Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Nie wiemy kiedy będzie pula nowych biletów. Posty z pytaniem o nową pulę biletów będą kasowane


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5534 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240 ... 277  Następna
Autor Wiadomość
#4721 PostWysłany: 27 Sty 2017 12:28 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
To byl stan na 24.01. (np. Katowice Brno czy Torun Gdansk)
Obecnie jest juz lepiej
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu w Tunezji od 1701 PLN. Wyloty z 2 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu w Tunezji od 1701 PLN. Wyloty z 2 miast
Tygodniowe wakacje w Rimini za 1681 PLN. Loty z Katowic + hotel ze śniadaniami Tygodniowe wakacje w Rimini za 1681 PLN. Loty z Katowic + hotel ze śniadaniami
#4722 PostWysłany: 08 Lut 2017 12:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1330
Loty: 134
Kilometry: 166 628
niebieski
Nowa lokalizacja zagraniczna w siatce połączeń PolskiBus.com
Do naszej oferty dołącza właśnie popularny kurort narciarski na Słowacji - DONOVALY! Dojedziecie tam naszą linią P6 z Warszawy, Radomia, Kielc i Krakowa - nowy przystanek znajduje się bowiem na trasie pomiędzy Krakowem i Budapesztem.
Do Waszej dyspozycji są dwa dogodne kursy dziennie w każdą stronę - jeden poranny, drugi wieczorny. Pierwsze autokary pojadą do Donovaly już w najbliższy piątek, 10 lutego.
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4723 PostWysłany: 08 Lut 2017 20:59 

Rejestracja: 31 Maj 2016
Posty: 367
niebieski
To, że przystanek ten uruchamiany jest niedługo po tym, jak zaczął się tam zatrzymywać LE, to oczywiście czysty przypadek? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4724 PostWysłany: 09 Lut 2017 12:38 

Rejestracja: 23 Lis 2016
Posty: 210
W kwietniu mam wylot z Pragi o 13.50 , zamierzam kupić bilet PolskiBus z W-wy o 19 a do Pragi rano 5.00. Według mnie ze to jest wystarczający zapas czasu ale nigdy nie jechałem polskim busem na odcinku W-wa - Praga, więc może ktoś wie jak wygląda punktalnosc kursowania autobusów na ten odcinku ?

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4725 PostWysłany: 09 Lut 2017 12:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2012
Posty: 1183
niebieski
PB na ogół są punktualne ale pewności nigdy nie ma. Zapas czasu wydaje się duży ale ja bym postąpił troszkę inaczej, a mianowicie pojechał dzień wcześniej, wziął nocleg, zwiedził miasto i dopiero następnego będąc już wypoczętym rozpoczął dalszą podróż. Inna opcją jest nocna kuszetka za 29 euro :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4726 PostWysłany: 09 Lut 2017 12:55 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2243
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
@‌Alexis93‌, no bez przesady. Przecież masz prawie 9h w Pradze. Musieliby odwołać kurs, żeby był problem zdążyć.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4727 PostWysłany: 14 Lut 2017 21:40 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Best of PB on FB z ostatnich tygodni (część oczywiście filtr usunął):

Załączniki:
Komentarz do pliku: Wobec PB wszyscy są równi! :D
IMG_20170214_203439.png
IMG_20170214_203439.png [ 20.64 KiB | Obejrzany 1441 razy ]
Komentarz do pliku: Jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości co do ilości biletów za złotówkę.
IMG_20170214_203340.png
IMG_20170214_203340.png [ 43.07 KiB | Obejrzany 1441 razy ]
Komentarz do pliku: Wysłał wiadomość z błędnego maila!!!!
IMG_20170214_203401.png
IMG_20170214_203401.png [ 51.54 KiB | Obejrzany 1441 razy ]
IMG_20170214_202736.png
IMG_20170214_202736.png [ 82.38 KiB | Obejrzany 1441 razy ]
IMG_20170214_202806.png
IMG_20170214_202806.png [ 78.87 KiB | Obejrzany 1441 razy ]
IMG_20170214_202845.png
IMG_20170214_202845.png [ 17.33 KiB | Obejrzany 1441 razy ]
IMG_20170214_203509.png
IMG_20170214_203509.png [ 21.17 KiB | Obejrzany 1441 razy ]
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4728 PostWysłany: 17 Lut 2017 21:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2011
Posty: 152
Alexis93 napisał(a):
W kwietniu mam wylot z Pragi o 13.50 , zamierzam kupić bilet PolskiBus z W-wy o 19 a do Pragi rano 5.00. Według mnie ze to jest wystarczający zapas czasu ale nigdy nie jechałem polskim busem na odcinku W-wa - Praga, więc może ktoś wie jak wygląda punktalnosc kursowania autobusów na ten odcinku ?


Kilka razy miałem okazję jechać tym kursem i zawsze wszystko było ok z punktualnością, choć nie ukrywam że opcja kuszetki też jest ciekawa i również polecam. Dla mnie taka opcja ma jeszcze jeden dodatkowy plus, a mianowicie przy długim locie będziesz smacznie spał'a. :D


Ostatnio edytowany przez michzak, 19 Lut 2017 22:20, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4729 PostWysłany: 17 Lut 2017 21:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 1072
Loty: 14
Kilometry: 31 648
srebrny
Przyjeżdzają do Pragi PB przed czasem, po za tym w trasie chyba stoi z 25-30 min blisko granicy.
Powinieneś spokojnie zdążyć z zapasem czasu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4730 PostWysłany: 20 Lut 2017 07:12 

Matko i córko! Cud! Na trasie Wro-Waw dali 'piętrusa'. Już myślałem, że go tutaj nigdy więcej nie zobaczę, że sprzedali albo rzucili je na inne trasy :p Dobrze zainwestowane 9 złotych :D
Góra
 PM off  
      
#4731 PostWysłany: 20 Lut 2017 07:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 18
Kilometry: 26 076
Moje doświadczenia z PB są pozytywne i mam nadzieję, że się to nie zmieni. Ostatnio podróżowaliśmy z Żoną do Pragi z Katowic. Podróż przebiegła spokojnie, punktualnie bez jakichś większych problemów. Trochę było tłoczno, dlatego zapytaliśmy obsługę czy możemy siedzieć na dole za kierowcą bo niestety góra była zajęta full. Ale nie było żadnych problemów z miejscem na dole, przy okazji młoda Hiszpanka załapała się z nami na wygodniejsze miejsce ;) Pozytywnie. Kierowcy mili, uśmiechnięci ;) Powrót z Pragi także w porządku.
Poza tym podróżuję czasem na trasie Katowice - Rzeszów i nie było nieprzyjemności.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4732 PostWysłany: 20 Lut 2017 10:03 

Rejestracja: 13 Cze 2016
Posty: 342
No bo PB w dalszym ciągu jest jeśli chodzi o podróże autokarem najlepszą opcją. Przez to, że jest tak rozpowszechniony to też odzywa sie co jakiś czas wielu krzykaczy, którzy za 5 złotych chcieliby mieć warunki jak prezydent USA.
Góra
 Profil Relacje PM off
rml lubi ten post.
 
      
#4733 PostWysłany: 20 Lut 2017 18:04 

Rejestracja: 02 Sty 2017
Posty: 109
Loty: 42
Kilometry: 37 458
Dorzucę do wątku swoje 5 groszy :)

Ja z rodziną (w tym czteroletnie dziecko) wielokrotnie podróżowaliśmy PB i nie narzekamy. Jesteśmy z Gdańska i w ubiegłym roku byliśmy z PB w: Warszawie, Toruniu, Wrocławiu i Berlinie a w tym roku właśnie wróciliśmy z Krakowa. Mało tego, po pojawieniu się ostatniego kalendarza mamy już zaplanowanych kolejnych kilka weekendowych wypadów :)
Bardzo podoba się nam to, że dziecko podróżuje za 1 zł. Mamy nadzieję, że przedłużą tę promocję na kolejne miesiące...

Jak za tę cenę to komfort jest OK i wiadomo, że nie należy się spodziewać Business Class a wpadki zalicza każdy przewoźnik.
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
 
      
#4734 PostWysłany: 20 Lut 2017 19:14 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Przy czym PB zalicza ich wyjątkowo dużo, w tym również nawet w przypadkach gdy starczyłoby podejść do sprawy z powagą i poudawać (a najlepiej naprawdę zrobić) że się wykonuje pracę dla niezadowolonego/nieusatysfakcjonowanego klienta.
Wam naprawdę PB tą rewolucją z 2011 wypruł oczy skoro uważacie że skoro PB jest najlepszy choć równa możliwie blisko ku najgorszym (nie może się zrównać z nimi bo Szkoci postawili na nowoczesny design, szybki i łatwy w obsłudze, intuicyjny system rezerwacji online, i nowoczesne, wygodne VanHolle (ale 'na szczęście polskie kierownictwo pośpieszyło na pomoc i postanowiło jak najszybciej poprawić ten karygodny błąd, odsprzedając Altana gdzie się tylko da (np. ... biednemu w porównaniu do PB, ukraińskiemu East West Eurolines :lol: ), zastępując je Plaxtonami (dla lalek które nie posiadają kręgosłupa i dla myszy łakomych na ser [fotele również 'połykają' ofiary powoli, przynajmniej do poziomu kąta prostego - póki co] ...)
Chwilami przesadzone ale szczere. Flixbus jest gorszy bez dyskusji (na 'dobry początek' półeuropejskiego monopolu 1€ opłaty za anulację/zmianę rezerwacji + 2,1% opłaty dla przeciętnego payera). Ale PB nie stara się w żaden sposób o dobrą renomę na dzisiejszym rynku. PB stara się upchnąć ludzi w sutobusach jak drewno w składzie. Może nie ile wejdzie, ale ile ma wejść tyle ma być; i tyle go obchodzi. A samopoczucie drewna? Przecież to tylko drewno!

Pozdrawiam więc ludzi chcących być traktowanym jak drewno, przez chamskich kierowców bez serca (patrz wyżej, screen z pyskówy osoby z PB z chłopakiem kobiety która nie została dopuszczona do swoich własnych rzeczy pozostawionych w autokarze), mających walizki zalewane fekaliami od czasu do czasu (reklamacje bezskuteczne), czekających w większości z przypadków opóźnień na prowizorycznych zatoczkach autobusowych 'przemianowanych' przez PB na rodzaje dworca - bez informacji o opóźnieniu (to nawet Flixbus już potrafi, wysłać smsa) (no a na komunikatach - dostępne tylko jak masz internet; informacje pojawiają się sporadycznie) (dyspozytor - ciężej się dodzwonić niż do telewizyjnych krzyżówek o 3 w nocy typu "co to za słowo? _UPA Podpowiedź: ciepłe. Do wygrania 500 zł!!!") oraz będących z racji podania fałszywych adresów mailowych, i to nawet jeśli ktoś otrzymał numery rezerwacji na maila, nie powiadamianym o zmianie przystanku na inną połowę miasta i w związku z tym tracącym połączenie. Powodzenia w przyszłości z tym podejściem życzę tym wszystkim! :xx


P.S. PB ma prawo ukrywać niepochlebne opinie. Czasami wpadają one również do spamu, gdyż szkodzą opini firmy.

Załączniki:
IMG_20170217_191941.png
IMG_20170217_191941.png [ 28.72 KiB | Obejrzany 822 razy ]
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4735 PostWysłany: 20 Lut 2017 21:22 

Moderacja zamiast linkować te głównie bzdury prywatnej wojny krzyżowej forumowicza nie powinna jednak pozwalać na nią, bo ani nie jest to wiarygodne po stokroć powtórzone, ani też w większości słuszne

Sam mało korzystam obecnie, ale z powodu znacznego ograniczenia liczby kursów, ale też nie wydarzyło się znowu aż tak wiele złego by wylewać tyle bzdurnego hejtu, na głupiej stopce kolegi kończąc

Tyle, nie wiem co ci oni zrobili, ale zachowujesz się co najmniej dziwnie, a i najważniejsze "nie pasuje, nie korzystaj i zapomnij"
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4736 PostWysłany: 20 Lut 2017 22:01 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Czyli co konkretnie nie jest wiarygodne? Proponuję abyś odpisał na PW, bo słuszna uwaga że tutaj nie ma miejsca na wojny.
Natomiast ja nie walczę z ideą Polskiegobusa a wyłącznie z ich zachowaniem w stosunku do klientów.
Czy naprawdę nie dostrzegasz na wszystkich scrernach dotychczas wrzuconych, że odnoszą się do klienta jak do śmiecia lub półgłówka?
Sam wstawiam, ponieważ nikt nie walczy o to aby to zmienić. Przykre, ale również prawdziwe.
Chciałbym zauważyć że megabus w UK od czasu sparowania z Flixbusem części EU idzie w przeciwnym kierunku niż PB, kładzie mega nacisk na dobro klienta.
Przy większych opóźnieniach daje 5 Funtów Voucher na następną podróż oraz możliwość darmowego przebookowania kursu. Przy gorszych sytuacjach daje voucher na dowolny przejazd z siatki (albo X£ voucher). W kazdym autokarze ponadto ma zapas wody mineralnej dla pasazerow na wypadek opoznienia 2+.
PB olewa klienta kompletnie. Przystanki w Kielcach, Opolu, Elblagu, Ostrowcu, Rzeszowie, Wloclawku, WIEDNIU, BUDAPESZCIE, ... to zwykle przystanki autobusowe na ktorych nie ma NIC.

Ze fekalia wyplywaja raz na jakis czas juz dwukrotnie widzialem + wielokrotnie bylo to na fb.

Historie kobiety i bezlitośnie "porwanych" rzeczy przez kierowce masz na górze, w screenach + mozesz sam poszukac.

Kursy P6 zamienione na P33 zostaly zmienione po cichu, przez maila nie bylo informacji.

A jesli chodzi o sprzedawane autokary, pomine zamiesczone wczesniej aukcje od PB na niemieckim albo holenderskim portalu - masz fotke:

Załączniki:
IMG_20170220_210048.jpg
IMG_20170220_210048.jpg [ 923.65 KiB | Obejrzany 774 razy ]
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off
Burdzio lubi ten post.
 
      
#4737 PostWysłany: 20 Lut 2017 22:08 

są od tego powołane instytucje, a na pewno nie trzeba ileś tam razy powtarzać tego samego
Mi się wydawało, że uwagi, by je rozpatrywać muszą być wiarygodne, a większość cytowanych przez ciebie treści z fb przynajmniej dla mnie taka nie jest, rzekłbym niewiarygodny spam
A i najważniejsze: nie chcesz, nie korzystaj przy tym poziomie usług, a już w ogóle nie rozumiem co cię obchodzi czy i komu sprzedali autokar przy ograniczeniu liczby kursów głównie z powodu przegranej wojny o klienta z Pendolino
Góra
 PM off  
      
#4738 PostWysłany: 20 Lut 2017 23:13 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Nadal nie potrafisz wskazać nic konkretnego co nie byłoby prawdą.
Zważ w każdym razie również uwagę na to że nie wszystko jestem zacytować słowo w słowo, bo pb wszystko ukrywa (co nirpochlebne).

I analogicznie: jak Ci się nie podobają moje relacje relacji zawsze kolejnych poszkodowanych przez PB - dlaczego się do nich ciągle odnosisz? Mam cię przeprosić że to nie namacalnie mi się przydarzyły wszystkie te historie z PB hurtem? Jak się nie podoba, nie komentuj - chyba że masz coś do wniesienia (przykładowo relację innego świadka zdarzenia przeczącą aby wydarzyło się cytowane prosto z fb wydarzenie).
I jeszcze, jeśli nie wiesz: nigdy nie cytuję fejkowych kont.
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4739 PostWysłany: 20 Lut 2017 23:37 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
@‌gorny77‌ szkoda klawiatury. EOT.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4740 PostWysłany: 21 Lut 2017 12:46 

Rejestracja: 13 Cze 2016
Posty: 342
Cytuj:
PB olewa klienta kompletnie. Przystanki w Kielcach, Opolu, Elblagu, Ostrowcu, Rzeszowie, Wloclawku, WIEDNIU, BUDAPESZCIE, ... to zwykle przystanki autobusowe na ktorych nie ma NIC.

W Wiedniu przecież się zatrzymuje tuż obok dworca głównego. Na ten przykład Lux Express zatrzymuje się w tym mieście zupełnie w czterech literach, gdzie nawet kibla po 19 nie ma ani żadnej ciepłej poczekalni.

No i pokaż mi tych innych, niby lepszych przewoźników. PB zupełnie zrewolucjonizował podróże autokarem w Polsce i była to rewolucja pozytywna. Ludzie szybko się przyzwyczajają do dobrego i nie pamiętają jak wyglądało to wcześniej. Co do wpadek to weź pod uwagę ilość autokarów i kursów. Nawet najdroższe linie lotnicze na świecie też mają wpadki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5534 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240 ... 277  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Facebook [Bot] oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group