Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
W tym temacie są informacje o nowych trasach/planach Flixbusa
O promocjach masowych/akcji promocyjnych zapraszam do tematu FlixBus - promocje & kody & nowe trasy (flixbus-promocje-kody-nowe-trasy,35,28550).

Temat do oddawania kodów -> flixbus-kody-znizkowe,1528,155917


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1333 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 67  Następna
Autor Wiadomość
#481 PostWysłany: 11 Wrz 2018 19:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 416
niebieski
Flix to są jednak gamonie :D

od 68 zł zdecydowanie znaczy za 68 . Hilton też może się ogłaszac że ma pokoje od 20 zł, a to że kosztują 250 to już inna bajka. genialny tok rozumowania :shock:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#482 PostWysłany: 11 Wrz 2018 19:14 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
@stjuard: weź Ty chłopie idź do lekarza. A najlepiej jedź do niego Flixbusem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#483 PostWysłany: 11 Wrz 2018 20:14 

@d-t-x podaj proszę powód twoich ataków personalnych, bądź wskaż choć jeden bilet z polskiego miasta do Monachium podczas Oktoberfestu (a w rzeczywistości nie ma takowych również poza tym okresem).
Proponuję, żebyś zamiast mnie, obrażał wszystkich wypowiadających się - jednomyślnie - pod postem na facebooku. Bo właśnie nawet etatowym trollom z flixa zabrakło argumentów, żeby cokolwiek napisać i wstawić się w tym przypadku za flixem. Jedynymi broniącymi flixa są tam Tatiana* vel. Ola i Siergiej* vel Kamil etc. którzy odpisują takie same głupoty jak mailowe odpowiedzi od bota w sprawie reklamacji.
Link: https://www.facebook.com/FlixBusPL/phot ... 403564708/

*nie, nie wiem czy to te same osoby ale faktem jest że na profilu flixa już odpisują polsko brzmiące imiona - a mimo to nadal posługują się słabą polszczyzną.
Góra
 PM off  
      
#484 PostWysłany: 11 Wrz 2018 20:28 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Powodem moich rzekomych ataków personalnych na Ciebie jest to, że zrobiłeś z tego tematu prywatne szambo służące Ci do wylewania wiadra pomyjów na Flixbusa, do przysłowiowego zerzygania. Wszystko już setki razy napisałeś, ale dalej jedziesz z koksem dzień w dzień, toczysz tą krucjatę... właściwie po co? Naprawdę tak bardzo boli Cię, że prywatny przewoźnik nie zaoferował żadnych biletów z polskiego miasta do Monachium w czasie Oktoberfestu? A ma taki obowiązek? Musisz ciężko nienawidzić tego przewoźnika, bo normalnemu człowiekowi odechciałoby się klepania setek postów o byle czym - uczepiłeś się ich i jojczysz. Weź załóż jakiegoś bloga, pisz te swoje pantałyki, ale daj już spokój temu tematowi, proszę. Nie zauważyłeś, że dyskutujesz tu sam ze sobą?
P.S. Nie myślałeś o zmianie przewoźnika? Zakupie samochodu? Jak zaczęło mnie drażnić wstawanie o 2:30 na PB z Poznania do Berlina, to kupiłem auto i przestałem z nimi jeździć. A co Ty byś zrobił w takiej sytuacji?
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#485 PostWysłany: 11 Wrz 2018 20:47 

zobacz, to jest forum podróżnicze.
Chcemy.podróżować w godnych warunkach i jednocześnie nie przepłacać za oferowany środek transportu.
flix natomiast oferuje przeciweństwo powyższych tnąc swobody i udogodnienia a jednoczenśnie mocno zawyżając cenę usługi. Jeśli Czesi nie mają.problemów z uzyskaniem (nie tylko z Pragi i u wielu przewoźników) z biletem za 15€ do Monachium to nie widzę powodów aby z np. Katowic taki bilet nie miał kosztować 20€.
A tymczasem bilety "od 68 zł" kosztują conajmniej 120-130 zł a także więcej.
"Nie jedź tym przewoźnikem?"
No jasne. Tylko poczekaj aż flix skonsoliduje wszystko co jeszcze ledwo dycha i wtedy kup auto i prowadź nawet jak miałeś spać czy pracować. Genialne.

Nic nie poradzę że sporo forumowiczów jest próżnych i zamiast zagłębić się w temat woli oględnie stwierdzić "ten gościu ma jakiś problem". Ile osób wspominało o tym, że autobus nie przyjechał, ile było przypadków że przystanek był gdzie indziej nuż na mapce, ile % zagubionych/skradzionych bagaży się udaje znaleźć: tego nie chcą wiedzieć. A fakty są porażające (żadnych oficjalnych danych nie ma, bo flix by się nie wybronił).
Góra
 PM off  
      
#486 PostWysłany: 11 Wrz 2018 20:57 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Ja rozumiem Twoje intencje, ale trochę z tym wszystkim przesadzasz. Zauważ, że jesteś gwiazdą tego wątku i wszyscy pouciekali - jak myślisz, dlaczego? Właściwie na obecną chwilę wszystko już zostało powiedziane, reszta to bezproduktywne bicie piany.
Czy spanie w autobusie to dla Ciebie wygoda? Mnie nigdy nie udało się zasnąć na dłużej niż 5 minut. Praca w autobusie? Nie wszyscy pracujemy w biurze, przy komputerze. Ja swojej roboty do autobusu nie przeniosę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#487 PostWysłany: 11 Wrz 2018 21:21 

ok, i szacuneczek.
Ale teraz tak; jeśli mówimy o byłym PB: o ile przyjedzie Astromega to zazwyczaj śpię świetnie bo większość foteli jest na tyle zużyta, że blokada nie trzyma i można się rozłożyć na dosłownie LEŻĄCO (pod kątem gdzieś ok. 130-150). W plaxtonach trzyma niestety b. dobrze i nawet jak nie wytrzyma to fizycznie jest ograniczone odchylanie do zwykłych norm i odchyla się o gdzieś o rękę.
Równie komfortowo - jak w astromedze - jest także na omawianej linii do Monachium - miejsca jak w 1. klasie a i fotele się bardzo odchylają.
A z kolei w Lux Express to mógłbym zamieszkać (..
na zasadzie kampera, na krótki okres czasu). Kuchni tylko brakuje.

Pracę (obecną :D ) mogę akurat robić gdzie chcę, wystarczy komputer. Niestety, wedle wymagań flixa nawet autokar taki jak Lux Express Longue/Special (prawdziwa vip klasa, pojedyncze siedzenia itd. ...) nie dorównuje luxowi bo spece poskąpiły gniazdek i automatu do kawy (coby rachunek się zgadzał). I zresztą to jest punkt w który biję, że płacisz np. podwójną cenę a mimo to nie możesz być pewny co dostaniesz w zamian.

Ale częściowo można przytaknąć że brakuje interakcji w tym wątku, postaram się wkrótce wszystko spiąć w jedno i zamieszczę w osobnym wątku. Kto będzie chciał - zaglądnie, kto nie - ten nie. I tam również będę wrzucał kolejne mniej istotne blefy flixa.
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#488 PostWysłany: 12 Wrz 2018 08:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 110
Loty: 121
Kilometry: 192 908
Czy (jezeli) sa wolne miejsca na dany kurs, to czy moge wsiasc do autobusu posiadajac bilet na pozniejszy kurs na tej samej trasie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#489 PostWysłany: 12 Wrz 2018 12:28 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 227
niebieski
Od razu napiszę - nie korzystałem, więc nie wiem jak to faktycznie funkcjonuje.
Tekst ten pochodzi z niemieckiego profilu przewoźnika, za tłumaczenie odpowiedzialne jest Google;)

Załączniki:
flix.png
flix.png [ 160.85 KiB | Obejrzany 2058 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Marco Manno lubi ten post.
 
      
#490 PostWysłany: 12 Wrz 2018 12:38 

przynajmniej lepsze to niż poprzednia akcja z rozdawaniem biletów flixa dla uczestników anty- JAK I nazistowskiego spotkania w Chemnitz...
Góra
 PM off
Arekkk lubi ten post.
 
      
#491 PostWysłany: 12 Wrz 2018 15:49 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
@MarBlo - na Facebooku tłumaczy chyba Bing, bo Google daje dużo lepsze efekty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#492 PostWysłany: 14 Wrz 2018 14:00 

Rejestracja: 15 Gru 2013
Posty: 95
Loty: 36
Kilometry: 42 582
Zeus napisał(a):
Bo nie ma jeszcze rozkładu.


Jak to nie ma rozkładu, to co to jest?

Załączniki:
flix.JPG
flix.JPG [ 77.85 KiB | Obejrzany 1849 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#493 PostWysłany: 14 Wrz 2018 14:14 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Dawnego rozkładu Polskiego Busa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#494 PostWysłany: 15 Wrz 2018 11:51 

nie chcę za dużo psioczyć, więc zwięźle: @konrad, prawda że zostałeś zablokowany na facebooku flixbusa?

...za dociekliwość? :mrgreen: :lol:
Góra
 PM off  
      
#495 PostWysłany: 16 Wrz 2018 11:14 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 986
niebieski
Trasę na Katowice, Pyrzowice: "1236 (Kraków-Częstochowa, przez Bytom i Chorzów)" obsługuje normalnie zielony autobus Flixbus czy jakiś "wynalazek" typu jakaś współpraca i autobusy w innych barwach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#496 PostWysłany: 16 Wrz 2018 12:04 

Wszyscy polscy podwykonawcy flixa zwykli być określani przez flixa jako "partnerzy" itp.
Również ci jeżdżący w zielonych barwach. No cóż, wstyd im - bo i jest czego się wstydzić.

Na stronie obiecują między innymi "udogodnienia podróży" takie jak gniazdka czy dostęp do internetu.

Voyager (zielony, nowiutki, trasa Wrocław - Przemyśl): gniazdka są, wifi jest. Fajnie, wszystko się zgadza! Szkoda że internetu nie było, tak samo napięcia w gniazdkach...
Ale za to sobie nawet ekran zamontowali, tylko po to żeby informował o braku połączenia z internetem :lol:
Załącznik:
IMG_20180916_130343.jpg
IMG_20180916_130343.jpg [ 346.1 KiB | Obejrzany 1577 razy ]

I potem dochodzi do takich sytuacji...

Załączniki:
IMG_20180916_143448.jpg
IMG_20180916_143448.jpg [ 64.58 KiB | Obejrzany 1535 razy ]
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#497 PostWysłany: 18 Wrz 2018 16:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
chris0o napisał(a):
Trasę na Katowice, Pyrzowice: "1236 (Kraków-Częstochowa, przez Bytom i Chorzów)" obsługuje normalnie zielony autobus Flixbus czy jakiś "wynalazek" typu jakaś współpraca i autobusy w innych barwach?

Tę trasę obsługuje Mobilis w barwach Flixa, wygodny autokar.
Góra
 Profil Relacje PM off
chris0o uważa post za pomocny.
 
      
#498 PostWysłany: 24 Wrz 2018 12:38 

Rejestracja: 17 Maj 2017
Posty: 640
Loty: 86
Kilometry: 165 130
Zbanowany
Jeżdżąc polskim nigdy nie zdarzyło mi się opóźnienie, dziś mój flixix do Berlina już teraz ma obsuwę 1h 40 minut, o coś mogę się starać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#499 PostWysłany: 24 Wrz 2018 12:45 

Praktyka: jak wsiądziesz to choćby autobus był opóźniony o kilka dni to odpowiedzą że wywiązali się z umowy.
Jak nie to zwrot za bilet bez problemu w formie vouchera, kasę "mogą wysłać" ale niekoniecznie dotrze.

Teoria, przepisy: dopiero jak nagłośnisz sprawę albo faktycznie wyląduje u odpowiedniej instytucji.
Góra
 PM off
ind_globtroter lubi ten post.
ind_globtroter uważa post za pomocny.
 
      
#500 PostWysłany: 24 Wrz 2018 13:24 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
ind-globtroter...a skąd jedziesz do Berlina? I jakie przyczyny tego opóżnienia? :x
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1333 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 67  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group