Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
W tym temacie są informacje o nowych trasach/planach Flixbusa
O promocjach masowych/akcji promocyjnych zapraszam do tematu FlixBus - promocje & kody & nowe trasy (flixbus-promocje-kody-nowe-trasy,35,28550).

Temat do oddawania kodów -> flixbus-kody-znizkowe,1528,155917


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1334 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 67  Następna
Autor Wiadomość
#281 PostWysłany: 27 Maj 2018 14:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 416
niebieski
ostatnio jechałem i też ktoś miał problem z kodem qr to sprawdził go po nazwisku . pomijam fakt że kierowca olał legalną kolejke i zaczął wpuszczac prawie od końca... dziwne praktyki . klimy oczywiscie brak .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#282 PostWysłany: 27 Maj 2018 15:30 

Elmo Reserve napisał(a):
Przecież dokładnie to napisałem - technologii nie należy ufać, dlatego drukuję bilet. Właśnie na wypadek zawieszenia telefonu, rozładowania, awarii. Więc na co niby mam poczekać? Jak mi się to zdarzy, a zdarzyło że był na granicy rozładowania, to wyciągam wydrukowany. I po problemie. Wychodzi na to, że po prostu powinni przestać respektować wirtualne i po prostu domagać się wydrukowanych, bo i tak i tak nie dogodzisz ;)


masz na myśli technologię taśmy klejącej? :D Radzę czytać ze zrozumieniem. Możesz nadrukować sobie nawet 10 kopii a I tak nie będziesz mieć pewności że nie napotkasz problemów. Plus weź pod uwagę zmienność (= nieprzewidywalność) planów bo akurat drukarki nie znajdziesz wszędzie (pięknym przykładem niech będzie Gdańsk)
Góra
 PM off  
      
#283 PostWysłany: 27 Maj 2018 16:22 

Rejestracja: 22 Lut 2018
Posty: 85
Biletów nie kupuje się na ostatnią chwilę, a jeśli się to robi, to można u kierowcy. Punktów ksero nawet w Gdańsku cała masa. W punktach ksero można drukować pliki z internetu. Wystarczy trochę myśleć.
_________________
https://www.instagram.com/damjankarasz/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#284 PostWysłany: 27 Maj 2018 16:52 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
kup bilet I kierowcy byłego PB to dam ci medal. "Radzę myśleć" I zanim coś napiszesz to to sprawdzić. W praktyce a nie w teorii, bo flix twierdzi od samiutkiego początku sprzedaży (w 2016 r.) że można kupować. I mija się z prawdą.

Proszę więc, skoro taki obeznany jesteś to zrób listę tych punktów do drukowania, najlepiej z rozróżnieniem jaki to punkt.
Bo jeśli jeszcze nie zauważyłeś to aby wydrukować coś w punkcie ksero, musisz podać to na nośniku danych bądź im to przesłać. Jak chcesz to zrobić z zepsutym smartfonem/komputerem (w przeciwnym razie cała operacja nie ma sensu - masz na czym okazać bilet).
Ja pytałem nie tak dawno w kilkudziesięciu punktach (w tym IT) przez pół dnia, koniecznie okazało(by) się to fizycznie możliwe w jednym na Wrzeszczu, gdzie mieli dostęp do internetu. Teoretycznie IT kierowała do aż 3 takich pkt. na mapie, dwa już nie istnieją a ten utrzymuje się z billarda. Niestety już zamykali. A i nie tylko ja miałem taki problem, pamiętam temat innego forumowicza z identycznym problemem.
Elmo Reserve napisał(a):
Biletów nie kupuje się na ostatnią chwilę

Opcja dostępna tylko dla VIPów? Dziwne, nie zauważyłem żadnej wzmianki o tym podczas zakupu...
Góra
 PM off  
      
#285 PostWysłany: 27 Maj 2018 17:00 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1026
niebieski
Nawiązując do wypowiedzi o kupowaniu biletów u kierowcy-czy teraz we Flixbusie jest to możliwe? Ktoś z wszystkowiedzących :) może to potwierdzić?
Oczywiście, w PB nie było takiej możliwości; miałam okazję przekonać się o tym niemiło ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#286 PostWysłany: 27 Maj 2018 17:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2230
Loty: 221
Kilometry: 410 915
niebieski
Jechałem wczoraj Wro - Zakopane i Zakopane - Wro .
Kupiłem bilet 1 minutę przed odjazdem pewnej pani , po zaksięgowaniu kierowca miał na terminalu jej dane .
Niestety kupno u kierowcy nie było możliwe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#287 PostWysłany: 27 Maj 2018 18:04 

Rejestracja: 22 Lut 2018
Posty: 85
A jak byś chciał wydrukować coś nie posiadając tego pliku? No ciekawe. Podsumowując: zapatrzona w technologię kobieta nie pomyślała i się nie zabezpieczyła na wypadek awarii sprzętu i teraz wielka wina FlixBusa, że nie wpuścił kobiety na pokład bez biletu. Śmieszna afera :lol:
_________________
https://www.instagram.com/damjankarasz/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#288 PostWysłany: 27 Maj 2018 19:24 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 996
niebieski
Według mnie to dobrze. Tak ludzie zaczęliby olewać temat i kupować bilety u kierowcy i z pojedynczych przypadków zrobiłyby się kolejki z ludźmi chcącymi kupić bilet na pokładzie. Owszem mogliby coś pokombinować, że płatność tylko kartą, kierowca nabija kwotę, rach-ciach i już, ale nadal mam wątpliwości.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#289 PostWysłany: 27 Maj 2018 20:01 

@ewaolivka Kierowcom nadal nie wolno im, baaaa, nawet nie byli z tego przeszkoleni....
natomiast @chris0o, nie bój się, już rozwiązali ten problem dawno temu. Cena biletu na 15-30-60 minut (w zależności od trasy) gwałtownie wzrasta i mocno przekracza rynkową cenę danej trasy. Ponadto u kierowcy (na wypadek jakby nie wzrosła, mimo że to idzie systemowo) obowiązuje i tak zawsze cena maksymalna. Cofnij się kilka stron to zzieleniejsz jakie są ceny maksymalne na liniach obecnych PB.

@Elmo, posiadając na mailu bo to na maila przychodzi dany plik. Oczywiście (pomijając że w wielu punktach odmawiają wzięcia pliku bezpośrednio) z telefonu nie możesz bo jest zepsuty. Tak więc potrzebujesz dostępu do internetu i urządzenia. Dalszą dyskusję prowadź sobie sam bo nie masz nic do wniesienia swoimi postami poza ględzeniem ( choćby nie podałeś 10 miejsc w Gdańsku, w których jesteś w stanie bez użycia własnego urządzenia dokonać wszystkich formalności koniecznych aby wsiąść do flixa).
A, i jeszcze, nie mówię o tym konkretnym przypadku ale o samej sytuacji - bo podłych kierowców we flixie nie brakuje, wiedzą że nie pracują na dobre imię swojego pracodawcy (nazwa podwykonawcy zazwyczaj jest w pełni zamalowana, czasem jest drobny napis na drzwiach tylko) i zachowują się jakby wszystko było im wolno.
Góra
 PM off  
      
#290 PostWysłany: 28 Maj 2018 19:59 

@konrad, skoro flix I tak usuwa twoje komentarze na facebooku to weź się podziel tutaj swoimi doświadczeniami z P30 ;)
W końcu jest to forum, tutaj dyskutuje się na temat przewoźników I jakości świadczonych usług. Niektórzy zachwalający tak fb zdają się nie być świadomi co flix wyprawia jak im się kurs nie opłaca...

Chyba dla kogoś to piszesz? ;)
Góra
 PM off  
      
#291 PostWysłany: 30 Maj 2018 11:03 

Rejestracja: 27 Sty 2017
Posty: 114
Jest wiadome kiedy mniej więcej można spodziewać się puli biletów na wakacje?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#292 PostWysłany: 30 Maj 2018 16:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 546
niebieski
tuż tuż, zapewne niebawem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#293 PostWysłany: 30 Maj 2018 19:37 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4065
złoty
Z poufnych źródeł wiem, że w czerwcu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#294 PostWysłany: 30 Maj 2018 20:03 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uważaj, jutro mamy jeszcze maj :P
Góra
 PM off  
      
#295 PostWysłany: 01 Cze 2018 17:52 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2243
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Nadal nie znaleźli nikogo znającego polski na zadowalającym poziomie, jest tylko "Magdalena u Flixbusa".

Załączniki:
2018-06-01 17_46_49-Window.png
2018-06-01 17_46_49-Window.png [ 34.36 KiB | Obejrzany 1080 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
meusx lubi ten post.
 
      
#296 PostWysłany: 01 Cze 2018 18:49 

Rejestracja: 10 Sie 2015
Posty: 53
Może translator google tłumaczy :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#297 PostWysłany: 01 Cze 2018 19:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2010
Posty: 380
niebieski
czepialscy, puryści językowi, demaskatorzy Tatian i Marek Kowalczyk prze.anal.lizujcie sobie też pytania:

czy trasa będzie na lipiec? znaczy co budują ją?; może w lipcu? mało komunikatywne , poza tym brak przecinka przed (a) w zdaniu złożonym
nigdy nie pojazdę z flixbusem? dyskusyjne to z
Marek Kowalczyk, a skąd wiadomo, że Tatiana/Magdalena napisała z Polski? Poza Polską piszemy w języku polskim

więcej tych Tatian jest ... ;P
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#298 PostWysłany: 01 Cze 2018 20:37 

nawet sam flixbus też jest kobietą (chyba też Tatianą, bo nie używa żadnej formy osobowej tj. tak jak się zwykło mówić np. na Ukrainie :mrgreen: ).

Może maile trzeba zaczynać wcale nie od "Guten Tag" ale od "Pryviet" albo "Zdrastvujtje" ...

Tak czy inaczej wiadomo gdzie mają polski rynek...
Ceny podbijają w tempie kojota, pamiętacie oklejone autokary z trasami do Berlina, Budapesztu I Wiednia "od 35/39zł"?
Dzisiaj już się okazuje że to wyłącznie mocno limitowana, 2-godzinna pseudo cena promocyjna dla naiwnych.
Dla porównania, na południu dłuższe trasy sporadycznie bywają w takich promocjach, mimo wszystko z akceptowalniejszym czasem wyprzedaży ok. 6-8 godz.
A Niemcom i Szwajcarom to nawet przez 3 dni dali bilety po 1€.

Oczywiście we wszystkich przypadkach chodziło tylko o podniesienie bardzo niskiego wypełnienia autokarów na poszczególnych trasach, na kursach dobrze zapełnionych bilety z promocji dziwnym trafem są wyprzedane natychmiast po ogľoszeniu promocji.

Załączniki:
IMG_20180601_203629.png
IMG_20180601_203629.png [ 12.63 KiB | Obejrzany 966 razy ]
Góra
 PM off
cyberpunk64 lubi ten post.
 
      
#299 PostWysłany: 01 Cze 2018 20:59 

Rejestracja: 04 Lut 2017
Posty: 300
Loty: 205
Kilometry: 194 715
niebieski
Ludzie nie będą kupować biletów, to Flixbus zastanowi się nad sobą. Na szczęście ja ze swojego miasta do Warszawy mogę jeździć jeszcze Neobusem, z czego nader chętnie korzystam (prosto na lotnisko, a nie jak FB pod Pałac Kultury).
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk lubi ten post.
 
      
#300 PostWysłany: 02 Cze 2018 00:04 

w tym rzecz że będą. Ludzie w pewnych krajach, szczególnie słowiańskich ale również wielu europejskich, są jak stado owiec. Pójdą na ślepo tam, gdzie się ich zagna.

PB wchodząc na rynek podkreślał że akurat polski jest dlatego kuszący bo rynek przewozów autokarowych jest praktycznie w rozsypce, że brakuje jakiegoś przewoźnika z siatką poł. krajowych. Ok, to mamy już za sobą.
Ale... czy aby napewno?
Wskażcie proszę choć jednego przewoźnika, który ma ogólnopolską siatkę połączeń. Jest sporo (mimo że już sugerując się ilością floty wyniki będą już gorsze).

no co? bo jakoś nic nie słyszę :P
Oczywiście bez problemu znajdzie się polska firma zbijająca kokosy na przewozach zagranicznych, czy to porządny Sindbad l, czy to operujący nieraz rzęchami Agat (a I mimo tego jeździ przyzwoicie zapełniony). Ale oni nie mają tak prężnego marketingu jak flix I mimo że mogliby to I owo poprawić to obawiam się że ich kres się powoli zbliża. Starczy że flix postswi na przystanku konkurencji ulotkarza ze 'specjalną, wyjątkową zniżką tylko dla ciebie'

A na Zachodzie I Południu akurat konkurencja w wymiarze ogólnokrajowym istnieje I tym samym zmusza do robienia czegoś więcej niż tylko zbijania kasy. Bo ani DB (20€ dowolna niemiecka trasa), ani OUIBUS I OUITRAIN (przez prawie całą Francję od 10-12€), ani włoski Eurolines (m.in. Mediolan/Turyn - Rzym/Neapol od 1/9€ w zależności od wrzutki), ALSA od 5€ np. Bcn -Mad, Belgia to zupełnie inny świat I da się tanio praktycznie wszędzie I zawsze dojechać; Lux Express - wiadomo, LT, LV I EE od 0,50€, RegioJet w Czechcach z pseudopromkami na narodowe trasy ale za to z mega cenami 10€ po całej Europie sporadycznie,
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1334 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 67  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group