Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4500 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 225  Następna
Autor Wiadomość
#1601 PostWysłany: 04 Kwi 2018 17:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
digger napisał(a):
Ale mieszacie koledze: pyta o hotele za 10k czyli Hamptona i Garden przy lotnisku, a tu co drugi zachwala Garden przy Wawelu, jak przygluchy dziadek.

Racja... Inna sprawa, że czas płynie nieubłaganie i z tą "przygłuchością" bywa niestety, że się przytrafia :D
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#1602 PostWysłany: 04 Kwi 2018 20:59 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1165
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
lovenz napisał(a):
panowie i tak zapewne nie będę korzystał z basenu bo brak czasu będzie na to, 9.20 mam konsultacje, potem chce zobaczyć karków - trochę bardziej niż z okna autobusu czy pociągu. Spać , rano śniadanie i w drogę. Bardziej byłem zdziwiony że Gold nie ma dostępu do basenu.

a na marginesie , co to jest to DT?


@lovenz jeżeli chcesz zobaczyć karków to lepszy będzie Hampton, to bliżej Nowej Huty tam jest ich znacznie więcej. Sorry nie mogłem się powstrzymać. :D
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1603 PostWysłany: 17 Kwi 2018 15:04 

Rejestracja: 12 Sie 2010
Posty: 67
Loty: 6
Kilometry: 24 047
Jeśli można to szybkie pytanie do osób przerabiajacych min. Hilton Warszawa - potrzebuje pokoj dla trzech osob i czy dobrze rozumiem ze jak zerezerwuje pokoj dla dwoch to ta trzecia bedzie ( powinna byc ) traktowana jako gratisowa ? Czy hotel moze zazadac doplaty do dostawki ? I jak z faktycznym up w Diamond ? Dziekuje za wszelkie sugestie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1604 PostWysłany: 17 Kwi 2018 15:09 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8595
złoty
To, o czym piszesz, nie ma podstaw w regulaminie. Być może tak dostaniesz, ale upewnij się najpierw w hotelu.
Góra
 Profil Relacje PM off
gruby_inversia lubi ten post.
grego74 uważa post za pomocny.
 
      
#1605 PostWysłany: 17 Kwi 2018 15:10 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2199
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
No gratisowa to raczej nie.
Oficjalnie powinienes zaplacic.
Nieoficjalnie popros o upp do suite wtedy 3 osoba na kanapie bez problemu.
Robilem juz w tym hotelu takie rzeczy, jesli chodzi o salonik (wieczorem no problem)i sniadanie to zawsze byla konfiguracja 2 w glownej i 1 nieszczesliwiec w saloniku.
Raz oficjalnie poprosilem o 3 osobe i byla free, a raz zarzadali doplaty to ich olalem i zrobilem jak wyzej.
Status diamond.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
grego74 uważa post za pomocny.
 
      
#1606 PostWysłany: 17 Kwi 2018 15:22 

Rejestracja: 12 Sie 2010
Posty: 67
Loty: 6
Kilometry: 24 047
Dziekuje , czyli nie ma co kombinowac tylko wziąść najtanszy dla trzech i usmiechnac sie o upa ?


Ostatnio edytowany przez Roku, 17 Kwi 2018 15:31, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1607 PostWysłany: 17 Kwi 2018 15:26 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2199
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Sprawdz mniej wiecej jakie jest oblozenie hotelu.
Jesli to weekend i niskie oblozenie wzialbym normalny dla 1 osoby. Napisal o uograde jakby nie pyklo napisabym o to ze bd we trzech wyjatkowo itd.
Jesli giga oblozenie bym sie nie bawil w mailowanie.
Niestety raz skonczylo sie spaniem przezemnie na miekkiej notabene wykladzinie wlasnie przez pelne oblozenie :lol:
Edit
@boots
gorzej jak 3 x faceci ?
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...


Ostatnio edytowany przez gruby_inversia, 17 Kwi 2018 15:29, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#1608 PostWysłany: 17 Kwi 2018 15:28 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8595
złoty
@grego74

Łożka są szerokie, jak weźmiesz king, to spokojnie zmieścisz się razem z dwoma dziewczynami :oops: ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
gruby_inversia lubi ten post.
 
      
#1609 PostWysłany: 17 Kwi 2018 15:34 

Rejestracja: 12 Sie 2010
Posty: 67
Loty: 6
Kilometry: 24 047
-- 17 Kwi 2018 14:33 --

No sęk w tym że juz pyknałem dla dwoch i wyslalem email o trzecia osobe i taką własnie dostalem odp ze albo doplata do dostawki albo zmiana rezerwacji na trzy os i oni w miare mozliwosci wtedy postaraja sie up do suite . Jest to weekend

-- 17 Kwi 2018 14:34 --

No wlasnie heh , gdyby byly dziewczyny to bym sie wogole nie martwil itp :-)

boots napisał(a):
@grego74

Łożka są szerokie, jak weźmiesz king, to spokojnie zmieścisz się razem z dwoma dziewczynami :oops: ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1610 PostWysłany: 17 Kwi 2018 17:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Szykuje się nowa miejscówka, na 99% powinno być za 5k punktów ;) Chytra baba się cieszy :D
Cytuj:
Spółka Unirest, która kupiła zabytkowy pałacyk przy Żeromskiego i budynki dawnej szkoły przy Kilińskiego, chce tam uruchomić czterogwiazdkowy hotel pod marką Hilton Garden Inn. "Spółka widzi potencjał w mieście, w którym obecnie brak jest porównywalnego obiektu, dodatkowym atutem rozbudowa lotniska" - słyszymy od inwestora.

http://radom.wyborcza.pl/radom/7,44313, ... xLokRadImg
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off
tartal lubi ten post.
 
      
#1611 PostWysłany: 20 Kwi 2018 08:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10971
HON fly4free
Marek696 napisał(a):
Witajcie, czy obecnie istnieje jakis aktywny fast track do statusu gold lub diamond? Bede wdzieczny za informacje.

https://www.hiltonhhonors.com/en_US/HHC ... nback-gold
Jest to oferta targetowana, więc nie każdemu zadziała.
Góra
 Profil Relacje PM off
Marek696 uważa post za pomocny.
 
      
#1612 PostWysłany: 20 Kwi 2018 09:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 997
Następne
W Bydgoszczy powstanie hotel Hampton by Hilton.
Na Wyspie Młyńskiej przed budynkiem, w którym powstanie hotel Hampton by Hilton, pojawiła się tablica z wizualizacją obiektu, który za jakiś czas stanie w tym miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1613 PostWysłany: 20 Kwi 2018 11:14 

Rejestracja: 04 Lis 2014
Posty: 114
Loty: 44
Kilometry: 147 937
skrzat napisał(a):
Marek696 napisał(a):
Witajcie, czy obecnie istnieje jakis aktywny fast track do statusu gold lub diamond? Bede wdzieczny za informacje.

https://www.hiltonhhonors.com/en_US/HHC ... nback-gold
Jest to oferta targetowana, więc nie każdemu zadziała.

Czegoś takiego szukałem, wielkie dzięki:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1614 PostWysłany: 20 Kwi 2018 11:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1308
niebieski
lovenz napisał(a):
Następne
W Bydgoszczy powstanie hotel Hampton by Hilton.
Na Wyspie Młyńskiej przed budynkiem, w którym powstanie hotel Hampton by Hilton, pojawiła się tablica z wizualizacją obiektu, który za jakiś czas stanie w tym miejscu.

Historia powstania tego hotelu liczy już pewnie z pięć lat, ale może w ciągu 2-3 się uda. Dobra lokalizacja, przy Wyspie Młyńskiej, tuż nad rzeką. Liczę na to, że będzie w cenie 5k.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1615 PostWysłany: 20 Kwi 2018 19:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
w związku z informacją od @piotrek_ o nowej promocji z zakupem punktów (+100%) zastanawiam się nad zakupem, bo interesujący mnie hotel byłby za punkty kupione w ramach tej promocji tańszy, niż w ramach rezerwacji za pieniądze (którą u nich już mam, ale jest elastyczna). Sęk w tym, że ciągle tylko ciułam te punkty HH i jeszcze za nie nic nie rezerwowałem, więc mam takie dość prozaiczne pytania, na które nie znajduję odpowiedzi:

1) czy rezerwacja za punkty może być anulowana i punkty w takim wypadku wrócą na konto? W warunkach na stronie HH jest przy interesującym mnie pokoju taka - dość dla mnie zawiła - informacja:

Cancellation Policy
Free cancellation before 4:00pm local hotel time on 31 May 2018.
Points will be deducted from your balance and a Reward Certificate will be issued at the time of booking confirmation.
Reward value rates quoted apply and are only valid for arrival date and length of stay shown. A printed copy of this confirmation will include the Reward Confirmation ID required for check-in.
No-shows or cancellations of Reward Stay Reservations outside of the time frame set by the hotel's individual cancellation policy will be charged one night's room and tax at the hotel's Best Available Rate for that date.


Niby rozumiem, co jest napisane powyżej, ale nijak nie widzę tam informacji, co się dzieje z punktami, jeśli anuluję pobyt przed 31.05.2018...

2) czy status (u mnie gold) jest respektowany w przypadku takich rezerwacji na równi z "pieniężnymi"?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1616 PostWysłany: 20 Kwi 2018 19:47 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2199
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
1) Jesli odwolasz w terminie punkty wracaja
2) nie ma znaczenia jaka rezewacja benefity sa
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#1617 PostWysłany: 20 Kwi 2018 19:55 

Rejestracja: 27 Lut 2013
Posty: 79
Loty: 65
Kilometry: 124 210
skrzat napisał(a):
Marek696 napisał(a):
Witajcie, czy obecnie istnieje jakis aktywny fast track do statusu gold lub diamond? Bede wdzieczny za informacje.

https://www.hiltonhhonors.com/en_US/HHC ... nback-gold
Jest to oferta targetowana, więc nie każdemu zadziała.


Jeszcze jest coś takiego: ( instant silver + gold challenge 8dni + diamond 16 dni)
Działa dla kilku firm więc myślę ze email nie jest sprawdzany:
https://www.hiltonhonors.com/HPE
https://www.hiltonhonors.com/Accenture
https://www.hiltonhonors.com/Oracle
https://www.hiltonhonors.com/Microsoft

Ja czekam z rejestracją jeszcze chwilę, żeby zrobić to tuż przed wyjazdem w maju.
Niestety się zagapiłem i mi się Gold zdegradował do Silvera.

Gdyby ktoś skorzystał i zadziałało z e-maila niekorporacyjnego proszę o info.
Góra
 Profil Relacje PM off
Marek696 uważa post za pomocny.
 
      
#1618 PostWysłany: 20 Kwi 2018 20:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10971
HON fly4free
Dla Microsoftu najlepiej zrobić z domeny Outlook.com lub innej darmowej Microsoftu :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1619 PostWysłany: 21 Kwi 2018 21:15 

Rejestracja: 18 Cze 2017
Posty: 23
1 czerwca rusza Hampton Warszawa Mokotów*. Można już robić rezerwacje. Rezerwacje za punkty jeszcze nie działają, ale aplikacja pokazuje stawkę 19000 punktów za noc. Biorąc pod uwagę, że nowego Hamptona od tego lotniskowego dzieli tylko 1,5 km to opcja z punktami wydaje się być bardzo mało atrakcyjna.


--------
*oby nie trafiła im się taka obsuwa jak w Gdańsku Oliwie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1620 PostWysłany: 25 Kwi 2018 22:30 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1800
niebieski
Moze ktos sie skusi?:)Image

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4500 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 225  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group