Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Nie wiemy kiedy będzie pula nowych biletów. Posty z pytaniem o nową pulę biletów będą kasowane


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5534 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238 ... 277  Następna
Autor Wiadomość
#4681 PostWysłany: 15 Sty 2017 09:55 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
To ja kupię bilet z Warszawy do Wrocławia za 9 zł,bo popołudniowy kurs Wrocław-Warszawa kosztuje 109 zł. A gdy już dolecę do stolicy to zakupię modlinbusa do Włocławka na godz.12.00 za "dziewiątkę",ponieważ mój kurs o 16.00 kosztował 35zł. Na koniec będzie kupa śmiechów i żartów z kierowcą z mojej pomyłki biletowej.

Naprawdę każdy z nas wie,że trzeba posiadać odpowiedni bilet by wejść do Polskiegobusa. Kierowca mógł stracić pracę,gdyby to Panią wpuścił do autokaru. Po drugie można iść posiedzieć na dworcu kolejowym jest tam w miarę ciepła. Ewentualnie zostaje Hotel Piast lub Quality System przy dworcu. Z hotelami jestem trochę złośliwy,ale na dworcu w poczekalni można wytrzymać kilka godzin i nie trzeba robić afery ze swojej ewidentnej pomyłki!!! Kurs o 23.00 chyba nie jedzie z Pragi i był kilka minut przed przyjazdem,na pewno do ostatniej minuty można kupić bilet.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 1907 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 1907 PLN. Wyloty z 4 miast
Floryda w sezonie: bezpośrednie loty do Miami z Berlina za 1603 PLN. Wiele terminów first minute Floryda w sezonie: bezpośrednie loty do Miami z Berlina za 1603 PLN. Wiele terminów first minute
#4682 PostWysłany: 15 Sty 2017 13:18 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 801
niebieski
luck1991 napisał(a):
Ewentualnie zostaje Hotel Piast lub Quality System przy dworcu. Z hotelami jestem trochę złośliwy,ale na dworcu w poczekalni można wytrzymać kilka godzin i nie trzeba robić afery ze swojej ewidentnej pomyłki!!! Kurs o 23.00 chyba nie jedzie z Pragi i był kilka minut przed przyjazdem,na pewno do ostatniej minuty można kupić bilet.


Ale ona chciała jechać z Warszawy do Wrocławia. Z tego co pamiętam poczekalnia i kasa jest już nieczynna o tej porze na Młocinach, sprzedaż internetowa kończy się chyba 15 minut przed odjazdem. Ale w najgorszym wypadku zostaje wciąż Centralny, ewentualnie Okęcie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4683 PostWysłany: 15 Sty 2017 13:34 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Moja pomyłka. Masz racje mogła dojechać na Centralny,Metro na pewno kursuje o tej godzinie ;) Tak poczekalnia jest chyba czynna do 23. Nie wiem czy zimą jest inaczej. Jednak to nie jest problem. Moim zdaniem do oficjalnej godziny odjazdu można zakupić bilet ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4684 PostWysłany: 17 Sty 2017 10:42 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1240
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Zawsze można / za dopłatą zamienić bilet na dana trasę nawet minutę przed odjazdem :
Patrz regulamin :http://www.polskibus.com/pl/regulamin.htm
7.2 W celu dokonania zmiany Biletu Elektronicznego zakupionego na Stronie Internetowej Przewoźnika Pasażer (nabywca Biletu Elektronicznego) powinien skorzystać z Systemu Zarządzania Rezerwacją dostępnego na Stronie Internetowej Przewoźnika, odszukać w systemie posiadany Bilet Elektroniczny i samodzielnie dokonać jego zmiany na alternatywne godziny i terminy Podróży. Pasażer może dokonać zmiany Biletu Elektronicznego za pośrednictwem Systemu Zarządzania Rezerwacją przed rozpoczęciem Podróży, czyli do rozkładowej godziny planowego odjazdu autokaru.
Zamiana - tuz przed odjazdem :o - pod warunkiem ż się zakupiło bilet na prawidłową relację np. Warszawa-Wrocław a nie odwrotnie :lol: :lol:
Zakup biletu = minimum 15 minut przed rozkładowym odjazdem :!:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4685 PostWysłany: 17 Sty 2017 12:59 

Rejestracja: 27 Lip 2016
Posty: 34
Loty: 2
Kilometry: 3 396
luck1991 napisał(a):
To ja kupię bilet z Warszawy do Wrocławia za 9 zł,bo popołudniowy kurs Wrocław-Warszawa kosztuje 109 zł. A gdy już dolecę do stolicy to zakupię modlinbusa do Włocławka na godz.12.00 za "dziewiątkę",ponieważ mój kurs o 16.00 kosztował 35zł. Na koniec będzie kupa śmiechów i żartów z kierowcą z mojej pomyłki biletowej.
.


Ty tak serio?
Przeciez jej nie chodzilo zeby taniej pojechac i zadne cwaniactwo nie wchodzi w gre.Pisala ze byla sklonna zaplacic za bilet kierowcy (najwyzsza obowiazujaca cena za ten kurs) no ale jak sie trzeba na sile doj... to sie manipuluje faktami... :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off
Biko lubi ten post.
 
      
#4686 PostWysłany: 17 Sty 2017 13:12 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4065
złoty
Nie bardzo kierowcę interesują skłonności ew.pasażera w przypadku kiedy sprzedaż biletów przez kierowcę jest niedopuszczalna.
Widać, że to raczej osoby piętnujące PB próbują sie na siłę doj..., a nie odwrotnie :)
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#4687 PostWysłany: 17 Sty 2017 13:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 300
Loty: 89
Kilometry: 152 724
niebieski
Lipiniorz25 napisał(a):
luck1991 napisał(a):
To ja kupię bilet z Warszawy do Wrocławia za 9 zł,bo popołudniowy kurs Wrocław-Warszawa kosztuje 109 zł. A gdy już dolecę do stolicy to zakupię modlinbusa do Włocławka na godz.12.00 za "dziewiątkę",ponieważ mój kurs o 16.00 kosztował 35zł. Na koniec będzie kupa śmiechów i żartów z kierowcą z mojej pomyłki biletowej.
.


Ty tak serio?
Przeciez jej nie chodzilo zeby taniej pojechac i zadne cwaniactwo nie wchodzi w gre.Pisala ze byla sklonna zaplacic za bilet kierowcy (najwyzsza obowiazujaca cena za ten kurs) no ale jak sie trzeba na sile doj... to sie manipuluje faktami... :roll:

Równie dobrze mogłaby powiedzieć, że chce kupić całego busa - efekt ten sam. Kierowca nie sprzedaje ani jednego ani drugiego.
Na siłę doj... próbuje jedynie to nierozgarnięte dziewczę.
Co za czasy - winny cały świat tylko nie ja.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4688 PostWysłany: 17 Sty 2017 13:50 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
@Lipiniorz25 Nie napisalbym tego gdyby nie jej wpis sama nie sprowokowała dyskusji. Podobno dużo podróżuje PB i jest zaskoczona taka sytuacja!
@‌Biko‌ napisał jak wygląda regulamin Dla nikogo nie ma wyjątków
Tak naprawdę pocisnela przewoźnikowi i jeszcze kierowcy się oberwało. Przy temperaturze +45 stopni czy mrozie -15 kierowca nie zabierze pasażera jeśli nie posiada biletu koniec i kropka.

Nie wiem czy sledziliscie temat dalej. PB odpisał pasazerce. Widać,ze zarzad się wku... na jej komentarz. Teraz Pani Jachira grozi,ze wyśle ich odpowiedź do Szkocji :-D :-D :-D


Ostatnio edytowany przez krasnal, 17 Sty 2017 13:52, edytowano w sumie 1 raz
Zdublowana treść
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4689 PostWysłany: 17 Sty 2017 13:52 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
luck1991 napisał(a):
Przy temperaturze +45 stopni czy mrozie -15 kierowca nie zabierze pasażera jeśli nie posiada biletu koniec i kropka.
Ja tam byłem już świadkiem lewizny w PB ze dwa razy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4690 PostWysłany: 17 Sty 2017 13:55 

Rejestracja: 27 Lip 2016
Posty: 34
Loty: 2
Kilometry: 3 396
Kadet napisał(a):
Lipiniorz25 napisał(a):
luck1991 napisał(a):
To ja kupię bilet z Warszawy do Wrocławia za 9 zł,bo popołudniowy kurs Wrocław-Warszawa kosztuje 109 zł. A gdy już dolecę do stolicy to zakupię modlinbusa do Włocławka na godz.12.00 za "dziewiątkę",ponieważ mój kurs o 16.00 kosztował 35zł. Na koniec będzie kupa śmiechów i żartów z kierowcą z mojej pomyłki biletowej.
.


Ty tak serio?
Przeciez jej nie chodzilo zeby taniej pojechac i zadne cwaniactwo nie wchodzi w gre.Pisala ze byla sklonna zaplacic za bilet kierowcy (najwyzsza obowiazujaca cena za ten kurs) no ale jak sie trzeba na sile doj... to sie manipuluje faktami... :roll:

Równie dobrze mogłaby powiedzieć, że chce kupić całego busa - efekt ten sam. Kierowca nie sprzedaje ani jednego ani drugiego.
Na siłę doj... próbuje jedynie to nierozgarnięte dziewczę.
Co za czasy - winny cały świat tylko nie ja.


Nie bronie jej.Faktycznie popelnila duzy blad.Sam jak kupuje sprawdzam dwa razy zanim dokonam wplaty zeby nic takiego mi sie nie przytrafilo.Chodzi mi bardziej nie o efekt czlowieczenstwa ale bardziej zrozumienia.Blad jest zrobiony odgornie.Jezeli wiadomo ze bus pojedzie z punktu a do punktu b z wolnymi siedziskami to dlaczego nie ma mozliwosci sprzedazy biletow przez kierowce "na ostatnia chwile"? Nie chodzi tu juz o tą dziewczyne ale nieraz widzialem inne przypadki ze ktos przyszedl na czas odjazdu ale nie mial biletu wiec nie pojechal a przeciez dla przewoznika wpadlo by w ten sposob troche zlotych.Moze z czasem tak bedzie,kto wie

P.S. No jest zaskoczona mimo wielu podrozy bo pierwszy raz sie jej to zdarzylo.To przeciez oczywiste :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4691 PostWysłany: 17 Sty 2017 14:02 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8995
Kierowca by wtedy miał obowiązek prowadzenia kasy fiskalnej - wyposażenie w to wszystkich autobusów to nie mały koszt
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#4692 PostWysłany: 17 Sty 2017 14:11 

Rejestracja: 27 Lip 2016
Posty: 34
Loty: 2
Kilometry: 3 396
Dla takiego przewoznika jakim jest PB mysle ze nie bylby to duzy wydatek ktory z czasem by sie przeciez splacal no ale to nuta przyszlosci pewnie


Ostatnio edytowany przez michzak, 17 Sty 2017 14:11, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4693 PostWysłany: 17 Sty 2017 14:12 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Zanim zamieściła post powinna się dowiedzieć jak działa system sprzedaży. Podróżuje z tym przewoznikiem dość często i wiele razy widziałem jak w ostatniej chwili pasażerowie nie wsiadali,bo nie mogli kupić biletu,nie mieli biletu,zgubili maila z rezerwacja,kartka zaginęła. Takich historii jest wiele każdego dnia i nie musi pisać,ze jest wielece poszkodowana.
Oni wprowadzili taki system sprzedaży i 99% osób juz wie jak to działa. Są punkty sprzedaży(w nocy nie działają) i system internetowy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4694 PostWysłany: 17 Sty 2017 14:16 

Rejestracja: 27 Lip 2016
Posty: 34
Loty: 2
Kilometry: 3 396
W jej wypadku to byl rodzaj desperacji i frustracji.Pomylki popelniamy wszyscy.Czasami mozemy je naprawic.Ona probowala,nie udalo sie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4695 PostWysłany: 17 Sty 2017 14:24 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1240
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Za błędy się płaci !!!

A jak mówi stare , mądre chińskie przysłowie :

Zanim chcesz u kogoś coś poprawić - zobacz czy sam nie masz czegoś do poprawienia :!: :!: :!:
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4696 PostWysłany: 17 Sty 2017 14:31 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4065
złoty
@‌Lipiniorz25‌
całe szczęście, że nie rzuciła się pod koła odjeżdżającego autobusu w efekcie swojej desperacji i frustracji :mrgreen:


Ostatnio edytowany przez jacek96, 17 Sty 2017 14:32, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#4697 PostWysłany: 17 Sty 2017 14:32 

Pani 'protestantka' jest dosyć nieogarnięta :) Jej wina i tyle. Chociaż oczywiście, w innych przypadkach wiele zależy od pracowników PB. Raz zapisałem na kartce tylko początek numeru rezerwacji, tj 40-4532. Nie mogłem wsiąść - rzekomo nie miałem biletu. Popatrzyłem na kobietę, wyciągnąłem długopis i dopisałem na kartce '230315-P4-1100-WRO-WAM'. Pani wyglądała na urażoną, ale już nic nie powiedziała :twisted: Innym razem nie miałem numeru w ogóle - siadł mi telefon. Pozwolono mi wsiąść do środka, podłączyć i pokazać numer. Jeszcze innym razem, Pani zadzwoniła do centrali i podając adres mojego email spisała sobie dane rezerwacji. Można? Można :)
Góra
 PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#4698 PostWysłany: 17 Sty 2017 14:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 300
Loty: 89
Kilometry: 152 724
niebieski
Lipiniorz25 napisał(a):
Jezeli wiadomo ze bus pojedzie z punktu a do punktu b z wolnymi siedziskami to dlaczego nie ma mozliwosci sprzedazy biletow przez kierowce "na ostatnia chwile"? Nie chodzi tu juz o tą dziewczyne ale nieraz widzialem inne przypadki ze ktos przyszedl na czas odjazdu ale nie mial biletu wiec nie pojechal a przeciez dla przewoznika wpadlo by w ten sposob troche zlotych.Moze z czasem tak bedzie,kto wie

Raczej nie będzie, bo nie jest to żadne niedopatrzenie, które można poprawić, tylko celowo podjęta decyzja. PB przyjął model niskokosztowy i dlatego m.in. kierowca nie sprzedaje biletów w autokarze, kierowca oprócz kierowania sprząta kible i inne ciekawostki. Cięcie kosztów tam gdzie się da w celu oferowania biletów w możliwie jak najatrakcyjniejszych cenach.
Góra
 Profil Relacje PM off
luck1991 lubi ten post.
 
      
#4699 PostWysłany: 17 Sty 2017 14:42 

Rejestracja: 27 Lip 2016
Posty: 34
Loty: 2
Kilometry: 3 396
Anonymous napisał(a):
Można? Można :)


Ja raz zgubilem kartke i kierowca dal mi pare minut.Inny by sie nie przejał i odjechalby punktualnie a w miejscu docelowym bylby i tak sporo przed czasem.Wszystko zalezy na kogo sie trafi.Jak to mowia "sa ludzie i krawezniki" ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4700 PostWysłany: 17 Sty 2017 14:50 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Jasne. Jednak wy jesteście zaradni w takiej sytuacji i mieliście odpowiedni bilet na konkretny kurs ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5534 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238 ... 277  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group