Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 05 Lut 2016 15:24 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
a ja dalej nie, dzięki za info,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 05 Lut 2016 15:42 

Rejestracja: 26 Kwi 2014
Posty: 361
niebieski
Może zmiana przglądarki,ciasteczka ewentulanie sprzetu pomoże...
Góra
 Profil Relacje PM off
santech uważa post za pomocny.
 
      
#23 PostWysłany: 05 Lut 2016 16:42 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
tak właśnie zrobiłem, nie wiem czemu na Chromie nie szło mimo że parę razy już na nim kupowałem u nich, pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 27 Lut 2016 18:02 

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 12
Loty: 65
Kilometry: 137 434
Kod 5EUROFF jest raz na jedno konto czy można korzystać kilka razy? Sprawdzał ktoś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 17 Lip 2016 00:07 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
Ciekawe jak w obecnej sytuacji będą się miały rezerwacje przez ich serwis. Ja robiłem rezerwację pod koniec maja z płatnością od razu - hotel potwierdził,że ma moją rezerwację ale dla spokoju czekam na info,że kasa do nich wpłynęła ( bo to,że mają rezerwację jeszcze o niczym nie świadczy)choć wtedy jeszcze był względny spokój ale pytanie jak może ewentualnie być przy nowych rezerwacjach ...może warto chwilowo się wstrzymać z nimi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 16 Sie 2017 22:27 

Rejestracja: 10 Wrz 2015
Posty: 307
niebieski
Zawsze,kiedy przeglądam dłużej zasób Galahotels i skupiam się na czymś "Oni" po 3-4 dniach przesyłają swoją propozycję ceny.
Ta akurat jest rezerwacją bezzwrotną, ale i tak ciekawą, w porównaniu z booking.com (€449.10) za to samo.
Robią tak i inni pośrednicy,więc warto skupać się na tym konkretnym Hotelu/opcji,która nas interesuje i czasami skorzystać.
Załącznik:
Galahotels propozycja.jpg
Galahotels propozycja.jpg [ 62.42 KiB | Obejrzany 8308 razy ]

Do takich bezzwrotnych można dokupić ubezpieczenie,ale..
By adding 'Life Happens', you can cancel the reservation up to 48 hours before the date of your check-in (for GMT+3 timezone) and receive a 80% refund of the total amount that you paid for this reservation.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 18 Wrz 2017 15:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2010
Posty: 425
niebieski
Ja się niestety trochę bujam ze zwrotem za rezerwację:(
8 sierpnia zrobiłam zwrotną rezerwację na hotel w Hawanie, ale już dzień później ją odwołałam (trochę zmodyfikowałam plan wycieczki). 10 sierpnia ściągnęli kasę z karty i do tej pory nie mogę jej odzyskać. 2 maile bez odzewu. dziś napisałam do banku w sprawie charge back.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 18 Wrz 2017 21:32 

Rejestracja: 10 Wrz 2015
Posty: 307
niebieski
Ja w kwietniu 2013 "sprawnie"(ok.4 mce ~1700pln) odzyskałem pieniążki za Londyn,trochę z mojej winy,bo klepnąłem bezzwrotną,ale szybko się zorientowałem,że nie tak nie miało być (wyjazd wrzesień).
Trochę ich polubiłem przez to,że oddali.
U Ciebie była zwrotna,więc problemu nie powinno być żadnego,bo kilka razy zwalniałem rezerwacje i pieniążki do ok.30 dni wracały.
Ostatecznie odpowiedź przyszła od Janett DIETZ sales9@galahotels.com– Global Telesales Agent z kopią jawną:senem@galahotels.com

Niech więc szybko oddadzą,aby utrzymać swoją dobrą opinię.Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 18 Wrz 2017 22:24 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 47
Jak płaciliście za nocleg? Próbowałem zapłacić kartą z kantoru alliora, ale płatność nie przechodzi. Dzwoniłem do banku, oni nie widzą próby blokady na karcie. Napisałem do galahotels otrzymałem odpowiedź, ze powinienem otrzymać z banku kod, bo jest system 3D secure, jednakże jak doczytałem kart wydane przez kantor aliora nie posiadają tego zabezpieczenia. Da radę jakoś to ominąć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 18 Wrz 2017 22:30 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 484
Loty: 195
Kilometry: 404 353
niebieski
Dziś płaciłem kartą Aliora w EUR i bez problemu przeszło bez żadnych kodów zabezpieczających. Zaskakujące jest to, że Galahotels ma zdecydowanie najlepsze ceny hoteli na Kubie. Przynajmniej te z AI.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 31 Sty 2019 19:12 

Rejestracja: 10 Wrz 2015
Posty: 307
niebieski
Niestety,
ale jest poważne ostrzeżenie, aby nie rezerwować za pośrednictwem Galahotels.

Brak rezerwacji lub zostały anulowane.
Same negatywne opinie z ostatniego czasu
https://www.trustpilot.com/review/www.g ... com?page=2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 31 Sty 2019 19:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2014
Posty: 105
Loty: 154
Kilometry: 350 317
W listopadzie używałem Galahotels i wszystko jeszcze było ok ....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 11 Lut 2019 11:34 

Rejestracja: 03 Wrz 2014
Posty: 421
niebieski
Witam,
zarezerwowałam znajomym dwa pokoje na pobyt w BUdapeszcie w styczniu tego roku na stronie galahotels.com W momencie rezerwacji , czyli w październiku cała kwota została pobrana z karty a na meila otrzymałam potwierdzenie rezerwacji wraz z voucherem na pobyt (3 doby)
Niestety, w dniu przyjazdu do hotelu okazało się, że rezerwacja została anulowana!!! Nikt nas o tym wcześniej nie powiadomił. Znajomi zmuszeni byli dokonać ponownej rezerwacji i ponownej (dużo wyższej) płatności za pokoje. Próby kontaktu z galahotels nie dały rezultatu gdyż strona w ogóle nie otwierała się Telefony milczały Napisałam rekalmację, minął już tydzień i nie otrzymałam odpowiedzi Co mogę zrobić w tej kwestii? Czy jest szansa na odzyskanie pieniędzy? Może przez bank?
Poradźcie coś!
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 11 Lut 2019 11:40 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Jeśli kasa za rezerwację nie wróciła na konto oraz nigdzie nie ma maila z anulacją tejże rezerwacji należy złożyć oficjalną reklamację do Gala Hotels. Następnie jeśli płatność dokonana została kartą, a ze strony GH nie będzie odpowiedzi (bądź będzie negatywna) można rozpocząć procedurę chargeback w banku, który wystawił kartę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 11 Lut 2019 11:55 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
@yaris21Bardzo słabe opinie mają i wiele osób ma problemy.Przyciągają niskimi cenami,ale często kończy się to potem wydaniem sporo większej kwoty na nową rezerwację ;) https://www.google.com/search?q=galahot ... =firefox-b Dobrze,że płaciłaś kartą to jest szansa,że bank zwróci.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 11 Lut 2019 12:03 

Rejestracja: 03 Wrz 2014
Posty: 421
niebieski
Dziękuję za odpowiedzi
Napisałam już tydzień temu reklamację do galahotels ale nie mam żadnej odpowiedzi :-( Ani na meilu ani na swoim koncie galahotels nie mam żadnej anulacji
Pobyt rezerwowałam w październiku i wówczas nie było jeszcze żadnych skarg na galahotels Korzystałam z nich wielokrotnie, pewnie ok 10 razy wraz z darmowym transferem z lotniska i wszystko było w jak najlepszym porządku Dotychczas nie zawiodłam się na nich Czy jest szansa chartbecku w banku? Jak się zabrać do tej procedury? Jakie dokumenty potrzebne są bankowi? Nigdy tego jeszcze nie robiłam :-(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 11 Lut 2019 12:04 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
O to pytaj w swoim banku. Zapewne zacznie się od wypełnienia standardowego formularza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group