Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4481 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 225  Następna
Autor Wiadomość
#1141 PostWysłany: 16 Paź 2017 14:07 

Rejestracja: 13 Lip 2016
Posty: 79
Queen Accessible Room - można chyba tylko zarezerwować jeśli nie ma dostępnych innych pokojów. W innym przypadku jest dostępny tylko dla osób niepełnosprawnych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#1142 PostWysłany: 16 Paź 2017 14:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Mozna bez problemu rezerwowac pokoje dla niepelnosprawnych, a potem w komentarzach zaznaczyc, ze nie musi byc dla niepelnosprawnych. Moga przerzucic do innego pokoju jak bedzie dostepny. W ktorym kraju chca wiecej za 2 osoby, zwykle to tylko Japonia i pare innych miejsc, a wszedzie indziej sa takie same ceny. W przypadku Diamond, to i tak nie ma znaczenia.

indy napisał(a):
Jesli chodzi o Conrada to zwroc uwage na rodzaj pokoju "Two double bed deluxe room with sea view" - jest czesto najtanszy ze wszystkich (pomimo, ze dopiero 4-5 na liscie posortowanej po cenie w AEDach). Bede w nim nocowal na poczatku listopada za 41tys pkt za noc.

To bedzie moj pierwszy pobyt w tym hotelu wiech chetnie sie o nim wypowiem ale dopiero po powrocie :)

Sprawdzilam dzisiaj ceny w Dubaju i Conrad spadl do 55tys punktow, najtanszy jest ten pokoj, o ktorym piszesz, a Corner jest za 58tys. Problem jest taki, ze moje punkty nie dodadza sie do konta przez kolejne 10 dni. Na razie mam tylko na jeden nocleg, wiec tyle zarezerwuje.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
indy lubi ten post.
 
      
#1143 PostWysłany: 19 Paź 2017 13:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
wierciu napisał(a):
Czy mogę zarezerwować pokój jednoosobowy i pojawić się w dwie osoby?

Tak.
Cytuj:
...I teraz pytanie czy w takim razie jest szansa na upgrade do King czyli tego normalnego pokoju i czy druga osoba będzie mogła pojawić się normalnie bez dopisywania jej.

Tak, ale przeniesienie zalezy od dostepnosci pokoi i checi pracownika FD.
Tak.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1144 PostWysłany: 20 Paź 2017 10:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
Czy ktoś z Was próbował ostatnio status match z Accora do Hiltona? Mam platynę w Le Club i zastanawia mnie, czy jest sens do Hiltona pisać ws golda. Oczywiście znam tę stronę o status match, pytam tutaj bo do Forumowiczów mam większe zaufanie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1145 PostWysłany: 20 Paź 2017 10:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1152
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Dwóch moich znajomych dostało Diamenty w HH tylko pokazując platynę accora. Więc mierz wysoko ;) Gold w hiltonie jest dla nowych za 4 noclegi z popularnych fasttracków, a jak poszukasz to i za 3 będzie. Powodzenia!
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
BusinessClass lubi ten post.
BusinessClass uważa post za pomocny.
 
      
#1146 PostWysłany: 20 Paź 2017 10:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7341
HON fly4free
A w drugą stronę to też działa?

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1147 PostWysłany: 20 Paź 2017 10:22 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Nie
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#1148 PostWysłany: 20 Paź 2017 10:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1152
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Ogolnie accor nie akceptuje żadnych requestów o statusmatch. Za wyjątkiem Fairmont President Club, ale kto to ma...
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#1149 PostWysłany: 24 Paź 2017 00:55 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 325
niebieski
Gdzie się wysyła reklamację na pobyt w hotelu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1150 PostWysłany: 24 Paź 2017 09:39 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
@wierciu
Jesli chcesz zgłosić brakujący stay/punkty korzystasz z formularza.
Jesli chcesz poskarżyć sie na warunki itp itd. Napisz najpierw do hotelu. Jesli hotel nie zaproponuje ci nic co by cie satysfakcjonowało lub nie odpisze w ogole napisz na jeden z tych adresów (najlepiej zamieszczając korespondencje z hotelem):

Image
Podaj imię, nazwisko i numer konta, date, numer, miejsce rezerwacji.
Wtedy moze sprawę uda sie załatwić w jednym e-mailu.

Chyba ze jestes diamond no to jest specjalny e-mail wielokrotnie podawany w tym temacie.

Podaj więcej szczegółów to pomoge.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1151 PostWysłany: 24 Paź 2017 11:55 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 325
niebieski
Jestem Diamond. Hotel DT w Wenecji. Dokładnie sam hotel i pobyt opiszę w dziale o opisach. Ale w skrócie, potworny smród w pokoju i brak możliwości zamiany pokoju bo jest pełne obłożenie. Porwane zasłonki, i lamka nocna poklejona taśmą. A do tego nie dostałem ciastek przy check in bo przy meldowaniu o 2 w nocy nie wydają ciastek o czym pierwszy raz słyszę bo i w DT Warszawa i DT Milan meldowałem się wsrodki nocy i dostałem ciastka.


Ostatnio edytowany przez michzak, 24 Paź 2017 13:38, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off
tartal lubi ten post.
 
      
#1152 PostWysłany: 24 Paź 2017 12:36 

Jeżeli zamierzasz tam kiedykolwiek wrócić, to napisz najpierw do hotelu. Istnieje spora szansa, że w obawie przed karą finansową wymierzaną przez Hiltona za niewłaściwą obsługę gościa o statusie Diamond manager spróbuje załatwić sprawę polubownie.
Jeżeli jednak nie masz zamiaru tam wracać, to pisz śmiało do Hiltona
Góra
 PM off
wierciu lubi ten post.
 
      
#1153 PostWysłany: 24 Paź 2017 13:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Dokladnie tak jak pisze @volcano. Czesto mozna otrzymac sporo punktow od korporacji ale tez niejednokrotnie przy reklamowaniu zlej obslugi, badz stanu hotelu dostawalem -50% zwracane na karte kredytowa. Rekalmacje do Managera hotelu. Dziala zarowno w Marriott jak i Hilton :-)
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wierciu lubi ten post.
 
      
#1154 PostWysłany: 25 Paź 2017 18:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
apadlo napisał(a):
Dwóch moich znajomych dostało Diamenty w HH tylko pokazując platynę accora. Więc mierz wysoko ;) Gold w hiltonie jest dla nowych za 4 noclegi z popularnych fasttracków, a jak poszukasz to i za 3 będzie. Powodzenia!
Podpowiesz cos więcej ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1155 PostWysłany: 25 Paź 2017 19:18 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 325
niebieski
jaco027 napisał(a):
Rekalmacje do Managera hotelu.


Niestety manager się wypiął i napisał, że nie może mi zaproponować nic więcej po za tym, że jak wrócę kiedyś do ich hotelu to dostanę puszkę ciastek i wręczy mi je osobiście :) Widać, że nie interesuje ich klient indywidualny bo hotel żyje głównie z konferencji i grup które tam walą. Podczas mojego 3 dniowego pobytu co chwilę przyjeżdżały autokary z ludźmi. Hotel cały czas miał 100% obłożenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1156 PostWysłany: 25 Paź 2017 19:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1152
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Przykładowa oferta: http://loyaltylobby.com/2017/03/26/hilt ... days-2017/
Jak nie spelniasz warunków uczestnictwa, a się zapiszesz, to.. pogrożę Ci palcem, bo hilton nie zrobi nic a golda dostaniesz :)
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1157 PostWysłany: 25 Paź 2017 19:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
@wierciu
No to reklamacja do korporacji z prosba o punkty.
Z 10000 powinno wpasc minimum... a jak @Aga_podrozniczka kiedys opisywala, dostala bodajze 30000 za braki pomaranczowych szamponow podczas kilku pobytow :-) Tez cos okolo 10000 dostalem za taki brak pomaranczowego :-)
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1158 PostWysłany: 25 Paź 2017 21:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Ale ja nie mialam reklamacji o te braki plynu do kapieli, zapytalam sie zwyczajnie czy to nowy standard, ze hotele lotniskowe ich nie oferuja, zeby wiedziec na przyszlosc. Punkty mi dali tak zupelnie z zaskoczki.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1159 PostWysłany: 26 Paź 2017 00:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Jak widac czasami korpo daje lekka reka, a czasami za 'legitimate claim' ciezko cos uzyskac.
Sam mialem sytuacjem gdzie za promo z zeszlego roku 5K pts za kazdy pobyt nie dali mi punktow za ani jeden. Kilkanascie maili bylo potrzebnych aby jednak uznali (jak na razie sami z siebie jakas 1/3 pobytow), co do reszty musze im jeszcze udowodnic swoje wlasne pobyty wysylajac potwierdzenia platnosci/faktury...strasznie upierdliwe.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1160 PostWysłany: 26 Paź 2017 15:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
xtradexp napisał(a):
W temacie przelewów z Hiltona moja ciekawa historia, próbowałem w zeszłym tygodniu dwukrotnie przelać jednego dnia pkt, ale nie schodziły z konta, więc spróbowałem przelać na konto innego członka rodziny (to był trzeci przelew) też nie przeszedł i kolejny na pierwszego. Łącznie cztery przelewy, doszedł trzeci.

Po otrzymanych pkt nagle Hilton zamknął wszystkie trzy konta.

Na chacie tylko info, żeby się kontaktować z hhfraudprotection, napisałem dwie wiadomości zero odpowiedzi. Na infolinii nic nie wiedzą, nawet ile to może potrwać.

Jak sie skonczyla ta historia? Na Forum FT ten temat ma nowy watek, bo wyglada na to, ze zamykaja kolejnym osobom za prawidlowe przelewy punktow.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4481 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 225  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group