Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 3085 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 155  Następna
Autor Wiadomość
#2861 PostWysłany: 29 Maj 2020 14:48 

Loty: 44
Kilometry: 65 890
srebrny
-- 26 Maj 2020 11:04 --

gruby_inversia napisał(a):
-- 20 Maj 2020 21:16 --

Wyslallem maile i tu i tu, zobacztmt co odpisza. Ja bede w WWA 5-7.06 wiec zdam relacje mam nadzieje i z Krajowki i z jakiegos VIP traktowania. W Sheraton Sopot donosza w ramach room service tak jak w godzinach otwarcia salonika, licze tutaj na cos podobnego.

-- 21 Maj 2020 11:46 --

DT Warszawa narazie sami nie wiedza...
„Jesteśmy jeszcze w trakcie dopracowywania szczegółów dotyczących funkcjonowania saloniku executive lounge bądź formy zastępczej. Śniadania będą najprawdopodobniej realizowane w formie obsługi kelnerskiej, natomiast informacja ta zostanie potwierdzona bliżej daty otwarcia hotelu.”

Grzybowska:
„ Jesteśmy w trakcie przygotowań do ponownego otwarcia Hotelu. Od 1.06 ponownie możemy Państwa gościć, w związku z tym czekamy na oficjalne wytyczne.”
Duzo czasu na te wytyczne nie zostalo :D

-- 29 Maj 2020 14:48 --

Grzybowska ciag dlaszy.

Cytuj:
Sniadanie będzie dostępne w opcji “breakfast box” do odebrania w recepcji hotelowej lub z dostawą do pokoju lub w opcji serwowanej w lobby barze.

Dla naszych specjalnych gości ze statusem Diamond będzie przewidziany wieczorny poczęstunek w Lobby Barze.
Otrzymacie Państwo również voucher na 3 napoje alkoholowe.
Niestety w czerwcu Executive Lounge pozostanie zamknięty.

Zapytalem juz oczywiscie czy 3 na glowe czy 3 na pare😂

#2862 PostWysłany: 29 Maj 2020 17:21 
Awatar użytkownika

Loty: 439
Kilometry: 1 037 948
złoty
Czyli mozna zatrzymac sie w Hamptonie, bo nie ma szczegolnych korzysci z pobytu w Hiltonie. A sniadanie mieli dobre na Grzybowskiej.
2 ludzi lubi ten post.

#2863 PostWysłany: 31 Maj 2020 09:54 

srebrny
-- 29 Maj 2020 20:35 --

Bede testowac w sobote (pierwsza czerwcowa) bo po BRG wyszla cena +/- taka jak hampton centrum.

-- 31 Maj 2020 08:40 --

Mamy zwyciezce najslabszego zastepstwa za ExL w Warszawie (DoubleTree by Hilton Hotel and Conference Centre Warsaw) :lol:
Cytuj:
w nawiązaniu do ogólnego rozporządzenia sieci Hilton salonik Executive Lounge pozostanie jeszcze zamknięty. W zamian oferujemy możliwość skorzystania ze śniadania w restauracji Garden oraz voucher na wieczorny koktajl do Restauracji/Baru. W ramach vouchera można zamówić: przekąskę oraz napój (piwo, house wino, kawa, herbata)

Jednak ciekawe jest to zrzucenie odpowiedzialności na sieć.

-- 31 Maj 2020 09:54 --

Z uwagi na dobra stawke punktowa [20 tysiecy noc nawet przy 3 paxach! ] i calkiem znośne ceny lotow Easy Jet z Berlina polecam waszej uwadze hilton marsa alam (RMF). Relacja tutaj:
egipt-z-zolwiami-na-lezaku-bez-pomocy-biura-podrozy,213,117887
2 ludzi lubi ten post.

#2864 PostWysłany: 31 Maj 2020 13:26 
Awatar użytkownika

Loty: 403
Kilometry: 426 325
srebrny
@gruby_inversia kiedyś nocowałem w DoubleTree w Warszawie w okresie świat Bożego Narodzenia - ExL był zamknięty a goście dostawali vouchery do baru i możliwość zamówienia jednego dania z karty.
gruby_inversia lubi ten post.

#2865 PostWysłany: 02 Cze 2020 10:05 

srebrny
Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre
Cytuj:
Otrzymałam właśnie potwierdzenie, że każda osoba z pokoju otrzyma wybór przekąsek oraz voucher na napoje. Mam nadzieję, że pobyt będzie udany. Do zobaczenia w Warszawie.

hmm... niezly tam burdel maja inna osoba i inna odpowiedz😀 nic sprawdzimy w sobote na wlasnej skorze :P

Ostatnio edytowany przez Gadekk, 02 Cze 2020 10:19, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
 Relacje PM off  

#2866 PostWysłany: 05 Cze 2020 17:13 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Hilton wydłużył okres obowiązywania elastycznych zasad anulowania rezerwacji. Image
 Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
jaco027 uważa post za pomocny.

#2867 PostWysłany: 06 Cze 2020 10:27 

srebrny
Pierwszy update z Hilton Warszawa na Grzybowskiej.
Wczoraj bylem w hotelu grubo po 20 - dostalem do pokoju jednak „box” z przekaskami na ktore skladaly sie: naczosiki, sos salsa, 3 x pierozki z ciasta drozdzowego z nadzieniem vegetarianskim, owoce w kostce w postaci melona truskawki i winogronka oraz pomidorki koktajlowe. Do tego recepcjonista zapytal o to co do picia powiedzialem ze chcialbym piwo x 2 nie bylo zadnego problemu dostalem Hainekena x2. Jesli chodzi o sniadanie, to testowalem dzisiaj wersje na dole w Lobby Barze. Na cieplo do wyboru serwowany omlet lub jajeczniczka, do tego kazdy na stol dostaje mini bufet w postaci pomidorkow z ogorkiem, 2 rodzaje wedlin, 2 rodzaje sera, maslo, 2x mini muffins i 2 x dzemik. Do tego 3 x buleczka i jeden crosant. Da sie najesc ale jednak to nie to samo co bufet. Kawa i napoje serwowane przez kelnera bez problemu donosili druga, trzecia kawe.
Dzis testuje basen bo ma byc niby otwarty oraz co tym razem zaproponuja w ramach trwania happy hours w executive, takze stay tuned
4 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.

#2868 PostWysłany: 06 Cze 2020 12:11 

Loty: 17
Kilometry: 12 244
Hampton w Krakowie zamknięty, obsługę świadczy Double Tree. Za 10k punktów plus śniadanie to bardzo dobra oferta
Bar oraz restauracja czynne do 21. Pustka w hotelu, strefa spa czynna od 10 czerwca. Jutro wymeldowanie więc jak ktoś miał pytania to do dziś wieczorem proszę. W odpowiednim wątku na forum opiszę jutrzejsze śniadanie.
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#2869 PostWysłany: 08 Cze 2020 13:30 

Cześć.

Mam pytanie o rezerwacje w jednym z hoteli sieci Hilton.

Chodzi o hotel Hampton by Hilton Gdańsk Old Town.
Data: 18.06 - 21.06
Osób dorosłych: 2
Śniadania: Tak
Status: Member

I pokazują mi się ceny jak poniżej:
Image

Nie za bardzo wiec co to za taryfy i którą mogę wybrać?

Chodzi o pobyt prywatny.

Dzwoniłem na rezerwacje telefoniczną, ale zostałem delikatnie mówiąc słabo obsłużony. Gość miał problemy z mówieniem po polsku, do tego zaczął od jakiejś zawyżonej kwoty.
Pytanie jaką realnie najniższą cenę mogę uzyskać w tym hotelu w tym terminie dla 2 osób ze śniadaniem.

W opisie statusów jest info że dla członka (member) przysługuje także "bezpłatny pobyt dla drugiego gościa".
Co to oznacza i co to daje? Czy mogę zarezerwować pokój na 1 osobę i nocować tam we 2? Co ze śniadaniem dla tej osoby?

Image

Sory jeżeli pytania wydają się głupie, ale w tej sieci nie rezerwowałem nigdy pokoju, a na ich stronie jest słabo opisane. Podobnie przez telefon nic mi nie pomogli. Zadzwonię jeszcze wieczorem z domu bo z pracy nie za bardzo mogę rozmawiać.
 Relacje PM off  

#2870 PostWysłany: 08 Cze 2020 13:34 

niebieski
Wygląda, że się nie zalogowaleś - wtedy pokażą się ceny dla klubowiczów i stawka "honors dream away" jest obecnie najtańsza (224pln/doba).

Ostatnio edytowany przez digger, 08 Cze 2020 13:48, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off
xemi lubi ten post.
xemi uważa post za pomocny.

#2871 PostWysłany: 08 Cze 2020 13:41 

digger napisał(a):
Wygląda, że się nie zalogowaleś - wtedy pokażą się ceny dla klubowiczów i stawka "honors dream away" jest obecnie najtańsza (224pln/doba)

I tak, rezerwujesz na klubowicza a mogą spać 2 osoby.

To było wybrane dla 2 osób. Jestem zalogowany, jak wybiorę 1 osobę to mam cenę 224 zł. Czy w taryfie Honor Dream Away jest możliwość rezygnacji? Oraz co ze śniadaniem dla 2. osoby?
 Relacje PM off  

#2872 PostWysłany: 08 Cze 2020 13:42 

Hej, mam pytanie, chciałem zarezerwować pobyt na pięć noclegów. Przy sprawdzaniu cen pojedynczych nocy:

Noc 1 - 14k punktów
Noc 2 - 14k
Noc 3 - 18k
Noc 4 - 18k
Noc 5 - 14k

Przy rezerwacji na pięć dni koszt to... 19k punktów za nocleg.

Jako, że chciałem skorzystać z promocji na 5tą darmową noc zależy mi na pojedynczej rezerwacji. W innym wątku widziałem, że jest opcja pojedynczych rezerwacji i potem dochodzenia zwrotu przez kontakt z HHonors.
Czy ktoś z Was widział podobną sytuację, że uśredniona cena noclegu jest wyższa od najwyższej pojedynczej?
 Relacje PM off  

#2873 PostWysłany: 08 Cze 2020 13:50 

niebieski
@xami

Sorki wyedytowalem moja odpowiedź bo drugi gosc gratis nie obowiązuje dla Member w hotelach z darmowym sniadaniem, takich jak Hampton.

A taryfa HDA oferuje darmową anulację przy rezerwacjach do końca wakacji.
 Relacje PM off
xemi lubi ten post.

#2874 PostWysłany: 08 Cze 2020 18:54 

digger napisał(a):
@xami

Sorki wyedytowalem moja odpowiedź bo drugi gosc gratis nie obowiązuje dla Member w hotelach z darmowym sniadaniem, takich jak Hampton.

A taryfa HDA oferuje darmową anulację przy rezerwacjach do końca wakacji.

Dzięki za szybka i skuteczną pomoc!

Rezerwowałem przez telefon bo nie ogarniam co mają na stronie. Podczas pierwszej rozmowy gość wystartował z ceny 980 zł, a druga rozmowa skończyła się na 780.
Generalnie słabo o wyglądało, no ale zarezerwowałem, zobaczymy jak będzie na miejscu ;)
 Relacje PM off  

#2875 PostWysłany: 15 Cze 2020 09:50 

złoty
To info z DoubleTree by Hilton Hotel Wroclaw, jak to wszystko dzisiaj wygląda, gdyby ktoś potrzebował.

Ciastek na start nie było, obłożenie hotelu niewielkie.

Najważniejsze salonik otwarty w standardowych godzinach 6-23, oraz happy hours 18-20, wszystko dostępne w okrojonym składzie.
Są dwie osoby co przynoszą jedzenie w sumie dwie rzeczy były, tarta mięsna/warzywna + dressing oraz sałatka, drinki pani też nalewa i donosi do stolika,
samemu można sobie zrobić kawę albo z lodówki jakieś soft drinki czy "piwo" wyciągnąć,
z przekąsek tylko 4 rodzaje orzeszków, reszta przynoszona jest z kuchni. W końcu tarty się skończyły, zaczęli donosić coś innego.

Śniadanie wszyscy oczywiście w maseczkach, powystawiane w sumie z ciepłych dań wszystko co jest normalnie dostępne, wszystko nakłada kucharz, ewentualne przygotowuje na żądanie,
omlety dostępny (jajka po benedyktyńsku również), obowiązkowy dla mnie punkt, zawsze na śniadaniu w tym hotelu.
Druga strefa podchodzi się z tacą jak w barach szybkiej usługi (oczywiste z odstępem) i podają nam na tacę co tam potrzebujemy, jest tego mniej, ale wystarczająco,
większość pozakrywana folią, świeże soki wyciskane również dostępne, pieczywo luzem.
Myślałem ze będzie to gorzej wyglądało, ale było całkiem przyzwoicie. Do saloniku z rana już nie zaglądałem, jak to się prezentuje śniadanie, jajka po benedyktyńsku mnie rozłożyły.

Dla diamentów standardowo darmowe vouchery na drinki, + ewentualnie 500 punktów przy wydaniu 125 PLN w barze/restauracji. Już zamawiałem winko, ale końcem oka dostrzegłem że są w lodowce piwa kratowe ze Stu Mostów.
Co raz bardziej mi to imponuje że wkładają do lodówki coś innego (lokalnego) i przede wszystkim pijalnego niż też zwykle ścierwa, trzeba ich jeszcze nauczyć wkładać te piwa do lodówek w saloniku i będzie ok:)

Dodatkowo z rana, można sobie zabrać małe śniadanie na wynos + kawa/herbata, taką dodatkową strefę postawili przy recepcji.

Rozpiska co i jak

Załącznik:
15062020075557.jpg

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
10 ludzi lubi ten post.

#2876 PostWysłany: 15 Cze 2020 10:19 

srebrny
Czyli jak sie chce to mozna odpalic salonik, a nie zwalac ze siec nie pozwala ;)

Ostatnio edytowany przez gruby_inversia, 16 Cze 2020 06:31, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off  

#2877 PostWysłany: 15 Cze 2020 23:30 
Awatar użytkownika

niebieski
Pierwszy update z Hilton Warszawa na Grzybowskiej.
Wczoraj bylem w hotelu grubo po 20 - dostalem do pokoju jednak „box” z przekaskami na ktore skladaly sie: naczosiki, sos salsa, 3 x pierozki z ciasta drozdzowego z nadzieniem vegetarianskim, owoce w kostce w postaci melona truskawki i winogronka oraz pomidorki koktajlowe. Do tego recepcjonista zapytal o to co do picia powiedzialem ze chcialbym piwo x 2 nie bylo zadnego problemu dostalem Hainekena x2. Jesli chodzi o sniadanie, to testowalem dzisiaj wersje na dole w Lobby Barze. Na cieplo do wyboru serwowany omlet lub jajeczniczka, do tego kazdy na stol dostaje mini bufet w postaci pomidorkow z ogorkiem, 2 rodzaje wedlin, 2 rodzaje sera, maslo, 2x mini muffins i 2 x dzemik. Do tego 3 x buleczka i jeden crosant. Da sie najesc ale jednak to nie to samo co bufet. Kawa i napoje serwowane przez kelnera bez problemu donosili druga, trzecia kawe.
Dzis testuje basen bo ma byc niby otwarty oraz co tym razem zaproponuja w ramach trwania happy hours w executive, takze stay tuned
Jak wygląda sprawa basenu?

Salonik jak rozumiem nadal zamknięty.
 Relacje PM off  

#2878 PostWysłany: 16 Cze 2020 06:29 

srebrny
@Darek M.
Otwarty, co do zasady bez zadnych zapisow bo caly obiek holmes place jest w stanie przyjac duzo osob. Nastomiast na samym basenie juz ograniczenia typu jedna osoba na tor, 3 osoby w tym ogromnym jacuzzi i jedna w takim standardowym :D Jak ja bylem to tloku nie bylo, a ratownik przestrzegal zasad z zachowaniem zdrowego rozsadku.

#2879 PostWysłany: 18 Cze 2020 14:06 
Awatar użytkownika

Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
Darek M. napisał(a):
Salonik jak rozumiem nadal zamknięty.

Wczoraj na Grzybowskiej salonik był zamknięty.
 Relacje PM off  

#2880 PostWysłany: 26 Cze 2020 15:41 

Loty: 49
Kilometry: 115 763
Czy istnieje reguła stanowiaca o tym, czy jeżeli zrobie rezerwacje hotelu przez pośrednika to bedzie liczona do programu HH? Tj czy naliczone zostana punkty, pobyt oraz czy status bedzie brany pod uwage? W ub. roku za pobyt w hiltonie w Madrycie normalnie naliczono mi punkty, aczkolwiek czy jest tu jakas zasada czy fart?
 Relacje PM off  

[ 3085 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 155  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: aarongeru, CommonCrawl [Bot] oraz 2 gości