Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13253 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
#7501 PostWysłany: 18 Sie 2017 15:50 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
pawi napisał(a):
Ja bym powiedział, że rewelacja cena za ten pakiet.


Ja bym powiedział że cena ciut zawyżona nawet jak za taki "zestaw" i 6000 punktów było by idealną ceną no ale to tylko moje subiektywne odczucie i jak wiadomo każdy ma swoje zdanie i z tym nie dyskutuje bo jeden stwierdzi że takie atrakcje nie są warte 50euro a drugi bez problemu wyda na to i 2k.


krapio napisał(a):
krapio

#krapio a co testowałeś/aś bo nie jestem w temacie
jak nie można tu to napisz na PW
Góra
 Profil Relacje PM off
pawi lubi ten post.
 
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#7502 PostWysłany: 18 Sie 2017 20:59 

Rejestracja: 18 Sie 2017
Posty: 38
Cześć,

jestem od maja członkiem LCAH. W tym czasie wykręciłem już z łatwością statu z Silver. Na koncie mam już 15 noclegów, ale do kolejnego poziomu już dość nie jest mi tak łatwo (koniec urlopu). Czy orientujecie się może czy koniecznie muszę pojawić się w hotelu, aby nocleg został uznany? Przy obecnej promocji +500 punktów za pobyt mógłbym porezerwowac jakieś w miarę tanie hotele, aby dozbierać brakujące do Golda noclegi. Pytanie czy muszę fizycznie pojawić się w hotelu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7503 PostWysłany: 18 Sie 2017 21:08 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Powinieneś;) a jak poczytasz ostatnie kilka postow to zalapiesz o co biega w Warszawie:)

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7504 PostWysłany: 18 Sie 2017 21:09 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Oczywiście, że trzeba się pojawić.
A, że czasem zdarzają się wyjątki, to już inna sprawa. W każdej chwili mogą przestać się zdarzać. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7505 PostWysłany: 19 Sie 2017 05:19 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
-- 19 Sie 2017 06:18 --

podrozn napisał(a):
Cześć,

jestem od maja członkiem LCAH. W tym czasie wykręciłem już z łatwością statu z Silver. Na koncie mam już 15 noclegów, ale do kolejnego poziomu już dość nie jest mi tak łatwo (koniec urlopu). Czy orientujecie się może czy koniecznie muszę pojawić się w hotelu, aby nocleg został uznany? Przy obecnej promocji +500 punktów za pobyt mógłbym porezerwowac jakieś w miarę tanie hotele, aby dozbierać brakujące do Golda noclegi. Pytanie czy muszę fizycznie pojawić się w hotelu?


A nie prościej poprostu kupić kartę Ibisa i z automatu wejść na Golda , kolejne 15 noclegów to wydatek minimum około 600pln zakup karty jakieś 250pln ,chyba wyjdzie taniej.
No ale co kto lubi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7506 PostWysłany: 19 Sie 2017 05:47 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3242
srebrny
Oczywiście że lepiej.Z jednej strony Accor zwiększa drastycznie wymagania do otrzymania statusu a jednocześnie sprzedaje prawie za darmo (w cenie noclegu w najtańszych Ibisach) status gold . Przy takiej polityce nie liczyłbym, że od przyszłego roku wprowadzą darmowe śniadania dla goldów ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7507 PostWysłany: 19 Sie 2017 08:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Tak naprawdę to nikt nie wie czy cokolwiek zmienią jeśli chodzi o Platynę. Możliwe, że zostanie jak było więc szczególnych przywilejów w porównaniu do Golda nie będzie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7508 PostWysłany: 19 Sie 2017 10:48 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 31
Zarezerwowałem sobie ciąg hoteli i na podróż powrotną w budżecie zrobiłem błąd. Pokój jest dobry ale wpisałem jedną osobę zamiast 2. Rezerwacja płatna w hotelu więc nie ma problemu ale będę w hotelu po 20 gdzie wtedy recepcja jest już nieczynna (tylko maszyny ). Anulować i rezerwować ponownie (wyższa taryfa) czy nic nie robić ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7509 PostWysłany: 19 Sie 2017 11:12 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 1
Czy ktoś z Was miał kiedyś problem z płatnością w hotelu z sieci?
Jestem nowym członkiem klubu Accor i już przy pierwszej rezerwacji coś poszło nie tak. Rezerwowałam noclegi w Ibisie w Azji.
Na stronie internetowej wyraźnie widnieje status, że zapłacone i wszystko jest OK, ale dostałam e-mail od hotelu, że mają status płatności jako "DECLINED".
Kontaktowałam się z BOK, ale w sumie powiedzieli mi jedynie, że oni nic z tym nie mogą zrobić, że hotel powinien zmienić status rezerwacji na stronie i w ten sposób umożliwić mi zrobienie repaymentu, ale, że mam się sama kontaktować z hotelem. :P To znów skontaktowałam się z hotelem, a oni proszą o podanie danych innej karty (o zgrozo) drogą e-mailową.

Co robić? Jestem laikiem, ale podawanie danych karty przez wiadomość e-mail wydaje mi się niezbyt bezpieczne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7510 PostWysłany: 19 Sie 2017 11:16 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
zrób drugą rezerwację przez stronę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7511 PostWysłany: 19 Sie 2017 12:06 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8594
złoty
Zacznij koniecznie od kontaktu z wystawcą karty i sprawdzenia statusu transakcji.
Góra
 Profil Relacje PM off
malyniak lubi ten post.
 
      
#7512 PostWysłany: 19 Sie 2017 12:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1368
Loty: 438
Kilometry: 626 851
niebieski
Też miałem problem z kartą i w HK, Malezji i Korei. Po prostu nasze banki nie przepuszczają transakcji MO-TO z tej części świata. Z racji PLATYNY zazwyczaj zgadzali się na zapłatę na miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7513 PostWysłany: 19 Sie 2017 13:09 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
@Karenz Sugeruję kontakt z hotelem i próbę uzgodnienia zmiany. Dla niektórych hoteli bez znaczenia jest, czy rezerwacja jest na jedną czy na dwie osoby, cena pozostaje taka sama, inne wyraźnie to różnicują. Pytanie, czy rezerwowałeś pokój dwu- czy jednoosobowy, bo czasami hotel dysponuje pokojem z jednym pojedynczym łóżkiem i taki może przydzielić. Jeśli rezerwowałeś pokój z podwójnym łóżkiem lub dwoma, sprawa chyba mniej skomplikowana ;)

@cinnie Nigdy nie wysyłaj danych karty via e-mail. To bardzo niebezpieczne, a w razie kłopotów bank odmówi ci wsparcia. Najlepsze rozwiązanie to kontakt z bankiem i sprawdzenie statusu transakcji. Być może twoja karta ma blokadę na transakcje z tą częścią świata. Jeśli możesz anulować rezerwację, sugeruję taką ścieżkę i ponowną rezerwację. Pamiętaj również o możliwości skorzystania z chargeback w razie kłopotów związanych z zakupem usługi hotelowej. Ostatecznie poproś o możliwość płatności na miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7514 PostWysłany: 19 Sie 2017 18:29 

Rejestracja: 18 Sie 2017
Posty: 38
jesion83 napisał(a):
Powinieneś;) a jak poczytasz ostatnie kilka postow to zalapiesz o co biega w Warszawie:)




Wydawało mi się, że załapałem o co chodzi z tym przybytkiem i spróbowałem zrobić wczoraj test. Ze względu na późną porę nie zameldowałem się online (brak takiej opcji po 8:00). Zastanawiam się, czy zatem byłem tam czy też nie :).
Na razie w historii cisza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7515 PostWysłany: 19 Sie 2017 19:00 

Rejestracja: 05 Paź 2014
Posty: 187
Loty: 63
Kilometry: 94 984
Spokojnie czekaj.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7516 PostWysłany: 19 Sie 2017 19:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1156
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
cinnie napisał(a):
Czy ktoś z Was miał kiedyś problem z płatnością w hotelu z sieci?
Jestem nowym członkiem klubu Accor i już przy pierwszej rezerwacji coś poszło nie tak. Rezerwowałam noclegi w Ibisie w Azji.
Na stronie internetowej wyraźnie widnieje status, że zapłacone i wszystko jest OK, ale dostałam e-mail od hotelu, że mają status płatności jako "DECLINED".
Kontaktowałam się z BOK, ale w sumie powiedzieli mi jedynie, że oni nic z tym nie mogą zrobić, że hotel powinien zmienić status rezerwacji na stronie i w ten sposób umożliwić mi zrobienie repaymentu, ale, że mam się sama kontaktować z hotelem. :P To znów skontaktowałam się z hotelem, a oni proszą o podanie danych innej karty (o zgrozo) drogą e-mailową.

Co robić? Jestem laikiem, ale podawanie danych karty przez wiadomość e-mail wydaje mi się niezbyt bezpieczne.


Mialem to samo z jednym HIXem w HK. Problem jest taki, ze azjatyckie terminale czasem przesyłają zły kod transakcji (typ - transakcja na miejscu/wyplata z bankomatu) i bank w PL to odrzuca. Ja zadzwonilem do mbanku, dowiedzialem sie ze transakcja zostala odrzucona, ale moge wyrazic zgode na jednorazową automatyczna autoryzacje takiej transakcji w przyszlosci. Po tym poprosilem hotel o ponowne obciazenie i wtedy juz wszystko przeszlo.
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7517 PostWysłany: 19 Sie 2017 20:46 

Rejestracja: 18 Sty 2015
Posty: 109
O co chodzi z priority pass posiadając golda?
Mam wstęp do saloników na lotniskach czy muszę coś jeszcze wykupić?
Nie mogę znaleść info na stronie accora
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7518 PostWysłany: 19 Sie 2017 21:04 

Rejestracja: 15 Mar 2017
Posty: 12
Musisz wykupić kartę PP, a dzięki goldowi w Accorze masz zniżkę.
Poczytaj jednak wątek PP. Są atrakcyjniejsze opcje zakupu
Góra
 Profil Relacje PM off
surinnnn lubi ten post.
surinnnn uważa post za pomocny.
 
      
#7519 PostWysłany: 19 Sie 2017 21:15 

Rejestracja: 18 Sty 2015
Posty: 109
Tomasz Wróblewski napisał(a):
Musisz wykupić kartę PP, a dzięki goldowi w Accorze masz zniżkę.
Poczytaj jednak wątek PP. Są atrakcyjniejsze opcje zakupu


Dzięki :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7520 PostWysłany: 19 Sie 2017 21:47 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
surinnnn napisał(a):
Tomasz Wróblewski napisał(a):
Musisz wykupić kartę PP, a dzięki goldowi w Accorze masz zniżkę.
Poczytaj jednak wątek PP. Są atrakcyjniejsze opcje zakupu


Dzięki :D
To Ty klikasz "podziekuj" dla @Tomasz Wroblewski a nasze posty laduja w koszu.Deal ? ;)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
surinnnn uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13253 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group