Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13254 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
#8701 PostWysłany: 05 Kwi 2018 16:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 312
Ibis Budget jest za 1108 zł ale pewnie interesują Cię hotele z wykorzystaniem punktów skoro potrzebujesz Accora.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Afrykę: loty do Kilimandżaro z dużym bagażem z Warszawy od 2768 PLN Odkryj Afrykę: loty do Kilimandżaro z dużym bagażem z Warszawy od 2768 PLN
Boże Ciało w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu za 2189 PLN. Wylot z Katowic Boże Ciało w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu za 2189 PLN. Wylot z Katowic
#8702 PostWysłany: 05 Kwi 2018 16:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
@Kovalsky dokładnie, chcę trochę punktów spalić, choć zastanawiam się nad bugetem. Ale trochę serce płacze żeby na buget na przedmieściach wydać taką kasę :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8703 PostWysłany: 08 Kwi 2018 12:49 

Rejestracja: 23 Kwi 2017
Posty: 89
mi się wyświetla tylko jeszcze jakiś mercure 25 km od centrum :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8704 PostWysłany: 08 Kwi 2018 13:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Gru 2012
Posty: 301
Loty: 513
Kilometry: 604 782
niebieski
Świetny jest Novotel na trasie linii tramwajowej z lotniska.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dziabulek lubi ten post.
 
      
#8705 PostWysłany: 09 Kwi 2018 20:21 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
10% zwrotu w topcashback.com na rezerwacje w Accorze. Tylko dzisiaj, czyli - uwzględniając różnicę czasu - zapewne do jutra.
Góra
 Profil Relacje PM off
Marco Manno lubi ten post.
 
      
#8706 PostWysłany: 09 Kwi 2018 20:32 

Rejestracja: 23 Mar 2016
Posty: 49
W ubiegłym roku podczas szukania noclegów przez stronę accor zaznaczając 2 dorosłych +2 dzieci zawsze otrzymywałem propozycję: dodatkowy pokój dla dzieci za 50%. Teraz nie mogę znaleźć takiej opcji.
Czy też tak macie, czy może coś źle szukam?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8707 PostWysłany: 09 Kwi 2018 22:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Taka oferta bywa tylko w Mercurych i Novotelach, i tylko w wybranych. Więc może po prostu nie ma takiej oferty tam gdzie szukasz. Inna sprawa, że ta oferta bywała średnio atrakcyjna, bo te półtora ceny za dwa pokoje było liczone wg ceny bezzniżkowej, dopłada to śniadań, chyba brak możliwości płatności punktami. Mi parę razy wyszło, że lepiej rezerwować osobno dwa pokoje, korzystając ze zniżek statusowych lub jakichś 'lokalnych' promocji, typu city break, lub z wliczonym śniadaniem. A do hotelu zawsze można napisać, zeby dali dwa łączone pokoje jeśli mają, lub obok siebie i zazwyczaj nie ma z tym problemów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8708 PostWysłany: 10 Kwi 2018 09:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1393
niebieski
Accor mocno okroił listę hoteli z salonikami.
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
Sprawdzałem Tajlandię i Malezję.Mniej więcej połowa hoteli wyleciała.
Jak zwykle burdel mają w tym Accorze.Mogę np. kupić na 2019 pokój wyższej kategorii z dostępem do Lounge w Mercure Bangkok Makkasan.Na liście saloników nie ma tego hotelu.
Dodatkowo w niektórych hotelach wprowadzono MINIMALNY wiek wstępu (11-16 lat) dla dzieci.
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
 
      
#8709 PostWysłany: 10 Kwi 2018 10:45 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2093
srebrny
Czyli robią to samo co w Hiltonach, tam też już w niektórych dzieci poniżej 16 roku życia nie mają wstępu do saloników...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8710 PostWysłany: 10 Kwi 2018 11:54 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Ma to sens, dzieciarnia to harmider, a saloniki z definicji nie plac zabaw.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8711 PostWysłany: 10 Kwi 2018 12:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Na topcashback.co.uk jest na okraglo 10.5% (Sofitel, Pullman, MGallery), 8.4% i 4.7% na tansze.

Sofitel, Pullman, MGallery Completed Booking
10.5%
Novotel, Suite Novotel, Mercure and Adagio Completed Bookings
8.4%
Ibis Hotels, Ibis Styles and Adagio Access Compleated Booking
4.72%
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8712 PostWysłany: 10 Kwi 2018 13:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1393
niebieski
-- 10 Kwi 2018 13:04 --

Na quidco.com jest aktualnie odpowiednio:15%,12%,7.5%.
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
Garmond uważa post za pomocny.
 
      
#8713 PostWysłany: 10 Kwi 2018 14:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2011
Posty: 597
niebieski
w jednym tygodniu jest na quidco.:15%,12%,7.5%, w następnym na topcashback i tak w kółko...
_________________
Proszę, wejdź i kliknij. Możesz pomóc innym :)
www.pajacyk.pl
www.wyklikajzywnosc.pl
www.okruszek.org.pl
www.pustamiska.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
malyniak lubi ten post.
 
      
#8714 PostWysłany: 12 Kwi 2018 15:00 

Rejestracja: 23 Kwi 2017
Posty: 89
-- 12 Kwi 2018 13:29 --

czy komuś już naliczyli punkty z promo chyba 200 punktów extra dla gold za pobyty teraz w europie śr-wsch? Pobyt zakończony 4 dni temu, punkty normalne są, extra brak. pisać już do support?

-- 12 Kwi 2018 15:00 --

czy komuś już naliczyli punkty z promo chyba 200 punktów extra dla gold za pobyty teraz w europie śr-wsch? Pobyt zakończony 4 dni temu, punkty normalne są, extra brak. pisać już do support?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8715 PostWysłany: 12 Kwi 2018 15:22 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 310
niebieski
Hej.

Jak to teraz jest z płatnością za hotel punktami?
Znajduję hotel za powiedzmy 260 Euro, a z punktów mi chce ściągnąć tylko za 200 Euro, a resztę, 60 Euro dopłacać. Chciałem punktami za 240 Euro zapłacić. Czy coś się zmieniło? Sprawdzałem w Mediolanie. Może o podatki chodzi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8716 PostWysłany: 12 Kwi 2018 16:10 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2246
@xemi pewnie o podatki lokalne - sprawdź ich wysokość
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8717 PostWysłany: 13 Kwi 2018 11:10 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Ostatnio płaciłem w Mediolanie podatek lokalny 4 eur za dobę na osobę. Podatek ten był doliczany do ceny końcowej już podczas procesu rezerwacji, więc pewnie o to chodzi. We Włoszech wysokość podatków lokalnych jest uzależniona od standardu obiektu noclegowego.

A propos rozmowy o możliwym podwyższeniu standardu pokoju w Ibisach. Kilka dni temu w Ibis Milano Centro dostałem pokój Superior, jak to określiła recepcjonistka. Na stronie rezerwacyjnej widoczny jest on jako Design. Pokój okazał się nieco większy od standardowego i miał nowoczesny wystrój zgodnie z aktualnymi trendami w tej sieci. Kilka dni przed pobytem wysłałem maila z prośbą o przygotowanie pobytu zgodnie z moimi oczekiwaniami, w tym również dotyczącymi upgrade'u.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8718 PostWysłany: 14 Kwi 2018 08:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1368
Loty: 438
Kilometry: 626 851
niebieski
Pierwszy raz śpię w czerwonym Ibisie który ma 4* (Skopje). Upgrade to pokój na 8p z wstawka piwa, ekspresem do kawy, owocami (Platyna). Ale nie w tym rzecz. W hotelu dla gosci maja za darmo karte Skopska. I to jest plus. Bo ciezko ja kupic. Ja dostalem taka ktora byla doladowana na 1 przejazd :) Karta do zwrotu w recepcji.
Góra
 Profil Relacje PM off
danziger lubi ten post.
danziger uważa post za pomocny.
 
      
#8719 PostWysłany: 15 Kwi 2018 13:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
Dwa pytania:

1. Czy na nowej stronie accora działa jeszcze wyszukiwarka, która pokazuje, które hotele podpadają pod którą odznakę w Places? Kiedyś coś takiego było, a teraz nie mogę się do tego dogrzebać :/ Potrzebuję sprawdzić, czy któryś z hoteli w Monachium podpada pod odznakę Golf.

2. Potrzebuję na 1 noc zarezerwować nocleg w Monachium. Jeżeli nie pod kątem odznaki golf, to coś na obrzeżach, z dobrym dojazdem komunikacją do centrum. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia, np. pod kątem darmowego/w dobrej cenie parkingu przy hotelu? Rozważam w tej chwili Ibis lub Novotel Schwabing oraz Ibis City Ost. Niestety przeszukanie wątku z ocenami nie dało mi żadnych sensownych wyników.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8720 PostWysłany: 15 Kwi 2018 14:38 

Rejestracja: 05 Paź 2014
Posty: 187
Loty: 63
Kilometry: 94 984
Tutaj: https://www.accorhotels.com/hotels-offers/golf/index.pl.shtml
Góra
 Profil Relacje PM off
metia lubi ten post.
metia uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13254 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group