Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#5021 PostWysłany: 29 Wrz 2016 21:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
szybko to zmieniają. ważność golda jest do końca 2017 roku. przysłali mi obie karty plastikowe. cena jaka płaciłem to 50eur pomimo tego że cena na stronie była w 60eur. przy zakupie karta płatność jest tez obciazana w walucie eur


Ostatnio edytowany przez pawfazi, 29 Wrz 2016 21:37, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#5022 PostWysłany: 29 Wrz 2016 21:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
@‌Marco Manno‌ ja mam - nie wiem o jaką zmianę Ci chodzi, ale po otrzymaniu karty ibis Business z automatu dostalem Golda, a w skrzynce pocztowej miałem go jakiś tydzień po iB :roll:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5023 PostWysłany: 29 Wrz 2016 21:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2212
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
A jesli zapłaciłem za nocleg który mam za 2 tygodnie to mogę się powołać na zwrot za śniadanie ? I czy dostanę jakiś upominek przed ? :) ( drink powitalny ) :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5024 PostWysłany: 29 Wrz 2016 21:55 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
pawfazi napisał(a):
mam pytanie do osób biorących faktury za pobyty. czy też macie za każdym razem problemy? ja wpisuje prosbe do rezerwacji o fakture na konkretne dane, podaję nip i w 99% jak wystawiają fakturę to nie uwzględniają mojej prośby(najczęściej brakuje nip). zaczyna mnie to denerwować :) bo za każdym pobytem jest to samo. korekty, wysyłki listownie korekt itd...


Ja podaje dane do faktury tylko wtedy kiedy sami o nie poproszą, z reguły mailowo. W większości przypadków podaje dane na miejscu podczas meldowania się.
Problem miałem tylko w Novotelu Katowice kilka razy, ale ostatnim razem było już ok.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5025 PostWysłany: 29 Wrz 2016 21:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
@‌Marco Manno‌ Wszystko zależy od tego jaki to hotel. Nie wiem, czy przysługuje Ci darmowe śniadanie, ale drink powitalny zapewne tak. Dostaniesz go jeśli nawet nie będziesz miał Golda w plastiku, wystarczy jeśli system Accora będzie go widział w dniu wmeldowywania się do hotelu ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5026 PostWysłany: 29 Wrz 2016 22:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
@novart

ale skąd hotel wie że chcesz fakturę? u nich to standard że wystawiają faktury bez nr VAT, a to ci nie przeszkadza?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5027 PostWysłany: 29 Wrz 2016 22:16 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
Dobre pytanie - nie zastanawiałem się nigdy nad tym... Tak sobie teraz myślę, może jak zaznaczałem podczas rezerwacji "do ich statystyk", że podróż jest służbowa.
Jak proszę o fakturę przy zameldowaniu to podaje im wizytówkę ze wszystkimi danymi i ogarniają to bez problemu. Jakiś problem mają przy pobytach opłaconych z góry, ale z reguły służbowo biorę stawki zwrotne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pawfazi lubi ten post.
 
      
#5028 PostWysłany: 29 Wrz 2016 22:33 

Rejestracja: 05 Paź 2014
Posty: 187
Loty: 63
Kilometry: 94 984
cyberjarek napisał(a):
Ja mam 1000 punktów do zdobycia poza promocją, mam już 9 odznak w Places.
Jedyne co mi przychodzi do głowy to zdobycie 10 odznaki, Nowy Rok odpada, bo po ptokach, jedyny pomysł to zdobycie 3 resortów lub spa, choć to to samo u nas. Dwa hotele za punkty i powinno się udać. Szkoda, że Karpacz nie zalicza się do resortu, mimo że w nazwie ma ;-)

A może coś wpadnie jeszcze, w zeszłym roku pod koniec za pobyt dawali 500 punktów chyba...

Może ktoś coś inaczej kombinuje? :-)

Jak nie byłeś:
Racławice 1 - 500 Golf
Racławice 2 - 300 Golf 2

Może Ci się przyda.
Góra
 Profil Relacje PM off
cyberjarek lubi ten post.
 
      
#5029 PostWysłany: 29 Wrz 2016 22:43 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
novart napisał(a):
Dobre pytanie - nie zastanawiałem się nigdy nad tym... Tak sobie teraz myślę, może jak zaznaczałem podczas rezerwacji "do ich statystyk", że podróż jest służbowa.
Jak proszę o fakturę przy zameldowaniu to podaje im wizytówkę ze wszystkimi danymi i ogarniają to bez problemu. Jakiś problem mają przy pobytach opłaconych z góry, ale z reguły służbowo biorę stawki zwrotne.

Mnie mówili, że przy stawka płatnych z góry, muszą od razu wydrukować fakturę, ale nie ma problemu, żeby zmienić dane. Ja najczęściej mam stawki płatne z góry i zawsze jak proszę o fakturę za pobyt to pytają mnie czy na firmę czy na osobę fizyczną i dostaję de facto dwie faktury: jedną na płatność z góry (z dnia płatności) i druga całościową za pobyt, uwzględniająca przedpłatę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5030 PostWysłany: 30 Wrz 2016 06:34 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2085
srebrny
kewatkO napisał(a):
po aktualnie trwającej promocji gdzie nazbieramy 10 000 punktów zostanie mi do zebrania na koncie żony jeszcze około 2600 punktów do statusu Platinum.
Macie może jakieś podpowiedzi jak nazbierać tyle punktów w krótkim czasie bo do końca listopada,ale nie koniecznie wydając na to "fortunę"


A ja zapytam przekornie, do czego Ci jest ten status potrzebny? Czy będziesz często podróżował do Azji i zamiast w tańszych hotelach, nocowal w Accorach, gdzie jest sporo dobrej jakości saloników? Czy często zdarza Ci się korzystać zarówno z wcześniejszego zameldowania jak i późniejszego wymeldowania, co zresztą i tak nie jest gwarantowane i zależy od obłożenia hotelu?

Tak naprawdę w Europie platinum niewiele różni się od golda, więc pytanie, czy jest teraz sens na siłę go robić i wydawać na to pieniądze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5031 PostWysłany: 30 Wrz 2016 08:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1392
niebieski
No właśnie w przypadku dużego obłożenia to platyna dostanie upgrade ,a gold nie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5032 PostWysłany: 30 Wrz 2016 09:42 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6181
HON fly4free
sranda napisał(a):
A ja zapytam przekornie, do czego (...) jest ten status potrzebny?
Tak naprawdę w Europie platinum niewiele różni się od golda, więc pytanie, czy jest teraz sens na siłę go robić i wydawać na to pieniądze.
na dzień dzisiejszy - masz rację
jednak sądzę, że zmiany wprowadzane w programie od przyszłego roku - szczególnie zasady naliczania punktów statusowych - MOGĄ spowodować, że platyna będzie naprawdę coś znaczyć również w Europie
sam - będąc w podobnej sytuacji - rozważam, czy nie warto nieco "zainwestować", aby mieć platynę do końca 2017
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5033 PostWysłany: 30 Wrz 2016 10:59 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Ktoś z doświadczenia może powiedzieć w jakim czasie przychodzą pocztą vouchery partnerskie?
Chciałem zarezerwować samochód w Europcar i nimi zapłacić a dopiero teraz zorientowałem się, że tych voucherów się nie drukuje tylko przychodzą pocztą w ciągu 4 tygodni. A jak to wygląda w praktyce, bo wyjazd mam za 10 dni?

edit: Właśnie przyszło potwierdzenie na maila, że zamówione vouchery przyjdą pocztą ciągu 2-3 tygodni na ale to ciągle za długo więc jak ktoś zamawiał to bardzo proszę o info w jakim terminie doszły?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5034 PostWysłany: 30 Wrz 2016 15:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
Ciekawa sprawa. Wczoraj wpadło mi 210 punktów za Quiz Le Club AccorHotels.
Wygląda na zdublowaną nagrodę za brazylijski quiz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5035 PostWysłany: 30 Wrz 2016 17:05 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 558
Loty: 119
Kilometry: 254 856
niebieski
Mam pytanko z innej beczki :)
Czy jeśli zrobię rezerwację w Accor w opcji płatność w hotelu (brak możliwości zapłącenia punktami accor) to czy mogę zapłącić za tą rezerwację voucherami już na miejscu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5036 PostWysłany: 30 Wrz 2016 17:15 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
tak
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5037 PostWysłany: 30 Wrz 2016 17:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
maxima napisał(a):
ja jutro idę się wymeldować z hostelu, więc zobaczymy ile będę czekać na punkty
przy meldowaniu ruch mieli spory :D

To pewnie dlatego dostałam górne łóżko a cały pokój był wolny

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off
Gaszpar lubi ten post.
 
      
#5038 PostWysłany: 30 Wrz 2016 19:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Jak wygląda sprawa upgrade'u w Ibis Styles? Należy się czy nie (jeżeli jest do czego :)) bo właśnie na recepcji zaproponowano mi lepszy pokój za dopłatą

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5039 PostWysłany: 30 Wrz 2016 19:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2202
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
Nie wiem na ile się należy, ale tydzień temu dostałem za darmo upgrade do Executive właśnie w Ibis Styles. Status Platinum.
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5040 PostWysłany: 30 Wrz 2016 19:15 

Rejestracja: 15 Wrz 2016
Posty: 4
Zgodnie z regulaminem przywilej upgrade'u pokoju nie obowiązuje w hotelach marki Ibis styles.
Tu jest link z dokładnie opisanymi przywilejami: http://www.accorhotels.com/pl/leclub/pr ... fits.shtml
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group