Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
W tym temacie są informacje o nowych trasach/planach Flixbusa
O promocjach masowych/akcji promocyjnych zapraszam do tematu FlixBus - promocje & kody & nowe trasy (flixbus-promocje-kody-nowe-trasy,35,28550).

Temat do oddawania kodów -> flixbus-kody-znizkowe,1528,155917


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1333 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 67  Następna
Autor Wiadomość
#1141 PostWysłany: 17 Lip 2021 15:22 

Kto wie, gdzie podziała się strona> Oddam bilet FlixBus< ? Szukam i nie moge znależść z pomocą wyszukiwarki
Góra
 PM off  
      
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
#1142 PostWysłany: 08 Sie 2021 21:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
zachciwilem sie na przejazd Wenecja Tronchetto - Bergamo Airport planowa godz. odjazu 1 w nocy
transport i nocleg w jednym,.... autobus przyjechal 2 godziny spozniony - kompletnie zarwana noc
w aplikacji nie podaje aktualnego polozenia autobusu - kazdorazowo pokazywal Triest

gdy odjechalem sporo pasazerow czekalo jeszcze na polaczenie do Marsylii opoznienie 3 godz i moze ulec zmianie

sam komfort jazdy ok - ale gdyby to byla jedyna alternatywa dostania sie w jakies miejsce bralbym szeroki margines na spoznienie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1143 PostWysłany: 08 Sie 2021 22:13 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2055
złoty
Za 2 tygodnie jadę na tej samej trasie, tylko w odwrotnym kierunku. Mam nadzieję, że bez takich niespodzianek :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1144 PostWysłany: 09 Sie 2021 07:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
To trasa z Rijeka - Lyon. Jest dwoch kierowcow ktorzy sie zmieniaja.
Nie wiem jak to wyglada w praktyce jada z Rijeki do Lyonu tam odpoczynek i wracaja
czy jedzie zupelnie inny autokar ? Na takim dystansie nie trudno o opoznienie.
zwlaszcza na weekendowych korkach na granicy chorwackiej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1145 PostWysłany: 09 Sie 2021 08:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
skladam sobie nieco przekombinowany trip na wrzesien i z ciekawosci sprawdzam ceny flixbusa
przejazd 600 km przez Francje cena 35 pln ktore moglem jeszcze obnizyc chocby voucherem na 15% generowanym z rachunku bankowego
nocna trasa i bez znaczenia dla mnie czy na miejscu bede rano o 7 rano czy o 10 bez napinki zwiazanej z opoznieniem

macie namiar na jakas stronke gdzie "pasjonaci autobusow" wrzucaja jakies promocje na dlugie trasy flixa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1146 PostWysłany: 09 Sie 2021 08:56 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 994
srebrny
To ja mam akurat "dobre" doświadczenia ze spóźnionym flixem. Przysyłają smsy już przy kilkunastu minutach spóźnienia. Ostatnio dostałem taki w chwili gdy zobaczyłem jak autobus podjeżdża na przystanek, ale i tak doceniam. W aplikacji też dość dobrze pokazywało mi gdzie dany autobus się znajduje. No ale skoro flixbus ma dosłownie jeden autobus, a reszta należy do "partnerów" to pewnie wszystko zależy na jakiego partnera się trafi. We Francji walczą z busami BlaBlaCara więc może bardziej się starają.
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
correos uważa post za pomocny.
 
      
#1147 PostWysłany: 25 Sie 2021 14:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
FlixBus ogłasza oficjalny start w Rosji.

FlixBus rozpoczyna obsługę połączeń w Rosji. Pierwsza międzynarodowa linia rosyjskiego oddziału FlixBusa, łącząca St. Petersburg z estońskim Tallinnem, wystartuje już 3 września 2021. Tym samym, również pasażerowie z Polski będą mogli skorzystać z nowego połączenia i z jedną przesiadką podróżować do St. Petersburga.

https://www.pasazer.com/news/460219/fli ... qS34TkUt20

Załącznik:
flix.JPG
flix.JPG [ 28.4 KiB | Obejrzany 4536 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1148 PostWysłany: 30 Sie 2021 12:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lut 2017
Posty: 216
Po wylogowaniu się mam od kilku dni komunikat:

"Customer Account Login is currently unavailable"

Pomaga reset hasła, ale jedynie do kolejnego wylogowania. Czy komuś tez taki sam komunikat wyskakuje po wylogowaniu i próbie ponownego zalogowania?
_________________
Zaglądam: Travel Vlog.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1149 PostWysłany: 30 Sie 2021 13:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2017
Posty: 114
Loty: 356
Kilometry: 519 180
Mam dokładnie to samo. Reset hasla pozwala na dostęp do konta poprzez link resetujący w e-mailu, ale tylko jednorazowo. Potem po wylogowaniu ta sama sytuacja - Customer Account Login is currently unavailable!
Czy ktoś kontaktował się z Flixbus Support?
Góra
 Profil Relacje PM off
hicarian lubi ten post.
 
      
#1150 PostWysłany: 31 Sie 2021 00:39 

Rejestracja: 04 Gru 2016
Posty: 242
Cytuj:
Dear Customer,

On August 19th there has been a data incident in connection with your FlixBus customer account. In this incident, a hacker managed to access your personal booking section using your email/password combination and was able to access the information available there. Our review has revealed that the hacker obtained your login credentials from other, non-FlixBus, websites.

The accessed information contains the user data you have stored in the customer account, as well as booking data and details of payment methods you have used. Your credit card information and bank details were not accessed.


flixbus zbiera i wymienia informacje o swoich klientach (w zakresie duzo wiekszym niz gdzie podrozujemy) z roznymi stronami, jakimi - tym sie nie kwapi pochwalic. Cala wine zwala na uzytkownikow i kaze im zmienic hasla jednoczesnie zapewniajac ze hakerzy napewno nie maja zadnych informacji dot. numerow kart badz innych konkretnych danych platnosci.
_________________
Lux Express: Warszawa/Suwałki - Tallinn przez Wilno, Kowno,Rygę i inne cele w Estonii za 119 zł/27 euro, CODZIENNIE!
LEO Express (Słowacja i Czechy, bilety kolejowe z Krakowa, Katowic, Oświęcimia lub Wrocławia) -33%
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1151 PostWysłany: 31 Sie 2021 07:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2216
złoty
tiffany napisał(a):
Our review has revealed that the hacker obtained your login credentials from other, non-FlixBus, websites.

Bzdura i tradycyjna spychologia, mam ten sam komunikat przy próbie logowania a haseł używam unikatowych generowanych wcześniej losowo.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1152 PostWysłany: 10 Wrz 2021 19:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lut 2017
Posty: 216
Mam cały czas ten sam komunikat:

Logowanie do konta klienta obecnie nie jest możliwe

Trwa już to prawie 2 tygodnie.
_________________
Zaglądam: Travel Vlog.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1153 PostWysłany: 14 Wrz 2021 07:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5471
HON fly4free
Ktoś ma jakiś adres mailowy do nich? Przy resetowaniu hasła program antywirusowy blokuje operację, bo widać problem jest poważniejszy. Mam dwie rezerwacje, których numerów nie zapisałem, bo miałem je w aplikacji, a nie lubię bałaganu w skrzynce mailowej i teraz w ogóle ich nie widzę.
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1154 PostWysłany: 14 Wrz 2021 08:08 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1701
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
service@flixbus.de

Pisałem w sprawie zwrotów i odpisywali z niego
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
nelson 1974 lubi ten post.
nelson 1974 uważa post za pomocny.
 
      
#1155 PostWysłany: 14 Wrz 2021 08:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2017
Posty: 114
Loty: 356
Kilometry: 519 180
Jedyna opcja, to desktop version Chwilowo dekatywuj antywirus. Wejdź na www.flixbus.pl w zakładce logowanie -> zapomniałem hasła. Przyjdzie e-mail RESET z hasłem i dzięki temu jednorazowo uzyskasz dostęp do swojego konta i wszystkich rezerwacji. Po wylogowaniu znów będzie trzeba robić reset hasła przez desktop version. W aplikacji nie ma możliwości logowania do konta.
Ciekaw jestem kiedy to naprawią. Problem jest już od miesiąca.

nelson 1974 napisał(a):
Ktoś ma jakiś adres mailowy do nich? Przy resetowaniu hasła program antywirusowy blokuje operację, bo widać problem jest poważniejszy. Mam dwie rezerwacje, których numerów nie zapisałem, bo miałem je w aplikacji, a nie lubię bałaganu w skrzynce mailowej i teraz w ogóle ich nie widzę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1156 PostWysłany: 14 Wrz 2021 19:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lut 2017
Posty: 216
@nelson 1974
Ale jak ci blokuje antywirus? Blokuje ci dostęp do strony flixbusa w przeglądarce?
_________________
Zaglądam: Travel Vlog.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1157 PostWysłany: 14 Wrz 2021 20:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5471
HON fly4free
Blokuje mi możliwość zresetowania hasła z linku w mailu, jest komunikat "wykryto zagrożenie.......". Muszę poczekać i tak 24h, aby ponownie wykonać taką operację.
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1158 PostWysłany: 14 Wrz 2021 20:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lut 2017
Posty: 216
Mógłbys jeszcze tylko podać z jakiego antywirusa korzystasz? Chętnie sprawdzę, czy przypadkiem czegoś nie złapałem na kompa a mój antywirus tego nie wykrył...
_________________
Zaglądam: Travel Vlog.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1159 PostWysłany: 14 Wrz 2021 20:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5471
HON fly4free
Korzystam obecnie z Avast Free Antivirus.
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
hicarian uważa post za pomocny.
 
      
#1160 PostWysłany: 15 Wrz 2021 11:32 

Rejestracja: 04 Lut 2014
Posty: 179
Obecny kalendarz dostępnych połączeń na trasie TORUŃ-BERLIN jest do końca października.
Macie info, kiedy wrzucają nowe terminy ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1333 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 67  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group