Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#10701 PostWysłany: 20 Sty 2020 20:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2011
Posty: 597
niebieski
Patrząc na zdjęcie myślałem, że nowego laptopa dostałeś...
_________________
Proszę, wejdź i kliknij. Możesz pomóc innym :)
www.pajacyk.pl
www.wyklikajzywnosc.pl
www.okruszek.org.pl
www.pustamiska.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
Chupacabra lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#10702 PostWysłany: 20 Sty 2020 21:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Fajnie, sensowniejszy prezent niż zawieszka na bagaż z ubiegłego roku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10703 PostWysłany: 22 Sty 2020 00:23 

Rejestracja: 17 Sie 2012
Posty: 122
Może ktoś będzie wiedział co robię nie tak albo co Accor robi nie tak:

Mam 6 tys punktów czyli jak rozumiem 120 euro
cena za hotel wynosi 140 euro

przy próbie zapłaty punktami suwak zatrzymuje mi się na 4000 punktach i nie mogę dodać tych 2 tys. punktów, które zostały

dlaczego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10704 PostWysłany: 22 Sty 2020 00:29 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Gdzie jest ten hotel?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10705 PostWysłany: 22 Sty 2020 00:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 739
niebieski
Może przez wysokość podatków zawartych w cenie pokoju? Ich nie opłacisz za pomocą punktów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10706 PostWysłany: 22 Sty 2020 00:42 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Opłacisz.
Góra
 Profil Relacje PM off
Szyn3k lubi ten post.
 
      
#10707 PostWysłany: 22 Sty 2020 00:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Sprawdź inny rodzaj pokoju i taryfę jeśli są w podobnej cenie.
Możesz tez wybrać płatność na miejscu i na miejscu zapłacić punktami plus dopłata.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10708 PostWysłany: 22 Sty 2020 00:43 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
@MoonPatrol
rezerwujesz jeden, czy dwa pokoje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10709 PostWysłany: 22 Sty 2020 00:56 

Rejestracja: 17 Sie 2012
Posty: 122
-- 21 Sty 2020 23:53 --

pemat napisał(a):
@MoonPatrol
rezerwujesz jeden, czy dwa pokoje?


dwa, to pewnie ma jakieś znaczenie bo też mnie zastanawiało (gdzieś mi się to przewinęło już na forum) że przy zakupie pojedynczo noclegów to każdy z nich wychodzi taniej niż przy kupnie dwóch za jednym razem - niestety przy zakupie pojedynczo gorzej mi schodzą punkty przez ten nieszczęsny mnożnik 2 tys

-- 21 Sty 2020 23:54 --

nowhere napisał(a):
Może przez wysokość podatków zawartych w cenie pokoju? Ich nie opłacisz za pomocą punktów.


cena jest już całkowita ze wszystkim

-- 21 Sty 2020 23:56 --

pawfazi napisał(a):
Sprawdź inny rodzaj pokoju i taryfę jeśli są w podobnej cenie.
Możesz tez wybrać płatność na miejscu i na miejscu zapłacić punktami plus dopłata.


ten rodzaj pokoju i ceny miałem wyliczony na najbardziej korzystny przelicznik punktowy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10710 PostWysłany: 22 Sty 2020 00:59 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Odpowiedź na moje pytanie też może być istotna. ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10711 PostWysłany: 22 Sty 2020 01:01 

Rejestracja: 17 Sie 2012
Posty: 122
a przepraszam za przeoczenie ;)

Rosja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10712 PostWysłany: 22 Sty 2020 01:03 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
MoonPatrol napisał(a):
-- 21 Sty 2020 23:53 --

pemat napisał(a):
@MoonPatrol
rezerwujesz jeden, czy dwa pokoje?


dwa, to pewnie ma jakieś znaczenie bo też mnie zastanawiało (gdzieś mi się to przewinęło już na forum) że przy zakupie pojedynczo noclegów to każdy z nich wychodzi taniej niż przy kupnie dwóch za jednym razem - niestety przy zakupie pojedynczo gorzej mi schodzą punkty przez ten nieszczęsny mnożnik 2 tys
i to jest przyczyna, system nie sumuje rezerwacji, tylko liczy zniżkę 2000 pkt/40€ dla każdego pokoju osobno

być może rada @pawfazi - tzn. płatność na miejscu - byłaby receptą i dałoby się rachunek za te dwa pokoje "skumulować"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10713 PostWysłany: 22 Sty 2020 01:03 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Podawana cena w euro jest zapewne przeliczeniowym zaokrągleniem. Przy przechodzeniu do płatności dokładna cena może być jednak niższa, niż równowartość 140 euro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10714 PostWysłany: 22 Sty 2020 01:07 

Rejestracja: 17 Sie 2012
Posty: 122
chyba bym się skłaniał do tego co pisze pemat

jestem pewny, że cena na pewno przekracza te 120 euro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10715 PostWysłany: 22 Sty 2020 01:09 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
przerabiałem to w praktyce

a dla sprawdzenie przetestuj dla rezerwacji jednego pokoju na dwa razy dłuższy pobyt (o ile cena za dzień jest taka sama)


Ostatnio edytowany przez pemat, 22 Sty 2020 01:12, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10716 PostWysłany: 22 Sty 2020 01:18 

Rejestracja: 17 Sie 2012
Posty: 122
-- 22 Sty 2020 00:11 --

pemat napisał(a):
przerabiałem to w praktyce


i czar prysł ;)

a płacić na miejscu punktami trochę się obawiam po porażce we Lwowie

-- 22 Sty 2020 00:18 --

pemat napisał(a):
a dla sprawdzenie przetestuj dla rezerwacji jednego pokoju na dwa razy dłuższy pobyt (o ile cena za dzień jest taka sama)



ech dokładnie jest jak piszesz, przy cenie podobnej ale dla 1 pokoju 6tys punktów schodzi bez problemu

wkurzające to jest, pomijając jak bardzo wkurzający jest ten mnożnik 2tys punktowy - bez porównania do najlepszego - moim zdaniem - systemu łączenia punktów i kasy od Hiltona
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10717 PostWysłany: 22 Sty 2020 09:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
A widzisz co osoba to opinia. O ile uważam, że HH to program dużo lepszy do programu Accor o tyle akurat system płatności punktami dużo bardziej podoba mi się w Accor bo jest odnośnikiem do cen realnych. Najczęściej ceny w punktach HH nijak się nie mają do cen w gotówce. Często bywa tak, że hotel kosztuje np 300 zł, a punktami np 70000 . Rzadko bywa w drugą stronę. A w Accor jest to dużo bardziej przejrzyste jak dla mnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10718 PostWysłany: 22 Sty 2020 09:21 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1284
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
Tylko ze w Accor maja taki burdel w systemie ze w recepcji za bardzo nie widza ze rezerwacja jest juz oplacona punktami i tlumacz im ze jednak wszystko gra.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10719 PostWysłany: 22 Sty 2020 20:42 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
Accor ogłosił partnerstwo z Grab:
https://press.accor.com/strongemaccor-a ... g/?lang=en
https://all.accor.com/loyalty-program/p ... x.pl.shtml
Piszą, że bardziej to będzie opłacalne od 02.03, po tym jak nastąpi dewaluacja w Grab Rewards.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10720 PostWysłany: 22 Sty 2020 21:32 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7862
HON fly4free
dziabulek napisał(a):
A widzisz co osoba to opinia. O ile uważam, że HH to program dużo lepszy do programu Accor o tyle akurat system płatności punktami dużo bardziej podoba mi się w Accor bo jest odnośnikiem do cen realnych. Najczęściej ceny w punktach HH nijak się nie mają do cen w gotówce. Często bywa tak, że hotel kosztuje np 300 zł, a punktami np 70000 . Rzadko bywa w drugą stronę. A w Accor jest to dużo bardziej przejrzyste jak dla mnie.


W wielu przypadkach cena punktowa jednak też odpowiada plus minus cenie "keszowej", są też miejsca/hotele/albo konkretne daty w danym hotelu, gdy cena punktowa daje znacznie lepszą wartość niż opłacenie tej rezerwacji punktami, pomijam już przywilej piątej nocy itp. - i to jest przewaga HH. W accor praktycznie nigdy punktami nie uda się zarezerwować taniej niż za gotówkę, bo punkty tylko obniżają cenę o stałą wartość bez względu na hotel i stawkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group