Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4500 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 225  Następna
Autor Wiadomość
#2161 PostWysłany: 31 Sty 2019 13:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Nigdy nie prosilam o upgrade. Tam gdzie daja, zawsze dostalam. Tam gdzie nie daja, nie dostalam. Jedyne miejsce, gdzie stalam w recepcji tak dluzo, az dali mi najlepszy dostepny pokoj to Waldorf Astoria NYC, ale ten hotel juz nie istnieje. Ja traktuje upgrade jako bonus, a nie cos gwarantowanego.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
flus lubi ten post.
 
      
Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu
Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze
#2162 PostWysłany: 31 Sty 2019 14:08 

Rejestracja: 27 Sty 2018
Posty: 242
Zbanowany
Moim zdaniem jak powiedzialem delikatnie jest ponizajace (ktos inny konkretnej to nazwal),
- gdzie jest zapis w warunkach HH ze upgrady zawieraja rowniez suity ? To jest dobra wola hoteli i tyle wiec nie mow ze dopominasz sie o cos co sie nalezy.
- pytanie przed przyjazdem do hotelu - jaki to ma sens jesli sam hotel moze nie wiedziec czy TE suity beda dostepne w momencie waszego przyjazdu do hotelu. Stad ten pomysl certyfikatow do suit.
- wow rozumiem ze jak na nazwe tego forum to 10tys. PLN to jakas fortuna ale w realnym swiecie hoteli to smieszna kwota moze owszem w Hamptonach bedziesz mogl sie domagac suit - ale sa tam takowe ? Wez rowniez pod uwage ze czesto programy hotelowe uwzgledniaja kwote netto jako kryterium zostawionych pieniedzy.
- osobiscie jesli zalezy mi na suicie i to nie jakiejs Jr.Suite ale prawdziwego dwupokojowego apartamentu a takiego nie dostaje przy zameldowaniu to pozartuje z osoba przyjmujaca mnie i zapytam czy czasami nie dalo by sie dostac cos lepszego niz to co mi powiedzial. Nigdy nie pisalem czy dzwonilem do hotelu przed przyjazdem, pewnie to dziala w niektorych przypadkach ale dostaje tyle upgradow do suit ze sporadycznie jak wyladuje w zwyklym pokoju nie stanowi problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2163 PostWysłany: 31 Sty 2019 14:21 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
Time2GO napisał(a):
- gdzie jest zapis w warunkach HH ze upgrady zawieraja rowniez suity ?


Służę koledze pomocą; w zakładce "Member benefits" po kliknięciu w "Space Available Upgrade" jest zapis "Upgrades for Diamond Hilton Honors Members may include upgrades up to "junior", "standard" or "one-bedroom" suites".
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
 
      
#2164 PostWysłany: 31 Sty 2019 14:37 

Rejestracja: 27 Sty 2018
Posty: 242
Zbanowany
@silvershark : tam jest jedno slowko mowiace wszystko 'MOGA' a nie ze przysluguja Ci.
Dla porownania stare SPG mialo zapis dla platinum o gwarantowanym upgrade do wyzszego standardu WLACZAJAC w to suity.

Dla mnie logiczna roznica tego o co moge sie upominac w tych dwoch sieciach. I wlasnie certyfikat suit bedzie podstawa tego dopominania sie o to co Ci przysluguje w HH.
Góra
 Profil Relacje PM off
tartal lubi ten post.
 
      
#2165 PostWysłany: 31 Sty 2019 15:23 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
Pytałeś o to, gdzie jest napisane, że upgrady zawierają apartamenty, więc Ci odpowiedziałem. To, że jakikolwiek upgrade w HH jest kwestią arbitralną i zależną od konkretnego hotelu, to oddzielna dyskusja, notabene poruszana w co drugim poście w tym wątku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2166 PostWysłany: 31 Sty 2019 17:08 

Rejestracja: 27 Sty 2018
Posty: 242
Zbanowany
@silvershark : to bylo skierowane do ktoregos postu 'pytam sie o suite, bo mi sie nalezy' a to nie jest prawda. Juz wczesniej pisalem ze HH powoli przemienia sie w dobra strone, mam tam teraz Golda bo przestalem nocowac swego czasu w tej sieci z powodu braku sensownych upgradow, widze ze teraz to sie troche zmienilo z tego co pisza tutaj.

Poniewaz moje pobyty w hotelach sa w zasadzie scisle wakacyjne to wybieram tam gdzie dostane wiekszy pokoj a nie tylko 'lepszy widok' tego HH swego czasu nie spelnial a na 100% spelnia to Hyatt oraz stare SPG wiec w nich przebywam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2167 PostWysłany: 03 Lut 2019 15:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
Zgodnie z tym, co piszą w gdyńskim "Ratuszu" (taki nasz lokalny informator vel tuba) tegoroczna akcja "Weekend za pół ceny" odbędzie się od 15 do 17.03, a sprzedaż rozpocznie się 28.02. Jak komuś brakuje jakiś noclegów do statusu, czy do points unlimited, być może będzie okazja, by w miarę tanio uzupełnić zapasy.

Wysłane z mojego telefonu przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2168 PostWysłany: 03 Lut 2019 15:54 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1800
niebieski
Zgadza sie, wiadomo już jakiś czas:

https://polskazobaczwiecej.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2169 PostWysłany: 04 Lut 2019 00:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2714
HON fly4free
Na stronie HH można już rezerwować Hamptona w Poznaniu.
Dostępność od 1.04.2019.
Cena w tym terminie to 258 złotych lub aż 17 000 punktów.
Góra
 Profil Relacje PM off
Enzym lubi ten post.
Enzym uważa post za pomocny.
 
      
#2170 PostWysłany: 04 Lut 2019 08:09 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2199
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Przesadzili z tymi punktami...
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2171 PostWysłany: 06 Lut 2019 15:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
Podaję za LL, że uruchomiono coś, co nazywa się Hilton’s Points Explorer:

http://pointsexplorer.hiltonhonors.com/



Wysłane z mojego telefonu przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
suszek lubi ten post.
7 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#2172 PostWysłany: 07 Lut 2019 11:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2014
Posty: 320
niebieski
Zaktualizowana lista hoteli po 5k i 10k (luty 2019), wg LL

https://loyaltylobby.com/2019/02/06/hil ... uary-2019/
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#2173 PostWysłany: 08 Lut 2019 13:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2191
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
hejo, czy ktoś ma może doświadczenie z Garden Inn na Bali,
gdy wybiore w maywaybenefits piunkty to czy i tak dostanie sniadanie?
kiedys w rzeszowie to działało,
dzieki
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2174 PostWysłany: 08 Lut 2019 14:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
warto próbować, ale ostatnio coraz częściej nie działa.
W październiku w HGI na Bali nie dostałem 750 punktów (choć mam zawsze wybrane w profilu).
Góra
 Profil Relacje PM off
LonDynia uważa post za pomocny.
 
      
#2175 PostWysłany: 08 Lut 2019 21:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 997
W Lloyd's Bank UK jest promocja / 12% cashback na wszystkie Double Tree


Earn 12% Cashback when you spend over £75 on your next stay at either Hilton or Doubletree by Hilton Hotels. Maximum reward £60. Offer expires 28/03/2019 and is valid one time only. Stay must be completed before the offer expiry date. Offer is available globally apart from properties located in the Middle East, Africa & Turkey. Offer excludes bookings made through third party booking sites. Book or reserve a room direct today at Hilton.com. Join Hilton Honors to get free Wi-Fi, earn points and rewards and use digital check-in (separate terms and conditions apply).



oraz 12% na

Earn 12% Cashback when you spend over £75 on your next stay at any property in the Hilton portfolio of brands in the Middle East, Africa or Turkey. Maximum reward £100. Offer expires 30/05/2019 and is valid one time only. Stay must be completed before the offer expiry date. Offer only valid at Hilton properties in the Middle East, Africa or Turkey. Offer excludes bookings made through third party booking sites. Book or reserve a room direct today at Hilton.com. Join Hilton Honors to get free Wi-Fi, earn points and rewards and use digital check-in.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2176 PostWysłany: 08 Lut 2019 23:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Ja mam tylko 8%, widocznie nie zasłużyłam na wiecej. Za to ostatnio mialam 15% na Marriott. Trzeba bylo zaplacic przy check in z góry za pobyt i dodali jeszcze 50 funtow zwrotnego depozytu. Cashback naliczyl sie od calosci, wiec wyszlo jeszcze lepiej.

Cashback za Hiltony jest dość czesto na bytyjskich kartach, Nationwide tez czasami daje. Korzystalam wielokrotnie na obu kartach.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2177 PostWysłany: 10 Lut 2019 18:40 

Rejestracja: 08 Lut 2019
Posty: 2
Cześć,
Czy ktoś może próbował zrobić stay za punkty bez stawienia się w hotelu? Potrzebuję zrobić kilka do challenga i wolałbym spalić na to jak najmniej punktów (np 5k w Turcji zamiast 13k w Warszawie...)... Czy np checkin przez aplikację jest zabezpieczeniem przed 'no show'... oraz czy wiecie czy w przypadku no show w pobycie za punkty jest naliczana jakaś kara finansowa czy tylko przepadają punkty?
(Kiedyś jak leciałem do BRU i miałem nieplanowane nocowanie w Monachium to udało mi się zrobić checkin przez telefon i nic mi nie przepadło (zapłaciłem za wszystkie noce ale nie straciłem rezerwacji ani nie było żadnych kar...)
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2178 PostWysłany: 10 Lut 2019 19:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 997
To zarezerwuj któremu z forumowiczów.
Napisz jaki masz status i że chętnie taka noc za 5k komuś podarujesz. dopiszesz go jako drugiego gościa i on wypocznie a Ty masz nockę zaliczona. A jak hotel za 10k lub wiecej to przez revo mozna kase sibie przeslac lub punkty przez hh
Ja np. Będę na Bali i tam jest Hilton za 5k
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2179 PostWysłany: 10 Lut 2019 20:46 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2190
złoty
@lovenz
Tylko jest za dużo chętnych do dawania, a za mało tych do brania.
Do tego kto brałby noce od kogoś kto robi chalenge (pewnie bez statusu), kiedy nikt nie chce ode mnie z diamondem, gdzie jest śniadanie.

@xonxoff
Gdzieś czytałem, że to nie zadziała. Jedyna możliwość to pogadanie z recepcją. Jak będą chcieli to to zrobią, jak nie to nie.
W hotelach z kluczem elektronicznym, z apki w telefonie, konieczne jest ponoć jednorazowe otwarcie drzwi pokoju.

Najlepiej było by mieć człowieka w recepcji któregoś z hoteli za 5K, żeby nam te noshowy nabijał.
Jak ktoś będzie na Bali to niech zapyta czy jakiś recepcjonista nie chciał by sobie "dorobić" ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2180 PostWysłany: 10 Lut 2019 20:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 997
@tasma to bardzo dziwne bo ja chętnie przyjmę podarunki po 5k a resztę dorzucę że swoich. Tylko jakoś nikt nie chce.
Góra
 Profil Relacje PM off
tasma lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4500 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 225  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group