Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 580, 581, 582, 583, 584, 585, 586 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
#11641 PostWysłany: 06 Cze 2021 18:46 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 769
Loty: 145
Kilometry: 308 365
srebrny
Zależy kto, co lubi i do czego to ma służyć? Sporadycznie sypiam w Ibisach (tylko sypiam), ale niektóre z nich są całkiem spoko. Dziś wróciłem z Lublina i tamtejszy IBIS z czystym sercem można każdemu polecić. Myślę, że warto sprawdzać i wybierać lepsze rozwiązanie. Chcę w tym roku zrobić platynę, ale nie stoi nic na przeszkodzie abym kupił 7 noclegów w hotels.com. Po prosu mam wybór. I takiego życzę wszystkim.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
#11642 PostWysłany: 09 Cze 2021 13:40 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1288
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
Co do problemow technicznych wlasnie zalogowalem sie na swoje konto a tam w danych Pan Hasan z Wloch:( Czyli dalej problem nierozwiazany
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11643 PostWysłany: 09 Cze 2021 14:18 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Mi ostatnio po wybraniu hotelu przechodziło na język rosyjski, więc być może wcześniej ktoś stamtąd korzystał. :shock:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11644 PostWysłany: 10 Cze 2021 01:49 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2901
złoty
Czy ktoś tu realnie wykorzystał Suite Night Upgrade i może coś na ten temat powiedzieć? Bo z tego co można wyczytać na innych forach, to przy rezerwacji telefonicznej, a tylko taka jest możliwa, ludzie się odbijają od dużo wyższych cen niż te dostępne na stronie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11645 PostWysłany: 11 Cze 2021 11:58 

Rejestracja: 12 Gru 2014
Posty: 328
srebrny
Czy zostanie mi zaliczony nocleg w Novotel Warszawa Airport, za który płacę punktami, a do zapłaty w hotelu pozostała mi kwota 2,09 zł?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11646 PostWysłany: 11 Cze 2021 12:08 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
Zaliczony do czego?
Jeśli chodzi o progres statusowy, punkty z przelicznika za wydane $ itp. to tak.
Co do promocji - raczej nie, generalnie promocje punktowe A wymagają noclegów w całości płatnych $, ale to też może zależeć od konkretnej akcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11647 PostWysłany: 11 Cze 2021 12:20 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Wydaje mi się, że w takim przypadku od jakiegoś czasu są zaliczane noclegi przy zerowym doliczeniu punktów. Można też zadzwonić do hotelu, zapytać o te kwestię i ewentualnie poprosić o dopisanie choćby 1 pkt ze względu na niską dopłatę gotówkową. Taka niska dopłata nie pokrywa podatków a punkty są naliczane dopiero od nadwyżki powyżej kwoty należnych podatków. Noclegi generalnie są zaliczane po tym, gdy naliczą się punkty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11648 PostWysłany: 11 Cze 2021 12:28 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3240
srebrny
O ile mnie pamięć nie myli to dawniej zaliczało nocleg gdy dopłata była wyższa od 10 EUR.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11649 PostWysłany: 11 Cze 2021 12:33 

Rejestracja: 22 Lip 2018
Posty: 250
Zawsze można coś kupić w restauracji hotelowej i od razu będzie więcej do dopłaty ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11650 PostWysłany: 11 Cze 2021 12:41 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
A nie jest nadal tak, że podatek trzeba opłacić piniondzem, żeby coś naliczyło?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11651 PostWysłany: 11 Cze 2021 14:09 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
@SPLDER: w 2019 miałem rezerwację płatność punktami plus dopłata w przeliczeniu na PLN 0,20 (słownie: dwadzieścia groszy), którą rzeczywiście uiściłem w hotelu ;) Nocleg normalnie zaliczyło i nawet dostałem jakiś symboliczny punkt.
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
 
      
#11652 PostWysłany: 11 Cze 2021 14:13 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
To wszystko chyba zależy, jak dany hotel rozlicza w systemie.
W zeszłym roku miałem noclegi, przy których dopłata była rzędu kilkudziesięciu złotych i zaliczyło mi noclegi, ale nie dostałem żadnych punktów, nawet po reklamacji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11653 PostWysłany: 11 Cze 2021 14:19 

Rejestracja: 05 Sty 2020
Posty: 53
Przy płatności punktami bez problemu zalicza się to jako odbyty nocleg plus tą różnice, którą dopłaca się przeliczają normalnie na punkty.
Jedynie nie naliczają się wtedy żadnego dodatkowe promocje np. podwójne czy bonusowe punktu na pobyt
Góra
 Profil Relacje PM off
arti88 uważa post za pomocny.
 
      
#11654 PostWysłany: 14 Cze 2021 17:42 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
SPLDER napisał(a):
O ile mnie pamięć nie myli to dawniej zaliczało nocleg gdy dopłata była wyższa od 10 EUR.


Mi za ostatni pobyt we Wrocławiu naliczyli 3 noce gdzie w hotelu byliśmy tylko 1. Jeden nocleg z promocji powinien być gratis i przypuszczam że jest ale ten trzeci nie mam pojęcia za co mi go dopisali,

zosieeek napisał(a):
Przy płatności punktami bez problemu zalicza się to jako odbyty nocleg plus tą różnice, którą dopłaca się przeliczają normalnie na punkty.
Jedynie nie naliczają się wtedy żadnego dodatkowe promocje np. podwójne czy bonusowe punktu na pobyt



Mi naliczyło bonusowe punkty bez problemu za to musiałem reklamować brakującą noc i teraz naliczyli mi je 3 zamiast 2 (1 + 1 gratis), no ale to cały accor .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11655 PostWysłany: 14 Cze 2021 18:03 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
@kewatkO: jeśli wcześniej połączyłeś Accora z FlyingBlue to jedna noc wpada bonusowo chyba przy pierwszym noclegu w danym roku lub jakimś okresie rozliczenia członkowskiego przy statusie (nie wiem dokładnie jakie są zasady, ale takie coś właśnie wpada).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11656 PostWysłany: 14 Cze 2021 18:25 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
@marek2011
Tak mam połączonego Accora z FlyingBlue ale to nie ta gratisowa noc , wydaje mi się że ktoś kto dopisywał noce (po reklamacji) po prostu się pomylił bo wygląda to jak zwykłe noce:
Earn stay: Hotel Mercure Wroclaw Centrum +1
23.05.2021
Earn stay: Hotel Mercure Wroclaw Centrum +1
23.05.2021
Double your Status Points and Nights in 2021 +1
23.05.2021
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
 
      
#11657 PostWysłany: 14 Cze 2021 18:53 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3240
srebrny
Nie wiem czy noce z Flying Blue to nie był jednorazowy bonus, u mnie one są opisane w zestawieniu jako "Flying Blue - Miles + Points - Bonus 1er stay" i dostałem je tylko w 2019
Obecnie za noce wpada standardowo od hotelu noce jako earn stay z nazwą hotelu i jako oddzielna pozycja już bez nazwy hotelu "double your status points and nights in 2021"
Z wyciągu powyżej wynika że 2 nocki są od hotelu, a jedna z promocji double nights. Czyli dostałeś jedną noc za dużo, ale bez bonusu z promocji
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11658 PostWysłany: 14 Cze 2021 20:48 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
U mnie w tym roku przy pierwszym pobycie wpadła ta noc od FB właśnie też więc myślałem, że to co rok / jakiś okres. Ale takie są uroki systemu accora ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11659 PostWysłany: 21 Cze 2021 11:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
Na Quidco podwyższony cashback do 12% - 15%Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#11660 PostWysłany: 22 Cze 2021 11:22 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2748
złoty
Jak ktoś nie wie co zrobić z punktami lub ma jakieś niewielkie ilości (100 i wielokrotność), których nie wykorzysta na nocleg, to może spróbować szczęścia tu:
https://limitlessexperiences.accor.com/prize-draw
Rozstrzygnięcie szybko, bo już 25.06, a informacja ma być do 30.06.

This Raffle is being organised exclusively on the Limitless Experiences website from 22 June 2021 at 10:00 to 24 June 2021 at 10:00, and it will be available in French and English.

The dates and times stated in these rules are those of the UTC +02:00 time zone (Brussels, Copenhagen, Madrid, Paris). No other time zone will be taken into consideration for participation in the Raffle.

Participation in the Raffle is open to any natural person over the age of majority and member of the ALL – Accor Live Limitless loyalty programme on the start date of the Raffle and residing in Belgium, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Luxembourg, Netherlands, Poland, Portugal, Romania, Slovakia, Sweden, United Kingdom, Spain, Austria (hereinafter referred to as the “Participant”) with the exception of any company or natural person participating, directly or indirectly in the establishment or implementation of the Raffle.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 580, 581, 582, 583, 584, 585, 586 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group