Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Nie wiemy kiedy będzie pula nowych biletów. Posty z pytaniem o nową pulę biletów będą kasowane


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5534 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246 ... 277  Następna
Autor Wiadomość
#4841 PostWysłany: 27 Mar 2017 09:49 

Taki odcinek trasy podano, że praktycznie zerowy margines nie zabrania kogoś kto kupił, do tego nie do końca sprawdziło mi się kupowanie na ostatnią chwilę tj. 45 minut przed, gdyż płatność nie chciała przejść (a były wolne miejsca)

Załączniki:
Polski bus.PNG
Polski bus.PNG [ 488.5 KiB | Obejrzany 1313 razy ]
Góra
 PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#4842 PostWysłany: 27 Mar 2017 10:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Apropo zmiany czasu i PB. To błędnie podają godzinę dotarcia na miejsce docelowe.
Przykład wyjazd 26.03 z Berlina do KRK o godzinie 00:50, a podana godzina przyjazdu do Krakowa to 7:50, choć tak naprawdę jest już 8:50. Mnie osobiście to w niczym nie sprawiło problemów, ale słyszałem kilka narzekających osób mających przesiadki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4843 PostWysłany: 27 Mar 2017 19:21 

Rejestracja: 28 Lut 2012
Posty: 45
steward napisał(a):
Dla wszystkich mniej przemądrzałych niż @‌gorny77‌ (I mniej marudnych) : wczorajszy P6 do Budapesztu z Donoval odjechał o 1:47. A to jest wcześniej niż 3:20 (czas odjazdu wedle teorii gornego) jak i 2:20 (wlaściwy czas odjazdu). /TAK, chodzi o tą samą godzinę/


Skąd Ty Stewardziku wiesz że akurat odjechał o tej godzinie PB ?
_________________
Image

FP : https://www.facebook.com/Flixbuspolska/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4844 PostWysłany: 27 Mar 2017 19:51 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Bo jechałem :P (dlaczego nie Lux? Był już wyprzedany.) @marudko

@‌Marek Marszolik‌, ja kojarzę jak czasem podczas jazdy kierowca dzwoni i pyta numery. Raz mu się zdarzyło kilka raztly powtarzać ten sam numer, to za którymś razem już półtonem recytował liczby. A również mi się zdarzyło raz napewno albo dwa (nie pamiętam już) że kierowca dzwonił przed wpuszczeniem i pytał o dany numer.
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4845 PostWysłany: 03 Kwi 2017 11:51 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Zaraz, jak to było...
"Im wcześniej kupujesz tym mniej zapłacisz"
"Cena rośnie wraz z obłożeniem autokaru"

No to PB się po cichu wycofuje z tych 'gwarancji' na niektórych trasach, najlepszy przykład: bestseller PB pod względem rentowności, trasy Kraków - Berlin.

Kup bilety na maj teraz, nie zwlekaj! Ceny już od... 120 zł!!!! A jak się będziesz zastanawiać, to jeszcze podwyższymy na 135! I to na WSZYSTKIE majowe kursy te ceny.
Na kwiecień za to (pewnie z racji że "wcześniej") oferty już od 85 zł (a to i tak tylko z racji że się przeliczyli z 'atrakcyjnością' biletów po 30€.

Wyręczę hejterów: To prywatny biznes, bez dofinansowań, kombinuje jak może żeby wyjść na +.
Jak się nie podoba to nie jedź, załóż własną firmę i oferuj bilety za złotówkę do Aten i Faro!

...ta, tylko że jeśli firma coś obiecywała co do długoplanowej formy sprzedaży biletów, to w przypadku diametralnej zmainy polityki cenowej (nagradzającej dotychczas zakup z wyprzedzeniem a nie na ostatnią chwilę) uczciwie byłoby poinformować o tym :P
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4846 PostWysłany: 05 Kwi 2017 15:48 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Coraz więcej mieszkańców Ukrainy korzysta z usług Polskiegobusa i z tego powodu planują wprowadzić na swojej stronie wersję w języku ukraińskim ;)

Załączniki:
ukr.jpg
ukr.jpg [ 162.09 KiB | Obejrzany 661 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4847 PostWysłany: 05 Kwi 2017 16:25 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 801
niebieski
[quote="steward"]Zaraz, jak to było...
"Im wcześniej kupujesz tym mniej zapłacisz"
"Cena rośnie wraz z obłożeniem autokaru"

No to PB się po cichu wycofuje z tych 'gwarancji' na niektórych trasach, najlepszy przykład: bestseller PB pod względem rentowności, trasy Kraków - Berlin.

Kup bilety na maj teraz, nie zwlekaj! Ceny już od... 120 zł!!!! A jak się będziesz zastanawiać, to jeszcze podwyższymy na 135! I to na WSZYSTKIE majowe kursy te ceny.
Na kwiecień za to (pewnie z racji że "wcześniej") oferty już od 85 zł (a to i tak tylko z racji że się przeliczyli z 'atrakcyjnością' biletów po 30€.


Masz bardzo poważne problemy z logicznym myśleniem lub z formułowaniem myśli.

"Im wcześniej kupujesz tym mniej zapłacisz" oznacza, że kupując bilet np. na 15.05 dzisiejsza cena powinna być niższa niż cena na ten kurs np. za miesiąc. To NIE znaczy, że każdy kurs na datę przez 15.05 będzie niedroższy niż niż 15.05. Więc bilety na kwiecień jak najbardziej mogą być tańsze niż na maj. To NIE znaczy, że kupując bilet na kurs z określonym wyprzedzeniem uzyska się zawsze taką samą cenę. "Cena rośnie wraz z obłożeniem autokaru" oznacza że każdy kolejny bilet powinien być nietańszy niż poprzedni bilet na ten sam kurs.
Generalnie z moich obserwacji wynika, że ta zasada bardzo dobrze się sprawdza, chociaż czasami pojawiają się promocje i wtedy faktycznie cena biletu zakupionego później może być niższa.

Inna kwestia, że to nie są żadne gwarancje w jakikolwiek sposób zapisane w warunkach przewozu.

Oczywiście, jeśli uważasz że PB oszukuje klientów to powinieneś zgłosić to do UOKiK lub nawet do trybunału ds. zbrodni wojennych, bo to już jest chyba ten kaliber, co oni wyrabiają ostatnimi czasy!
Góra
 Profil Relacje PM off
steward uważa post za pomocny.
 
      
#4848 PostWysłany: 06 Kwi 2017 09:49 

Rejestracja: 20 Lut 2013
Posty: 661
Loty: 130
Kilometry: 177 910
niebieski
Wprowadzili wybór miejsc!
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4849 PostWysłany: 06 Kwi 2017 09:58 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 409
no i koniec biletow za 1zl na kazdej trasie. Krakow-Berlin 120zl od razu, Krakowa Warszawa 21...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4850 PostWysłany: 06 Kwi 2017 10:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 824
niebieski
Jest jeszcze pełno biletów na wieeeeelu trasach. Ja dorwałem Pragę, Budapeszt, Wilno, Berlin z WWA. Jeden problem, pobrało mi 2x płatność przy jednej transakcji bóg wie za co :roll:


Ostatnio edytowany przez kazudoki, 06 Kwi 2017 10:23, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4851 PostWysłany: 06 Kwi 2017 10:08 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
Gdańsk - Berlin praktycznie cały lipiec po jednym bilecie po 1 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4852 PostWysłany: 06 Kwi 2017 10:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
A ja chciałem kupić bilet z Berlina do Krakowa na 29 czerwca. Mimo, że kalendarz udostępnili to ceny 120 pln na każdy kurs. Musiałem to rozbić na 2 odcinki. Wyszukałem Berlin-Katowice, kupiłem za 1 pln. Potem za następną złotówkę, dołożyłem Katowice-Kraków (ten sam kurs). Ostatecznie mam podróż za 2 zł na 2 biletach :P

Wrzutka widać jeszcze niedopracowana.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4853 PostWysłany: 06 Kwi 2017 10:19 

Rejestracja: 13 Lip 2016
Posty: 79
Image

Dostępny wybór miejsc, przy stolikach, przy przedniej szybie oraz z "większą" ilością miejsca na nogi dodatkowo 5 złociszy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4854 PostWysłany: 06 Kwi 2017 10:21 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
piotrek_ napisał(a):
A ja chciałem kupić bilet z Berlina do Krakowa na 29 czerwca. Mimo, że kalendarz udostępnili to ceny 120 pln na każdy kurs. Musiałem to rozbić na 2 odcinki. Wyszukałem Berlin-Katowice, kupiłem za 1 pln. Potem za następną złotówkę, dołożyłem Katowice-Kraków (ten sam kurs). Ostatecznie mam podróż za 2 zł na 2 biletach :P

Wrzutka widać jeszcze niedopracowana.

Dokładnie Gdańsk Berlin tez trzeba było rozbijać.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4855 PostWysłany: 06 Kwi 2017 10:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1393
niebieski
Dostaliście już bilety?Zawsze przesyłali błyskawicznie ,a teraz już prawie 10 min czekam i nie ma.Poza tym po płatności wyskoczył mi komunikat,że płatność zakończona poprawnie,ale mieliło tę stronę i nie wróciła na polskiego busa.Blokada na karcie jest.

E:Potwierdzenie rezerwacji przyszło po 20-25 minutach


Ostatnio edytowany przez ZENNNEK 06 Kwi 2017 12:34, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4856 PostWysłany: 06 Kwi 2017 10:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1552
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
ja dostałem na maila
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4857 PostWysłany: 06 Kwi 2017 10:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 824
niebieski
3 błyskawicznie, jedno potwierdzenie się ciągnęło z 15 min, ale już na mailu :twisted:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4858 PostWysłany: 06 Kwi 2017 11:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lut 2015
Posty: 130
Czy ktoś jeszcze oprócz mnie nie ma wyszukiwarki do rezerwacji?
Mam w tym miejscu białą przestrzeń na różnych przeglądarkach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4859 PostWysłany: 06 Kwi 2017 11:17 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 995
niebieski
Ja zaś z mega problemami przechodzę wybór miejsc, potem mam standardowy koszyk, wybrane miejsca, pola na dane i co.. daję zapłać za bilety i wywala mnie na główną a koszyk pusty. Próbuję ostatni raz potem niech się.... chrzanią ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4860 PostWysłany: 06 Kwi 2017 11:29 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
U mnie strona działa teraz tak, że można oszaleć. Za to przez kilka pierwszych minut po wrzuceniu nowej puli śmigała, aż miło. Bilety przyszły na maila natychmiast.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5534 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246 ... 277  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group