Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4481 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158 ... 225  Następna
Autor Wiadomość
#3081 PostWysłany: 04 Gru 2020 21:14 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 445
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
@Flyguy jeżeli nie chcesz sam jechać zawsze możesz zarezerwować za punkty i dopisać kogoś do rezerwacji. To jest fajne w Hiltonie, że „systemowo” można kogoś dopisać. Zgodnie z regulaminem programu rezerwację za punkty można zrobić jako prezent dla dowolnej osoby, ale raz właśnie w Turcji (Hilton Bosphorus) nie chcieli nam takiej uznać. W Polsce nie spotkały mnie takie problemy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#3082 PostWysłany: 04 Gru 2020 21:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
@monus

Podrzucisz gdzie masz taki zapis w regulaminie ze mozesz taka rezerwacje sprezentowac nie bedac osobiscie jednym z gosci ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3083 PostWysłany: 04 Gru 2020 22:08 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 445
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
@Flyguy

https://www.hilton.com/en/hilton-honors/terms/
Reward Redemption

Cytuj:
The Reward may be issued to the Hilton Honors Member, or to any other person, as directed by the Member. Once issued, the Reward is not transferable and may be used only by the individual named on the Reward.


Jeżeli taka rezerwacja nie będzie czysto „przyjacielska”, a efektem jakiegoś „handlu” to trzeba uważać by się nie wydało:
Cytuj:
Rewards may not be sold, auctioned, bartered, brokered, purchased or otherwise transferred except with the express written consent of Hilton Honors. Any Reward obtained in that manner without the required consent will be considered to have been fraudulently obtained and deemed void. Altered Rewards are void. Voided Rewards will not be honored.


Nie spotkałem się jeszcze z sytuacją by tak rezerwacja nie rozliczyła się później na koncie jako pobyt.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Flyguy lubi ten post.
 
      
#3084 PostWysłany: 04 Gru 2020 22:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Dzieki za te informacje. Mysle, ze punkt ktory wymieniles tyczy sie sprezentowania ''fizycznej nagrody'' ktora mozesz podarowac komus za punkty. W regulaminie jest nastepujacy zapis:

''All Rewards are subject to certain restrictions. See the Terms and Conditions below or online at Rewards which apply to each specific Reward.''

i dalej mamy podpunkt ''Hotel Reward Stays''

Czytajac caly regulamin, wszedzie osoba rezerwujaca jest wymieniona jako member. W tym wypadku nie ma mozliwosci zarezerwowania w systemie pokoju 2 osobowego w ktorym beda zameldowane 2 osoby nie bedace czlonakim HH (w tym wypadku wlasciciel konta'). Oczywiscie w praktyce moze to roznie dzialac, wystarczy ze zamelduje sie ktos kto jest wymieniony w rezerwacji i pewnie wiekszosci hoteli to nie bedzie interesowac czy ta 2 osoba sie pojawi czy nie. Ale teoretycznie, jesli bylaby mozliwosc ''sprezentowania'' rezerwacji ktora zrobiles komus innemu to musialbys miec opcje przy pok. 2 osobowym podac dane 2 osob ktore beda nocowac, a takiej opcji nie ma.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
monus uważa post za pomocny.
 
      
#3085 PostWysłany: 04 Gru 2020 23:40 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 445
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
@Flyguy bardzo przepraszam jeżeli wprowadziłem w błąd, ja tak interpretowałem regulamin. Tym bardziej, że w tym ogólnym akapicie (Reward Redemtion) jest wspomniane
Cytuj:
The pricing of reward nights flexes on factors such as the hotel, the level of daily demand, and the room rate. Prices are updated continuously and may change in real time.


Traktowałem ogólny akapit do wszystkich nagród, w tym noclegów. Później jest akapit „Hotel Reward Stays” który jest wspomniany w tym ogólnym i niejako go uszczegóławia. Nie ma w nim wzmianki, że nagroda w postaci noclegu nie może być podarowana. Nie widzę też niespójności w tym że osoba rezerwująca to „membr”, bo to Ty jako członek programu (wspomniany member) dokonujesz rezerwacji ale dla kogoś innego.
Pola z danymi drugiego gościa używałem tylko wtedy kiedy ktoś inny miał się meldować. Idąc tym śladem są dostępne pokoje np. dla 4 dorosłych, ich danych też nie wpiszesz.

Wspomniany problem z pobytem nagrodą w Hilton Bosphorus rozwiązał się po powołaniu na wspomniany fragment regulaminu (dlatego go pamiętam), oczywiście odmówiono przywilejów statusowych właściciela konta.

Wszystko co napisałem to moja interpretacja regulaminu i może być błędna, proszę się nią nie sugerować. Zdecydowanie zadzwonił/napisał bym do konkretnego hotelu przed zrobieniem rezerwacji czy taka wersja nie będzie dla nich problemem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Flyguy lubi ten post.
 
      
#3086 PostWysłany: 10 Gru 2020 22:42 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2741
złoty
W tym roku wszyscy Diamentowi mogą podarować Golda innej osobie :)

Gift Hilton Honors Elite Status to a loved one. To thank its most elite members for their continued loyalty this season, Hilton Honors is extending a one-time special gift to its global Diamond and Lifetime Diamond members.

Beginning next week until January 31, 2021, these elite members will be able to gift status for one year to a family member or friend. Typically, the Elite Status Gifting benefit is reserved for members who complete a standard, annual night requirement.

Diamond members will receive an email with instructions on how to gift Gold status and Lifetime Diamond members will be able to gift Diamond status. For members who earned Status Gifting through their 2020 nights, this is an extra opportunity to gift to someone new.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
ghostwriter uważa post za pomocny.
 
      
#3087 PostWysłany: 14 Gru 2020 21:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 840
srebrny
Właśnie wpadła wiadomość z prezentem do udostępnienia :)
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#3088 PostWysłany: 19 Gru 2020 10:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Hiltony w wielu miejscach w Polsce nadal przyjmują rezerwacje na okres sylwestrowy. Zarówno w apce jak i na bookingu jest taka opcja. Odszukali jakąś furtkę czy mają jakiś błąd i potem będą anulowali.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3089 PostWysłany: 19 Gru 2020 10:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 601
Kilometry: 704 684
srebrny
Zapewne należą do Ruchu Ośmiu Gwiazd :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3090 PostWysłany: 19 Gru 2020 11:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
A masz opublikowane rozporządzenie? Przecież na razie Minister tylko powiedział...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#3091 PostWysłany: 19 Gru 2020 11:17 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2183
złoty
Czytałem sporo opinii prawnych i wśród środowiska prawniczego panuje zgodność. Nie da się czegoś takiego załatwić rozporządzeniem. Ja wiem, że policjant wystawi mandat czy skieruje wniosek do sądu i ewentualnie tam trzeba się będzie wykłócać, ale chyba nie ma szans żeby sąd za coś takiego ukarał.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
#3092 PostWysłany: 19 Gru 2020 11:45 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6220
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Do mnie dzwonili z Rzeszowa z prośba o anulacje. 02-03.01
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3093 PostWysłany: 19 Gru 2020 11:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
tasma napisał(a):
Czytałem sporo opinii prawnych i wśród środowiska prawniczego panuje zgodność. Nie da się czegoś takiego załatwić rozporządzeniem. Ja wiem, że policjant wystawi mandat czy skieruje wniosek do sądu i ewentualnie tam trzeba się będzie wykłócać, ale chyba nie ma szans żeby sąd za coś takiego ukarał.


Ja już niestety się powoli zaczynam przyzwyczajać, jakoś do tej pory (w sensie ostatnich czasów) prawodawca się tym wielce nie przejmował...

Jak to Kisiel powiedział:
"To że jesteśmy w dupie jest jasne, problemem jest to że zaczęliśmy się w niej urządzać"
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#3094 PostWysłany: 23 Gru 2020 09:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Wracając do tematu rozdawania Golda, to co robicie? Dajecie znajomym?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3095 PostWysłany: 23 Gru 2020 09:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
Hm, do mnie wiadomość o możliwości obdarowania goldem ciągle jeszcze nie dotarła... Chyba trzeba będzie się o to upomnieć.
A może gdzieś na koncie online jest ukryta informacja o tym?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3096 PostWysłany: 23 Gru 2020 09:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2189
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
Ja chętnie oddam za free chętnemu tego Golda

Edit: oddany :)
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
11 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#3097 PostWysłany: 23 Gru 2020 11:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1991
srebrny
U mnie również, pierwszy raz od kilku lat nie dotarło nic

tropikey napisał(a):
Hm, do mnie wiadomość o możliwości obdarowania goldem ciągle jeszcze nie dotarła... Chyba trzeba będzie się o to upomnieć.
A może gdzieś na koncie online jest ukryta informacja o tym?
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3098 PostWysłany: 23 Gru 2020 11:28 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3125
platynowy
suszek napisał(a):
Ja chętnie oddam za free chętnemu tego Golda

Edit: oddany :)
Nie sądziłem, że taki prezent dostanę! Dziękuję @suszek!
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
#3099 PostWysłany: 23 Gru 2020 11:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
@kamo375: wysłałem maila do HH, dam znać, gdy odpiszą.

@Kothson: za taki prezent należy się kliknięcie w "podziękuj" @suszek.
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#3100 PostWysłany: 23 Gru 2020 13:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 601
Kilometry: 704 684
srebrny
Ja również nie dostałem kodu - na czacie Hiltona prosili żeby napisać na maila priorityletter@hilton.com
Napisałem 19 grudnia i do dziś bez odpowiedzi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4481 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158 ... 225  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group