Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Nie wiemy kiedy będzie pula nowych biletów. Posty z pytaniem o nową pulę biletów będą kasowane


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5534 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254 ... 277  Następna
Autor Wiadomość
#5001 PostWysłany: 03 Lip 2017 20:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3419
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
Ja bym zaryzykował, często zdarzało mi się, że nocnymi kursami docierałem do celu wcześniej.
ew. kupiłbym bilety na ten kurs oraz następny po czym jeden z nich zwrócił.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#5002 PostWysłany: 03 Lip 2017 22:42 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
@maksiu,
...
Możesz nie wyrywać zdania z kontekstu odnosząc się zamiast do wycinka "1 zł" - do całości zdania?
Nie mówię o biletach za 1+1zł tylko za 1 zł,
Nie mówię o nowej PULI tylko o PROMOCJI dla dzieci do lat 6.
Żeby to wszystko wywnioskować starczyło przeczytać 1 post wyżej na który odpowiedziałem.
I jeszcze niech ktoś powie żeby nie cytować postu jeśli odpowiada się natychmiast poniżej - luuuuudzie, nie da się!

A, i stara pula nie była do końca września tylko do 5.09. Także daty również 'nie zauważyłeś'. Promo dla dzieci ma osobne daty a i w maju był tydzień na który nie można było zakupić biletów dla dzieci.
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"


Ostatnio edytowany przez Washington, 04 Lip 2017 07:42, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź niekulturalna/obrażająca innych/używanie słów wulgarnych, obraźliwych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5003 PostWysłany: 03 Lip 2017 23:15 

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 77
Masakra, przyganiał kocioł garnkowi - todos los idiotas :P

Ja pisałem o biletach dla dzieci <wall> PB wyraźnie mówił (o czym było w tym wątku), że przedłuży promocję dla dzieci wraz z nową pulą biletów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5004 PostWysłany: 03 Lip 2017 23:19 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
To zapodaj jeszcze regulamin, najlepiej wraz z obrazkiem o tym mówiącym że tak się również stało.
Bo PB pisał również przed miesiącem że na przestrzeni tygodnia - dwóch będzie nowa pula biletów (na fb).
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5005 PostWysłany: 09 Lip 2017 17:33 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
PolskiBus przechytrzył busiarzy http://www.transport-publiczny.pl/wiado ... 55690.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5006 PostWysłany: 10 Lip 2017 18:29 

Rejestracja: 29 Paź 2016
Posty: 25
A ostatnio czytałem gdzieś, że na P33 jechał bus Volkswagen i coraz częściej na liniach PB pojawiają się autobusy zastępcze, pewnie bez WC i Wi-Fi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5007 PostWysłany: 11 Lip 2017 22:08 

Rejestracja: 11 Lip 2017
Posty: 5
Czy trasa Warszawa-Praga jest bardzo męcząca w PB?
Czy lepszym pomysłem jest połączenie kolejowe?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5008 PostWysłany: 11 Lip 2017 22:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
Połączenie kolejowe jest dużo wygodniejsze. PB się opłaca tylko w dobrej cenie (moim zdaniem).

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5009 PostWysłany: 11 Lip 2017 23:44 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
moim zdaniem jedz PB koszta mniejsze niż pociągiem międzynarodowym Intercity a wygoda to pojęcie względne, ja zawsze jeżdżę do Pragi z Warszawy PolskimBusem i zawsze jestem wypoczęty , Praga niweluje zmęczenie a pociąg jedzie ok 9 h
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5010 PostWysłany: 12 Lip 2017 00:32 

piotrekes napisał(a):
Czy trasa Warszawa-Praga jest bardzo męcząca w PB?
Czy lepszym pomysłem jest połączenie kolejowe?

Pytanie jaki autobus będzie jechał. Jeżeli dwupoziomowy to możesz sobie zarezerwować wygodniejsze miejsca przy stoliku czy próbować usiąść na miejscach dla inwalidów jak będą wolne. Ale z tego co widzę, to ta podróż, w skrajnych przypadkach to aż 12.5 godziny. Nie lepiej pokombinować? Np. Ryanair do WRO i z Wrocławia PB? Albo pociągiem nocnym z Warszawy lub coś z Krakowa. Jeżeli PB jest za 1 to można rozważyć, ale 12.5 godziny w PB to idzie chyba zwariować.
Góra
 PM off  
      
#5011 PostWysłany: 12 Lip 2017 02:02 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 370
Loty: 115
Kilometry: 240 990
niebieski
-- 12 Lip 2017 02:02 --

Ja jechalem Pb do Pragi z Poznania w 2014 koedy jeszcze trzymali jakis poziom meczace to bylo. Wykosili lux express i sami obnizaja loty masakrycznie. Jesli masz okazje na bilet w dobrej cenie to ok. Inaczej ...nie warto
_________________
zapraszam serdecznie :-) na nasz ig: Podróżnicy z Kórnika :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5012 PostWysłany: 12 Lip 2017 09:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
mezo23 napisał(a):
moim zdaniem jedz PB koszta mniejsze niż pociągiem międzynarodowym Intercity a wygoda to pojęcie względne, ja zawsze jeżdżę do Pragi z Warszawy PolskimBusem i zawsze jestem wypoczęty , Praga niweluje zmęczenie a pociąg jedzie ok 9 h


Sorry, ale porównywanie składów PKP na tej trasie (nawet najmniej wygodnych pociągów CD, które nie jeżdżą nocą) z autobusami PB to żart wielokrotnie jeździłam z Katowic/do Katowic wagonami jadącymi do Pragi (Chopinem ze 100 razy) i są w świetnym stanie, druga klasa to zawsze zmodernizowane składy 6 osobowe.
Osobiscie musiałabym kupić bilet poniżej 50 zł, żeby się decydować na PB.
Edycja: są tez zmodernizowane składy bezprzedzialowe, ale to dla niektórych chyba plus

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5013 PostWysłany: 12 Lip 2017 09:18 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
tu jest zestawienie pociągu tlk CHOPIN , włącznie z fotkami zdjęć jak komuś potrzebne może porównać i wybrać czy jedzie PB czy pociągiem http://www.vagonweb.cz/razeni/vlak.php? ... 7&rok=2017
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5014 PostWysłany: 13 Lip 2017 08:57 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
@marudny, może nie sprecyzowałem, nawet DO połowy kursów.
Ja to widzę tak, 37 dla pb i 35 dla Flixa w poniższym przypadku.

Na pocieszenie, z P14 miałeś rację, moja pomyłka. Najlepsze że przez braki taborowe od piątku do niedzieli jest mniej kursów na P6 do Pragi, a to na stówę również by się im opłacało.

Załączniki:
pb.jpg
pb.jpg [ 92.37 KiB | Obejrzany 917 razy ]
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5015 PostWysłany: 13 Lip 2017 09:37 

Rejestracja: 28 Lut 2012
Posty: 45
steward napisał(a):
@marudny, może nie sprecyzowałem, nawet DO połowy kursów.
Ja to widzę tak, 37 dla pb i 35 dla Flixa w poniższym przypadku.

Na pocieszenie, z P14 miałeś rację, moja pomyłka. Najlepsze że przez braki taborowe od piątku do niedzieli jest mniej kursów na P6 do Pragi, a to na stówę również by się im opłacało.


Flix dostaje 30 biletów czy to Altany/Plaxton czy Astromega. Na Twoim przykładzie widać 30 miejsc zablokowanych dla Flixa. Te na dole są wyłączone że sprzedaży ogółem.
Wiadomo w Astromedze PB jednak ma nadal prawie 2/3 miejsc u siebie w sprzedaży. Altano/Platon jest mniejsza różnica ale to nadal przewaga jest ze PB u siebie ma więcej biletów.
_________________
Image

FP : https://www.facebook.com/Flixbuspolska/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5016 PostWysłany: 13 Lip 2017 09:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
Wczoraj jechałem linią PB vel Żak8 z Okęcia do Białegostoku. Kurs 15:15 (16:00 z PKiN), czyli można powiedzieć, że w szczycie. Z lotniska jechało łącznie 7 osób. Obłożenie autobusu z centrum Wawy - ok. 30-35%. Jechaliśmy we dwójkę i tylko my mieliśmy bilet PB. Wcześniejszy autobus konkurencji wypełniony był już na lotnisku w ok. 75-80%. Na następny też czekało kilka osób. Komentarz - Według mnie PB na tej trasie umarło już bezpowrotnie :roll: :roll: :roll:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5017 PostWysłany: 13 Lip 2017 12:46 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22486
Rewolucyjna nowość na www.polskibus.com! Po raz pierwszy w historii do naszej oferty dołącza... połączenie kolejowe! Już od dziś możecie rezerwować bilety na podróże pociągiem na trasie Bydgoszcz - Hel :)

Wakacyjna linia kolejowa Arriva kursuje codziennie, łącząc aż 19 miast, w tym popularne letnie kurorty, takie jak: Gdańsk, Władysławowo, Jastarnia czy Jurata. Jeśli nie macie jeszcze planów urlopowych, zachęcamy do skorzystania z nowej oferty i zaplanowania wypadu nad Bałtyk na pokładzie komfortowego pociągu!

https://www.facebook.com/PolskiBus/phot ... 73/?type=3
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5018 PostWysłany: 13 Lip 2017 13:06 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4065
złoty
Z blokowaniem X miejsc dla Flixa, to chyba nie do końca tak, jak wyżej napisaliście.
Jak kupuję bilety, to zawsze mam pełen wybór. Moze to dotyczy, tylko wybranych kursów?!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5019 PostWysłany: 13 Lip 2017 13:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 416
niebieski
Jechał ktoś ostatnio? jest to co było czyli Grażyna z Brajankiem siadają gdzie popadnie czy (w co wątpie) wbijasz za 5min odjazd a miejscówa czeka ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5020 PostWysłany: 13 Lip 2017 13:18 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22486
Ostatnie moje 3 podróże z Krakowa do Warszawy, to Grażyna z Januszem i Brajankiem siedzą gdzie popadnie. A najlepiej z przodu.
Góra
 Profil Relacje PM off
dexMorgan lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5534 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254 ... 277  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group