Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
#4061 PostWysłany: 26 Maj 2016 09:36 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 218
Loty: 180
Kilometry: 424 089
niebieski
Ja zgarnąłem ostatnie 2.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe wakacje w Rimini za 1681 PLN. Loty z Katowic + hotel ze śniadaniami Tygodniowe wakacje w Rimini za 1681 PLN. Loty z Katowic + hotel ze śniadaniami
Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami
#4062 PostWysłany: 26 Maj 2016 10:37 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3596
srebrny
Kto rano wstaje, temu Accor daje. :D
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#4063 PostWysłany: 26 Maj 2016 19:05 

Rejestracja: 26 Gru 2013
Posty: 236
Loty: 38
Kilometry: 88 050
niebieski
100 - 1000 pkt za noclegi w Niemczech , Austrii oraz Szwecji
Link do promocji :
http://www.accorhotels.com/gb/leclub/ho ... xtor=AL-40
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4064 PostWysłany: 28 Maj 2016 13:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
Gdzie w trakcie rezerwacji mogę podać nazwiska osób, dla których jest rezerwacja? W danych kontaktowych jest na stałe moje nazwisko, czyli co - zostają uwagi?

Tak przy okazji - nocleg ma być w ramach ostatniej oferty 6000 punktów. Nie chcę robić "durnospania", więc wymyśliłam, że zrobię rezerwację noclegu rodzicom, akurat potrzebują czegoś w Bielsku ;) Oferta będzie robiona z mojego konta, bezzwrotna, opłacona online. Przywilejów związanych ze statusem nie będzie, ale czy sam nocleg policzy się do promocji? Skoro mamy na forum zakaz sprzedaży noclegów accorowych, to zakładam, że tak? ;)
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4065 PostWysłany: 28 Maj 2016 13:08 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Jeśli wszystko idzie przez stronę Accora i w uwagach wpiszę imię i nazwisko taty, który będzie się meldował, to nie ma problemu (przetestowane 4 razy nocleg dla rodziców)
A tak to pola na pozostałych śpiących nie ma
Góra
 Profil Relacje PM off
metia uważa post za pomocny.
 
      
#4066 PostWysłany: 28 Maj 2016 13:17 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8586
złoty
Cytuj:
czy sam nocleg policzy się do promocji?

A pokój będzie dla ilu osób?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4067 PostWysłany: 28 Maj 2016 13:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
Rodziców mam ilość standardową, czyli 2 osoby ;)
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
kasiat lubi ten post.
 
      
#4068 PostWysłany: 28 Maj 2016 13:28 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8586
złoty
Jeśli to będzie pokój dla 2 osób i zamelduje się w nim dwójka Twoich rodziców, to z zasady taki pobyt nie powinien być Ci zaliczony do LCAH. Ale jak to w Accorze - różnie bywa.. ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
cyberjarek lubi ten post.
metia uważa post za pomocny.
 
      
#4069 PostWysłany: 28 Maj 2016 13:37 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Ja rezerwując hotel w lutym na czerwiec od razu zapytałem jak będzie ze zmianą osoby meldującej się i otrzymałem jednoznaczną odpowiedź recepcji:

"Zmiana jest możliwa, ale punkty nie zostaną naliczone w przypadku takiej zmiany. "

W zeszłym roku przy takiej samej sytuacji Lublin nie policzył mi punktów mimo, że do samego pobytu a nawet i po nim, bo dostałem ankietę, dostawałem automatyczne maile o meldowaniu online, o zbliżającym się pobycie. Jakby nie było nie nocowałem to i za co chcę punkty. ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
metia uważa post za pomocny.
 
      
#4070 PostWysłany: 28 Maj 2016 13:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1393
niebieski
Przecież nie trzeba informować hotelu,że nas nie będzie i będą np rodzice.Jeśli pokój jest 2-osobowy,to w uwagach wystarczy wpisać,że druga osoba z pokoju(tata jeśli rezerwacja na kobietę,mama jeśli na mężczyznę) będą wcześniej w hotelu i chcieliby się zameldować przed nami.Jest z tym troszkę zabawy i nie każdy z naszych rodziców będzie chciał się w to bawić: Jeśli rezerwacja jest na kobietę,to do meldunku podchodzi tata,idzie do pokoju,zaraz do niego dołączy mama i tyle.Czasami dadzą od razu 2 karty,czasami tylko jedną.Przy wymeldowaniu też może być tata,bo osoba z rezerwacji mogła wyjechać wcześnie rano.3 razy tak robiłem(wprawdzie nie z rodzicami,ale nie było mnie w hotelu,gdy rezerwacja była na mnie,lub nie było żony gdy rezerwacja na nią) w Mercure Gdynia,Cieszyn, Ibis Styles BB i wszelkie punkty,nocki i przywileje były jakby nocowała osoba z rezerwacji(Bo oficjalnie nocowała,tylko nikt jej nie widział:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4071 PostWysłany: 28 Maj 2016 14:01 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8586
złoty
Oczywiście wiesz, że to, co opisujesz, jest oszustwem?
Góra
 Profil Relacje PM off
cyberjarek lubi ten post.
 
      
#4072 PostWysłany: 28 Maj 2016 14:05 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
nie rozumiem dlaczego ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4073 PostWysłany: 28 Maj 2016 14:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Kwalifikując w ten sposób, całkiem spora część "patentów" opisywanych na tym forum jest "oszustwem".
Życie jest iluzją... ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
#4074 PostWysłany: 28 Maj 2016 14:11 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
uwazam, ze oszustwem jest podbijanie ceny biletow lotnicznych przez linie korzystajac z historii mojego wyszukiwania w plikach cookies.


Ostatnio edytowany przez michcioj, 28 Maj 2016 14:56, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#4075 PostWysłany: 28 Maj 2016 14:17 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Oszustwem też jest patent genewski czy jak on się tam nazywa czy nieraz sposób użycia kuponów na allegro ;) niestety, takie forum, to takie też pomysły przychodzą do głowy. Jak nie akceptujesz, to ewentualnie możesz nie czytać takich tematów :D (ja np. nie akceptuję niektórych opinii w offtopowych wątkach, to po prostu tam nie wchodzę i nie czytam tego ;) )
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
#4076 PostWysłany: 28 Maj 2016 14:20 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8586
złoty
michcioj napisał(a):
nie rozumiem dlaczego ?

Nie rozumiesz, dlaczego oszustwem jest nocowanie i korzystanie z oferty hotelu (m.inn. z posiłków) przez osobę niezameldowaną?
Nie rozumiesz, dlaczego oszustwem jest spowodowanie uzyskania nienależnej korzyści w konsekwencji wprowadzenia w błąd drugiej strony?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4077 PostWysłany: 28 Maj 2016 14:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1393
niebieski
boots napisał(a):
Oczywiście wiesz, że to, co opisujesz, jest oszustwem?

Nie uważam ,że to oszustwo.Co najwyżej kłamstwo ,gdy mówię ,że ktoś dojedzie później wiedząc ,że nie dojedzie.Nikt za inną osobę niczego nie podpisuje w hotelu.Ale każdy ma inny moralny punkt odniesienia.Jeśli dla Ciebie to oszustwo,to ...rozumiem.

boots napisał(a):
Nie rozumiesz, dlaczego oszustwem jest nocowanie i korzystanie z oferty hotelu (m.inn. z posiłków) przez osobę niezameldowaną?


W większości hoteli Accor w Polsce,jeśli rezerwacja pokoju 2 osobowego była na mnie,to recepcja przy meldunku i tak prosi tylko o mój dowód.Nawet nie wie kim jest druga osoba w pokoju.Wtedy ta druga osoba też jest "niezameldowana".
Jeśli wykupiłem śniadanie dla 2 osób to nie widzę różnicy czy zjem ja i mama ,czy tata i mama.

boots napisał(a):
Nie rozumiesz, dlaczego oszustwem jest spowodowanie uzyskania nienależnej korzyści w konsekwencji wprowadzenia w błąd drugiej strony?

Tutaj masz najwięcej racji i ciężko mi to wybronić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4078 PostWysłany: 28 Maj 2016 15:41 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
boots napisał(a):
michcioj napisał(a):
nie rozumiem dlaczego ?

Nie rozumiesz, dlaczego oszustwem jest nocowanie i korzystanie z oferty hotelu (m.inn. z posiłków) przez osobę niezameldowaną?

to jest kradziez, tutaj masz racje.

-- 28 Maj 2016 15:46 --

boots napisał(a):
Nie rozumiesz, dlaczego oszustwem jest spowodowanie uzyskania nienależnej korzyści w konsekwencji wprowadzenia w błąd drugiej strony?

a tu uwazam, ze przesadzasz. hotel dostal swoja kase i tyle.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4079 PostWysłany: 28 Maj 2016 15:58 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8586
złoty
Cytuj:
hotel dostal swoja kase i tyle

To niema nic wspólnego z zapłatą. Przeczytaj regulamin LCAH.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4080 PostWysłany: 28 Maj 2016 20:02 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Art 286 Kk definiuje oszustwo:
§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania[...]
@boots wskaż Mi w ktorym miejscu zachowanie wymienione wyżej narusza ten przepis?

Złamanie regulaminu a oszustwo to dwie rożne kwestie...

Edit: poprawa po uwadze kolego bootsa
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...


Ostatnio edytowany przez gruby_inversia, 29 Maj 2016 08:51, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group