Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
#11321 PostWysłany: 16 Paź 2020 15:07 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 769
Loty: 145
Kilometry: 308 365
srebrny
zosieeek napisał(a):
Po niecałych dwóch tygodniach od pobytu wpadło +10 z Fast Tracka.

Niestety u mnie po upływie 14 dni od pobytu, wciąż nie ma bonusowych pobytów.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#11322 PostWysłany: 17 Paź 2020 14:33 

Rejestracja: 05 Maj 2011
Posty: 4
Może jest w tym jakaś reguła. Pytanie, czy osoby, które otrzymały dodatkowe noclegi otrzymały wcześniej np. 'Courtesy nights' -15 noclegów od ALL, mają kartę 'Ibis business', a może sposób dokonania rezerwacji ma wpływ: aplikacja lub strona www?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11323 PostWysłany: 17 Paź 2020 14:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 173
Loty: 199
Kilometry: 285 031
Czy na stronie Accor funkcjonuje jeszcze co poniedziałkowa wyprzedaż?

Nigdzie nie mogę znaleźć do niej linka...
_________________
Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11324 PostWysłany: 17 Paź 2020 15:40 

Rejestracja: 05 Sty 2020
Posty: 53
tunik napisał(a):
Może jest w tym jakaś reguła. Pytanie, czy osoby, które otrzymały dodatkowe noclegi otrzymały wcześniej np. 'Courtesy nights' -15 noclegów od ALL, mają kartę 'Ibis business', a może sposób dokonania rezerwacji ma wpływ: aplikacja lub strona www?


Ja zarówno mam kartę ibis business, jak i otrzymałem już wcześniej +15 noclegów.
Ostatnio robiłem rezerwacje zarówno przez aplikacje, stronę i pośrednika.
Bonus pojawia się w rożnym czasie pewnie tak samo jak punkty za noclegi: jeden hotel rozlicza to natychmiast i punkty są np. godzinę po wymeldowaniu, w innym trzeba czekać kilka dni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11325 PostWysłany: 18 Paź 2020 17:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
25% zniżki na pobyty w Turcji
https://all.accor.com/promotions-offers ... y.en.shtml

Rezerwacja do 31.12.2020
Pobyt do 31.03.2021
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11326 PostWysłany: 18 Paź 2020 18:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 211
Kilometry: 391 575
niebieski
Dziady, dopiero co wróciłem
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11327 PostWysłany: 18 Paź 2020 20:59 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
Tak siedzę i robię rezerwacje na przyszły rok , możecie sprawdzić czy w Mercure Opole na czerwiec albo wrzesień też pokazują się Wam jakieś absurdalne kwoty na weekendy , bo u mnie prawie wszystko pokazuje po 713zł, ale z kodem ceny spadają do 382zł i to same noclegi bez śniadań piątek_niedziela?.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11328 PostWysłany: 19 Paź 2020 09:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1169
Loty: 375
Kilometry: 405 190
niebieski
@kewatkO z... jakim kodem? Accor kiedykolwiek miał jakieś kody?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11329 PostWysłany: 19 Paź 2020 11:39 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2748
złoty
Chupacabra napisał(a):
Poulpeo daje nawet 12%

Obecnie nawet do 36% - https://www.poulpeo.com/reductions-accorhotels.htm
Góra
 Profil Relacje PM off
Chupacabra lubi ten post.
Chupacabra uważa post za pomocny.
 
      
#11330 PostWysłany: 19 Paź 2020 11:42 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
Ale czy ta firma płaci ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11331 PostWysłany: 19 Paź 2020 13:29 

Rejestracja: 28 Maj 2017
Posty: 12
Czy próbował ktoś rezerwować pobyt w hotelu dla bliskich ? Był mailing o takiej możliwości w sierpniu a z linku który tam był zamieszczony otrzymuję info że adres strony nie istnieje .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11332 PostWysłany: 19 Paź 2020 15:20 

Rejestracja: 31 Sty 2017
Posty: 33
Loty: 64
Kilometry: 179 721
JESIENNE SUPERPUNKTY
Nawet 5000 dodatkowych punktów Reward

https://all.accor.com/loyalty-program/p ... 5KXtkuevHI
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#11333 PostWysłany: 19 Paź 2020 15:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
Pobyt z bezpłatnym śniadaniem

Dokonaj rezerwacji między 19 października 2020 a 16 listopada 2020 na pobyt w terminie między 19 października 2020 a 31 marca 2021, aby skorzystać z oferty. Ciesz się bezpłatnym śniadaniem i celebruj Idealny poranek z ALL.

Lista hoteli biorących udział w promocji:
https://all.accor.com/middleware/pdf/13 ... l_list.pdf

Warunki oferty:
1. Oferta IDEALNY PORANEK z ALL podlega ogólnym warunkom programu ALL. Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla uczestników programu ALL.
2. Niniejsza oferta umożliwia uczestnikom programu ALL, niezależnie od ich statusu skorzystanie z pobytu z darmowym śniadaniem.
3. Pobyt musi zostać zarezerwowany w ramach stawki IDEALNY PORANEK z ALL. Jeżeli stawka nie jest dostępna, wykorzystanie oferty przez uczestnika programu nie jest możliwe.
4. Oferta obowiązuje dla pobytów od 19.10.2020 do 31.03.2021 w hotelach uczestniczących w promocji.
5. Lista hoteli uczestniczących w promocji dostępna pod linkiem:
https://all.accor.com/middleware/pdf/13 ... l_list.pdf
6. Rezerwacja obowiązuje dla rezerwacji dokonanych między 19.10.2020 a 16.11.2020.
7. Pobyt musi obejmować co najmniej 1 nocleg.
8. W ramach tej oferty, pobyt jest rozumiany jako pojedyncza (1) rezerwacja dokonana przez uczestnika programu ALL, niezależnie od liczby zarezerwowanych pokoi. Rezerwacja przez uczestnika programu więcej, niż jednego pokoju będzie uważana za pojedynczy (1) pobyt.
9. Rezerwacje muszą być zagwarantowane kartą kredytową ważną w dniu rozpoczęcia pobytu, chyba że określono inaczej.
10. Opłata za anulację nie jest pobierana przed 14:00 (czasu lokal.) w dniu rozpoczęcia pobytu. Po tym czasie zostanie pobrana opłata za pierwszą noc.
11. Aby skorzystać z oferty, pobyt musi zostać zarezerwowany za pośrednictwem jednego z kanałów dystrybucyjnych Accor (strony internetowe Accor, aplikacja mobilna Accor All, centrala rezerwacyjna Accor, hotele) lub w tradycyjnych biurach podróży wykorzystujących system rezerwacyjny GDS połączony automatycznie z centralą rezerwacyjną Accor. Skorzystanie z oferty nie jest możliwe w przypadku rezerwacji pobytu u pośredników, tour operatorów lub poprzez internetowe biura podróży (takie jak Expedia.com, Booking.com itp.).
12. W chwili rezerwacji należy podać numer karty uczestnika programu lojalnościowego ALL, a następnie okazać ją w recepcji hotelu w chwili zameldowania.
13. Punkty Reward ALL zostaną naliczone na koncie uczestnika programu najpóźniej w terminie 10 dni od zakończenia pobytu w hotelu.
14. Oferta może być łączona z żadnymi innymi promocjami lub ofertami i nie obowiązuje przy rezerwacjach grupowych.
15. Jeśli Twój pobyt spełnia warunki kilku ofert, otrzymasz wyłącznie punkty Reward z najlepszej oferty (czyli takiej pozwalającej zdobyć największą liczbę punktów Reward).
16. Pobyt całkowicie lub częściowo opłacony za pomocą punktów Reward ALL podlega tej ofercie.
17. Oferta jest uzależniona od dostępności hotelu. Obowiązują ogólne warunki dotyczące zastrzeżonych taryf publicznych w każdym z hoteli.
18. Kursy wymiany walut są podawane jedynie dla informacji i nie mają wiążącego znaczenia umownego. Kurs wymiany walut nie może zostać potwierdzony w chwili rezerwacji (jeżeli płatność jest dokonywana w walucie innej niż używana w hotelu, mogą obowiązywać dodatkowe koszty wymiany walut).
19. Podczas kontaktu z infolinią lub innymi kanałami obsługi klienta Accor prosimy o podanie następującego numeru referencyjnego związanego z ofertą: [012807]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
zoli uważa post za pomocny.
 
      
#11334 PostWysłany: 19 Paź 2020 15:41 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2901
złoty
michcioj napisał(a):
Ale czy ta firma płaci ?

Jeszcze fizycznie nie wypłacałem, ale w ich portfelu mam już jakieś 8EUR.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11335 PostWysłany: 19 Paź 2020 16:04 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
to daj prosze znac jak dostaniesz $$$ na konto.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11336 PostWysłany: 19 Paź 2020 16:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
@akos113
Ja wiele razy przerabiałam rezerwację robioną na kogoś, po prostu przy meldowaniu online wpisywałam w uwagach, że pierwszy będzie się meldował brat/kuzyn/mama/siostra i nigdy nie było problemu.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11337 PostWysłany: 20 Paź 2020 09:58 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
BFCARD
Jest to zniżka na kartę dużej rodziny której nikt nigdy mi nie sprawdził, kod daje niby 20% zniżki ale ja też nigdy na tyle nie trafiłem ,przeważnie było to kilka maksymalnie chyba 30zł taniej niż normalne ceny,ale najlepsze jak dla mnie w tym kodzie jest to że zawsze mi pokazuje płatność na miejscu . Wydaje mi się że już kilka razy tu pisałem o tym kodzie.

1955845624 napisał(a):
@kewatkO z... jakim kodem? Accor kiedykolwiek miał jakieś kody?
Góra
 Profil Relacje PM off
1955845624 lubi ten post.
1955845624 uważa post za pomocny.
 
      
#11338 PostWysłany: 20 Paź 2020 10:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1422
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
Promocja cashbackowa na Quidco (do 31.10 i 0:59).

Załączniki:
accc1.jpg
accc1.jpg [ 59.5 KiB | Obejrzany 2232 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#11339 PostWysłany: 20 Paź 2020 16:57 

Rejestracja: 28 Maj 2017
Posty: 12
metia napisał(a):
@akos113
Ja wiele razy przerabiałam rezerwację robioną na kogoś, po prostu przy meldowaniu online wpisywałam w uwagach, że pierwszy będzie się meldował brat/kuzyn/mama/siostra i nigdy nie było problemu.

Ten sposób znam ale ja chciałam zarezerwować ze swojego konta tylko dla jednej osoby z rodziny - wychodziło taniej . W międzyczasie dowiedziałam się taka możliwość była "chwilowa" i już nie jest aktywna .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11340 PostWysłany: 20 Paź 2020 19:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
@akos113
O ile dobrze kojarzę, to regulamin accor nie zakazuje robienia rezerwacji komuś ze swojego konta. Spokojnie możesz to zrobić i wpisać dane tej osoby w uwagach do rezerwacji albo później, przy meldunku online. Tak też wiele razy robiłam i to nawet nie dla rodziny, a dla zagranicznych gości. Jedyne, co może się negatywnego zdarzyć, to to, że ta osoba nie dostanie Twoich przywilejów w postaci upgradu czy drinka, plus mogą Ci tego noclegu nie zaliczyć na konto. Ale nigdy mi się nie zdarzyło, żeby ktoś tej osobie odmówił noclegu. Hotelowi wszystko jedno, kto w pokoju śpi, byle zapłacił.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group