Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Nie wiemy kiedy będzie pula nowych biletów. Posty z pytaniem o nową pulę biletów będą kasowane


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5534 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237 ... 277  Następna
Autor Wiadomość
#4661 PostWysłany: 10 Sty 2017 13:53 

Rejestracja: 17 Paź 2012
Posty: 584
niebieski
Mam pytanie do osób orientowanych się w promocjach PolskiegoBusa. Interesuje mnie przejazd na trasie z Ustrzyk Górnych do Rzeszowa i tą trasę obsługuje jakiś inny przewoźnik ale rezerwacje można dokonać na stronie PB, czy tam też można kupić bilet za 1 zł? Bo obecnie cena na marzec jest 31 zł?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
#4662 PostWysłany: 10 Sty 2017 14:09 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
@‌ted07‌ Polskibus ma bilety po 1 zł głównie podczas wrzucania nowych terminów do kalendarza, więc nie spodziewałbym się już obniżki cen niestety
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4663 PostWysłany: 10 Sty 2017 14:28 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2243
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
@ted07, bilet za 1zł na tę trasę kupisz na e-podroznik.pl na miesiąc przed odjazdem (jest tylko jeden bilet na kurs).
Cena 31.70zł to cena bazowa, tyle samo zapłacisz u kierowcy w autobusie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4664 PostWysłany: 10 Sty 2017 15:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2016
Posty: 11
Loty: 27
Kilometry: 33 931
Halo, witam wszystkich. Godzine temu w Katowicach na Mikołowskiej widziałem autokar PB i na wyświetlaczu miał... P22 do Pragi i przystanki Rzeszów, Kraków... na stronie tej linii nie ma. Ale P22 zapowiadali dwa lata temu. Ktoś może coś wie? :)
Góra
 Profil Relacje PM off
iwan-82 lubi ten post.
 
      
#4665 PostWysłany: 10 Sty 2017 19:31 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
PB ma taki b-del na kolkach, ze pewnie zdarza sie im (kierowcom) ustawic zla trase (ta zostala wbita do systemu jak kazda inna, i sobie juz tak lezy te dwa lata).
Druga sprawa ze PB widzialem kiedys juz w Rzeszowie z tym napisem, na pokladzie na oko z 5 osob. Moze jakies potajemne przewozy pracownicze?
Kiedy indziej do Pragi przyjechal tez prawie pusty.
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4666 PostWysłany: 11 Sty 2017 12:43 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
http://aukcje.wosp.org.pl/polskibus-com ... y-i4065123
..."roczny" oznacza tu max. 12 przjazdów w ciagu kazdego miesiaca. Moim zdaniem kolejna porazka. Warto zauwazyc ze np. na podroz z Elblaga do Opola w dwie strony mozna sobie pozwolic nie wiecej niz dwa razy w miesiacu.

A dla niezaznajomionych z poziomem kultury/inteligencji* obslugi pb/"filtru"* na fb, taki rodzynek:
(* niepotrzebne skreslic)

Załączniki:
IMG_20170111_114006.png
IMG_20170111_114006.png [ 40.9 KiB | Obejrzany 881 razy ]
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4667 PostWysłany: 11 Sty 2017 13:15 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 801
niebieski
steward napisał(a):
http://aukcje.wosp.org.pl/polskibus-com-roczny-karnet-na-przejazdy-i4065123
..."roczny" oznacza tu max. 12 przjazdów w ciagu kazdego miesiaca. Moim zdaniem kolejna porazka. Warto zauwazyc ze np. na podroz z Elblaga do Opola w dwie strony mozna sobie pozwolic nie wiecej niz dwa razy w miesiacu.


A moim zdaniem ten Twój post to kolejna porażka. Jesteś już tak zaślepiony nienawiścią do polskiegobusa, że podajesz jakiś zupełnie abstrakcyjny przykład, że ktoś miałby kupować bilet całoroczny na aukcji WOŚP po to, żeby organizować dwunastogodzinne wyprawy z Elbląga do Opola z dwoma przesiadkami?
Dla lepszego efektu mogłeś podać trasę Zielona Góra - Biłgoraj, warto zauważyć że na taką podróż nie można sobie pozwolić ani razu w miesiącu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4668 PostWysłany: 11 Sty 2017 13:22 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6234
HON fly4free
@‌steward‌
rozumiem, że na forum obowiązuje obecnie czarny PR Polskiego Busa, ale bez przesady...
zaoferowali 144 przejazdy w roku - to nie jest mało i za porażkę nie uznało tego 13 licytujących
a tak szczerze - jak sądzisz, ilu ludzi potrzebuje co miesiąc zrobić trasę Elbląg-Opole rt więcej niż dwa razy? zresztą zapewne już w drugim miesiącu przesiedliby się do pociągu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4669 PostWysłany: 11 Sty 2017 13:33 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Obaj nie rozumiecie mojego przeslania.
Jezeli jest to voucher "roczny" to powinien byc na nielimtowana ilosc przejazdow. W innym przypadku powinien zostac nazwany karnetem na 144 przejazdy. Te 13 osob oferuje poki co ~3zl za jeden przejazd, ot dlaczego nie uznali tego za beznadziejna sprawe Za tyle sam bym sie skusil. Choc ciezko by mi bylo wykonac 12 podrozy w miesiacu z akurat ta firma.
Ogolnie to zabieg marketnigowy, ale bardzo brzydki.

No i "szczegolowe warunki rezerwacji sa zawarte na voucherze". Kupujesz kota w worku. Czyli w gruncie rzeczy pewnie sa dalsze ograniczenia, okresy wylaczone z akcji itp.
Z wygranymi przejazdami na instagramie kilka osob awanturowalo sie na fb z pb bo nagroda byla wazna na " aktualnie dostepne kursy" co czasami ograniczalo zwyciezce do najblizszego miesiaca czasu.

Z tym mam taki duzy problem. Ze nawet brandujac serduszkiem WOSP PB chce znowu kogos wrobic. A wokol siebie zrobic duzo szumu.
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"


Ostatnio edytowany przez steward, 11 Sty 2017 13:50, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4670 PostWysłany: 11 Sty 2017 13:50 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 801
niebieski
steward napisał(a):
Obaj nie rozumiecie mojego przeslania.
Jezeli jest to voucher "roczny" to powinien byc na nielimtowana ilosc przejazdow.


Powinien, bo? Bo Ty tak mówisz? :lol:

W opisie wyraźnie jest napisane roczny karnet.

Teraz garść definicji ze słownika języka polskiego:

Cytuj:
roczny
«obejmujący okres jednego roku»

Cytuj:
karnet
«bilet umożliwiający wstęp na kilka imprez rozrywkowych lub skorzystanie z kilku przejazdów środkami komunikacji publicznej»


Prościej się nie da, polskibus w żadnym miejscu nie wprowadza w błąd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4671 PostWysłany: 11 Sty 2017 14:00 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
mikerus napisał(a):

Powinien, bo? Bo Ty tak mówisz? :lol:

Teraz garść definicji ze słownika języka polskiego:

Cytuj:
roczny
«obejmujący okres jednego roku»

Cytuj:
karnet
«bilet umożliwiający wstęp na kilka imprez rozrywkowych lub skorzystanie z kilku przejazdów środkami komunikacji publicznej»



Prościej się nie da, polskibus w żadnym miejscu nie wprowadza w błąd.


1. Powinien w ramch bycia uczciwym podmiotem. Choc fakt ze to do PB nie pasuje. Ale mam na mysli przynajmniej kontekst sytuacji, wystawce ktorym jest WOSP.

2. To okresl mi konkretna liczba, na ile przejazdow jest ten "roczny karnet"? Na 144 czy 15, bo chce kupic z mysla o podrozowaniu przez cale swieta bozonarodzeniowe 2017, a wczesniej wykkorzystam max. 3 razy.

P.S. ani roczny, ani karnet nie jest stricte bledne. Mi chodzi wylacznie o sformulowanie " roczny karnet na przejazdy krajowe i miedzynarodowe" co sugeruje ze przez okres roku jest wazny na te przejazdy. A nie przez okres [12x12xczas przejazdu]
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4672 PostWysłany: 11 Sty 2017 14:27 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 801
niebieski
steward napisał(a):
Mi chodzi wylacznie o sformulowanie " roczny karnet na przejazdy krajowe i miedzynarodowe" co sugeruje ze przez okres roku jest wazny na te przejazdy. A nie przez okres [12x12xczas przejazdu]


Roczny bilet a roczny karnet to nie to samo, jeżeli nie rozróżniasz tych pojęć to jest to problem który dotyczy Ciebie, a nie całego świata. Bilety PKP czy komunikacji miejskiej umożliwiające podróżowanie nieograniczoną liczbę razy nigdy nie są nazywane karnetami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4673 PostWysłany: 11 Sty 2017 14:42 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
No, to pora Ci zajrzec do Swinoujscia. Choc nie wiem jak jest obecnie.

Ale ja doskonale znam roznice miedzy karnetem a biletem, problem widze wylacznie w tym ze okreslil tym sformulowaniem oferte zawierajaca 144 bilety, ktorych bynajmniej nie mozesz wykorzystac w ciagu roku (jak to przy karnecie na okres roku by mialo byc) tylko mozesz skorzystac z maksymalnie 12 przejazdow w danym miesiacu (kalendarzowym czy wg. uznania PB?), rezerwowanych na max. tydzien przed przejazdem (o tym nie wiesz, przeczytasz dopiero na "karnecie") oraz z wylaczeniem przejazdow sobota/niedziela.
Wnioski o obostrzeniach wyciagam z historii z instagramu/facebooka.
Nie zawiera to w zwiazku z tym jednolitej sumy przejazdow. Kupujac taki karnet prawdopodobnie nie uda sie nabywcy wykorzystac sporej czesci przejazdow, bo zawsze cos stanie na przeszkodzie. Pomijam tu aspekt jesli ktos kupuje wylacznie aby wesprzec w ten sposob orkiestre.
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4674 PostWysłany: 11 Sty 2017 14:53 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
Już wolę pytania kiedy będzie nowa pula :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#4675 PostWysłany: 11 Sty 2017 15:44 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2243
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
@‌steward‌, ale to nie jest oferta handlowa, tylko licytacja charytatywna. PolskiBus przekazał to na nią za darmo, częściowo w ramach reklamy, a częściowo w ramach pomocy fundacji. Doszukiwanie się tutaj złej woli, bo ty sobie wymarzyłeś, że karnet powinien mieć inne warunki, to po prostu kpina i objaw twojej frustracji. Naprawdę, poszukaj jakiegoś sensownego powodu do krytyki, a nie wyżywaj się w tak bezsensowny sposób.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4676 PostWysłany: 11 Sty 2017 18:59 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Ale mi chodzi o fakt ze PB doskonale wie czego chce.
Wszyscy staracie sie zrobic z PB bohatera narodowego. A obecnie praktycznie dzien w dzien kantuje kogos na wszelakie sposoby.
PB, owszem, wystawil ten bilet. Za darmo, ale nie na darmo. Cala wiesc ktora sie rozniesie ma przyniesc im dobre imie i medialna 'slawe'. Zatuszowac czarny PR. Zeby pani Henia, lat 82, zagorzala zwolenniczka Owsiaka lecz takze :O Rydzyka wybrala jednak w przyszlosci PB a nie pociag. Bo koleje zle, a PB boski.

A ze PB szczedzi, i z wlasnej woli nie jest skory do rozdawania biletow, to smiem twierdzic ze i w tym przypadku chodzi o przekret*. Czyli aby ktos kupil, poszedl glos ze ile to kasy WOSP dostala dzieki PB a potem "szczesliwemu" posiadaczowi karnetu szczeka opadla ze wg. kryteriow karnetu on z dziewczyna moze pojechac do Opola najwczesniej za tydzien (z racji koniecznosci rezerwacji z wyprzedzeniem min. 7 dni), wrocic za trzy tygodnie (bo zdazyl raz pojechac w danym miesiacu) a tak w ogole to ze akurat na wybrana date (powiedzmy niedziela wielkanocna) nie moze bo warunki karnetu wykluczaja ten termin.

Ja chetnie uwierze w dobra wole PB, niech wrzuca regulamin karnetu. Pelny.

*Przekret = gdy ktos nazywa rzecz "roczny karnet" zamiast "pakiet 12 miesiecznych karnetow (po 12 biletow) na podroze od pon do czw" bez podawania jakichkolwiek szczegolow oferty.
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4677 PostWysłany: 15 Sty 2017 01:26 

Rejestracja: 23 Sty 2013
Posty: 688
Loty: 194
Kilometry: 167 870
niebieski
Taka ciekawostka z facebooka PB

Image

Cytuj:
Kierunek dobry, ale zwrot przeciwny
:lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#4678 PostWysłany: 15 Sty 2017 02:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
Bo ta pani broni demokracji a faszystowski kierowca zabrania jej jechać bez biletu. https://wrealu24.pl/services/3813-jachira-z-kod-chciala-pojechac-na-gape-polskim-busem-jest-w-szoku-poniewaz-kierowca-nie-chcial-jej-wpuscic-bez-biletu
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4679 PostWysłany: 15 Sty 2017 02:49 

Rejestracja: 26 Wrz 2015
Posty: 1084
Loty: 20
Kilometry: 15 182
no tak, to logiczne

Warszawa - Wrocław 15 zł
Wrocław - Warszawa 27 zł

kupię w odwrotnej relacji, przecież mając bilet tylko w innym kierunku powinni mnie wpuścić...
_________________
Pytania o Warszawę? Pisz w wiadomości prywatnej :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4680 PostWysłany: 15 Sty 2017 07:53 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Przez długi czas dopuszczali możliwość jazdy dzien wcześniej, niż wynikało z rezerwacji.
To był gest na miarę św.mikolaja. Sam wiele razy kupowałem bilet najtańszy z dostepnych :)
Co by nie mówić, pomimo spadku jakości świadczonych usług jest liderem i długo nim pozostanie, bo nie ma poważnej konkurencji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5534 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237 ... 277  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group