Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4491 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 225  Następna
Autor Wiadomość
#2701 PostWysłany: 05 Sty 2020 21:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Wydaje się, zresztą wynikało to z poprzedniej dyskusji, że to taka "rekompensata" dla GOLD którzy nie dostają saloniku.
Jaki masz status?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2702 PostWysłany: 06 Sty 2020 11:11 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
Gold więc to by się zgadzało.

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2703 PostWysłany: 07 Sty 2020 10:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Chciałem zarezerwować nowy Hilton Świnoujście. Ale polityka hotelu dość mocno mnie zaskoczyła. Otóż hotel dysponuje basenem itd, ale wstęp na basen dla gości obejmuje tylko 1 godzinę dziennie (lub na pobyt w sumie nie jest określone). Dotyczy to także wszystkich statusów. Słabe to niesamowicie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2704 PostWysłany: 07 Sty 2020 11:30 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
Basen, sądząc po zdjęciach, nie jest tam jakiś gigantyczny plus jest kryty - więc taka polityka godzinnego wstępu w cenie pobytu (zakładając, że to na każdy dzień) może nie jest wcale taka głupia - dzięki temu każdy gość będzie miał szansę z tego basenu w normalnych warunkach skorzystać.

Bazując na moich doświadczeniach jeśli w danym hotelu jest kryty basen, to raczej nigdy nie korzystam z niego dłużej niż godzinę... ale jak już idę na niego, to chcę w miarę spokojnie w nim popływać, a nie obijać się np. o dzieciaki przesiadujące w nim przez parę godzin i robiące hałas (nie odmawiam im zabawy - ale basen w hotelu nie tylko do tego służy). Ograniczenie czasowe bezpłatnego dostępu dla wszystkich pewnie spowoduje, że będzie bardziej pusto i ciszej.
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
#2705 PostWysłany: 07 Sty 2020 11:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4081
HON fly4free
@marek2011 Na pewno jest/będzie tak jak piszesz. Ale dla hotelu tytulujacego się w nazwie RESORT i SPA to słabe jest. Na świecie spotyka się takie rozwiązania w Hiltonach, Mariottach i innych 5* hotelach resortach Ale w wersji bardziej user friendly. Ogólny basen dostępny dla wszystkich cały czas (włącznie z krzyczacymi dziecmi). A strefa spa lub relaksu wydzielona dla statutowych lub limitowany dostęp np. 1h/dzień i np. tylko dla dorosłych.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2706 PostWysłany: 07 Sty 2020 11:44 

Rejestracja: 30 Maj 2017
Posty: 91
dziabulek napisał(a):
Chciałem zarezerwować nowy Hilton Świnoujście. Ale polityka hotelu dość mocno mnie zaskoczyła. Otóż hotel dysponuje basenem itd, ale wstęp na basen dla gości obejmuje tylko 1 godzinę dziennie (lub na pobyt w sumie nie jest określone). Dotyczy to także wszystkich statusów. Słabe to niesamowicie.


Basen w Hiltonie to zapewne (bazując na zdjęciach) ten sam kompleks/aquapark, do którego dostęp na tych samych warunkach uzyskują goście Radisson Blu. Oba hotele i kompleks basenowy są częścią jednej konstrukcji. W przypadku Radissona darmowy dostęp dla gości to jedna godzina dziennie.

NIe ma się specjalnie czym ekscytować - za dodatkowy czas można sobie dopłacić, pytanie tylko, czy warto? Tam, poza sezonem, raczej nie będzie przepychania z dziećmi, jak sugeruje @marek2011, ale niemiecką geriatrią, która jest zresztą główną klientalą (i targetem) obu tych hoteli.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
marek2011 uważa post za pomocny.
 
      
#2707 PostWysłany: 07 Sty 2020 12:09 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
To jeszcze lepiej wyjaśnia sytuację - więc chyba rzeczywiście nie ma o co się bić, bo jeśli to rodzaj aquaparku / wspólnego kompleksu dla dwóch dużych hoteli plus zewnętrznej klienteli, to tam pewnie cały czas jest tłoczno :D

@jaco027: niestety, ale w dzisiejszych czasach RESORT i SPA w nazwie hotelu włącza mi na ogół tylko żółtą lampkę - bo zwykle takie "resorty", o ile nie jedzie się tam w ramach jakiegoś pakietu AI, mają rozbuchany poza granicę przyzwoitości dodatkowy cennik wszystkiego poza poduszką na łóżku ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
jaco027 lubi ten post.
 
      
#2708 PostWysłany: 07 Sty 2020 13:27 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3368
złoty
Bylem w tym hotelu i faktycznie jest podziemne polaczenie obiektow z aquaparkiem. Godzina dziennie w cenie. Spa bym tego nie nazwał sle strefa saun fajna. Zywa sciana robi niesamowite wrazenie

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off
marek2011 lubi ten post.
 
      
#2709 PostWysłany: 07 Sty 2020 13:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
@upgrdpl wychodzi na to, że Radisson ma jednak nieograniczony dostęp, przynajmniej tak wynika ze strony aquaparku.
Także Hilton widać jakiś na dostawkę jest. Co marnie wygląda przy 5*
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2710 PostWysłany: 07 Sty 2020 13:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
W trakcie mojego ubieglorocznego pobytu w Radissonie Aqua Park byl za free 1h a kazda kolejna kosztowala 50% oficjalnej ceny.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2711 PostWysłany: 07 Sty 2020 14:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4081
HON fly4free
@marek2011 Nie pzostaje mi nic innego jak sie z Toba znowu w 100% zgodzic. W Hiltonach to jeszcze jest w miare spokojnie ale np. w Marriottach wszystko co ma Resort w nazwie, to NIE MA sniadania dla statusowcow (niezlaeznie czy gold, platyna czy titanium) - takie warunki programu. Totalna porazka! A W USA (szczegolnie LV i Florida) czesto resort fee $25-35 ze to co de facto masz w cenie. I to juz stosuja wszyscy: HH, MB, IHG, itd...
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2712 PostWysłany: 07 Sty 2020 14:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
@karder na stronie Aquaparku jest napisane
ZAREZERWUJ WYJĄTKOWY POBYT W RADISSON BLU RESORT, ŚWINOUJŚCIE I ZYSKAJ NIEOGRANICZONY DOSTĘP DO BALTIC PARK MOLO AQUAPARK

nie znajduje na stronie hotelu informacji aby było coś ograniczonego tak jak to jest napisane przy rezerwacji Hiltona. Może coś się zmieniło lub rzeczywiście trzeba wykupić jakiś extra pakiet pobytowy. Ale w sumie nigdzie nie jest to jasno napisane.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2713 PostWysłany: 07 Sty 2020 14:45 

Rejestracja: 30 Maj 2017
Posty: 91
dziabulek napisał(a):
@upgrdpl wychodzi na to, że Radisson ma jednak nieograniczony dostęp, przynajmniej tak wynika ze strony aquaparku.
Także Hilton widać jakiś na dostawkę jest. Co marnie wygląda przy 5*


Oczywiście, nie siedzimy w Świnoujściu w trybie ciągłym, ale pod koniec ubiegłego roku, goście Radisson Blu mieli darmową jedynie godzinę dziennie w aquaparku. Być może po otwarciu Hiltona, aby poprawić ofertę Radissona, zmieniły się zasady.

Mimo to, aquapark jest pełen ludzi od godziny otwarcia do godziny zamknięcia niemal zawsze, w sezonie czy poza sezonem - takie jest nasze doświadczenie.

Ja wygląda od środka pisaliśmy w naszych recenzjach Radisson'a.
Góra
 Profil Relacje PM off
dziabulek lubi ten post.
 
      
#2714 PostWysłany: 07 Sty 2020 15:39 

Rejestracja: 27 Sty 2018
Posty: 242
Zbanowany
jaco027 napisał(a):
@marek2011 Nie pzostaje mi nic innego jak sie z Toba znowu w 100% zgodzic. W Hiltonach to jeszcze jest w miare spokojnie ale np. w Marriottach wszystko co ma Resort w nazwie, to NIE MA sniadania dla statusowcow (niezlaeznie czy gold, platyna czy titanium) - takie warunki programu. Totalna porazka! A W USA (szczegolnie LV i Florida) czesto resort fee $25-35 ze to co de facto masz w cenie. I to juz stosuja wszyscy: HH, MB, IHG, itd...


no chyba troche sie OFICJALNIE zmienilo wg. T&C masz sniadanie w glownej restauracji zwlaszcza w resortach gdzie nie ma saloniku albo w saloniku w normalnych hotelach starej sieci Marriot, a w starych SPG nie ma znaczenia czy to resort czy zwykly hotel.
Tak mowia oficjalne zasady ale co innego zycie - w BV to trzeba doktorat zrobic z tego gdzie i jakie sniadanie dostaniesz faktycznie, dlatego Hilton blyszczy pod tym wzgledem nie mialem przypadku abym musial studiowac w ich sieci czy dostane gratisowe sniadanie posiadajac wysoki status.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2715 PostWysłany: 07 Sty 2020 16:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
@upgrdpl śledzę Wasze działania i recenzję czytałem:) i generalnie gdyby nie program lojalnościowy to pewnie bym się na tego Radissona skusił. No ale Hilton niejako przy tej samej cenie bardziej mi się opłaca, a już chyba najbardziej to się kalkuluje Hampton. Bo 3 razy tańszy, z darmowym parkingiem itd.A za kasę można cały dzień na aquaparku siedzieć :) No nic rozważę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
upgrdpl lubi ten post.
 
      
#2716 PostWysłany: 07 Sty 2020 17:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1393
niebieski
Gdzieś czytałem,że jeśli wyrobiłem pobyty na status w 2019,to status mam nie do końca 2020 roku,a do końca marca 2021.Czy to prawda?Tak się zastanawiam czy jest sens w tym roku walczyć o status,czy sprężyć sie na początku 2021...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2717 PostWysłany: 07 Sty 2020 18:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1154
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
prawda to.
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
ZENNNEK lubi ten post.
 
      
#2718 PostWysłany: 07 Sty 2020 18:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2711
HON fly4free
Gdzie można sprawdzić do kiedy ma się status?

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2719 PostWysłany: 07 Sty 2020 18:40 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 559
Loty: 119
Kilometry: 254 856
niebieski
Witajcie,
Jak rozliczy noclegi Hilton w sytuacji gdy jedna noc zazębi się podczas dwóch pobytów?
Przykład: 4 noce w jednym hotelu (opuszczam hotel po 3 noclegu) i melduję się w następnym Hiltonie.
Chodzi mi o tą jedną noc?
Czy w obecnej promocji zaakceptuje mi tą samą noc jako podwójną (chodzi o te 10k dla 10nocy)

Dzieki za info.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2720 PostWysłany: 07 Sty 2020 18:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 436
Loty: 196
Kilometry: 323 953
niebieski
@Garmond na chacie Ci powiedza na pewno.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4491 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 225  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group