Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13253 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
#9401 PostWysłany: 15 Paź 2018 08:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 398
Loty: 57
Kilometry: 77 621
niebieski
Panromek napisał(a):
Jesienny bonus od Accor, http://bit.ly/BonusJesienny
3 noclegi premiowane, w zależności od statusu - 300/400/500/600 pkt za nocleg
Pobyty i rezerwacje do 30.12.18, wyłączona płatność punktami

Da się to połączyć z inną promocją? Konkretnie chodzi mi tu o Taste the Travel, ale pytanie jest też ogólne. Nie sprawdzę teraz w warunkach, bo chwilowo strona/link nie działa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN
Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów
#9402 PostWysłany: 15 Paź 2018 08:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1368
Loty: 438
Kilometry: 626 851
niebieski
Działa. Wczoraj kupiłem nocleg w Mercure Gdańsk Posejdon. Cena 226 zamiast 306 z BB
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9403 PostWysłany: 22 Paź 2018 11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Wstawki dla Gold i Platinium dostajecie?
Z mojej perspektywy siec powinna to zlikwidować, przynajmniej 50% pobytów w których wstawka się należy, nie otrzymuję jej. Mają z tym ewidentny problem. Wiec albo powinni to zlikwidować albo zmodyfikować np na zasadzie wstawka to mała paczuszka słodyczy, przekąsek którą otrzymujesz przy meldunku. Bo to co przychodzi do pokoju, jakoś do mnie nie dociera. Też to obserwujecie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9404 PostWysłany: 22 Paź 2018 11:58 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8593
złoty
Zawsze dostaję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9405 PostWysłany: 22 Paź 2018 12:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
@boots możliwe, że to ja mam jakiegoś "pecha" i nie dostaję. Chyba nawet pociągnę jakąś statystykę na ile pobytów dostałem aby mieć z tego %. Nie spejcalnie mi to przeszkadza, ale uważam, że jest to martwa zasada w wielu przypadkach. Na tej zasadzie mogliby obiecać limuzynę z kierowcą do dyspozycji i inne cuda, bo i tak by tego nie realizowali.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9406 PostWysłany: 22 Paź 2018 12:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1671
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
@dziabulek Ja też raczej zawsze dostaje.


Ostatnio edytowany przez smieci, 22 Paź 2018 12:02, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9407 PostWysłany: 22 Paź 2018 12:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
@dziabulek
Z własnego doświadczenia w ciągu ostatnich 2 lat wstawki Plat/Gold otrzymywałem w ca.85-90% pobytów. Problem (brak wstawki) z reguły dotyczył pobytów poza PL. Oczywiście jakość i rodzaj wstawek jest bardzo różna w zależności od hotelu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9408 PostWysłany: 22 Paź 2018 12:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
Wiecie może, co dzieje się z Mercurem w Bergamo? Mam u nich do odebrania pobyt za reklamację z zeszłego roku. Kontaktowałam się kilka razy mailowo (na maila hotelu i managera) i przez formularz na rezerwacji - zero odzewu od prawie miesiąca.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9409 PostWysłany: 22 Paź 2018 12:25 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Dokładnie, moje ulubione hotele (np. Mercure Lublin, NWC we Wrocławiu czy Novotel Szczecin) witają mnie ogromną ilością owoców czy słodyczy, wręcz można to nazwać "ucztą".
A w pozostałych miejscach jest różnie, jakiś dłuższy czas temu dostałem jabłko a innym razem batona z kiosku ;)
Kiedyś Mercure miał czekoladki, dawno ich nie widziałem, ale ostatnio otrzymałem je jako upominek VIP w Bydgoszczy, bardzo smaczne swoją drogą. Cieszyn standardowo chyba ofiaruje lokalne produkty.
W Novotelach jest to już wolna amerykanka, ale czasem naprawdę jest to coś oryginalnego, przeważnie jakaś wizja artystyczna kucharza się pojawia, czasem są to cukierki.

W czerwcu byłem w Pradze w MGallery - było ciastko, jakieś takie dziwne, średnio smaczne, ale było. Bardziej w tym przypadku chodzi mi o stosunek wartość noclegu/upominek VIP: tutaj nie ma żadnej reguły, a wydawałoby się, że powinna być.

Na pewno u mnie poprawiło się to po zmianie zasad LCAH, gdzie trzeba się trochę napracować na punkty, jeśli tak jak ja nie mam służbowych podróży czy nie jestem żadnym blogerem, których powitania są zupełnie inne i jakby to rozumiem. W końcu powstaje po takiej wizycie "obiektywna" opinia ;) A całkiem serio - upgrade pokoju też to jest już prawie reguła (o ile jest taka możliwość i nie ma pełnego obłożenia, ale wtedy otrzymuję przeprosiny, że się nie udało).

PS. Kiedyś zameldowałem się w Mercure Poznań Centrum i akurat recenzowałem chyba LCAH na FB i wspomniałem tak dla żartu, że tym razem nie było upominku VIP (akurat byłem z Mamą i chciałem się pochwalić jak mnie traktują ;)) i przy wymeldowaniu... czekał na mnie kilogram rogali świętomarcińskich prosto z rąk "wyższego stopniem". Aż głupio było mi wtedy i od tej pory powiedziałem sobie, że nie będę nic komentował w czasie wizyty ;)

PS2. Gold, pobyty prywatne, zawsze czymś płacone.


Ostatnio edytowany przez cyberjarek, 22 Paź 2018 12:46, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9410 PostWysłany: 22 Paź 2018 12:33 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
@dziabulek, ja tylko dwa razy (na 50 pobytów) nie dostałem wstawki w Mercure Grand Warszawa i Mercure Gdynia. W obu hotelach wracając ze śniadania poszedłem zadać kilka niewygodnych pytań i wstawkę mi doniesiono, dzięki czemu osiągnąłem wynik 100% wydanych prezentów VIP, a jeśli w to wliczyć wstawki z Ibisów w Krakowie to wynik ten wzrośnie powyżej 100% :D

Zasada ogólnie jest taka, że niezależnie od godziny check inu, wstawka jest przynoszona ok. 14.00.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9411 PostWysłany: 22 Paź 2018 12:36 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8593
złoty
W pewnym Pullmanie wstawkę dostawałem każdego dnia przez cały pobyt ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
cyberjarek lubi ten post.
 
      
#9412 PostWysłany: 22 Paź 2018 13:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Czyli wychodzi na to, że ja mam jakiegoś pecha.
No nic, za 1,5 tygodnia dwa pobyty
Mercure Karpacz (ewentualnie wstawka, bo upgrade tam nigdy nie ma)
Mama Shelter Praga. Zobaczymy jak tam będzie wyglądała statystyka związana z przywilejami dla GOLD.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9413 PostWysłany: 22 Paź 2018 13:59 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3242
srebrny
U mnie w PL 100% sukcesu, ale za granicą pewnie z 80%, chociaż jest lepiej niż kiedyś. Najbardziej zaniża średnią Londyn, tam ani upgrade ani wstawek.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9414 PostWysłany: 22 Paź 2018 14:02 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
W Karpaczu 2 lata temu dostałem lokalne piwo i coś słonego do niego, ale nie pamiętam już dokładnie co.
W recenzji na TripAdvisor nie pisałem szczegółów ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9415 PostWysłany: 22 Paź 2018 23:50 

Rejestracja: 16 Kwi 2014
Posty: 111
Aktualnie w Karpaczu dają dwie górskie praliny Skarby Janosika jako upominek wartość koło 8 zł :P
Wcześniej dawali piwo i miskę z orzeszkami solonymi raz więcej, a raz mniej. Może były przechodnie jak ktoś nie dojadł :D
Z apartamentami zawsze jest problem, bo są tylko dwa. Szansa, że go dadzą przy dużym obłożeniu raczej marna, ale czasami na drugi dzień można zmienić pokój itd.
Dodatkowo po zmianach strasznie zjechała jakość śniadań wybór i jakość produktów. Nie warto za nie płacić. W czerwonych ibisach są dużo lepsze niż tam.
Góra
 Profil Relacje PM off
cyberjarek lubi ten post.
 
      
#9416 PostWysłany: 23 Paź 2018 00:58 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
A widzisz, to ta miska z orzeszkami pewnie u mnie była...
A te Skarby Janosika to chociaż dobre? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9417 PostWysłany: 23 Paź 2018 08:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Ale chociaż ta czekoladki w jakiś sposób nawiązują do miejsca wizyty (góry) i dają je. Ale też widać, że jest to na siłę.
Co do śniadań to mnie zmartwiłeś bo do tej pory było tam całkiem ok pod tym względem (ostatni pobyt w marcu 2017) .
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9418 PostWysłany: 23 Paź 2018 11:48 

Rejestracja: 16 Kwi 2014
Posty: 111
Czekoladki dobre tylko łącznie mają chyba 30 gramów ;)
Co do śniadań to wcześniej było widać w różnorodności czy jest duże obłożenie hotelu czy niskie.
Miałem okazję być niedawno i w czerwcu to niestety, ale jest źle. Już w czerwcu był mocno okrojony bufet względem poprzednich lat. Ale przynajmniej nie było sytuacji aby coś było nieświeże. A teraz chleb z odpieku był chyba z przed 2 dni patrząc po gumowatości, a miska popsutych pomidorków koktajlowych była wisienką na torcie. Biednie jednym słowem. Są lepsze hotele w okolicy chociażby Blue Mountain w Szklarskiej Porębie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9419 PostWysłany: 23 Paź 2018 20:18 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Mniej lub bardziej przydatny gadżet za pobranie aplikacji partnera:
https://www.iflya380.com/partnership/lcah.html

Program lojalnościowy Le Club AccorHotels - Ogólne warunki partnerstwa z programem Airbus iflyA380
1. Korzyść dla uczestników programu Le Club AccorHotels
Do 31 grudnia 2018 r. uczestnicy programu Le Club AccorHotels mogą bezpłatnie otrzymać interaktywną naklejkę bagażową Moustag. Aby otrzymać naklejkę Moustag, uczestnicy programu Le Club AccorHotels muszą wykonać następujące czynności:
a. Pobrać aplikację iflyA380.
b. Uzupełnić stronę swojego profilu (3. zakładka), wpisując ten sam adres e-mail, który przynależy do konta w programie Le Club AccorHotels.
Uczestnik otrzyma wówczas wiadomość e-mail z prośbą o wypełnienie formularza, w którym musi podać swój adres do korespondencji i określić, czy zamierza otrzymywać oferty przez Internet.
Oferta jest zastrzeżona dla dziesięciu tysięcy (10 000) pierwszych uczestników programu Le Club AccorHotels, którzy przeprowadzą niezbędne czynności, aby otrzymać naklejkę Moustag (patrz wyżej).
Szczegółowe informacje i regulamin operacji są dostępne pod adresem https://www.iflya380.com/partnership/lcah.html.
Pobranie aplikacji iflyA380 i korzystanie z niej oznacza akceptację ogólnych warunków użytkowania aplikacji iflyA380.
2. Reklamacje dotyczące programu Airbus iflyA380
W razie jakichkolwiek reklamacji dotyczących korzystania z aplikacji iflyA380 lub przywilejów przysługujących uczestnikom programu Le Club AccorHotels (patrz powyższy artykuł 1), uczestnicy programu Le Club AccorHotels powinni zwrócić się do działu obsługi klienta Airbus iflyA380 pod adresem: https://www.iflya380.com/contact.html
Góra
 Profil Relacje PM off
1955845624 lubi ten post.
1955845624 uważa post za pomocny.
 
      
#9420 PostWysłany: 23 Paź 2018 20:59 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 310
niebieski
Hej.
Mam pytanie. Czy da się za punkty odebrać vouchery którymi można apłacić bezpośrednio w hotelu? Mam punkty na koncie na nazwisko mojej byłej, dostęp do konta Accors i konta mailowego na które jest konto zarejestrowane mam ja. Chciałbym te punkty móc wykorzystać. Ewentualnie czy mogę jakoś inaczej dla siebie wykorzystać te punkty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13253 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group