Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13254 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
#8141 PostWysłany: 22 Lis 2017 23:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2017
Posty: 194
Zbanowany
Dopiero teraz znalazłem tego e-maila z ankietą, punkty przelatują koło nosa. :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#8142 PostWysłany: 22 Lis 2017 23:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
Aga_podrozniczka napisał(a):
Probowaliscie zarejestrowac sie do tej promocji "Zima we Wloszech" ? https://www.accorhotels.com/gb/leclub/h ... xtor=AL-40

Pokazuje mi sie na liscie ofert, ale jak chce zapisac sie do niej, to mam info, ze nie przysluguje. A w warunkach nie widze zadnych ograniczen. Moze jakis blad systemu.
" Conditions of eligibility for the offer :
Le Club Accorhotels Classic, Le Club Accorhotels Gold, Le Club Accorhotels Platinum, Le Club Accorhotels Silver "


Do niektórych ofert można się zapisać, tylko jeżeli dostanie się o nich info drogą mailową i wejdzie się w ofertę przez linka z maila. Niestety najwyraźniej to jedna z tych ofert.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8143 PostWysłany: 22 Lis 2017 23:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 739
niebieski
Ta oferta dotyczy rezerwacji od 27.11. Może wtedy uda się zapisać?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off
invasion uważa post za pomocny.
 
      
#8144 PostWysłany: 22 Lis 2017 23:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Byc moze. Oferta jest widoczna normalnie na koncie w ofertach, wiec raczej nie jest zamknieta, moze trzeba poczekac pare dni. Nie wiem tylko czy bede pamietac. Znajomi ciagna mnie na maraton po Europie i dla nich tylko Accory istnieja.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8145 PostWysłany: 23 Lis 2017 00:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
Z mojego doświadczenia wynika, że przy komunikacie "You are not entitled to benefit from this offer" to nie jest kwestia daty startu promocji, a niebycia w gronie wybranych.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8146 PostWysłany: 23 Lis 2017 00:28 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
scorpion1077 napisał(a):
kendi napisał(a):
Sprawdź czy faktycznie punkty za tę rezerwację nie wróciły na Twoje konto. Ja kilka dni temu robiłem rezerwację w Sofitel Taba za 4000 punktów i 1 euro dopłaty. Póżniej sprawdziłem konto i mam obciążenie na 4000 punktów i póżniej uznanie na 4000 punktów (tak jak widać poniżej). Mam na mailu potwierdzenie rezerwacji z informacją, że zapłacono 4000 punktów i 1 euro, rezerwacja jest widoczna na stronie i w aplikacji ale oczywiście spodziewam się, że na miejscu hotel sobie ściągnie z mojego konta te 4000 punktów.


Lepiej napisz do hotelu maila, czy potwierdzają Twoją rezerwację. Unikniesz godzinnego check-inu i niepotrzebnych nerwów. Obsługa recepcji na prawdę słabo mówi po Angielsku, a jak jeszcze usłyszą hasło le club points, to bledną z nieporadności.


Właśnie tak mnie dzisiaj tknęło, żeby sprawdzić, czy z karty mi zeszło 1 euro. I okazało się, że obciążenia brak. Zadzwoniłem więc do obsługi klienta, mówię jak sprawa wygląda i... ale o co chodzi, przecież punkty wróciły na konto. No właśnie w tym problem, że punkty wróciły a rezerwacja cały czas jest potwierdzona na stronie i w aplikacji, nawet sobie wysłałem ze strony powtórne potwierdzenie rezerwacji. No i zaczęło się łączenie z działem technicznym, słuchanie muzyczki, oczekiwanie. Skończyło się tym, że nic nie wiem, mają to wyjaśnić i odpisać mi mailowo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8147 PostWysłany: 23 Lis 2017 00:33 

Rejestracja: 17 Paź 2016
Posty: 150
Loty: 47
Kilometry: 55 558
metia napisał(a):
Z mojego doświadczenia wynika, że przy komunikacie "You are not entitled to benefit from this offer" to nie jest kwestia daty startu promocji, a niebycia w gronie wybranych.
Nie do końca, ostatnio miałam 2 takie sytuacje w promocjach punktowych, że zaczynały działać dopiero od podanej daty

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8148 PostWysłany: 23 Lis 2017 10:31 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8995
Dostałem takiego maila:

Cytuj:
Serdecznie dziękujemy za wybranie jednego z naszych hoteli podczas Pana(i) ostatniego pobytu. Niemniej jednak, Pana(i) rezerwacja została przeprowadzona za pośrednictwem jednej z witryn internetowych i niestety nie umożliwia zdobywania punktów. Najwyższy czas na dobry odruch!


OFERTA EKSKLUZYWNA

Zarezerwuj swój najbliższy pobyt bezpośrednio w AccorHotels i zrealizuj go najpóźniej do 23/12/2017, aby otrzymać premię w wysokości 1000 punktów Rewards.


Do zobaczenia wkrótce,
Twój zespół Le Club AccorHotels

Ewidentnie profilowana, link zawiera numery mojego konta chyba (http://www.accorhotels.com/accorhotels/ ... -0-b12!2l1 - link popsułem oczywiście)
Góra
 Profil Relacje PM off
vincenz lubi ten post.
vincenz uważa post za pomocny.
 
      
#8149 PostWysłany: 23 Lis 2017 11:50 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2792
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Niestety...

Załączniki:
Untitled.png
Untitled.png [ 7.51 KiB | Obejrzany 1173 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8150 PostWysłany: 23 Lis 2017 12:05 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8995
Przecież pisałem, że specjalnie link zepsułem, skoro były odnośniki bezpośrednio do mojego konta ;)

Cytuj:
Skorzystanie z oferty jest bardzo proste!


1.Wybierz hotel uczestniczący w programie i terminy pobytu
2.Wpisz numer uczestnika programu mójnumer
3.Skorzystaj z pobytu najpóźniej do 23/12/2017
4. 1000 punktów Rewards zostanie naliczone na Twoim koncie w terminie maksymalnie 10 dni od zakończenia pobytu


warunki:
Cytuj:
*Ogólne warunki oferty:
1. Ogólne warunki korzystania z programu Le Club AccorHotels obowiązują w odniesieniu do oferty „Skorzystaj ze zwycięskiego pobytu!”.
2. Oferta umożliwia uczestnikom programu lojalnościowego Le Club AccorHotels - niezależnie od ich statusu - uzyskanie premii w postaci punktów 1000 Rewards programu Le Club AccorHotels.
Członek programu otrzyma punkty Rewards, jeżeli spełnia następujące warunki:
• Otrzymał zawiadomienie pocztą e-mail
• Dokonał rezerwacji bezpośrednio na stronie accorhotels.com, na stronach internetowych marek należących do grupy AccorHotels, za pośrednictwem telefonicznej centrali rezerwacyjnej lub w recepcji jednego z hoteli grupy AccorHotels. Punkty nie są naliczane w przypadku dokonania rezerwacji za pośrednictwem witryn takich, jak Expedia, czy Booking.
• Dokonał rezerwacji w hotelu uczestniczącym w programie i skorzystał z pobytu najpóźniej do // włącznie.
3. Oferta może zostać wykorzystana przez członka programu tylko raz. Oferta jest indywidualna i nie może być przekazywana innym członkom programu. Z oferty korzystać mogą jedynie uczestnicy programu spełniający wymienione powyżej warunki.
4. Numer karty programu lojalnościowego musi zostać podany w recepcji hotelu podczas zameldowania.
5. W przypadku dokonania przez członka programu rezerwacji więcej niż jednego pokoju, będzie ona uważana za pojedynczą rezerwację.
6. Punkty zostaną naliczone w terminie 10 dni od zakończenia pobytu w hotelu.
7. Oferta podlega określonym warunkom i dostępności miejsc. Obowiązują warunki sprzedaży i cenniki każdego z hoteli uczestniczących w programie.
8. Oferta nie może być łączona z żadnymi innymi promocjami lub ofertami i nie obowiązuje w przypadku grup.Jeśli Twój pobyt spełnia warunki kilku ofert, otrzymasz wyłącznie punkty Rewards z najlepszej oferty (czyli takiej pozwalającej zdobyć największą liczbę punktów Rewards).
9. Pobyt całkowicie lub częściowo opłacony za pomocą punktów Rewards nie podlega tej ofercie i nie może zostać wliczony do liczby pobytów podanych w ofercie.
10. Oferta jest uzależniona od dostępności miejsc. Obowiązują ogólne warunki dotyczące zastrzeżonych taryf publicznych w każdym z hoteli.
11. Podczas kontaktu z infolinią lub innymi kanałami obsługi klienta AccorHotels prosimy o podanie następującego numeru referencyjnego związanego z ofertą:[NOHETO ID]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8151 PostWysłany: 23 Lis 2017 13:27 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2792
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Ale ja sobie link "naprawiłem" i mimo to otrzymałem komunikat jak wyżej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8152 PostWysłany: 23 Lis 2017 13:34 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Dlatego nie działa, bo to nie oferta dla Ciebie.
Na tym polega oferta profilowana :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8153 PostWysłany: 23 Lis 2017 14:21 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8995
Ale wiecie, że link jest bardziej popsuty niż tylko te "xxxxxxxx" (które są numerem, i to wcale nie karty, co mnie zaskoczyło), tylko też dalej?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#8154 PostWysłany: 23 Lis 2017 20:30 

Rejestracja: 12 Gru 2014
Posty: 328
srebrny
Gdyby ktoś czekał na punkty za ankietę to już są przelewane (u mnie w dniu 21.11).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8155 PostWysłany: 24 Lis 2017 02:25 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Jak wam się podoba nowa strona Accora?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8156 PostWysłany: 24 Lis 2017 03:30 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Tak samo się podoba jak Cepik 2.0. Nie można wysłać reklamacji do Accor wieć jest do dupy! Co to za jakaś nowa moda wypuszczania niedopracowanych rozwiązań !!!!

Załączniki:
Accor.jpg
Accor.jpg [ 231.67 KiB | Obejrzany 848 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Pacik76 lubi ten post.
 
      
#8157 PostWysłany: 24 Lis 2017 09:00 

Rejestracja: 05 Paź 2017
Posty: 4
Loty: 45
Kilometry: 68 219
Czy ktoś z Was próbował skorzystać z gwarancji dostępności dla pobytu w którym nie będzie uczestniczył? Rodzice wybierają się w podróż w terminie, gdy cały hotel jest niedostępny dla osób bez tej gwarancji. Ja mam golda i się zastanawiam czy mogłabym dla nich dokonać tego typu rezerwacji i na miejscu nie byłoby problemu?
Przejrzałam regulamin i tam jest wspomniane że to ma być pokój członka programu...

Cytuj:
W szczególności, w odniesieniu do gwarancji dostępności pokoju przed przyjazdem obowiązują następujące warunki szczególne:

- gwarancja dotyczy wyłącznie dostępności dowolnego pokoju, a nie pokoju określonego rodzaju.
- rezerwacja musi zostać dokonana przed godziną 12:00 (czasu lokalnego w hotelu) i na co najmniej 3 dni (dla Członków Programu o statusie Gold) lub 2 dni (dla Członków Programu o statusie Platinum) przed planowaną datą przybycia do hotelu;
- pod warunkiem, że Członek Programu poprosi o taką gwarancję rezerwując swój pokój;
- w przypadku hoteli należących do kategorii „Resorts”, gwarancja dostępności pokoju dotyczy wyłącznie pobytów liczących co najmniej siedem noclegów;
- gwarancja dotyczy wyłącznie pobytów zarezerwowanych za pośrednictwem bezpośrednich kanałów dystrybucji AccorHotels, opłacanych według stawki publikowanej lub stawki pełnej i dotyczy tylko jednego pokoju (pokoju Członka Programu). W przypadku rezerwacji większej liczby pokoi gwarancja dostępności nie ma zastosowania do innych pokoi, niż zajmowany przez Członka Programu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8158 PostWysłany: 24 Lis 2017 09:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 370
Loty: 66
Kilometry: 123 094
niebieski
Black Friday -40% na hotele w wybranych krajach:

https://www.accorhotels.com/pl/promotio ... iday.shtml
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8159 PostWysłany: 24 Lis 2017 09:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 539
Kilometry: 845 967
złoty
Ceny są takie same, albo wyższe niż na poprzednim private sale, ale można płacić punktami, więc ogólnie to całkiem ok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8160 PostWysłany: 24 Lis 2017 10:39 

Rejestracja: 05 Paź 2014
Posty: 187
Loty: 63
Kilometry: 94 984
kendi napisał(a):
Tak samo się podoba jak Cepik 2.0. Nie można wysłać reklamacji do Accor wieć jest do dupy! Co to za jakaś nowa moda wypuszczania niedopracowanych rozwiązań !!!!

To nie jest nowa strona.
Nowa wygląda tak:

Załączniki:
accor24112017.jpg
accor24112017.jpg [ 116.16 KiB | Obejrzany 676 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13254 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group