Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4491 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185 ... 225  Następna
Autor Wiadomość
#3621 PostWysłany: 26 Sty 2022 14:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
tropikey napisał(a):
Czy miał ktoś z Was okazję przebywać w DT Islantilla (https://www.hilton.com/en/hotels/hevird ... lf-resort/)?

Mam rezerwacje w okresie 1-8 marca, dam znac jesli wybierasz sie tam pozniej. Sam tez pewnie bede potrzebowac zaparkowac w okolicy :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#3622 PostWysłany: 26 Sty 2022 14:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7366
HON fly4free
na razie odpuszczę ten obiekt, bo planowałem na 2. połowę sierpnia, ale z uwagi na temperaturę, to mogłaby być męczarnia :shock:
Chętnie jednak poznam Twoje wrażenia, bo wygląda niczego sobie i na pewno będę go brał pod uwagę przy okazji innego wyjazdu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3623 PostWysłany: 26 Sty 2022 14:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
Jade tam na tygodniowy home-working polaczony z lekcja gry w golfa (wczoraj zarezerwowalem hotel + lot). Zrobie jakas relacje + photo.
Cena 45 EUR ze sniadaniem wliczonym dla Diamond to super opcja + temperatury w marcu beda idealne!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#3624 PostWysłany: 01 Lut 2022 20:26 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3241
srebrny
Czy ma ktoś doświadczenia z rezerwacją ze stawką "daily use" w połączeniu z wcześniejszym pobytem - czy taki pobyt zaliczy się jako "noc" ?
Czyli np pobyt 1-5.II + daily use 5.II ?
Standardowo "daily use" zalicza się jako noc, natomiast mam wątpliwości czy system potraktuje takiej sytuacji jak zdublowanego pobytu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3625 PostWysłany: 08 Lut 2022 01:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 370
Loty: 194
Kilometry: 459 857
niebieski
Czy jadąc z biurem podróży do Hiltona Marsa Alam jest nadzieja na zaliczenia pobytu w ramach HHonors?
oczywiście wiem, że oficjalnie nie można itd, ale pytam bo dawno temu jak miałem nocleg przez jakiegoś pośrednika w Azji to zgodzili się na recepcji nocleg zaliczyć. A niestety dobre ceny na czartery do Marsa Alam jako lastminute należą do rzadkości...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3626 PostWysłany: 08 Lut 2022 02:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4089
HON fly4free
SPLDER napisał(a):
Czy ma ktoś doświadczenia z rezerwacją ze stawką "daily use" w połączeniu z wcześniejszym pobytem - czy taki pobyt zaliczy się jako "noc" ?...

Wg. mnie powinien się zaliczyć. Jak nie z automatu (w co wątpię, ale rozne są przypadki rozliczania na check outcie przez FD), to po reklamacji uznają. W końcu to legitny pobyt, a nie ma żadnych ograniczeń w łączeniu takich, czy innych (np. punkty + $$$) pobytów.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
SPLDER uważa post za pomocny.
 
      
#3627 PostWysłany: 08 Lut 2022 07:38 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
aarongeru napisał(a):
Czy jadąc z biurem podróży do Hiltona Marsa Alam jest nadzieja na zaliczenia pobytu w ramach HHonors?
oczywiście wiem, że oficjalnie nie można itd, ale pytam bo dawno temu jak miałem nocleg przez jakiegoś pośrednika w Azji to zgodzili się na recepcji nocleg zaliczyć. A niestety dobre ceny na czartery do Marsa Alam jako lastminute należą do rzadkości...

Zaliczenie noclegu jeszcze rok dwa lata temu nie wchodzilo w gre, ale upgrade dalo sie zalatwic 😉
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#3628 PostWysłany: 09 Lut 2022 18:36 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 105
tropikey napisał(a):
z uwagi na temperaturę, to mogłaby być męczarnia


Jeśli chodzi o temperaturę to jest bardzo specyficzny region hiszpańskiego południowego wybrzeża. Konkretnie najchłodniejszy :) Pogoda jak w Algarve. Gorąco, ale nie nieprzyjemnie. Jadę do tego hotelu w kwietniu i lipcu tego roku licząc na fajny pobyt :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3629 PostWysłany: 09 Lut 2022 18:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4089
HON fly4free
@schwung I tak, i nie - w sierpniu nawet 35C...o polnocy jeszcze 30C... ogolnie tak samo jak w Algarwe.
https://darksky.net/details/37.2306,-7. ... -5/si12/en

Załączniki:
Islantilla.png
Islantilla.png [ 65.28 KiB | Obejrzany 990 razy ]
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3630 PostWysłany: 11 Lut 2022 17:48 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Jeśli ktoś z Krakowa lub okolic chce sobie tanim kosztem nabić kilka pobytów do przedłużenia statusu w HHonors, to polecam 'Workspace/day use' w DoubleTree Kraków.
Jeszcze przez ponad miesiąc można znaleźć sporo dni ze stawką 149 zł, przy czym połowę tej kwoty "odzyskuje się" w punktach HHonors po pobycie.
A statusowcy w tej cenie otrzymują śniadanie oraz dostęp do lounge. Tak jak pisałem w dedykowanym wątku, nie powinno być problemów z przedłużeniem pobytu do 18-19, żeby "zahaczyć" o wieczorne happy-hours w lounge. W tej samej cenie możliwy też pobyt dwóch osób, co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
Krzysztof76 uważa post za pomocny.
 
      
#3631 PostWysłany: 11 Lut 2022 21:35 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 327
niebieski
Mam pytanie o zmianę rezerwacji poprzez aplikacje HH.
Mam zrobioną rezerwacje za punkty. Postanowiłem jednak że chce ją zrobić full paid. Czy jeśli zmienię rezerwacje poprzez edit to czy zostanie ten sam numer rezerwacji?
Nie mogę jej odwołać i zrobić nowej ponieważ nie może się zmienić numer rezerwacji który jest zgłoszony do Thai Pass i musiałbym składać nowy wniosek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3632 PostWysłany: 11 Lut 2022 22:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4089
HON fly4free
@wierciu Napisz maila do hotelu. Oni to ogarna. Podlacza pod ten sam numer rezerewacji zmienione warunki platnosci, albo w Thai pass przeprocesuja nowy nr rezerwacji.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3633 PostWysłany: 11 Lut 2022 22:26 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 327
niebieski
@jaco027 ale robić nową rezerwację czy tą edytować?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3634 PostWysłany: 11 Lut 2022 22:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4089
HON fly4free
Nie rób nawej. Tej Nie zmienisz z pkt na $$$. Pisz maila do hotelu, ew. dzwon.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3635 PostWysłany: 14 Lut 2022 19:25 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 327
niebieski
-- 11 Lut 2022 22:12 --

Dlaczego nie zmienię? Jak wchodzę w edit to normalnie mogę wszystko wybrac.
A co mi pomoże hotel? Zwrócą mi punkty na konto?

-- 14 Lut 2022 18:25 --

Gdyby ktoś się jeszcze zastanawiał to poniżej odpowiedź od HH.

"I would like to inform you that yes, you can modify your reservation on Honors app and your confirmation number will not changed."

Także @jaco027 następnym razem jak nie jesteś pewny to nie wprowadzaj w błąd. Punkty normalnie wróciły mi na konto, rezerwacja ma ten sam numer i jest pełna stawka.
Góra
 Profil Relacje PM off
jaco027 uważa post za pomocny.
 
      
#3636 PostWysłany: 14 Lut 2022 23:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4089
HON fly4free
@wierciu OK :-) Sorry, Swoja droga jak ja w H Arkadia chcialem zmienic $$$ rezerwacje, to nie moglem, ale moze dlatego ze byla przdplacona, albo jakies inne okolicznosci zwiazane z SHA+... Jestem prawie na 100% pewien, ze zmiana pkt vs. waluta kiedys (pare lat temu) nie dzialalo. Dobrze wjedziec, ze teraz mozna zmieniac.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3637 PostWysłany: 16 Lut 2022 19:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7366
HON fly4free
Garmond napisał(a):
Włączył mi się tryb cebularza: czy jeżeli zrobię rezerwację pokoju dla dwóch osób (stawka punktowa) i przy zameldowaniu powiem, że druga osoba dojedzie później, to otrzymam podwójny voucher do wykorzystania (który spożytkuję dla siebie)?


miałeś już może okazję zweryfikować to w praktyce? Ceny w NYC zwalają z nóg, to bym to sobie chociaż tym podwójnym F&B credit w drobnym stopniu zrekompensował :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3638 PostWysłany: 16 Lut 2022 19:55 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6252
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
@Garmond pisali na FT,że no problem. Wpisz sobie kogoś tam przy rezerwacji. BTW niektórzy piszą, że w niektórych hiltonach które miały parszywe śniadania te kredyty są bardziej korzystne
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
 
      
#3639 PostWysłany: 19 Lut 2022 14:36 

Rejestracja: 19 Lut 2022
Posty: 2
Słuchajcie, jestem w szoku. Dzwoniłem właśnie na infolinię celem złożenia wniosku o BRG. Okazuje się, że w końcu uruchomiono polską infolinię w weekendy (to dla tych, którzy preferują kontakt z polskim działem obsługi!).
Niemniej, do rzeczy. Właśnie odmówiono mi BRG na semi-flex (do 3 dni przed przyjazdem), bo pośrednik oferuje anulację do 2 dni przed przyjazdem. Powiedziałem Pani konsultantce, że taka interpretacja regulaminu prowadzi do absurdu i że pierwszy raz spotykam się z taką odmową, gdy chcę skorzystać z gorszej opcji przez stronę Hiltona pozbawiając się dodatkowego dnia na anulację. Mieliście z czymś takim do czynienia wcześniej? Bo ja zawsze rozmawiałem z pracownikami międzynarodowymi i nigdy w życiu nie usłyszałem takich bzdur, a raczej tym bardziej dziękowano za lojalność.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3640 PostWysłany: 19 Lut 2022 14:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1154
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Jeśli w regulaminie jest mowa o identycznych warunkach anulacji, to muszą być identyczne. No i powoli odchodzą już do przeszłości czasy, w których BRG jest akceptowane powszechnie... Jak będzie się dało je uwalić to na pewno to zrobią.
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.


Ostatnio edytowany przez apadlo, 19 Lut 2022 14:42, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4491 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185 ... 225  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group