Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#10601 PostWysłany: 09 Gru 2019 01:36 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Można, dzisiaj wpadło na dwa konta po 250 punktów. Ciekawe czy ktoś wylosuje jakieś "grubsze" punkty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#10602 PostWysłany: 09 Gru 2019 01:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Da się

Załączniki:
Accor1000.jpg
Accor1000.jpg [ 62.28 KiB | Obejrzany 1303 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10603 PostWysłany: 09 Gru 2019 09:55 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
zakino napisał(a):
No właśnie jak to teraz z tym piwem? ;)
W apce pokazuje mi, ze w PL bierze w tym udział tylko Mercure Wawa na Złotej, ma ktoś blisko żeby sprawdzić?

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10604 PostWysłany: 09 Gru 2019 11:51 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
zakino napisał(a):
Byłem porozmawiać. Powiedzieli, żebym przyszedł jutro bo ma być Pani, która jest ambasadorem programu i coś może więcej. Oni niezbyt mają nawet pogląd do ilości pkt itp.

Przy okazji spróbowałem akcji z piwem. Babeczka świeżo pracowała i najpierw niezbyt chętnie chciała przyjąć kartę skoro nie śpię, ale powiedziałem, że na stronie jest info itp to przyjęła. Najpóźniej w poniedziałek powinienem się dowiedzieć.


Ojj... punkty naliczone, ważność pozostała stara ;/
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
#10605 PostWysłany: 09 Gru 2019 11:53 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1065
srebrny
kendi napisał(a):
Można, dzisiaj wpadło na dwa konta po 250 punktów. Ciekawe czy ktoś wylosuje jakieś "grubsze" punkty.

Dzisiaj można wygrać 2000 pkt. Stawka podskoczyła :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10606 PostWysłany: 09 Gru 2019 11:57 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
@zakino o sposobie na piwko było ostatnio tutaj dyskusja-ogolna-i-promocje,1578,27382?start=10480#p1272898
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10607 PostWysłany: 09 Gru 2019 13:23 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
zakino napisał(a):
zakino napisał(a):
Byłem porozmawiać. Powiedzieli, żebym przyszedł jutro bo ma być Pani, która jest ambasadorem programu i coś może więcej. Oni niezbyt mają nawet pogląd do ilości pkt itp.

Przy okazji spróbowałem akcji z piwem. Babeczka świeżo pracowała i najpierw niezbyt chętnie chciała przyjąć kartę skoro nie śpię, ale powiedziałem, że na stronie jest info itp to przyjęła. Najpóźniej w poniedziałek powinienem się dowiedzieć.


Ojj... punkty naliczone, ważność pozostała stara ;/


Ważność punktów chyba się nadal nie aktualizuje poprawnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10608 PostWysłany: 09 Gru 2019 13:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1260
Loty: 308
Kilometry: 415 800
srebrny
W mailach newsletterowych ważność punktów wyświetla się poprawnie. W nowej apce nawet nie wiem gdzie sprawdzić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10609 PostWysłany: 09 Gru 2019 14:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1661
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
W nowej apce sprawdzasz wchodząc w konto, na dole po lewej stronie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10610 PostWysłany: 09 Gru 2019 14:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1260
Loty: 308
Kilometry: 415 800
srebrny
@smieci mowa o iOS?
Nie wiem jak na androida, ale na jabłko strasznie uboga ta aplikacja, zaopatrzona jedynie w podstawowe funkcjonalności.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Szyn3k, 09 Gru 2019 14:07, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10611 PostWysłany: 09 Gru 2019 14:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1661
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Nie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10612 PostWysłany: 09 Gru 2019 14:14 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Czy komuś wpadły już punkty za kalendarz na konto?

Swoją drogą, super by było, gdyby w przyszłym roku info o kalendarzu pojawiło się trochę wcześniej ;P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10613 PostWysłany: 09 Gru 2019 15:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1260
Loty: 308
Kilometry: 415 800
srebrny
@egg możesz pilnować tematu za rok i nas poinformować :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#10614 PostWysłany: 09 Gru 2019 15:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
@egg
Po prostu nie ograniczaj się do forum f4free ;) W internetach info o kalendarzu wisi od 1 grudnia.
Poza tym nie ma się czym ekscytować, kalendarz ma bardzo ograniczoną ilość krajów w warunkach. Nie wiadomo, czy w ogóle jakieś punkty do kogokolwiek z polskim adresem w profilu trafią.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10615 PostWysłany: 10 Gru 2019 00:14 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Dzięki za wsparcie, ciekawe pomysły i wszystkie dobre rady :)

O kalendarzu przypomniałem sobie dopiero teraz. Jakoś specjalnie nie szukałem po Internetach i nie ekscytowałem się tematem. Mimo to, wrzuciłem info o wersji na Amerykę Północną, znalazłem przypadkiem. Nawet nie wiem o co tam chodzi i czy działa. W przyszłym roku, jak coś znajdę, oczywiście wrzucę na forum. Bo jak widać, można liczyć tylko na siebie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10616 PostWysłany: 10 Gru 2019 12:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 312
metia napisał(a):
@egg
Poza tym nie ma się czym ekscytować, kalendarz ma bardzo ograniczoną ilość krajów w warunkach. Nie wiadomo, czy w ogóle jakieś punkty do kogokolwiek z polskim adresem w profilu trafią.


Na oba konta w zabawie z kalendarzem wylosowałem podstawową liczbę 250 punktów, na oba maila przypisane do tych kont przyszła poniższa wiadomość. Wygląda, że jednak punkty powinny się naliczyć, choć to Accor więc do końca nic nie wiadomo :) W całej zabawie powinny być jeszcze 2 - 3 razy możliwość losowania punktów.

Załączniki:
accor.jpg
accor.jpg [ 33.09 KiB | Obejrzany 713 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#10617 PostWysłany: 10 Gru 2019 15:02 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Widzę, że Accor zniknął z polskich cashbacków - nie ma go ani w PlanetPlus ani w Refunderze (Goodie nie sprawdzałem, bo to dziadostwo).

W Quidco jest.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10618 PostWysłany: 10 Gru 2019 15:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 312
W Goodie jest ale przekierowanie nie działa, nie zaktualizowali do nowej strony.

Pozwolę sobie nie zgodzić z opinią, że Goodie jest zły, cały czas korzystam intensywnie od ponad roku, praktycznie cały cashback się nalicza prawidłowo i jest finalnie do wypłaty. Dwa razy korzystałem z hoteli Accora przez Goodie i nie było problemu, co więcej bardzo szybko naliczył się zwrot.

Mimo wszystko w zdecydowanej większości korzystam z Quidco jeśli chodzi o Accor ze względu na większy cachback, minusem jest jednak czas oczekiwania na zatwierdzenie (co mi jednak nie przeszkadza). W Quidco przekierowania działają prawidłowo.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#10619 PostWysłany: 10 Gru 2019 15:43 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Ja do Goodie też nic nie mam, właśnie zrealizowałem swój pierwszy maksymalny przelew i przyszedł po 2 dniach roboczych ;)
Zapytałem Goodie o przekierowanie na Accor, 5 grudnia otrzymałem odpowiedź:
Cytuj:
Dziękujemy za informację. Ustaliliśmy: na ten moment są wstrzymani właśnie przez integrację z nową stroną

Ile to jeszcze potrwa, po czyjej jest to stronie - nie wiadomo. Można tylko zarzucać ich mailami, żeby się pospieszyli ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10620 PostWysłany: 12 Gru 2019 08:44 

Rejestracja: 15 Sie 2015
Posty: 12
Może mi ktoś napisać jak naliczane są punkty w systemie ALL?
Zakończyłem pobyt 11.12.19 godz 12:00 a ciągle nie naliczyli choć pobyt jest przeniesiony już do zakładki zrealizowane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group