszy jest Centrum jeśli rezerwujesz najtańszy pokój.
Co prawda z Novotelu bywają fajne widoki, ale niekoniecznie musisz mieć pokój od strony dworca centralnego, a w drugą stronę widok już nie jest tak fajny.
Śniadania w każdym z tych hoteli są bardzo smaczne. Lokalizacja w sumie dość podobna, zależy w które miejsce się wybierasz.

P.S.
jeśli lubicie saunę to wtedy Novotel, bo sauna jest na ostatnim piętrze i ma widok w stronę Stadionu Narodowego, a siłownia w stronę dworca centralnego.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9504 PostWysłany: 13 Lis 2018 14:10 

Rejestracja: 19 Cze 2012
Posty: 62
bardzo dziękuję! niestety mam status niedający możliwości upgrade (chociaż po tym pobycie wrócę do golda, więc na kolejne pobyty będzie). a jeszcze podpytam, bo patrząc na zdjęcia miałam wrażenie, że w Novotelu (który mnie kusi ze względu na dostępność pokoju z "panoramicznym" widokiem na pałac kultury) pokoje są dość małe, czy to tylko złudzenie? (wiem, że mercure ma większe pokoje, tylko jakoś ze zdjęć Novotelowych miałam wrażenie że prawie ibisowe wymiary pokoju)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9505 PostWysłany: 13 Lis 2018 14:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1492
złoty
Zdjęcia nie kłamią - pokoje w Novotelu są dość małe jak ten standard hotelu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9506 PostWysłany: 13 Lis 2018 20:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Novotel ma najsłabsze pokoje z tej trójki. Najczęściej jest też najtańszą opcją z trójki.
Co do widoku to rzeczywiście robi wrażenie, ale możesz też wjechać winą z którymś z gości i zobaczyć to z korytarza:) 4 dni w końcu w oko patrzeć nie będziesz:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
cyberjarek lubi ten post.
 
      
#9507 PostWysłany: 13 Lis 2018 20:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Pokoje w Executive w NWC są bardzo spoko. No chyba, że chcecie jeździć w nich na rolkach albo rowerem, to na pewno za małe.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9508 PostWysłany: 14 Lis 2018 01:01 

Rejestracja: 16 Kwi 2014
Posty: 111
Novotel jest w centrum, ale to moloch zawsze pełny gości i z malutkimi pokojami. Mercure Grand jest chwilę spaceru od niego, ale ma duże pokoje. Do tego przyjemną saunę parową raczej mało obleganą. Jest zdecydowanie bardziej kameralny od novotela i ma dobrą ofertę win w Winestone. Osobiście po 3 pobytach w novotelu raczej tam nie wrócę przez tłumy na recepcji, na śniadaniu, wszędzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9509 PostWysłany: 14 Lis 2018 01:22 

Rejestracja: 19 Cze 2012
Posty: 62
Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i wszystkie informacje! Ostatecznie wybór padł na Novotel executive z widokiem na PKiN, jako że to pierwsza wizyta mojego partnera w warszawie ;) najwyżej następnym razem będziemy sprawdzać Mercure
Góra
 Profil Relacje PM off
rml lubi ten post.
 
      
#9510 PostWysłany: 14 Lis 2018 08:47 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 325
niebieski
Dzisiejsze pytanie o turystów przy Łuku Triumfalnym - wahałem się między 4800 a 5800 i wpisałem tą większą liczbę. Efekt? 3825 punktów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9511 PostWysłany: 14 Lis 2018 12:00 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Ktoś się jeszcze pochwali wynikiem ? Mnie z obliczeń wyszło między 3800 a 4800 ale bardziej celuję w tą pierwszą liczbę , ok. 4000.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9512 PostWysłany: 14 Lis 2018 12:06 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
Tam ludzie chyba zdobywają po 10 tys. za każde pytanie, więc dla pozostałych gra chyba nie ma sensu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9513 PostWysłany: 14 Lis 2018 12:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2013
Posty: 348
Loty: 625
Kilometry: 828 085
niebieski
4100 daje 8184 punktow. Raczej trzeba cos mniejszego od 4100.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9514 PostWysłany: 14 Lis 2018 12:48 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
3392 daje 9775 punktów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9515 PostWysłany: 14 Lis 2018 12:56 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1760
srebrny
Jeśli ktoś szuka hotelu na początku roku w Singapurze to właśnie w wielu singapurskich hotelach pojawiła się taryfa specjalna "Asia Pacific Sale":

Asia Pacific Sale: Up to 40% off 3 days only: Enjoy 40% off in Singapore, Malaysia and Indonesia and 10% off in India!

Z opisu wynika, że akcja obejmuje jeszcze hotele (pewnie wybrane) w Malezji, Indonezji oraz Indiach. Wg warunków nie można płacić punktami ale w rzeczywistości można (przynajmniej mi się udało).
Ceny są faktycznie wyraźnie niższe niż jeszcze kilka dni temu. Nowe warunki nie są dostępne we wszystkich hotelach i wszystkich terminach.
Góra
 Profil Relacje PM off
Panromek lubi ten post.
 
      
#9516 PostWysłany: 14 Lis 2018 12:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
3470 = 10000 pkt :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#9517 PostWysłany: 14 Lis 2018 14:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
Może macie jakieś objscie dla mojego przypadku.
Szukam hoteli w Berlinie. W ofercie promocyjnej (tej tygodniowej Private Sale) jest napisane że 14 hoteli bierze udział w promocji.
Po wejściu w ofertę pojawiają się ok 6 sztuk. I tak co tydzień od jakiegoś czasu...

Pytanie gdzie są pozostałe i czy można gdzieś sprawdzić jakie są to hotele?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9518 PostWysłany: 14 Lis 2018 15:06 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1760
srebrny
@pawfazi - być może w promocji bierze udział faktycznie tyle hoteli ile piszą, ale nie w każdym terminie dostępne są oferty promocyjne.
W jednym terminie być może widać 6 hoteli, w innym 8 a jeszcze w innym żadnego.
Dzisiaj rezerwowałem hotel w Singapurze również w ramach szybkiej promocji (pisałem o niej nieco wyżej). Potrzebowałem noclegi w dwóch terminach - w drugim ofert promocyjnych było znacznie więcej niż w pierwszym.
Być może w Berlinie działa ten sam mechanizm ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9519 PostWysłany: 14 Lis 2018 16:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Czy ktoś korzystał z Formularza Kontaktowego? Bo próbuje złożyć reklamację do Accor, na maila (przypiętego do tego postu) nie odpisali od 5 dni, a w przypadku formularza od tygodnia wyskakuje



Na naszej stronie internetowej wystąpił problem techniczny. Spróbuj ponownie. Jeśli problem będzie się powtarzać, powiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktowego.


Swoją drogą powiadom ich przy pomocy formularza kontaktowego, ze formularz kontaktowy nie działa :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9520 PostWysłany: 14 Lis 2018 16:44 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Napisałem na maila z nagłówka tematu - cisza od ponad tygodnia (pisałem w sprawie Private Sales, które nie działa, więc pewnie oleją jak poprzednim razem).

Formularz wysyłałem też kilka dni temu, znaczy chciałem wysłać, bo mi odrzucili Places, że nie mają pobytu skojarzonego z meldunkiem (mimo, że punkty Status otrzymałem), namęczyłem się na komórce, załączyłem fakturę i... błąd techniczny. Darowałem sobie powtórkę pisania, do czego zachęcał komunikat, miałem do nich dzwonić i właśnie sobie o tym przypomniałem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group