Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
#6541 PostWysłany: 28 Mar 2017 10:35 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 309
Dzień dobry :)

Jako że sprawa pilna, a mailowy CS bardzo powolny, mam pytanie: czy istnieje jakiś numer telefonu do obsługi klienta, ale nie w sprawach rezerwacji, tylko w kwestiach związanych z kontem/punktami? Nie znalazłem takowego................. :oops:

Z góry dziękuję, nawet jeśli odpowiedź brzmi: nie, nie istnieje :evil:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#6542 PostWysłany: 28 Mar 2017 11:11 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Numer do obsługi Le Club jak najbardziej istnieje i jest zapisany na dole strony powiększona czcionką. +(48) 22 306 02 30, infolinia czynna od poniedziałku do soboty 8:00 do 22:00.
Góra
 Profil Relacje PM off
egg lubi ten post.
kamwad uważa post za pomocny.
 
      
#6543 PostWysłany: 28 Mar 2017 11:37 

Rejestracja: 17 Paź 2016
Posty: 150
Loty: 47
Kilometry: 55 558
Witam,
czy ktoś może sprawdzić jaką cenę mu pokazuje dla hotelu Mercure Hotel Koeln City Friesenstrasse w dniach 5.04-7.04. Mi pokazuje 230 euro, nie pokazuje zniżki.
Dzięki
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6544 PostWysłany: 28 Mar 2017 11:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
Taa od 230 euro, wygląda, że ma pełne obłożenie, bo bez karty nie da się go zarezerwować
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6545 PostWysłany: 28 Mar 2017 11:47 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 309
Dziękuję @Michy za pomoc. U mnie tego numeru nie widać :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6546 PostWysłany: 29 Mar 2017 11:54 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Który hotel Accora z Goldem polecacie na dwudniowy wypad do miasta? Turystycznie, spacerowe zwiedzanie w długi weekend :)

Rozważam:

Hotel Mercure Josefshof
Grand Hotel Mercure Biedermeier
Mercure Hotel Raphael

Lokalizację i dystans od centrum znam, ten ostatni trochę dalej ale wygląda na najświeższy z trzech wskazanych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6547 PostWysłany: 29 Mar 2017 12:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Jedna osoba zdobędzie 500 punktów. W komentarzu do posta na FB:
https://www.facebook.com/leclubaccorhot ... 73/?type=3
trzeba opisać swoje największe wyzwanie podczas podróży. Czas 24h, do jutra do 10 a.m. (GMT) ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6548 PostWysłany: 29 Mar 2017 12:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
piotrek13a napisał(a):
Chyba niestety są pierwsze "utrudnienia" w naszym ulubionym hostelu...
Na dziś ceny noclegów to 69 zł, na kolejne dni nadal 39 zł. Często rezerwowałem spontanicznie tego samego dnia jak wiedziałem, że będę w okolicy i zawsze było 39 zł. Czyżby ruszali z elastyczną taryfą....

Widziałam taką cenę po Sylwestrze albo tuż przed. Może coś się działo wtedy, co wpływało na większe obłożenie?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6549 PostWysłany: 29 Mar 2017 12:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
baja napisał(a):
Hotel Mercure Josefshof
Grand Hotel Mercure Biedermeier
Mercure Hotel Raphael


Jak bym wzięła Hotel Mercure Josefshof. Biedermeier ma dość specyficzny styl wnętrz, a Mercure Hotel Raphael zdecydowanie najsłabszą lokalizację (dalej od centrum, przy zewnętrznym "Guertlu", do tego niedaleko Westbahnohof, którego okolice są mało przyjemne wieczorami; najbliższe stacja metra - Gumpendorfer Straße - też pełna dziwnych typów różnej maści).
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
baja uważa post za pomocny.
 
      
#6550 PostWysłany: 29 Mar 2017 13:06 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Przyglądałem się i właśnie dokładnie taki mam dylemat.

Biedermeier wygląda przyjemnie z tą wewnętrzną uliczką ale po przejrzeniu zdjęć pokoi na tipadv wydaje się, że ta "stylowość" jest jakaś nieświeża.
Raphael jest po zeszłorocznym remoncie i przyznam, że to trochę kusi. Czy dojazd do centrum metrem będzie problemem?
Josefshof wydaje się najrozsądniejszym wyborem z uwagi na lokalizację. A gdyby pominąć ten aspekt to który?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6551 PostWysłany: 29 Mar 2017 13:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
@baja może poczytaj dodatkowo opinie na bookingu albo tripie nt. tych hoteli, co pewnie pomoże Ci podjąć decyzję :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6552 PostWysłany: 29 Mar 2017 13:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
baja napisał(a):
Czy dojazd do centrum metrem będzie problemem?


U6 jest dość problematyczna do przesiadania, bo to metro nie jedzie przez centrum, nie ma też połączenia z U1 i U2. A stacje w pobliżu hotelu (Westbahnhof, Gumpendorfer Strasse) są mało przyjemne. Raz nocowałam w hotelu w tamtej okolicy i od tamtej pory jej unikam.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
baja uważa post za pomocny.
 
      
#6553 PostWysłany: 31 Mar 2017 11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Patrze na swoje konto punktowe i mam coś takiego:
Courtesy Bonus 500 punktów

Ostatni mój pobyt w drugiej połowie marca był w Mercure Karpacz, ale to w ramach promocji 6 tyś punktów. Także wtedy dostałem swoje punkty za pobyt + punkt za promocje + punkty za places bo odblokowałem odznakę 3 x mercure. A tu taka niespodzianka:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6554 PostWysłany: 31 Mar 2017 11:55 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Może składałeś jakąś reklamację i stąd taka niespodzianka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6555 PostWysłany: 31 Mar 2017 12:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
@‌dziabulek‌ Jak dali coś za free to tylko na plus. Mi też ostatnio dali punkty jak za dwa noclegi, mimo iż miałem zarezerwowany jeden, a z przyczyn różnych w hotelu się nie pojawiłem. Reklamował raczej nie będę :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6556 PostWysłany: 31 Mar 2017 12:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1999
srebrny
Ja za Cieszyn dostałem ostatnio 1600 pkt Courtesy za to że bar był wieczorem zamknięty i nie mogłem wykorzystać welcome drinka :)

dziabulek napisał(a):
Patrze na swoje konto punktowe i mam coś takiego:
Courtesy Bonus 500 punktów

Ostatni mój pobyt w drugiej połowie marca był w Mercure Karpacz, ale to w ramach promocji 6 tyś punktów. Także wtedy dostałem swoje punkty za pobyt + punkt za promocje + punkty za places bo odblokowałem odznakę 3 x mercure. A tu taka niespodzianka:)
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
Pacyfa lubi ten post.
 
      
#6557 PostWysłany: 31 Mar 2017 13:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Składałem reklamacje na dwie rzeczy:
jedna to bałagan z kartą Ibis Buissnes, która permanentnie nie chce naliczać zniżek na śniadanie przy rezerwacji internetowej. No co dostałem odpowiedź, że przecież w moich przyszłych rezerwacjach w Ibisach (maj i listopad) nie mam śniadań...a nie mam bo nie liczą zniżki więc wole w hotelu, bo tam większa szansa na załatwienie sprawy
oraz druga reklamacja, na brak odnazki Golf za pobyt w Sofitel Sopot... ale odznaki nadal jak nie było, tak nie ma.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6558 PostWysłany: 31 Mar 2017 14:22 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
a ja wlasnie skladalem reklamacje za brak dopisaniu punktow w hotelu, mimo ze minelo juz 7 dni.
pobyt 22-23.03 w sofitel hamburg. reklamacje zlozona wczoraj, jak narazie zero odzewu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6559 PostWysłany: 31 Mar 2017 14:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2035
srebrny
U mnie po wnioskowaniu o dopisaniu hotelu do places też zero odzewu, dodatkowo mam zarezerwowany kolejny hotel, którego nie ma w places, pewnie będzie ta sama sytuacja :x
Btw macie jakiś specjalny formularz do reklamacji, bo ja korzystałem z tego wniosku co mam w swoim koncie do kontaktów (temat rozmowy itp)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6560 PostWysłany: 31 Mar 2017 14:53 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
michcioj napisał(a):
a ja wlasnie skladalem reklamacje za brak dopisaniu punktow w hotelu, mimo ze minelo juz 7 dni.
pobyt 22-23.03 w sofitel hamburg. reklamacje zlozona wczoraj, jak narazie zero odzewu.

Brak dopisania punktów najlepiej zgłaszać bezpośrednio do hotelu, ponieważ oni to od ręki zrobią czytaj tego samego dnia. Jak wysyłasz jako reklamacja to cała machina rusza i trwa to dłużej.
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group