Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4481 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 225  Następna
Autor Wiadomość
#1241 PostWysłany: 22 Lis 2017 11:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
być może to tylko ja jestem gapa, że o tym nie wiedziałem, ale krótka informacja dla tych, którzy mają na swoim koncie HH różne linie lotnicze, do których zbierają mile za pobyty w Hiltonach...

U mnie są 3 linie: LH, BA i QR. W zależności od promocji, wrzucam czasem jakieś mile do jednego z programów, ustawiając oczywiście w "Preferred Travel Partners" odpowiedni program, jako preferowany. Ostatnio miałem pobyt, który rezerwowałem w momencie, gdy jako preferowany miałem zaznaczony BAEC, ale potem zmieniłem zdanie i jeszcze przed rozpoczęciem pobytu ustawiłem sobie LH. Mimo to, okazało się, że mile (a w zasadzie aviosy) pojawiły się na koncie BAEC, a nie LH. Konsultant wyjaśnił mi, że mile idą zawsze na konto u tego preferowanego partnera, który jest podpięty pod daną rezerwację i sama zmiana ustawień na koncie HH na to nie wpływa. W moim przypadku oznacza to, że jeżeli dokonałem rezerwacji w czasie, gdy preferowanym partnerem był BAEC, to zaliczenie mil do LH byłoby możliwe, gdybym nie tylko zmienił ustawienia na koncie HH, ale również zmienił (zapewne poprzez kontakt z chatem) partnera podpiętego pod tą konkretną rezerwację.
Na szczęście, chodziło tylko o 110 mil, więc problemu nie ma, ale gdyby sprawa dotyczyła jakiejś dużej promocji, które zdarzają się dość regularnie, i doprowadziłoby to do nieuzyskania jakiejś większej puli bonusowych mil, byłoby rozczarowanie.
Tak więc, nauczka dla mnie i dla tych, którzy o powyższych zasadach nie wiedzieli. Swoją drogą, to już drugi raz, gdy zasady naliczania mil lotniczych za pobyty w Hiltonach sprawiają mi trudność w ogarnięciu :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#1242 PostWysłany: 22 Lis 2017 12:29 

Rejestracja: 30 Maj 2017
Posty: 91
tropikey napisał(a):
zmienił (zapewne poprzez kontakt z chatem) partnera podpiętego pod tą konkretną rezerwację.


Sprawa ćwiczona wielokrotnie, ostatnio dwa weekendy temu w Conrad Istanbul - partner milowy zaznaczony jest na karcie meldunkowej - wystarczy poprosić obsługę podczas check-in o zmianę na właściwy program, do którego chcemy mile za dany pobyt zaliczyć. Minuta na zmianę, nowa karta meldunkowa z odpowiednim programem i po problemie.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#1243 PostWysłany: 22 Lis 2017 12:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Dzięki, będę wiedział w przyszłości, jak to załatwić :)

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1244 PostWysłany: 22 Lis 2017 22:15 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 558
Loty: 119
Kilometry: 254 856
niebieski
BusinessClass napisał(a):
Minęło mi właśnie 26 dni od wysłania maila ws status match. Pisać skargę, że nie odpisują, czy jeszcze czekać?


Status Match złożony przez stronę właśnie został zatwierdzony. Czekałem koło tygodnia.

PS. Czy ktoś ma pomysł jak dobić 350 punktów?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1245 PostWysłany: 22 Lis 2017 22:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Taka ciekawostka zwiazana z punktami:
1. Anulowalam rezerwacje za 58K i punkty nie wrocily po 24h, wiec polaczylam sie z chatem i dali mi te 58K punktow recznie. Potrzebowalam jej, zeby dokonac ponownej rezerwacji, ktora anulowalam tylko po to, zeby zmienic 1 dzien na 2 dni.
2. Za jakis czas punkty oddaly sie same, ale system zabral je ponownie.
3. Za kolejny tydzien system zabral mi te same punkty i nagle bylam -58K na koncie.
4. Dwa tygodnie, 3 chaty, zeby odzyskac te punkty. Po drodze obiecywano szybkie rozwiazanie problemu i takie tam.

Co do zbierania mil, to pamietajcie, ze Iberia ma limit 1000 mil na rezerwacje, wiec lepiej nie wlaczac naliczania tam mil dla rezerwacji powyzej pewnej ceny calkowitej.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1246 PostWysłany: 25 Lis 2017 22:27 

Rejestracja: 07 Cze 2016
Posty: 331
Loty: 107
Kilometry: 181 798
gdanszczanka76 napisał(a):
Mam takie zapytanie. Zgłosiłam w hotelu zepsuty termostat klimatyzacji.
Mimo obniżenia temperatury ,rosła ona po kilku godzinach o 10 stopni.
Musiałam wstawać w nocy i ją wyłączać ,oraz otwierać okno.
W sumie tak z 4 razy. Nad ranem obudziłam się z bólem czaszki i ogólnym niewyspaniem,
(moja przyjaciółka twierdzi ,że tak wygląda kac :? )
a czekała mnie długa konferencja w pracy.
Napisałam też do menagera hotelu i zostałam przeproszona za tę '''niedogodność" :lol:
Okazało się ,że w tym pokoju dalej jest ten problem . Czy można jakoś wyegzekwować
od hotelu by to naprawili ? Czy w Hamptonie nie powinno być gwarancji satysfakcji ,a z tego powodu
zwrotu kasy zapłaconej za pokój?

@gruby_inversia coś podpowiesz w tym temacie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1247 PostWysłany: 25 Lis 2017 23:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 889
niebieski
@gdanszczanka76
Opisz sytuacje na HiltonHonors@hilton.com. Centrala przekieruje Twoją reklamacje do hotelu i od nich powinnaś się spodziewać odzewu w celu wyjaśnienia tematu. Gdy nie dojdziecie do kompromisu to wracamy do punktu nr 1.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1248 PostWysłany: 28 Lis 2017 03:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Aga_podrozniczka napisał(a):
Taka ciekawostka zwiazana z punktami:
1. Anulowalam rezerwacje za 58K i punkty nie wrocily po 24h, wiec polaczylam sie z chatem i dali mi te 58K punktow recznie. Potrzebowalam ich, zeby dokonac ponownej rezerwacji, ktora anulowalam tylko po to, zeby zmienic 1 dzien na 2 dni.
2. Za jakis czas punkty oddaly sie same, ale system zabral je ponownie.
3. Za kolejny tydzien system zabral mi te same punkty i nagle bylam -58K na koncie.
4. Dwa tygodnie, 3 chaty, zeby odzyskac te punkty. Po drodze obiecywano szybkie rozwiazanie problemu i takie tam.

Moja saga punktowa ma ciag dalszy. Dzisiaj zalogowalam sie i mam o 58K punktow za duzo. Te co mi oddali sa na liscie pod nazwa: POINT DEDUCTION ERROR BONUS, ale te dodatkowe w ogole nie widnieja tam, tak samo jak poprzednie automatyczne zabieranie i oddawanie. Poczekam az system sam dojdzie do wniosku, ze cos jest nie tak. A jak nie, to bede miala bonus od HH.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1249 PostWysłany: 28 Lis 2017 03:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2015
Posty: 215
Aga_podrozniczka napisał(a):
A jak nie, to bede miala bonus od HH.

Gruby bonus :)
Niestety z moich doświadczeń, ale nie na taką skalę :) , to jednak po jakimś czasie to ogarniają.
Czego Tobie nie życzę!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1250 PostWysłany: 28 Lis 2017 09:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
A niech sobie zabieraja, wczesniej walczylam bo bylam na grubym minusie i nie chcialam miec problemow z rezerwacjami. Jak teraz zabiora, to nie ma problemu.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1251 PostWysłany: 02 Gru 2017 00:39 

Rejestracja: 29 Lip 2017
Posty: 99
Hej jadę na kilka dni do Krakowa. Nigdy nie spałem w żadnym Hamptonie. Jak to jest z benefitami jako Diamond? Cokolwiek można uzyskać? Pytałem o pokoje jakie są to podobno prawie wszystkie mają po 23 m2?:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1252 PostWysłany: 02 Gru 2017 00:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 739
niebieski
W Hampton nie dostaniesz żadnych benefitów. Mają tam jedna wielkość pokoi, a jeśli będzie dostępność, to otrzymasz pokój z sofą zamiast fotela.

Z MyWayBenefits możesz jedynie wybrać 250 punktów lub voucher na napój i przekąskę z minibarów na recepcji.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off
invasion lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#1253 PostWysłany: 02 Gru 2017 00:48 

Rejestracja: 29 Lip 2017
Posty: 99
Dzięki wiec noc spędzam w Hamptonie aby rozdziewiczyc markę i uciekam do DBT :):)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1254 PostWysłany: 02 Gru 2017 12:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 776
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
@Reciu w Hamptonie są trzy większe pokoje tzw. corner'y, ale raczej nie dostaniesz do nich upgrade z racji tego, że zazwyczaj są zarezerwowane. Natomiast jako Diamond otrzymasz możliwość skorzystania z basenu w DT.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1255 PostWysłany: 02 Gru 2017 13:32 

Rejestracja: 29 Lip 2017
Posty: 99
Były coronery wolne ale pani kłamała że są zajęte a potem powiedziała że mi nie da bo nie. Ucieklem do DBT i jak zawsze nie pozalowalem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1256 PostWysłany: 03 Gru 2017 20:08 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 324
Do której jest otwarty salonik w Hilton Warszawa? Seans Gwiezdnych Wojen w Sadyba Mall mam na 19:00 i po 18:00 raczej nie zdążę zjeść czegokolwiek i nie wiem czy nastawić się na coś po powrocie czy lepiej zjeść coś na mieście.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1257 PostWysłany: 03 Gru 2017 20:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1551
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Zjedz coś na mieście. Do 20 jest jedzenie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Pacik76 lubi ten post.
Pacik76 uważa post za pomocny.
 
      
#1258 PostWysłany: 03 Gru 2017 21:59 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
Dostalem maila z ofertą upgrade, ktoś miał z tym do czynienia? Da się to ogarnąć noclegami za punkty czy konieczne sa pełnopłatne pobyty?

Załączniki:
upgrade gold hilton.JPG
upgrade gold hilton.JPG [ 60.37 KiB | Obejrzany 631 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1259 PostWysłany: 03 Gru 2017 22:04 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
do wszistkich challange i SM zawsze bez problemu liczyly sie noclegi za punkty.
watpie aby tym razem bylo inaczej!
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1260 PostWysłany: 03 Gru 2017 22:08 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
@gruby_inversia

wczytuje sie w zasady i widze cos takiego, noclegi za pkty tez sa uwazane jako "paid" czy maja inna nazwe?:(

Załączniki:
zapis hilton.JPG
zapis hilton.JPG [ 10.16 KiB | Obejrzany 617 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4481 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 225  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group