Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Nie wiemy kiedy będzie pula nowych biletów. Posty z pytaniem o nową pulę biletów będą kasowane


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5534 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224 ... 277  Następna
Autor Wiadomość
#4401 PostWysłany: 30 Wrz 2016 08:53 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
@‌mikerus‌ z tych dwuzłotówek mowa wszystko o międzynarodówkach. Tak średnio prawdopodobne wg. mnie żeby 1. bilet za 2 sprzedał się na pniu a następny leżał pół dnia...
moim zdaniem ktoś kupujący bilet nr 1 za kilkanaście zeta odblokował dostępność biletu za zeta.

@‌Burdzio‌ , trzymam kciuki za tą wersję wydarzeń bo sam koncept PB uwielbiam (wykonanie - inna sprawa). Z megabusem nic nie zapowiadało the endu. A jak było...
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off
jacek96 lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#4402 PostWysłany: 30 Wrz 2016 09:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 300
Loty: 89
Kilometry: 152 724
niebieski
steward napisał(a):
moim zdaniem ktoś kupujący bilet nr 1 za kilkanaście zeta odblokował dostępność biletu za zeta.

W moim przypadku kolejny bilet był bodajże za 39zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4403 PostWysłany: 30 Wrz 2016 10:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 340
Loty: 113
Kilometry: 203 751
niebieski
steward napisał(a):
@‌Burdzio‌ , trzymam kciuki za tą wersję wydarzeń bo sam koncept PB uwielbiam (wykonanie - inna sprawa). Z megabusem nic nie zapowiadało the endu. A jak było...
Mnie tak to jakoś nie cieszy. Bo jak widać Garden ma bilety za 1 zł i to tyle wspólnego z PB. A oni bratają się z takim Interpalmem gdzie za kółkiem jeżdżą Ukraińcy, a wozy bank zabrał.
To samo oferuje e-podroznik. I jest polski :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4404 PostWysłany: 30 Wrz 2016 10:59 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Nom. Właśnie rano szukałem alternatyw dla PB na e-podróżniku (rezerwacja z 14-dniowym wyprzedzeniem).
"Tanie e-podróżowanie" było za 14,50 a normalny bilet u innego przewoźnika za 12. Sorry, ale bilet za zeta na dłuższych trasach to jak wygrana na loterii. Za to fakt, to fajny portal do porównania cen biletów u danych przewoźników.

Ja nie mówię że fuzje, które robi PB są suuuuuuper, ale z dwojga złego to lepsze niż kompletny koniec z biało czerwonym busem. ;)
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4405 PostWysłany: 30 Wrz 2016 13:43 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 800
niebieski
steward napisał(a):
moim zdaniem ktoś kupujący bilet nr 1 za kilkanaście zeta odblokował dostępność biletu za zeta.


chyba pudło, bo kupowałem jedynkę za 20+1, a drugi bilet był już za 35+1.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4406 PostWysłany: 30 Wrz 2016 14:09 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
nie na każdy kurs w taki sam (tzn. że akurat drugi bilet) sposób. Ogólnie zamysłem jest aby 1+1zł bilety trafiały do ludzi którzy dopiero poznali PB. I usłyszeli gdzieś że "no, inni jeżdżą ciągle za zeta", w związku z czym chcieli samemu zobaczyć taki bilet za zeta.

Zresztą ja nie będę bronić PB, bo nie wiem co kombinują - wiem że na megabusa do Barcelony bilet za euro upolowałem pod koniec lipca, a kalendarz otworzyli w maju. Amsterdam wskakiwał każde kilka dni z inną datą za euro, na otwarciu w ogóle nie było biletów za euro. Tylko za 4.
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4407 PostWysłany: 01 Paź 2016 21:08 

Rejestracja: 01 Paź 2016
Posty: 1
Hej mam problem bo nie wiem co teraz zrobić, może ktoś miał taką sytuację? Rezerwowałam bilet na Polskiego Busa i jak już miałam przechodzić do płatności w banku, przez przypadek wyłączyła mi się ta strona i nie dokończyłam płatności. W koszyku nie mam tych biletów ale jak chciałabym kupić jeszcze raz te bilety to już cena jest wyższa. Załapało tą rezerwację, co teraz zrobić by dokończyć płatność?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4408 PostWysłany: 01 Paź 2016 21:11 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
Jak zamknęłaś stronę, to już nic nie zrobisz.
System mógł podnieść cenę, która za 30 minut wróci do pierwotnej, albo nie wróci :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4409 PostWysłany: 03 Paź 2016 08:30 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
@‌PolskiBus.com‌ - chciałem Wam pogratulować rewelacyjnej zmiany trasy P6. Jeździłem nią regularnie przez kilka lat, w piątki po 16, NIGDY spóźnienie się nie zdarzyło (ew.5 do 10 min max, ale na palcu jednej ręki można było policzyć). Tyle że wcześniej z tego co kojarzę ten kurs do Krakowa przyjeżdżał z Zakopanego (albo był podstawiany z Krakowa). Od jakiegoś czasu, jak dojeżdża z Pragi przez Katowice, to: miesiąc temu - 45 min. spóźnienia, 3 tygodnie temu - godzina spóźnienia, w ten piątek (30.09) 40 min. spóźnienia. Dodając do tego fakt, że kierowca jest sam, nie ma nikogo do pomocy i sam musi ogarnąć bilety i bagaże to mamy obraz nędzy i rozpaczy. Inni współpasażerowie wypowiadali się mniej więcej w podobnym tonie.
Do trzech razy sztuka, ja podziękowałem i P6 w piątki więcej nie jade. Wole PKP.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4410 PostWysłany: 03 Paź 2016 09:22 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
Narzuca się myśl, że jakiś kretyn dostał funkcję menedżera i by wykazać się wzrostem zyskowności (w krótkim odcinku czasowym) pociął koszty. Dostanie sowitą premie od właściciela za wypracowany zysk, a za rok...to juz będzie inną firmę grzebał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4411 PostWysłany: 03 Paź 2016 09:29 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1239
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Polski Burak - trasa Warszawa-Katowice / kurs bezpośredni zdublowany z Warszawa-Wiedń / przyjazd zamiast o godz 21:45 był dwukrotnie o 23:00 ponieważ .................. jedynemu kierowcy skończył się czas jazdy i potrzebował godzinna przerwę przed Częstochową :oops: :oops: 60-siąt kilka osób SERDECZNIE DZIEKUJĘ POLSKIEMU MENADŻEROWI za problemy z dotarciem do domów
BYLI KLIENCI :evil:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4412 PostWysłany: 03 Paź 2016 09:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Najciekawsze jest to jak odwróciły się na przestrzeni kilku lat opinie. Teraz zdarzają się także tutaj opinię takie jak @‌Kravkrk‌ który piszę
"Wole PKP." Jeszcze kilka lat temu wszyscy pisali odwrotnie na stronach dotyczących PKP " wolę Polski Bus".
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4413 PostWysłany: 03 Paź 2016 09:44 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Zgadza się, bo jeszcze 2-3 lata temu tendencje były dokładnie odwrotne - to PKP miało kiepski tabor, niejednokrotnie stało się gdzieś w polu czekając na nie wiadomo co. Ale od tego czasu i tabor bardzo się poprawił (przynajmniej jeśli chodzi interesującą mnie trasę Kraków-Kielce), spóźnienia jeśli się zdarzają to parominutowe, bilet można kupić już w pociągu w automacie.

Ja z PolskiegoBusa do tej pory byłem bardzo zadowolony, bo przyjeżdżał o czasie, w Kielcach przeważnie byłem o czasie (zdarzały się opóźnienia 10-20 min, ale to przez masakryczny wyjazd z Krakowa na odcinku do Słomnik mniej więcej więc to nie wina PB, co i tak później nadrabiał). Ale jak na starcie masz godzinę w plecy i teraz przez remonty nie ma tego jak nadrobić, dodatkowo kierowcy mają robić za bagażowych, sprawdzać bilety i prowadzić autobus to wygląda to jak wygląda. A opóźnienia zaczęły się jak modyfikacji uległa trasa. A trasa P6 to tak mi się wydaje (sądząc po frekwencji), jedna z najbardziej dochodowych dla PB. Żeby nie było tak, że zarżniecie "kurę niosącą złote jaja".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4414 PostWysłany: 03 Paź 2016 10:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 340
Loty: 113
Kilometry: 203 751
niebieski
Kravkrk napisał(a):
@‌PolskiBus.com‌ - chciałem Wam pogratulować rewelacyjnej zmiany trasy P6. Jeździłem nią regularnie przez kilka lat, w piątki po 16, NIGDY spóźnienie się nie zdarzyło (ew.5 do 10 min max, ale na palcu jednej ręki można było policzyć). Tyle że wcześniej z tego co kojarzę ten kurs do Krakowa przyjeżdżał z Zakopanego (albo był podstawiany z Krakowa). Od jakiegoś czasu, jak dojeżdża z Pragi przez Katowice, to: miesiąc temu - 45 min. spóźnienia, 3 tygodnie temu - godzina spóźnienia, w ten piątek (30.09) 40 min. spóźnienia. Dodając do tego fakt, że kierowca jest sam, nie ma nikogo do pomocy i sam musi ogarnąć bilety i bagaże to mamy obraz nędzy i rozpaczy. Inni współpasażerowie wypowiadali się mniej więcej w podobnym tonie.
Do trzech razy sztuka, ja podziękowałem i P6 w piątki więcej nie jade. Wole PKP.
Dawniej P6 było podstawiane w Krakowie. Chociaż ja jeździłem w niedzielę Luxem o 16:15 i wiecznie ten PB blokował stanowisko, czasem wyjeżdżał równo z Luxem.

Co do przerw. W tej chwili PB pociął wszędzie obsługę. Dlatego kursy do Berlina (z Wrocławia i Poznania), jak i do Katowic są poopóźniane codziennie. Zwyczajnie niemożliwa jest realizacja tych kursów zgodnie z planem. Jak kierowca jest kumaty to jeszcze wcześniej wykręci jakoś 15, a zostanie 30.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4415 PostWysłany: 03 Paź 2016 12:07 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
@‌Kamil
Proponuje pod rozwagę zamknięcie oficjalnego profilu Polskiego Busa, gdyż nie wnosi do forum żadnej wartości (został polubiony 8razy, a 1raz pomocny!), a jego milcząca obecność jest irytująca (ostatnia wizyta ponad 2tygodnie temu).
Produkuje mniej, niż jeden post tygodniowo i nie odnosi się do merytorycznych treści.
Ewentualnie proszę o wyjaśnienie mi powodu istnienia tego bytu na forum.
Dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
#4416 PostWysłany: 03 Paź 2016 12:13 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Może tną koszty też tutaj i wykorzystali już cały pakiet na internet ? :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
#4417 PostWysłany: 03 Paź 2016 14:53 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Eeeeee tam, ja bym obstawiał że po udanym wprowadzeniu PB RED także na trasę Wrocław - Warszawa (RED =
-Rajdowi kierowcy
-Ekspresowo [bez ogranicznika prędkości] zawiozą cię do domu, nawet jak mieszkasz w Zgierzu [wkrótce]
-z Dietetycznym menu on board [lody - wodne - troche przytopione, zredukowana zawartość kawy i herbaty w kubku - zamiast tego woda no i zamiast kanapek też woda - samoobsługowo dostępna w kraniku w toal/buf -ecie]
) teraz PB przystąpi do nowych kreatywnych rozwiązań, np. PolskiBusEko.com z nowoczesnymi autokarami marki MAN mieszczącymi nawet 120 pasażerów (w tym pierwszych 60 na siedząco).


obecnie takimi pojazdami dysponuje na przykład wielbiony przez pasażerów przewoźnik ITS Michalczewski z województwa mazowieckiego
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4418 PostWysłany: 05 Paź 2016 01:49 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Nie żebym się wtrącał w struktury funkcjonowania firmy, ale ile osób z PB potrzeba aby wystawić bilet?
Dla porównania w Lux Expressie w 15 minut radzi sobie z tym jedna osoba...

A w PB o 19 we wtorek już święto jest :P I niestety napewno potrwa do ~ południa bo na jakąkolwiek godzinę rano "już nie wystawiają biletów"

Załączniki:
Screenshot_2016-10-05-01-42-46-1.png
Screenshot_2016-10-05-01-42-46-1.png [ 74.83 KiB | Obejrzany 989 razy ]
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4419 PostWysłany: 07 Paź 2016 14:07 

Rejestracja: 08 Mar 2014
Posty: 429
Loty: 53
Kilometry: 90 635
niebieski
Lublin zostaje połączony z 13 kolejnymi miastami w ramach trzech nowych linii. Jest to drugi etap współpracy partnerskiej z BP Tour, dzięki czemu na platformie integrującej przewoźników autokarowych jest już dostępnych 6 długodystansowych linii realizowanych przez przewoźnika.

Sprzedaż biletów startuje już dziś na kursy realizowane od 13 października. Bilety w cenach od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej są już dostępne na www.

Do siatki połączeń PolskiBus.com zostają włączone trzy nowe linie:
B4 Lublin – Puławy – Radom – Przysucha – Łódź – Turek – Konin – Września – Poznań
B5 Lublin – Puławy – Radom – Przysucha – Piotrków Trybunalski – Bełchatów – Wieluń – Wieruszów – Wrocław
B6 Lublin – Puławy – Radom – Przysucha – Łódź

Jedno połączenie dziennie.
Góra
 Profil Relacje PM off
luck1991 lubi ten post.
luck1991 uważa post za pomocny.
 
      
#4420 PostWysłany: 07 Paź 2016 14:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sty 2015
Posty: 69
Loty: 18
Kilometry: 20 912
A co to za trasy U1 i U2? W rozkładzie jazdy na stronie Polskiego Busa są ujęte, a w wyszukiwarce ich nie ma
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5534 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224 ... 277  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group