Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 568, 569, 570, 571, 572, 573, 574 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#11401 PostWysłany: 22 Lis 2020 22:39 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
Dwa pytania o standard hoteli:
1) najtańszy Mercure Kasprowy to pokój w dizajnie orbisowym? Nic nie odświeżyli?
2) basen w Mercure Gdynia to nadal płytki pamiętające Gierka i stylówa prowincjonalnego OSiRu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#11402 PostWysłany: 22 Lis 2020 22:49 

Rejestracja: 02 Lis 2012
Posty: 413
Loty: 145
Kilometry: 309 536
niebieski
1) Kasprowy jest po gruntownym remoncie, kompletnie nie w stylu Mercure. Zrobiony w stylu regionalnym. Super restauracja.
2) B.D
Góra
 Profil Relacje PM off
digger uważa post za pomocny.
 
      
#11403 PostWysłany: 23 Lis 2020 01:11 

Rejestracja: 05 Sty 2020
Posty: 53
digger napisał(a):
1) najtańszy Mercure Kasprowy to pokój w dizajnie orbisowym? Nic nie odświeżyli?

Ja miałem upgrade do deluxe, który rzeczywiście jest po remoncie i odświeżeniu, ale nie jestem pewien czy ten standardowe pokoje również. Całkowicie wyremontowane jest również lobby i restauracja oraz strefa basenowa/spa. Na korytarzach na piętrach nadal można poczuć orbisowski styl i dizajn lat 80tych
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11404 PostWysłany: 23 Lis 2020 11:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 731
srebrny
Garmond napisał(a):
Taka ciekawostka: rezerwacje z Ibis Budget Kraków Bronowice z początku tego tygodnia przeniesione do położonego obok Novotelu.
Wiec za cenę 102 PLN można się przespać w przyzwoitym hotelu.
Nie znam przyczyny, ani jak długo to będzie o obowiazywać, ale jak ktoś szuka noclegu w tym czasie w Krakowie warto zaryzykować.


Tak informacyjnie, sytuacja cały czas aktualna.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#11405 PostWysłany: 23 Lis 2020 14:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Podaruj młodemu fanowi PSG wyjątkowy prezent świąteczny!

"GOTOWI NA ŚWIĘTA W STYLU LIMITLESS?

W te Święta piłkarze Paris Sain-Germain mają specjalne zadanie: pomóc uczestnikom ALL – Accor Live Limitless podarować najmłodszym fanom prezent, którego nigdy nie zapomną!

Zaskocz swoje dziecko spersonalizowaną wiadomością video oraz koszulką z autografem od ulubionego piłkarza Paris Saint-Germain! Ten wspaniały prezent oferuje ALL – Accor Live Limitless kilku szczęśliwcom!"

Link: https://limitlesschristmas.accor.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11406 PostWysłany: 23 Lis 2020 18:04 

Rejestracja: 06 Wrz 2015
Posty: 66
Czyli rozumiem, że jak jest możliwośc rezerwacji to ten hotel na 100% działa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11407 PostWysłany: 23 Lis 2020 18:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2689
HON fly4free
98% tak.
Najwyżej Cię przemeldują do innego (lepszego) Accora w gratisie (np. Novotel Kraków lub Sofitel Sopot).
Góra
 Profil Relacje PM off
pandorinium lubi ten post.
 
      
#11408 PostWysłany: 23 Lis 2020 18:55 

Rejestracja: 06 Wrz 2015
Posty: 66
W sumie jeszcze jedno pytanie. Kończy mi się ważność punktów Rezerwuję pobyt np na jesień 2021 z możliwością anulowania. Punkty wykorzystane. Konto traci ważność, ale na wiosnę jadę do hotelu i ponownie mam aktywne konto. Anuluję pobyt jesienny to punkty wracają czy przepadają?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11409 PostWysłany: 23 Lis 2020 19:00 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
Przepadają
Góra
 Profil Relacje PM off
pandorinium lubi ten post.
 
      
#11410 PostWysłany: 23 Lis 2020 21:07 

Rejestracja: 06 Wrz 2015
Posty: 66
Do wykasowania


Ostatnio edytowany przez pandorinium, 23 Lis 2020 21:46, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11411 PostWysłany: 23 Lis 2020 21:09 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Źle pamiętasz.
Góra
 Profil Relacje PM off
pandorinium uważa post za pomocny.
 
      
#11412 PostWysłany: 23 Lis 2020 21:37 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6179
HON fly4free
@pandorinium
nie widziałem twojego postu wcześniej, więc sorki za radę po fakcie... (chyba, że te wycieczki na 2021 są z opcją anulowania...)
ostatnio anulowałem rezerwację opłaconą punktami, po zwrocie punktów na konto, ich ważność została przedłużona o rok (do X 2021)
wydaje się więc, że wystarczyło byś zrobił rezerwację i ją np. za dwa dni anulował, po zwrocie punkty powinny mieć ważność do listopada 2021
jeśli twoje wycieczki na 2021 są zwrotne, to możesz spróbować, w wersji pesymistycznej możesz rezerwację ponowić ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11413 PostWysłany: 23 Lis 2020 21:42 

Rejestracja: 06 Wrz 2015
Posty: 66
Miałem zwrot w kwietniu, bo były zamknięte hotele i oddali punkty mimo ze rezerwacja nie była z taką możliwością i niestety ale nie przedłużyło mi konta. Natomiast spróbuję za kilka dni, bo z jedną rezerwacją mam taką możliwość. Może się uda tym razem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11414 PostWysłany: 25 Lis 2020 19:51 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Czy ktoś ma doświadczeniem, w jaki sposób są rozliczane na koncie lojalnościowym pobyty w różnych hotelach w tych samych lub nakładających się terminach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11415 PostWysłany: 25 Lis 2020 19:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2689
HON fly4free
Nie ma takiej opcji.
Punkty i noce wpadną tylko za jedną rezerwację.
Góra
 Profil Relacje PM off
egg uważa post za pomocny.
 
      
#11416 PostWysłany: 25 Lis 2020 20:01 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1163
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
@egg I to nie zawsze ten korzystniejszy wariant punktowy. Kto pierwszy naliczy,od tego będziesz miał punkty. Może być ze masz rezerwacje na 10 dni w hotelu X a w międzyczasie inna na 2 dni w hotelu Y. To jeżeli wcześniej zakończysz 2 dniowy pobyt w Y to za niego otrzymasz punkty. Możesz zrobić rezerwacje 2 hotelu z innego konta Np żony, kochanki itp.
Góra
 Profil Relacje PM off
egg uważa post za pomocny.
 
      
#11417 PostWysłany: 25 Lis 2020 20:08 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Właśnie tego się spodziewałem. Dzięki.
Opcja z kontem kochanki najbardziej mi się podoba ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Krzysztof76 lubi ten post.
 
      
#11418 PostWysłany: 25 Lis 2020 20:20 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
pandorinium napisał(a):
Miałem zwrot w kwietniu, bo były zamknięte hotele i oddali punkty mimo ze rezerwacja nie była z taką możliwością i niestety ale nie przedłużyło mi konta. Natomiast spróbuję za kilka dni, bo z jedną rezerwacją mam taką możliwość. Może się uda tym razem.

Punkty zwracane z anulowanej rezerwacji nie przedłużają w Accorze ważności sumy punktów. Każdy inny wpływ NOWYCH punktów przedłuża ważność sumy zebranych punktów. Jeśli komuś się udało, to przez błąd systemu a nie ogólną zasadę wg której działa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11419 PostWysłany: 25 Lis 2020 20:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Nie wiem, czy było już o tym wspominane, ale można "doładować" konto accor punktami zdobytymi w serwisie collections i przedłużyć w ten sposób ważność:
https://collections.accor.com

Sama ostatnio kupiłam testowo pierdołę na aliexpress za dychę, dostałam 1 punkt i zadziałało - ważność punktów przedłużona. Całe naliczenie trwało ok. 3 tygodni.

Przy czym nie zadziała to chyba z każdym sklepem - na liście jest np. H&M, ale przekierowuje na francuską stronę, z której nie da się zamówić do Polski. Ale następnym razem mam plan sprawdzić przejście collections --> hm fr --> hm pl i sprawdzić, czy wtedy punkty wpadną.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
10 ludzi lubi ten post.
5 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#11420 PostWysłany: 25 Lis 2020 23:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2011
Posty: 173
Da się jakoś sprawdzić czy transakcja z Ali jest powiązana jakoś z punktami?

Postanowiłem spróbować skorzystać z tego samego manewru, bardzo dziękuję :)
_________________
Image
https://www.facebook.com/polaknapustyni/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 568, 569, 570, 571, 572, 573, 574 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group