Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
W tym temacie są informacje o nowych trasach/planach Flixbusa
O promocjach masowych/akcji promocyjnych zapraszam do tematu FlixBus - promocje & kody & nowe trasy (flixbus-promocje-kody-nowe-trasy,35,28550).

Temat do oddawania kodów -> flixbus-kody-znizkowe,1528,155917


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1333 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 67  Następna
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 15 Maj 2018 12:35 

Rejestracja: 23 Sie 2011
Posty: 125
Loty: 214
Kilometry: 457 230
Na trasy krajowe np z Rzeszów-Warszawa 1 bilet za 9 zł kolejne 4 za 15 zł
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#242 PostWysłany: 15 Maj 2018 12:43 

zły przykład bo na tej trasie akurat mają porządną konkurencję.

Radzę spojrzeć na trasy do Berlina lub Gdańska, tam jest ciekawiej
Góra
 PM off  
      
#243 PostWysłany: 15 Maj 2018 13:23 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 171
Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić o co tutaj chodzi? Patrzę na wakacyjne terminy na trasie Lublin-Warszawa oraz Wrocław-Warszawa. W pierwszym połączenia przez jakiegoś prośrednika BP Tour do Radomia, z Radomia do Warszawy bilety Polskiego Busa. Z kolei Wrocław-Warszawa jest obsługiwany w całości przez PB, ale z przesiadką w GDAŃSKU. Co tu się dzieje? Czy siatka PB jest tak obcięta czy jeszcze mają wrzucić nowe bilety?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#244 PostWysłany: 15 Maj 2018 13:52 

prawdopodobnie P4, P6 I P14 czyli byłe trasy golda znowu dostaną pierwszeństwo rezerwacji miejsc. Z P7 nie wiem.

W każdym razie albo testują serwery albo mają głęboko gdzieś jakiekolwiek promocje. Trasy dodają powoli, na spokojnie, jedna po drugiej.
Góra
 PM off
Moher uważa post za pomocny.
 
      
#245 PostWysłany: 15 Maj 2018 14:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2017
Posty: 277
Loty: 220
Kilometry: 407 639
niebieski
Pojawiły się bilety na trasie PB z Wrocławia do Berlina do 27 czerwca całkiem możliwe że z innych miast też, ale interesująca mnie trasa krajowa Wro-Rze dalej bez nowości. To ich dzisiejsze dodawanie wygląda trochę jakby Pani Grażyna siedziała i klepała jeden bilet po drugim..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#246 PostWysłany: 15 Maj 2018 14:30 

w dodatku nie Grażyna a raczej Helga bo pierwotne ceny były wyższe... I zostały teraz obniżone, np. z 39 na 29 zł...
edit: O, a teraz jednak 49 zł To ja podziękuję, u alterntywnych przewoźników jest taniej niż wasza obecna cena "od" ...
edit2: no to nasza Helga nie może się coś zdecydować... :twisted:

Nie mówię o przypadku pojedynczego kursu :P
Ale co się dziwić, nie stać ich na osobę od marketingu władającą j. polskim to I na informatyka dla polskiego oddziału nie starczyło. :mrgreen:
A na fb odpowiada "Tatiana". Dobrze że nie Sasza :mrgreen:
Góra
 PM off  
      
#247 PostWysłany: 15 Maj 2018 16:15 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 995
niebieski
Najbardziej mnie irytuje, że nie ma połączenia do Berlina z Wrocławia np. o 5:00, 6:00 czy 7:00 rano. Dlaczego nikt normalny na to nie wpadnie by takie coś uruchomić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#248 PostWysłany: 15 Maj 2018 22:07 

a kim chcesz zapelnić autokary wyjeżdżające o 5 z Wrocławia, mające mocno ogranczone możliwości zbierania paxów po drodze 90 osobami?

To że tobie pasuje to mało, flix ma politykę (jak zresztą już było niedawno wyjaśniane w sąsiednim wątku) wymuszania zawyżonych kwot za bilet na zasadzie limitowania ilości biletów.
Jeśli brzmi niejasno to pokrótce:
cena biletu szybko wzrasta, poczynając od lekko niższej niż wartość przejazdu danego odcinka.
Zostaje mała liczba billetów, cena przebija momentalnie poziom ekwiwalentu kosztów transportu + drobnego zysku, I wzrasta nawet jeśli nikt nie kupi biletu.Po czym ktoś potrzebuje jechać, ma.wystarczająco kasy więc. nie dyskutuje tylko bierze.
I tak jeszcze kilka razy I reszta zostaje bez biletu.

Ale 90 osób zebrać o 5 we Wrocławiu może być wyzwaniem w momencie gdy nie chodzi o dużo tańsze bilety. O której ma taki potencjalny pasażer, nie mieszkający w centrum Wrocławia, wstać aby się nie spóźnić? O 2?
Wszyscy którzy chcą być na rano w Berlinie biorą P16 o 3, nie muszą czekać całą noc I mogą spokojnie się wyspać nad ranem podczas podróży (większość Astromeg a nawet ostatnio jeden Plaxton, jak za dotknięciem magicznej różdżki w ostatnim okresie ma zdjęte blokady odchylania siedzień :roll: )

Żeby nie być gołosłownym, przykład powyższej polityki (bez okresu tanich biletów - bo już jest stosunkowo blisko daty wyjazdu, choć jakieś promo na pewno będzie jak się okaże że nikt nie chce z nimi jechać za tyle kasy) z udostępnionej dzisiaj, czerwcowej puli:

Załączniki:
IMG_20180515_224732.png
IMG_20180515_224732.png [ 88.42 KiB | Obejrzany 1389 razy ]
IMG_20180515_224153.png
IMG_20180515_224153.png [ 234.79 KiB | Obejrzany 1389 razy ]
Góra
 PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#249 PostWysłany: 16 Maj 2018 08:39 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 409
Czy ktos wie czy flix ma w swojej aplikacji weryfikacje secure 3d na kartach?

Wczoraj kupowalem dotpayem i trwalo to wiecznosc. Czy jak przypisze karte to pojdzie szybciej czy trzeba tez wprowadzac kody sms itd.

mBank lub citi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#250 PostWysłany: 16 Maj 2018 08:40 

Rejestracja: 12 Sty 2014
Posty: 221
niebieski
Na Citi nie ma.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#251 PostWysłany: 16 Maj 2018 08:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2011
Posty: 597
niebieski
kod sms przychodzi
_________________
Proszę, wejdź i kliknij. Możesz pomóc innym :)
www.pajacyk.pl
www.wyklikajzywnosc.pl
www.okruszek.org.pl
www.pustamiska.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#252 PostWysłany: 16 Maj 2018 12:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2017
Posty: 277
Loty: 220
Kilometry: 407 639
niebieski
@qbk mam podpiętą kartę pod aplikację flixa z aktywnym 3D-secure i podczas zakupu musiałem podać tylko CVV2 tej karty, tak więc u mnie nie wymagało, a zakup trwał właściwie moment
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#253 PostWysłany: 16 Maj 2018 12:14 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 995
niebieski
Anonymous napisał(a):
a kim chcesz zapelnić autokary wyjeżdżające o 5 z Wrocławia, mające mocno ogranczone możliwości zbierania paxów po drodze 90 osobami?
...
Ale 90 osób zebrać o 5 we Wrocławiu może być wyzwaniem w momencie gdy nie chodzi o dużo tańsze bilety. O której ma taki potencjalny pasażer, nie mieszkający w centrum Wrocławia, wstać aby się nie spóźnić? O 2?


No dobra, może mnie poniosło z tą 5:00, ale 7:00 to jest już bardzo dobra godzina odjazdu i dogodna dla wielu ludzi z okolicy i nie tylko. Zdążyć można byłoby spokojnie dojechać do Wrocławia pociągiem nawet z miast leżących nieco dalej od Wrocławia jak Legnica czy Wałbrzych.
Ale oczywiście jest to tylko mój osobisty koncert życzeń, pewnie, nie zaprzeczam :D Bo jednak żeby sensownie dostać się na w miarę wczesną godzinę do Berlina to trzeba wyjeżdżać o północy albo przed 3:00 i spędzać noc w autobusie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#254 PostWysłany: 16 Maj 2018 12:25 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Rozumiem Twój ból. To samo było z Poznaniem. Albo jesteś przed 8-mą w Berlinie (pobudka o 2:30), albo o 16:20. Jechać na koncert i być na nogach od 2:30 - to nie dla mnie. Z kolei drugi kurs był zbyt późno.
Zawsze marzyło mi się, że dołożą jakiś kurs w okolicach 7:00, żeby na 11-stą być w Berlinie. Na szczęście PKP stanęło na wysokości zadania i był pociąg po 9-tej.
Góra
 Profil Relacje PM off
chris0o lubi ten post.
 
      
#255 PostWysłany: 16 Maj 2018 12:51 

nadal uważam że flixbus niezbyt byłby w stanie zapełnić dwupiętrowego autokaru do pelna, szczególnie startującego we Wrocławiu. Jest cień szansy, że z biegiem czasu przetrasują jakiś kurs Praga - Berlin bądź Wiedeń - Berlin przez Wro (trasa byłaby dla nich dobra bo mogli by szybko windować ceny na zasadzie "kupujesz? jak nie to bogaty Niemiec już czeka aby nam dać kasę" )
ALE
póki rozkład jest jaki jest I oba kursy nocne im się opłacają to ja bym widział to tak, żeby P16 przesunąć o kilkadziesiąt minut do tyłu, np. odjazd z Wro o 2:20, a P14... nie widzę przeszkód aby nie miało odjeżdżać z Rzeszowa ok. pólnocy, z Krakowa ok. 2 - 3 I tym samym z Wrocławia jakoś w okollicy 6. Obecny przyjazd na 4 jest zdecydowanie nietrafiony...

@d-t-x jakby co to ostatnią zmianą PB za czasów PB było dołożenie kursu o 4:20 z Poznania. Nie ma dramatu.
Góra
 PM off
chris0o lubi ten post.
 
      
#256 PostWysłany: 16 Maj 2018 22:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Flix Bus planuje podbój USA:
https://global.flixbus.com/company/pres ... -to-the-US
Cytuj:
++ Leading European intercity bus service FlixBus heading for the States ++ Green and budget travel with high-quality standards ++ First team on-site: US-headquarter in Los Angeles ++ Benefit for local businesses: partnership with American SMEs ++ Revolution of traditional bus travel industry: Smart and green mobility in the US
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#257 PostWysłany: 16 Maj 2018 22:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
@epikie było: viewtopic.php?p=1083666#p1083666
Góra
 Profil Relacje PM off
epikie lubi ten post.
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#258 PostWysłany: 18 Maj 2018 16:10 

Rejestracja: 26 Lis 2011
Posty: 27
Mam pytanie odnośnie rezerwacji we Flixbusie i wchodzenia na pokład. Chcę kupić bilet rodzicom, w Polskimbusie kupowałem im bilet, podawałem numer rezerwacji i wchodząc do autobusu podawali tylko ten numer kierowcy. Czy z Flixbusem też da radę w ten sposób? Wiem, że kierowca skanuje qr kod, ale rodzice nie maja smartfonów, tylko telefon starego typu, nie mają też komputera ani drukarki, a ja mieszkam daleko. Czy z Waszego doświadczenia wejdą do autobusu bez problemu jeśli kupię bilety na ich imie i nazwisko i podam im numer rezerwacji? Czy mogą mieć jakieś problemy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#259 PostWysłany: 18 Maj 2018 16:26 

Bardzo często kierowcy robią z powodu takich drobnostek, niedopilnowań problemy, taką flixbus ma politykę - wyciskać hak najwięcej dodatkowej kasy np. za kolejny bilet.

Przy tym natomiast w przypadku rynków na których dopiero zdobywają pozycję obowiązuje taryfa ulgowa I nie zwracają często uwagi na dokumenty czy nadbagaż. Tak było do niedawna w Czechach, tak jest teraz na liniach przejętych od PB.

Nie jest to bynajmniej żadna reguła, postanowieniem regulaminu jest że pasażer ma przedstawić w elektronicznej bądź papierowej formie potwierdzenie rezerwacji.
Góra
 PM off  
      
#260 PostWysłany: 18 Maj 2018 16:32 

Rejestracja: 31 Lip 2014
Posty: 121
Loty: 13
Kilometry: 21 581
Wsiadałam ostatnio podając imię i nazwisko.Wystarczyło.Wsiadałyśmy dwie osoby na hasło-moje nazwisko.Kurs krajowy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1333 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 67  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group