Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
W tym temacie są informacje o nowych trasach/planach Flixbusa
O promocjach masowych/akcji promocyjnych zapraszam do tematu FlixBus - promocje & kody & nowe trasy (flixbus-promocje-kody-nowe-trasy,35,28550).

Temat do oddawania kodów -> flixbus-kody-znizkowe,1528,155917


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1333 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 67  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 28 Mar 2018 20:11 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Zastanawia mnie, co niektórymi kieruje, by pchać się i jeszcze dopłacać do miejsc przy przedniej szybie? Instynkt samobójcy?! :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
#142 PostWysłany: 28 Mar 2018 20:30 

Rejestracja: 22 Lut 2018
Posty: 85
Rezerwacja miejsca we flixbusie droższa od biletów w polskimbusie :D
_________________
https://www.instagram.com/damjankarasz/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#143 PostWysłany: 28 Mar 2018 20:31 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 184
jacek96 napisał(a):
Zastanawia mnie, co niektórymi kieruje, by pchać się i jeszcze dopłacać do miejsc przy przedniej szybie? Instynkt samobójcy?! :mrgreen:


Co jak co, ale jednak widoki przy przedniej szybie są najlepsze. Oczywiście jeśli szyba jest czysta. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#144 PostWysłany: 28 Mar 2018 20:44 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Elmo Reserve napisał(a):
Rezerwacja miejsca we flixbusie droższa od biletów w polskimbusie :D

Bo to model biznesowy, jak Ryanair. Tam też więcej płacisz za miejsce, niż za bilet. Chociaż tam są tanie bilety, a tu ze świecą szukać :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 31 Mar 2018 11:38 

Anonymous napisał(a):
A sam flix, niestety obecnie już to potwierdziłem (dla każdego co innego będzie potwierdzeniem, dla mnie tyle starczy) regularnie odpuszcza sobie obsługę nierentownych kursów.
[...]
Czyli podsumowywując:
1. Wyślemy Ci informację o opóźnieniu abyś później dotarł na przystanek.
2. Będziemy grać na zwłokę z udzieleniem informacji o faktycznym stanie (odwołanego) kursu.
3. Usuniemy informację z naszej strony w celu zatarcia śladów i uniknięciu niewygodnych pytań.
4. Zrzucimy winę na klienta licząc że był na przystanku za późno bądź przegapił odjazd.
[...]


Jakby co to w jednym poście, a szczególnie komentarzach jest zawarte praktycznie wszystko na temat, o ile komuś nie wystarcza informacja z mojej strony:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

Informacja że odjeżdzasz za godzinę (23:40) z Katowic zamiast... o 01:55 :D Ale nie bój nic, jeśli mieszkasz więcej niż godzinę od dworca bądź nie jesteś jeszcze spakowany to zwrócimy ci te grosze które zapłaciłeś. Możesz kupić za nie nowy bilet za 5x tyle bądź wlec się Polregio :P Kochana firma, co nie?
Góra
 PM off  
      
#146 PostWysłany: 02 Kwi 2018 12:53 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
http://www.transport-publiczny.pl/wiado ... 58109.html
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#147 PostWysłany: 02 Kwi 2018 15:14 

Michał Leman napisał(a):
Nie boję się konkurencji cenowej, bo nie wyobrażam sobie, żeby w Polsce można było jeszcze bardziej obniżyć ceny.

No cóż, Inter jeździ na tej trasie zupełnie defcytowo... Za te marne grosze (14 pln :o ) się w życiu nikt nie utrzyma na takiej trasie. I jeszcze oferując bilety ulgowe czy co 10. przejazd gratis... :mrgreen: :mrgreen:
Bo np. w mniemaniu pana z Lotu bilet lotniczy krajowy to koszt min. 100 zł, idealnie 300 więc dlaczego z Krakowa do Katowic ceny miałyby (wkrótce... przynajmniej z takmi aspiracjami...) schodzić poniżej 5€? No, a na popularniejsze daty 7-9€, u kierowcy po 50 zł :mrgreen:
Załącznik:
taniocha.jpg
taniocha.jpg [ 101.96 KiB | Obejrzany 1256 razy ]

Ale skoro Inter trzyma sztamę z flixem to fakt, nie mają się czym przejmować...


Ktoś pamięta jeszcze LinkBusa z biletami po 4 pln (online) - 6-7 pln (u kierowcy)? To były czasy... Ale przecież inflacja, tabor, trzeźwi kierowcy. No, miliardowe koszta :mrgreen:

PKP na tej trasie po 19zn w kasie przed odjazdem. Łączenie (w przypadku POLREGIO) jeszcze taniej.
Góra
 PM off  
      
#148 PostWysłany: 02 Kwi 2018 15:59 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1240
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Jak jest teraz we Flixie / bilet kupiony też na stronie Flixa /gdy na bilet imienny chce jachać inna osoba / oczywiście posiada ID lub paszport ale na inne imię i nazwisko niz na rezerwacji / trasa międzynarodowa do Pragi z Polski - ktoś testował :?:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 02 Kwi 2018 17:26 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Dzisiaj na trasie Berlin-Warszawa nie sprawdzano dokumentów, ale trwa jeszcze okres przejściowy. Można było kupic bilety, przez PB na ten kurs swego czasu, wiec nie mają podstaw do sprawdzania. Gdy nadejdzie czas przejazdów "czystych flixów", to moze się zmienic.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#150 PostWysłany: 02 Kwi 2018 18:59 

Rejestracja: 22 Lut 2018
Posty: 85
@stjuard akurat inflacja jest ogromnym problemem. Dzisiejsze 10 złotych to 3 złote z 1995 po sile nabywczej. Więc i ceny idą w górę. Podziękuj rządom. Aha, a po paru latach POwskiej delikatnej deflacji aktualna prognoza NBP to już 3%. ;) Będzie już tylko gorzej z cenami biletów.
_________________
https://www.instagram.com/damjankarasz/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 02 Kwi 2018 19:32 

długofalowo co do inflacji nie mam wątpliwości.
Tylko że Link-Bus jeździł na różnych trasach do 2015, również póki jeździł Kraków - Katowice konkurencja potrafiła dać cenę nawet 3 zł na to połączenie. U kierowcy!!!!
Góra
 PM off  
      
#152 PostWysłany: 03 Kwi 2018 14:19 

Rejestracja: 23 Lis 2016
Posty: 210
Za dwie miesiące mam wylot z Pragi o 14.35, zamierzam kupić bilet z W-wy o 19:10 a do Pragi rano 5.00. Według mnie ze to jest wystarczający zapas czasu. Chodzi o lot powrotny to samolot wyląduje w Pragi ok. 18.30. Zastanowię się czy brać o 21:10 z dworca autobusowego Florenc, wg mnie ryzyko, ewentualnie 0:20 do Wrocławia a później pociągiem do Wawy z ulgą studencką. Wydaje mi że ta druga opcja będzie lepsza?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#153 PostWysłany: 03 Kwi 2018 15:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 1072
Loty: 14
Kilometry: 31 648
srebrny
@Alexis93 -
zerknij tu ponoć jest bus lotnisko - Florenc w wątku ktoś pisze o tym
lotnisko-praga-miasto,1306,3771?start=60

i po drugie transport publiczny
https://www.pragueairport.co.uk/pl/publ ... -lotnisko/
myślę że 1h powinna wystarczyć , puls minus 15 min na czekanie na autobus
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#154 PostWysłany: 03 Kwi 2018 15:08 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Podstawowe pytania:
1. Bagaż podręczny czy rejestrowany
2. Przylot poza Schengen
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 03 Kwi 2018 15:31 

Rejestracja: 23 Lis 2016
Posty: 210
@Zeus bagaż rejestrowany i przylot poza Schengen.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#156 PostWysłany: 03 Kwi 2018 22:48 

Rejestracja: 03 Kwi 2018
Posty: 1
Hej. Mam taki problem, chciałabym pojechać do Pragi, ale narazie nie mam paszportu. Mam tylko kartę pobytu stałego. Czy ktoś z was był w takiej sytuacji? Czy często kierowca sprawdza paszporty? Czy jest możliwe że celnikowi wystarczy dokumentu na pobyt stały? Bo słyszałam że ludzie jeżdżą tylko z dowodem osobistym i tego wystarczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 03 Kwi 2018 22:53 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Trzeba paszport lub dowód.

Kontrole się zdarzają, więc nie ma co ryzykować...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#158 PostWysłany: 04 Kwi 2018 00:12 

Rejestracja: 21 Lip 2011
Posty: 23
Jakie są w końcu koszty anulowania biletu? Czytam Wasze wypowiedzi i nic nie rozumiem. Na stronie flixa w FAQ w tabelce opłat przy PLN są same zera. Czyli opłata jest rowna zero zł niezależnie od momentu anulowania biletu?
Ratunku !
Jeśli chciałabym zmienić termin to vouchwr pozwoli mi kupić bilet o takiej samej wartości (ewentualnie pozostaje dopłata?). Tak to rozumiem..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#159 PostWysłany: 04 Kwi 2018 01:45 

Rejestracja: 06 Lut 2018
Posty: 27
Jeśli w faq jest napisane 0 to znaczy 0. Możesz zadzwonić na infolinie i się upewnić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#160 PostWysłany: 04 Kwi 2018 06:12 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 801
niebieski
Magnoliah napisał(a):
Jeśli chciałabym zmienić termin to vouchwr pozwoli mi kupić bilet o takiej samej wartości (ewentualnie pozostaje dopłata?). Tak to rozumiem..

Możesz kupić voucherem jaki chcesz bilet. Jak będzie droższy to zrobisz dopłatę, a jak będzie tańszy to na voucherze pozostaną niewykorzystane środki na następną rezerwację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1333 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 67  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group