Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#11021 PostWysłany: 24 Maj 2020 15:20 

Rejestracja: 24 Maj 2020
Posty: 1
Cześć mam pytanie korzysta ktoś z was aktualnie ze stawek korporacyjnych w accorze? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#11022 PostWysłany: 29 Maj 2020 16:02 

Rejestracja: 06 Wrz 2015
Posty: 66
Odnośnie przedłużenia ważności punktów do grudnia. Macie w systemie zmienioną datę czy nie? Bo u mnie dalej ważność punktów to lipiec.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11023 PostWysłany: 29 Maj 2020 16:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Przedłużają statusy do końca przyszłego roku a nie punkty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11024 PostWysłany: 29 Maj 2020 17:08 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
Punkty zostały przedłużone statusowcom poprzez dodanie punktów statusowych w kwietniu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11025 PostWysłany: 29 Maj 2020 20:02 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
To club opinion to jakaś totalna lipa. Ani jednej punktowanej ankiety nie dało się zrobić. Ciągle nie łapię się w kryteria, albo już nie jest potrzebny mój udział.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11026 PostWysłany: 30 Maj 2020 18:30 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
maginiak napisał(a):
Gdyby ktoś się wybierał w najbliższych dniach do Gdańska z rezerwacji zrobionej dawno temu, to uprzejmie ostrzegam, że Mercure Posejdon, Novotel Marina i Novotel Stare Miasto są zamknięte do końca maja.
Miałam rezerwację w Novotel SM rozpoczynającą się dziś, zrobioną z ostatniej promocji 6k punktów i jestem właśnie w drodze do Gdańska.
Wczoraj meldowałam się online. Mail o tym, że hotel jest zamknięty, dostałam pół godziny temu.
Tyle dobrego, że po telefonie zaproponowali mi przeniesienie bez dopłaty do Mercure Stare Miasto a 2,5k punktów promocyjnych naliczą z ręki.
Niemniej, troszkę spóźniony mają refleks w kwestii informowania gości o sytuacji.



@maginiak masz już naliczone punkty za ostatni pobyt z puli 6k?
U mnie jak na razie cisza , jeszcze do środy czwartku poczekam a potem będę interweniował.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11027 PostWysłany: 30 Maj 2020 18:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
@kewatkO Dmuchając na zimne zadzwoniłam na infolinię, wyjaśniłam sytuację i poprosiłam o naliczenie punktów promocyjnych. Zostały naliczone w tym samym dniu, w którym naliczono regularne punkty za pobyt. Tak więc polecam zadzwonić, jeśli masz już naliczone punkty za pobyt to powinni naliczyć od ręki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11028 PostWysłany: 31 Maj 2020 16:08 

Rejestracja: 06 Wrz 2015
Posty: 66
Zaraz, zaraz. W takim razie czego to dotyczy?

• Wygaśnięcie punktów: Aby zapewnić Ci wystarczająco dużo czasu na skorzystanie ze swoich punktów, będą one ważne przynajmniej do 15 grudnia 2020 r. (wygasanie punktów zostaje wstrzymane do 15 grudnia 2020 r.).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11029 PostWysłany: 31 Maj 2020 17:17 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
W kwietniu Accor, od silvera w górę, przyznał jednorazowo punkty statusowe. powinny one wydłużyć ważność punktów na koncie o rok.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11030 PostWysłany: 31 Maj 2020 18:01 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
To nie przedłuża ważności punktów jako takich.
Ja mam status przedłużony do końca 2021, a ważność punktów jest do końca kwietnia 2021. Coś tam z jakiegoś powodu wydłużyli, bo ostatni pobyt miałem w lutym, czyli powinienem mieć ważność do lutego, a jest kwiecień. Już wiem, w kwietniu przyznali dodatkowe noclegi i stąd kwietniowa ważność punktów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11031 PostWysłany: 01 Cze 2020 02:24 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Czy ktoś już korzystał ze stawki "Super bonus! Zdobądź 500 punktów Rewards!"? Nie mogę znaleźć regulaminu tej oferty. Skrócona informacja w warunkach cenowych mówi jedynie, że stawka dotyczy oferty elastycznej (oczywiście tylko tej oznaczonej nazwą tej stawki). Stawka nie zawsze jest opłacalna. Zwłaszcza, jeśli dodatkowo dostępna jest stawka "Smakuj podróże". W "Super bonusie..." można płacić punktami. Ciekawe, czy takie rozliczenie płatności uprawnia do otrzymania bonusu. Bo w sumie, czemu nie? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11032 PostWysłany: 01 Cze 2020 14:11 

Rejestracja: 06 Wrz 2015
Posty: 66
novart napisał(a):
W kwietniu Accor, od silvera w górę, przyznał jednorazowo punkty statusowe. powinny one wydłużyć ważność punktów na koncie o rok.


Ok. U mnie Classic. Czyli muszę szybko robić nocleg bo stracę punkty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11033 PostWysłany: 02 Cze 2020 23:07 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Moje pytanie już nieaktualne - stawka zniknęła. Ciekawe dlaczego? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11034 PostWysłany: 03 Cze 2020 18:51 

Rejestracja: 06 Wrz 2015
Posty: 66
A taka odpowiedź z ich strony, bo też pisałem jak to z tym grudniem

Wracam do Pana z informacją w odpowiedzi na zapytanie odnośnie przedłużenia punktów Reward.
Proces przedłużania punktów Reward odbywać się będzie stopniowo dla Naszych członków. Proces ten potrwa do końca czerwca i następuje automatycznie z systemu.

W razie, gdyby punkty nie zostały przedłużone do tego czasu prosimy o kontakt z nami.

I teraz bądź tu mądry chłopie, czy na siłę jechać i mieć nocleg, czy nie jechać, bo przedłużą ważność.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11035 PostWysłany: 07 Cze 2020 13:44 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
Przeniesiono moją rezerwację z budget do styles, w systemie ją anulując informując mnie telefonicznie o tym fakcie. Z związku z tym punkty nie wpadły. Czekać przepisowe 7 dni, czy już pisać na BO?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11036 PostWysłany: 07 Cze 2020 13:50 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
A rozmawiałeś z hotelem na temat punktów w czasie tej rozmowy telefonicznej? Może najpierw uderz do samego hotelu?
Ja przy przenoszeniu rezerwacji w promocji 6k miałem taką samą sytuację (anulowanie i nowa rezerwacja), ale hotel obiecał, że punkty naliczy ręcznie. Nawet pisał do mnie w tej sprawie Ambasador Programu, czy jak to tam się poprawnie nazywa. Cierpliwie więc czekam :)

PS. Jeśli masz na myśli punkty promocyjne to tutaj chyba jest nawet 10 dni regulaminowych na naliczenie, choć wiadomo, że jakby miały wpaść z automatu to wpadłyby razem z podstawowymi.
Góra
 Profil Relacje PM off
e-prezes uważa post za pomocny.
 
      
#11037 PostWysłany: 07 Cze 2020 20:35 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
W trakcie rozmowy i potem nie spojrzałem do apki, więc zrozumiałem, że anulują jedną i stworzą drugą. W trakcie drogi do hotelu uzmysłowiłem sobie, że nie mam żadnego potwierdzenia tej rozmowy, o czym poinformowałem obsługę hotelu gdy dotarłem, że to nie jest OK. Uznałem, że ręcznie zostanie wszystko zaktualizowane. Chodzi mi o punkty statusowe, nie promocyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11038 PostWysłany: 07 Cze 2020 20:50 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
To ja bym najpierw skontaktował się z hotelem, z Twojego posta wynika, że starą anulowali, a nowej nie założyli i stąd brak punktów. Może mają tam jakiegoś speca od ALL i są w stanie naliczyć "od ręki".
Do centrali dzwoniłbym po tych wspomnianych przez Ciebie 7 dniach, bo pierwsze co mogą powiedzieć, że nie minął jeszcze czas na naliczenie, choć tam to różnie bywa ;)
Daj proszę znać jak to się skończyło.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11039 PostWysłany: 08 Cze 2020 09:37 

Rejestracja: 04 Maj 2018
Posty: 18
Loty: 24
Kilometry: 51 067
[quote="Garmond"]Nowa promocja przy współpracy z BA: 2000 punktów za 2 pobyty w terminie 2.03-30.09.2020.
Czas rezerwacji: 2.03-4.05.2020.

https://all.accor.com/loyalty-program/p ... .en.shtml#



Czy ktoś korzystał z tej promocji i wpadły mu punkty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11040 PostWysłany: 08 Cze 2020 12:25 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
A jednak! Nowa promocja Super Bonus. Można zdobyć 500 punktów Rewards.
Pobyt musi zostać zarezerwowany według stawki "Super bonus! Zdobądź 500 punktów Rewards!". To stawka elastyczna. Uwaga! Jeżeli stawka nie jest dostępna, wykorzystanie oferty przez uczestnika programu nie jest możliwe.

Rezerwacje między 8.06.2020 a 31.07.2020.
Pobyty od 8.06.2020 do 31.07.2020.
Kraje: Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Czechy, Estonia, Węgry, Litwa, Łotwa, Polska, Macedonia, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia,
Wystarczy jeden nocleg.

https://all.accor.com/loyalty-program/p ... a.pl.shtml

Załącznik:
Screenshot_2020-06-08 ALL Accor Live Limitless - Super Bonus z ofertą elastyczną (2).png
Screenshot_2020-06-08 ALL Accor Live Limitless - Super Bonus z ofertą elastyczną (2).png [ 58.39 KiB | Obejrzany 529 razy ]

Chyba był jakiś falstart z tą ofertą. Widać to po różnych datach obowiązywania (w warunkach ogólnych i tabelce na stronie promocji).
Załącznik:
Screenshot_2020-06-08 ALL Accor Live Limitless - Super Bonus z ofertą elastyczną (3).png
Screenshot_2020-06-08 ALL Accor Live Limitless - Super Bonus z ofertą elastyczną (3).png [ 3.49 KiB | Obejrzany 529 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group