Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13253 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
#6501 PostWysłany: 14 Mar 2017 16:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Nowa promocja na hotele Mercure
http://www.mercure.com/pl/promotions-of ... l%5D-%5Bpl
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu
Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN
#6502 PostWysłany: 14 Mar 2017 18:45 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 495
Loty: 49
Kilometry: 49 405
niebieski
Mam jeszcze jeden nocleg z promocji punktowej do zrobienia. I tu pytanie:

1) Czy jeśli dokupie w tym samym hotelu drugi pokój, to punkty wpadną zgodnie z planem?

2) Jeśli odpowiedź na pytanie nr 1) brzmi nie, to czy rozwiązaniem nie może być klepnięcie ewentualnie innego hotelu?

Koniecznie chciałbym dokupić drugi pokój na swoją osobę i nie chodzi o przywileje. Chce zamknąć kolejną odznakę w places za jednym zamachem, a nie chciał bym przy okazji strzelić sobie w stopę :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6503 PostWysłany: 14 Mar 2017 19:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2713
HON fly4free
W nawiązaniu do informacji o nowych hotelach Accor w Polsce załączam wizualizację hoteli Ibis w Lublinie.
Pierwszy Budget będzie położony przy ul. Głębokiej, drugi - Styles - przy al. Solidarności (głównej drodze z Warszawy do Zamościa/Chełma - ma być oddany w połowie 2019).
Podobają się Wam (szczególnie Styles)?

Załączniki:
LublinB.jpg
LublinB.jpg [ 48.51 KiB | Obejrzany 1726 razy ]
Lublin.jpg
Lublin.jpg [ 79.52 KiB | Obejrzany 1726 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#6504 PostWysłany: 14 Mar 2017 19:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
@skorpion1077
Jeśli klepiesz pokój w innym hotelu w tym samym terminie to bedzie konflikt - będziesz w dwóch hotelach jednocześnie. Za któryś nie dostaniesz punktów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
scorpion1077 uważa post za pomocny.
 
      
#6505 PostWysłany: 14 Mar 2017 20:27 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
wikiman napisał(a):
Nie kojarze czy juz bylo: ostatnio mialem dwukrotnie sytuacje, ze nie chcialo mi przyjac meldunku w "places". Po telefonie do obslugi LeClub sprawa okazala sie banalna. W obu hotelach mialem pobyty 2-dniowe. W obu meldowalem sie po polnocy, co spowodowalo, ze w systemie widnialy jako pobyty 1-dniowe, na ta druga noc tylko... stad "places" je odrzucal bo mu sie ilosc nocy nie zgadzala.
wysłane z taptaka

Rozumiem, że w obu przypadkach na koncie LCAH liczba noclegów pojawiała się jako 2?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6506 PostWysłany: 14 Mar 2017 23:24 

Rejestracja: 18 Sty 2012
Posty: 418
Loty: 213
Kilometry: 278 320
niebieski
Czy dostajecie odwiedzi na zgłoszenia do obsługi klienta AccorHotels? Wysłałem dwa zgłoszenia z mojego konta i jedno na emaila i od miesiąca cisza.... Nie wiem o co chodzi?! Na jaki adres pisać? Ktoś coś wie na ten temat...
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6507 PostWysłany: 14 Mar 2017 23:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Ja piszę przez formularz na stronie "kontakt", po zalogowaniu na swoje konto (wybierasz typ sprawy itp.). Typowo po 2-3 dniach dostaje informacje, ze sprawa została przyjęta i ma nadany nr. Po kolejnych kilku dniach przychodzi odpowiedz. W bardziej krytycznych sprawach dzwoniłem na polską infolinię i w zasadzie popychałem temat od ręki. Jak na razie na te kilka razy nie miałem problemów. Aktualnie mam temat na tapecie, dostałem już potwierdzenie zgłoszenia, teraz czekam na odpowiedź. W skrócie - SOA#1: U mnie działa. ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
krymek lubi ten post.
 
      
#6508 PostWysłany: 16 Mar 2017 08:25 

Rejestracja: 08 Cze 2015
Posty: 2
Zawsze piszę przez formularz i wszystko było ok. Ostatnio zauważyłem, że potwierdzenie zgłoszenia przyszło po 3 dniach, sprawę pozytywnie rozpatrzyli (bo brakujące pkt i noclegi dodane na koncie) jednak odpowiedzi nie dostałem :) pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6509 PostWysłany: 16 Mar 2017 08:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1552
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
czyżby znowu problemy z logowaniem na konto accor? :?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6510 PostWysłany: 16 Mar 2017 08:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 539
Kilometry: 845 967
złoty
Niestety tak..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6511 PostWysłany: 16 Mar 2017 13:24 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
lucjanbohme napisał(a):
Zawsze piszę przez formularz i wszystko było ok. Ostatnio zauważyłem, że potwierdzenie zgłoszenia przyszło po 3 dniach, sprawę pozytywnie rozpatrzyli (bo brakujące pkt i noclegi dodane na koncie) jednak odpowiedzi nie dostałem :) pozdrawiam

Odpowiedź dostaniesz za kilka dni. Korekta na koncie jest od ręki a odpowiedź przychodzi z opóźnieniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6512 PostWysłany: 16 Mar 2017 14:50 

Rejestracja: 11 Gru 2011
Posty: 679
niebieski
egg napisał(a):
wikiman napisał(a):
Nie kojarze czy juz bylo: ostatnio mialem dwukrotnie sytuacje, ze nie chcialo mi przyjac meldunku w "places". Po telefonie do obslugi LeClub sprawa okazala sie banalna. W obu hotelach mialem pobyty 2-dniowe. W obu meldowalem sie po polnocy, co spowodowalo, ze w systemie widnialy jako pobyty 1-dniowe, na ta druga noc tylko... stad "places" je odrzucal bo mu sie ilosc nocy nie zgadzala.
wysłane z taptaka

Rozumiem, że w obu przypadkach na koncie LCAH liczba noclegów pojawiała się jako 2?


No wlasnie problem polegal na tym, ze bylo "1" i tylko przypadkiem odkrylem to przez brak przyjecia meldunku w Places. Szybki tel. do hoteli i korekta na koncie nastepnego dnia.


wysłane z taptaka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
egg lubi ten post.
 
      
#6513 PostWysłany: 16 Mar 2017 16:05 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Mam podobną sytuację. Rezerwacja na dwa noclegi, zameldowanie w hotelu drugiego dnia pobytu. Wcześniej zrobione zameldowanie on-line. Na koncie pojawiły się punkty tylko za jeden dzień pobytu (ten drugi). Jako, że była to rezerwacja w związku z promo 6k napisałem do hotelu prośbę o korektę. W datach zgodnych z zarezerwowanym pobytem dopisano jedynie punkty za brakujący nocleg bez wpisywania liczby noclegów (0). Pojawiły się punkty promocyjne, ale wciąż brakuje mi jednego noclegu. Napisałem ponownie do hotelu, na razie zero reakcji.

Czy u Ciebie korekta polegała na dopisaniu jednego noclegu czy anulowaniu wcześniejszych zapisów i wprowadzeniu poprawnych?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6514 PostWysłany: 16 Mar 2017 17:19 

Rejestracja: 11 Gru 2011
Posty: 679
niebieski
Sprawdziłem dokładnie, u mnie potoczyło się trochę inaczej: przy pierwszym noclegu wstawili całość wymaganych punktów więc po mojej interwencji dopisali jeden brakujący nocleg z symboliczną liczbą punktów. Radzę Ci zadzwonić, dla mnie to skuteczniejsza droga interwencji :) Mejl może gdzieś zaginąć, albo można udać że się go nie widziało..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
egg uważa post za pomocny.
 
      
#6515 PostWysłany: 16 Mar 2017 18:23 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Dzięki. To niestety jeden z tych hoteli, który ma włączony system informacji i wyboru przez który najpierw trzeba przebrnąć, by na końcu dowiedzieć się, że wszyscy pracownicy są zajęci :) Ale będę próbował do skutku ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
wikiman lubi ten post.
 
      
#6516 PostWysłany: 19 Mar 2017 18:31 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 325
niebieski
Jak wygląda sprawa rezerwacji w Pullmanie (dokładnie w PULLMAN DUBAI CREEK CITY CENTRE)? Mam 2 dzieci: 13 i 8 lat. 13-latek jako dorosły - rozumiem. I jest fajny pokój dla 3 dorosłych (ja, żona i 13-latek). Ale jak w wyszukiwarce dodatkowo wrzucam 8-latka to nie ma pokoi. Na stronie jak byk stoi: Zakwaterowanie i śniadanie są darmowe dla 2 dziecka/dzieci poniżej 12 roku życia w pokoju z rodzicami, ale zaraz niżej jest takie info: Bezpłatnie dostępne łóżeczko dziecięce. Śniadanie jest darmowe dla dzieci do lat 6. Dzieci w wieku 6-12 lat są uprawnieni do zniżki 50%. Wstęp do strefy VIP jest możliwy dla gości w wieku powyżej 21 lat.. I ew. druga sprawa: załóżmy, że biorę apartament VIP z dostępem do saloniku, gdzie są śniadania. Czy muszę wybierać opcję ze śniadaniami czy bez skoro mam dostęp do saloniku gdzie i tak są serwowane (chyba, że nie, bo nie wykupiłem). Jeśli tak to co z dziećmi, skoro nie mogą tam wejść?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6517 PostWysłany: 19 Mar 2017 18:39 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
System wyszukuje ilość łóżek dla dorosłych, więc dla 3 osób masz pokój z 3 łóżkami (lub 1 małżeńskie i jedno jednoosobowe). Młodszego dziecka nie umieszczaj przy wyszukiwaniu jeśli ma spać z wami lub na dostawce. Tylko radziłbym zapytać mailowo czy dostawka jest możliwa i czy jest wystarczająco duża dla 8-latka.
Góra
 Profil Relacje PM off
Pacik76 lubi ten post.
Pacik76 uważa post za pomocny.
 
      
#6518 PostWysłany: 19 Mar 2017 18:41 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 325
niebieski
Dzięki. System pokazuje mi dla 3 osób APARTAMENT VIP Z ŁÓŻKIEM KING-SIZE I SOFĄ. Na sofie zmieszczą się dzieciaki razem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6519 PostWysłany: 19 Mar 2017 18:43 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
Jeśli przy saloniku jest napisane, że dzieci nie wejdą, to raczej będą tego pilnować. Lepiej wykupić chyba zwykłe śniadanie dla wszystkich w restauracji. Albo tylko dla dzieci (ale wtedy bez zniżki). Albo tylko dla jednej osoby dorosłej + dzieci, a druga zje śniadanie w saloniku.
Góra
 Profil Relacje PM off
Pacik76 lubi ten post.
Pacik76 uważa post za pomocny.
 
      
#6520 PostWysłany: 19 Mar 2017 19:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1393
niebieski
A ten wiek 21 lat przy saloniku to nie jest podany ze względu na alkohol?W ZEA jak i w USA alkohol można legalnie kupić od 21 lat. Wydaje mi się że zrobili takie ograniczenie żeby europejscy osiemnastolatkowie w saloniku nie popijali.Jeśli dzieci będą z rodzicami ,to może wpuszczą. Trzeba by zapytać hotel o to ograniczenie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Pacik76 lubi ten post.
Pacik76 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13253 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group