Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
W tym temacie są informacje o nowych trasach/planach Flixbusa
O promocjach masowych/akcji promocyjnych zapraszam do tematu FlixBus - promocje & kody & nowe trasy (flixbus-promocje-kody-nowe-trasy,35,28550).

Temat do oddawania kodów -> flixbus-kody-znizkowe,1528,155917


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1333 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 67  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 18 Mar 2018 07:11 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
Ogólnie zaczynam mieć watpliwości, czy te syfiaste fotele w ogole wymienią. Skoro przemalowali, to w tym samym czasie była idealna okazja, by je wymienić. Zresztą widać, że kombinowali z rozstawem foteli, wiec wszystko wskazuje, że tak będzie juz na wieczność.
Ceny w górę, a standard w dół. Za kolor busa płacić więcej nie mam ochoty, mógłby byc nawet różowy, jesli ceny miałyby pozostać na dotychczasowym poziomie.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#122 PostWysłany: 18 Mar 2018 09:32 

W Megabusach tego nie zrobił (i flixy nadal jeżdżą z siedzeniami z logo Stagecoach... ) to i w PB tego nie zrobi...
Góra
 PM off  
      
#123 PostWysłany: 18 Mar 2018 13:34 

Rejestracja: 08 Mar 2018
Posty: 7
makdeb napisał(a):
Możesz uzyskać zwrot w postaci vouchera do wykorzystania na stronie flixa.


Wspaniała rada - a praktycznie wygląda to tak, że chciałam skasować bilet za 68 zl (bo mi zmienili termin tak, że nie zdążam na samolot z Budapesztu, pisałam o tym wyżej) - i system chce mi oddać w postaci vouchera 20 zl!
Świetnie to działa :evil:

Napisałam do nich, ciekawe czy i co mi opiszą :evil:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re:
#124 PostWysłany: 18 Mar 2018 14:35 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 704
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
Wczoraj linia P6 do Warszawy. Odjazd z Kielc o 10:45 opóźniony. W Radomiu przymusowy ponad godzinny postój żeby ktoś dowiózł kluczyki od drugiego, parkującego w Radomiu autobusu, bo pierwszy uległ awarii. Po trzech ponad 20 minutowych próbach połączeń z biurem obsługi dałem sobie spokój. Finalnie do Warszawy autobus dotarł z 2 godzinnym opóźnieniem.


Ostatnio edytowany przez Roku, 18 Mar 2018 15:40, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź niekulturalna/obrażająca innych/używanie słów wulgarnych, obraźliwych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 18 Mar 2018 15:13 

Rejestracja: 07 Cze 2016
Posty: 331
Loty: 107
Kilometry: 181 798
Arekkk napisał(a):
Potrzebuję w maju dostać się do Wiednia z Polski. Czy ktoś się orientuje czy połączenia Warszawa/Wrocław - Wiedeń zostały przez tych dziadów zlikwidowane? Nie nie idzie wyszukać przez ich "magiczną" stronę.


Proponuję rozważyć lot Waw -Bratysława i z lotniska bezpośrednio autobusami Slovak Lines do Wiednia.
Szybciej i taniej ci wyjdzie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#126 PostWysłany: 18 Mar 2018 16:57 

Mgd napisał(a):
Świetnie to działa


A żebyś wiedział! :mrgreen: Oni siedzą z założonymi rękoma a kasa sama spływa :P Żyć, nie umierać :mrgreen: :twisted:
Góra
 PM off  
      
#127 PostWysłany: 18 Mar 2018 17:06 

Rejestracja: 08 Mar 2018
Posty: 7
Mgd napisał(a):
makdeb napisał(a):
Możesz uzyskać zwrot w postaci vouchera do wykorzystania na stronie flixa.


Wspaniała rada - a praktycznie wygląda to tak, że chciałam skasować bilet za 68 zl (bo mi zmienili termin tak, że nie zdążam na samolot z Budapesztu, pisałam o tym wyżej) - i system chce mi oddać w postaci vouchera 20 zl!
Świetnie to działa :evil:

Napisałam do nich, ciekawe czy i co mi opiszą :evil:


:evil: Taką odpowiedź dostałam: :lol:

Dear FlixBus customer,
Thank you for your message.

You can purchase FlixBus vouchers in our Fan Shop.
To do so, please go to our website www.flixbus.com then the “Fan Shop" tab à vouchers.

We have vouchers here for: €10 / €25 / €50 for you.

These vouchers can:

be redeemed for FlixBus GmbH routes
be redeemed at all ticket outlets
booked online at www.flixbus.com
You keep any amount left over! Only 1 voucher can be used per booking!
Please note:

Any commercial use, especially reselling the vouchers, is prohibited and sanctioned by FlixMobility by

blocking the tickets and/or damage claims.


Vouchers that you purchased from a retailer (LIDL, Rossman, DM etc.) are subject to special conditions. These vouchers are normally sold during special deals and normally forfeit the amount paid when changing or canceling a booking. The exact conditions are indicated on the respective voucher.

We hope we have covered all of your major questions.

Kind regards,
Góra
 Profil Relacje PM off
jacek96 lubi ten post.
 
      
#128 PostWysłany: 20 Mar 2018 14:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
Zauważyłem, że są (a może już dawno były, choć z dyskusji, wynikałoby, że musiały pojawić się niedawno) bilety na jedno (?!) połączenie do Pragi na daty późniejsze niż 26. kwietnia:
Załącznik:
2.PNG
2.PNG [ 18.01 KiB | Obejrzany 1838 razy ]
Berlin z przesiadką w Pradze
Załącznik:
1.PNG
1.PNG [ 12.49 KiB | Obejrzany 1838 razy ]
Żeby nie było, że screeny tylko z "gorących" dat
Załącznik:
3.PNG
3.PNG [ 18.82 KiB | Obejrzany 1838 razy ]
I Budapeszt, ale tym razem z przesiadką w Brnie
Załącznik:
4.PNG
4.PNG [ 12.65 KiB | Obejrzany 1838 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 20 Mar 2018 15:02 

Rejestracja: 22 Lut 2018
Posty: 85
Są też już bilety z Krakowa do Budapesztu na majówkę... za 234 złote z przesiadką ;)
_________________
https://www.instagram.com/damjankarasz/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 20 Mar 2018 15:20 

Rejestracja: 02 Mar 2016
Posty: 840
złoty
-- 20 Mar 2018 14:08 --

Otworzyłem to w aplikacji. Np. Na 17 maja z Krakowa do Pragi cena biletu zależy od tego jaką nazwę przystanku się wybierze. Do UAN 45 zł, do Głównego D.A. 99 zł. Najśmieszniejsze jest to, że obie nazwy dotyczą tego samego miejsca.

-- 20 Mar 2018 14:20 --

Z pobieżnego spojrzenia to jakiś wypadek przy pracy. Za to na Austrię, Czechy, Słowację i Węgry jest większy wybór połączeń. Z Bratysławy do Wiednia i Brna można kupować nawet na październik.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 20 Mar 2018 15:27 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
Nie otwierają kalendarza połączeń z PL, bo nie wiedzą jaką strategię przyjąć. Czy za zeta, czy za 230 od sztuki :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
gasolina84 lubi ten post.
 
      
#132 PostWysłany: 20 Mar 2018 16:14 

KL_user napisał(a):
-- 20 Mar 2018 14:08 --

Otworzyłem to w aplikacji. Np. Na 17 maja z Krakowa do Pragi cena biletu zależy od tego jaką nazwę przystanku się wybierze. Do UAN 45 zł, do Głównego D.A. 99 zł. Najśmieszniejsze jest to, że obie nazwy dotyczą tego samego miejsca.

-- 20 Mar 2018 14:20 --

Z pobieżnego spojrzenia to jakiś wypadek przy pracy. Za to na Austrię, Czechy, Słowację i Węgry jest większy wybór połączeń. Z Bratysławy do Wiednia i Brna można kupować nawet na październik.


we flixie czymś normalnym jest, że dodają kursy pojedynczo linia za linią na dany okres a nie hurtem.
Kalendarz PB rządził się innymi zasadami.
Góra
 PM off  
      
#133 PostWysłany: 20 Mar 2018 16:18 

Rejestracja: 02 Mar 2016
Posty: 840
złoty
Ja nie mam pretensji co do sposobu dodawania połączeń. Ale dawanie dwóch cen na jeden przystanek na to samo połączenie to lekka przesada.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 20 Mar 2018 16:43 

Drugi przystanek to dworzec kolejowy (ten 5 min. od Florenca) . Tylko nikomu się nie chce zmienić bo i tak nikt w pl nikt na to nie pójdzie (bilet na metro: 24 czk= 4zł, flix= 55/90zł) :mrgreen: ?
Góra
 PM off  
      
#135 PostWysłany: 21 Mar 2018 20:44 

Rejestracja: 02 Sty 2017
Posty: 108
Loty: 42
Kilometry: 37 458
Mam takie małe pytanko, może ktoś już się spotkał.
Kupiłem bilety dla 3 osób (dwoje dorosłych i dziecko) jakiś czas temu gdy jeszcze działała strona polskiegobusa. Po połączeniu systemów rezerwacyjnych założyłem konto na flixbus tak jak wszyscy. Wyświetla się moja rezerwacja dla 3 osób, ale wszystkie są na to samo moje imię i nazwisko. Będą problemy czy nie? Trasa polskiego busa.
Napisałem zapytanie do Flixa, odpowiedź też już dostałem ale odpowiedź to raczej jakiś automat... z linkiem do zmiany lub anulowania rezerwacji (strona souther wiec nadal nie uzupełnię danych).
Na stronie flixa Oczywiście zmiana nazwiska jest płatna...
Wystarczy kierowcy moje nazwisko z informacją o 3 pasażerach czy będą problemy?


Ostatnio edytowany przez krystian85, 21 Mar 2018 20:52, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 21 Mar 2018 20:49 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
W okresie przejściowym wystarczy nazwisko lub rezerwacji numer PB, albo okazanie QR.
Zapewne jedziesz na dniach, więc bez obaw.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 21 Mar 2018 20:53 

Rejestracja: 02 Sty 2017
Posty: 108
Loty: 42
Kilometry: 37 458
@jacek96
8 kwietnia więc za trochę ponad 2 tygodnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 21 Mar 2018 20:57 

Rejestracja: 12 Sty 2014
Posty: 220
niebieski
Wystarczy nazwisko, nie martw się o nic i miłej podróży!
Góra
 Profil Relacje PM off
krystian85 uważa post za pomocny.
 
      
#139 PostWysłany: 21 Mar 2018 21:14 

Pytałem samemu przez maila, wedle PB dla rezerwacji dokonanych przez stronę PB ma wystarczyć sam numer rezerwacji i kropka. Żadnych nazwisk (choć oczywiście można również tak przejść odprawę).

Ale zważając na to jak dotychczas bywało z dokładnością udzielanych informacji, nie oczekiwałbym tutaj nadmiernej precyzji podanej informacji...
Góra
 PM off  
      
#140 PostWysłany: 28 Mar 2018 19:59 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 184
Jakby ktoś był ciekawy jaki będzie koszt rezerwacji wybranego miejsca to proszę bardzo:
https://www.flixbus.pl/firma/ceny/rezerwacja-miejsc

Miejsce przy przedniej szybie:15 zł, standardowe 6 zł.
Na szczęście na krótsze dystanse są niższe ceny odpowiednio 7 i 2 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off
iwan-82 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1333 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 67  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group