Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
W tym temacie są informacje o nowych trasach/planach Flixbusa
O promocjach masowych/akcji promocyjnych zapraszam do tematu FlixBus - promocje & kody & nowe trasy (flixbus-promocje-kody-nowe-trasy,35,28550).

Temat do oddawania kodów -> oddam-kod-na-flixbusa-szukam-kodu-kosz,1528,141258

[ 1099 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 55  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 09 Mar 2018 19:59 

To już mamy przedsmak, jak będą wyglądały przejazdy z nimi- nigdy nie bądź pewny, że dotrzesz do celu :mrgreen:[/quote][/quote]

Flix Bus właśnie zmienił mi przejazd Wro-Budapeszt tak, że nie zdążam na samolot jaki mam z Budapesztu. To kpina. :evil: Jeśli chcę przebukować na inny Wro-Budapeszt to muszę wyjechać 1 dzień wcześniej/stracić 1 dzień i dodatkowo zapłacić za nocleg w Budapeszcie. :evil:

Czytam na fejsie posty klientów FB i widzę, że nawet jeśli wejdę w ten słaby deal, to mogą kolejny raz odwołać/zmienić przejazd...[/quote]
 Relacje PM off  

#102 PostWysłany: 09 Mar 2018 20:47 
Awatar użytkownika

ale lipa z tym flixem ,dobrze ze mam teraz przerwe w podrózach. PB był jaki był ale przynajmniej stabilny. liczę ze po 25.4 będa już ogarniac tematy bo póki co dramat.
 Relacje PM off  

#103 PostWysłany: 09 Mar 2018 21:41 

Napisałam maila do FB po polsku i angielsku dla niemieckich właścicieli :geek: Jak dostanę grzeczną odowiedź, że mają mnie w d* to gdzie mogę na nich złożyć skargę? :evil: Przecież musi być jakaś instytucja chroniąca prawa pasażerów?

Zarezerwowałam lot BUD-Skopie tylko dlatego, że mi pasował przejazd FB Wro-Bud. Gdyby tego przejazdu nie było w rozkładzie, to bym poleciała gdzie indziej :evil: A bilet jaki mi zaproponowali nie pozwala mi dojechać na czas, czyli: produkt jaki oferują nie spełnia warunków umowy na jaką się zgodziłam kupując bilet na konkretny czas i dzień.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#104 PostWysłany: 10 Mar 2018 00:32 
Awatar użytkownika

Loty: 73
Kilometry: 147 838
srebrny
Możesz uzyskać zwrot w postaci vouchera do wykorzystania na stronie flixa.

#105 PostWysłany: 10 Mar 2018 00:56 

niebieski
Polecam robić im czarną reklamę, wszędzie gdzie się da, najlepiej w kilku językach do czasu aż się nauczą prowadzić odpowiedzialnie biznes albo zaczną zamieszczać informacje przed zakupem każdego biletu "że zastrzegają sobie prawo do anulacji każdego przejazdu w dowolnym momencie".
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#106 PostWysłany: 10 Mar 2018 08:48 

Do tego czasu ceny wzrosną dwukrotnie a z siatki nie będzie już czego wycinać :P Bo zostanie np. jeden kurs dziennie.
 PM off  

#107 PostWysłany: 14 Mar 2018 13:43 

Z jakim wyprzedzeniem sprzedają bilety ?
Na 21 VI od kiedy sądzicie można rezerwować ?
 Relacje PM off  

#108 PostWysłany: 14 Mar 2018 14:21 

Nie pytaj, bo to (o ile w ogóle) wiedzą tylko oni. I nie powiedzą.
Są trasy dostępne do listopada a są również takie dostępne do stycznia '18. Czyli niedostępne. Ale nie zlikwidowane.

Z rzeczy wartych uwagi (i wyróżnienia, w kategorii "Best Customer Care 2018"!!!) to flix na facebooku odpowiada wyłącznie na pochlebstwa, jak zbyt duży kocioł się robi w komentarzach (aby nie stracić zbyt dużo wizerunkowo) bądź jeśli ktoś ma problemy z wydaniem na ich stronie kwot rzędu... kilkuset złotych (wtedy reakcja jest przyśpieszona, jeśli nie natychmiastowa - jakaś Pani pisała o problemie z zakupem, bo cena wzrosła dwukrotnie. Z automatu dostała informację że do poniedziałlu flix ma zamknięte i otrzyma odpowiedź dopiero w poniedziałek. Ale że zaznaczyła w swoim poście że chodzi o 2ście ileś zł to 'po wyznaczonych godzinach' dostała odpowiedź prawie natychmiast. Pozdro flix, mam nadzieję, że znajdziecie wystarczająco zamożnych klientów aby zapełnić choćby te 50 miejscowe autokary...

Choć na moje oko to nie realne, nie w polskich warunkach :P
 PM off  

#109 PostWysłany: 15 Mar 2018 16:20 

srebrny
Potrzebuję w maju dostać się do Wiednia z Polski. Czy ktoś się orientuje czy połączenia Warszawa/Wrocław - Wiedeń zostały przez tych dziadów zlikwidowane? Nie nie idzie wyszukać przez ich "magiczną" stronę.

#110 PostWysłany: 15 Mar 2018 16:30 

Loty: 15
Kilometry: 5 900
niebieski
nawet na facce przestali odpisywać na posty , a tak zachwalali nowy zespół social media , minęło kilka dnia i czar prysł , ogólnie to co teraz się dzieje nie wróży dobrze dalszemu rozwojowi siatki przewoźnika , ludzie po prostu odwracają się od Flixa ,kiedyś było róznie ale zawsze można było liczyć na przyznanie się do winy, ja mam ich w dup..... wolę dopłacić i jechać konkurencją , za fatalną komunikację między przewoźnikiem a pasażerami powinien beknąć szef marketingu ,
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#111 PostWysłany: 15 Mar 2018 16:30 
Awatar użytkownika

złoty
@Arekkk Jeszcze nie ma biletów na tak (nie)odległe daty na Twoje trasy. A czy będą? - oto jest pytanie.
 Relacje PM off  

#112 PostWysłany: 15 Mar 2018 16:34 

Loty: 580
Kilometry: 740 082
niebieski
Temat wałkowany - na trasy z/do Polski kalendarz otwarty do 26 kwietnia :!:
 Relacje PM off  

#113 PostWysłany: 15 Mar 2018 17:03 

mezo23 napisał(a):
nawet na facce przestali odpisywać na posty , a tak zachwalali nowy zespół social media , minęło kilka dnia i czar prysł , ogólnie to co teraz się dzieje nie wróży dobrze dalszemu rozwojowi siatki przewoźnika , ludzie po prostu odwracają się od Flixa ,kiedyś było róznie ale zawsze można było liczyć na przyznanie się do winy, ja mam ich w dup..... wolę dopłacić i jechać konkurencją , za fatalną komunikację między przewoźnikiem a pasażerami powinien beknąć szef marketingu ,

o ile jestem również złego zdania o przewoźniku, sugeruję abyś swoje posty pisał na podstawie ogólnych doświadczeń z przewoźnikiem a nie patrząc przez pryzmat jednej sytuacji, bo nie dostałeś marnych 10 czy 20% zniżki... Jest to dosyć dziecinne...

flix robi gorsze rzeczy, popatrz na przykład na ludzi, którzy skorzystali z facebookowego generatora kodów na -5 euro. Oni dostali kody. Jak chcieli z nich skorzystać dzisiaj to dopiero teraz dowiedzieli się że są nieważne (flix odpiął bazę danych po tym jak generator zyskał, ich zdaniem 'nadmierną' popularność - całe, woooohooo, zawrotnych 4000 skorzystań - przed szturmem ~800). I nawet jeśli teraz napiszą do flixa że ich kod nie działa, to flix odpisze pojutrze że niestety akcja się już zakończyła (trwa do 16.03.).
 PM off  

#114 PostWysłany: 15 Mar 2018 19:12 

niebieski
Nie będę Tobie udowadniac iż korzystałem z usług flixa i nie chodzi tu o te zniżkę 10 czy 20 procent napisałem jak jest z własnego doświadczenia nie myślisz chyba że udowadniac będę Tobie cokolwiek, to jest forum ogólnodostępne i mam prawo pisać jak jest oczywiście z prawda a cóż skoro ktoś ma urojenia.... Myślenie nie boli
 Relacje PM off  

#115 PostWysłany: 15 Mar 2018 19:52 

chodzi mi tylko o to że kilka tygodni temu miałeś diametralnie inne zdanie o przewoźniku i się mu podlizywałeś... Dopiero jak się okazało że nie dostaniesz żadnych gratsów to zacząłeś po nich jechać. A ze zniżką... nie będę się upierał ;) Sam wiesz najlepiej.
 PM off  

#116 PostWysłany: 15 Mar 2018 20:05 

niebieski
Kolego w ciągu kilku tygodni można zmienić diametralnie zdanie na temat usług przewoźnika tudzież innej usługi. Czy się podlizywalem cóż nie będę polemizować z Tobą bo wiem jak jest a Twe gdybanie czy się podłożu je rozsmieszylo mnie bardzo dlatego proszę admina o reakcję aby ww osobnik nie atakował mnie personalnie bo nie widzę sensu dalszej dyskusji amen
 Relacje PM off  

#117 PostWysłany: 15 Mar 2018 20:27 

wytłumaczyłem tylko przesłanki pozwalające mi sądzić że umieszczane tutaj przez twój nick wypowiedzi prezentują bardzo zakrzywiony obraz sytuacji.
 PM off  

#118 PostWysłany: 15 Mar 2018 21:04 

mezo23 napisał(a):

A co dokładnie się zmieniło przez te ostatnie dni, oprócz tego, że nie odpisali Tobie na posta?

P.S. I czego dotyczył ten post, na który nie odpisali?
 PM off  

#119 PostWysłany: 17 Mar 2018 23:55 

srebrny
Z Zakopanego (przystanek początkowy) bus do Berlina odjechał z godzinnym opóźnieniem.
Przyjechał w momencie, gdy powinien odjeżdżać. Jeden kierowca, musiał rozpakować busa, pojechać zmienić autokar i jak mówił napompować opony :lol: , oraz chyba zrobic przerwę.
Deszcz ze śniegiem padał, pasażerowie czekali na mrozie, bo poczekalni w pobliżu brak.
Tak wygladała wczorajsza podroż do Krakowa,
 Relacje PM off
MUC2014 lubi ten post.

#120 PostWysłany: 18 Mar 2018 01:36 

myślę że FLIX BUS zupełnie nie panuje nad standardami ( żadnymi ) :
ostatni przejazd CZWARTEK 15 marzec wyjazd 6.00 ZAKOPANE rano - kierunek BERLIN
( miałem bilet do Krakowa )
autokar podjechał 5.52 ( dlaczego my mamy być 15 minut przed ? ) rozumiem na trasie spóżnienia ale na podstawieniu
kierowca miły - wpuszczał ludzi po nazwisku ;)
autokar podjechał brudny na starcie ! jak ruszył po podłodze zaczęły latać puste butelki plastikowe i śmieci po poprzednim kursie
w autokarze było mega zimno , ogrzewanie zaczęło działać gdzieś po godzinie.
Autokar był wyziębiony, wszyscy siedzieli w kurtkach
tak trochę wstyd jak tak można podstawić autokar na trasę międzynarodową ?
był wyziębiony tzn że nie przyjechał bezpośrednio po trasie ....tylko ktoś zdał go dzień wcześniej po trasie i następnego dnia
ktoś w takim stanie wypuścił go na trasę.
co z tego że kierowcy mają nowe kurtki czyste bo nowe w miłym pozytywnym kolorze z zewnątrz wyglądał jak wrak pół naklejki gdzieś z tyłu , z boku że jest to FLIXBUS - jarmark kiczu.

W lutym podróżowałem z Krakowa do Pragi ( czeskim FLIX BUSem ) to standard z innej półki .... dużo wyższej autokary SETRA dużo miejsca na nogi wygodne fotele profilowane , przytulne wnętrze , ciepło , pachnąco - toaleta lux w stosunku do PB , niestety ( ex POLSKIBUS ) obkleił autokary tylko ale to nie jest ten sam standard co nawet czeska wersja - autokary ex. PB są na maxa zaorane - trochę jesteśmy zaściankiem w sieci FLIX BUS , zazdroszczę Czechom że mają konkurencję Leo , Regio Jet - widać że tam FLIX BUS oferuje zupełnie inny standard.
 Relacje PM off  

[ 1099 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 55  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości