Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4491 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 225  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 16 Lut 2016 17:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
To z watku o WA NYC, na temat HGI:
" My personal opinion is that the strongest Hhonors brand in NYC is HGI. There are several good ones, very new and with arguably nicer finishes than the more "upscale" brands of Hilton, Conrad, and WA. You will get a hot breakfast as an Hhonors elite, something that the "upscale" properties don't give you. And you will potentially save hundreds of dollars. So if you are spending your own money, that is my suggestion to you."
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
jaco027 lubi ten post.
 
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#102 PostWysłany: 16 Lut 2016 22:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2327
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Akurat mój Hampton na Manhattanie był tragiczny :P Raczej będę omijał Hamptony jak ognia.


Ostatnio edytowany przez Roku, 18 Lut 2016 23:51, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 16 Lut 2016 23:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 1987
Loty: 112
Kilometry: 141 978
srebrny
Stare Hamptony w USA to nie jest super brand ;)

Nowe, już na całym świecie, mają jeden, fajny standard.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 17 Lut 2016 09:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Nie udalo mi sie dowiedziec dlaczego nie ma zelu pod prysznic, dostalam standardowa odpowiedz i punkty w ramach rekompensaty. Zupelnie nie to, czego sie spodziewalam.

"Thank you for contacting Hilton Guest Assistance. My name is Tijuana. It will be my pleasure to assist with the inadequate supplies during your stay, at all 3 locations in December.

I would like to express my sincere apologies for falling short of our commitment to extend a rewarding experience due to inadequate supplies during your stays. In an effort to make amends for your experience, a total of 30,000 points have been posted to your Hilton HHonors account. The Voice of our Customers is critical to ensuring our guests receive a rewarding experience when staying at the Hilton Portfolio of Brands. Thank you for bringing this concern to our attention. No further compensation will be given."
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#105 PostWysłany: 17 Lut 2016 11:16 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Dziwne, jesli dają rekompensatę to znaczy ze jednak żel powinien być i przyznają sie ze hotel wprowadza klientów w błąd... Ciekawe czy jakbyś napisała do hotelu to odpisali by ci dlaczego uważają ze mogą dawać tylko mydło?
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 17 Lut 2016 11:33 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1850
srebrny
luziczek napisał(a):
Stare Hamptony w USA to nie jest super brand ;)

Nowe, już na całym świecie, mają jeden, fajny standard.


Generalnie sieciówki, które w Polsce i EU są niezłe (jak np. Hilton) w US są często bardzo starymi hotelami, które wymagają bardzo gruntownego remontu. Nikt się tym zbytnio nie przejmuje i w klasyfikacji wewnętrznej danych sieciówek nadal są one wysoko. Generalnie zawsze jak jestem w US to nawet drogi Hilton jest bardzo średni w stosunku do tego samego Hiltona za podobne pieniądze w EU.

BTW - w Embassy Suites w Dallas też nie było w styczniu żelu. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 17 Lut 2016 11:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4088
HON fly4free
Jest to konsekwencja tego, że te hotele w USA były budowane często 30-40 lat temu w "swietnych" latach 70-80-90 i do dzisiaj służą. A infrastruktura budynku juz jest zmęczona. Tak jest nie tylko w hilton ach ale też w marriottach. A "u nas" te hotele są często nowe i nie mają więcej niż kilka lat, więc nie tylko design ale i koncept budynku jest nowszy. Nawet w przypadku przejmowania starych po PRLowskich budynkow/hoteli przechodziły one prawie zawsze generalny remont. Ot i z tąd różnica...
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
luziczek lubi ten post.
 
      
#108 PostWysłany: 17 Lut 2016 11:48 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1850
srebrny
dokładnie i nikt się tym w US nie przejmuje (niestety), zarówno poziom cen, jak i obłożenie jest wysokie.
Generalnie zmierzam do tego, że jadąc do US nie można nastawiać się na super warunki, nawet w znanych markach, bo standard zazwyczaj będzie niższy, choć pokój większy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 17 Lut 2016 12:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4088
HON fly4free
Jeżeli ktoś nie chce niższego standardu w USA, niż ma w Polsce, to rozwiązaniem są wojaże po Azji. Tam standard najlepszych sieciowek jest przeważnie jeszcze lepszy niż w EU. Wynika to znowu z tego ze wiele hoteli byli niedawno budowanych. Pisza o tym wiele na FT, a sam intensywnie to testowałem ostatnio i potwierdzam w 100%. Zas po dodaniu o niebo lepszej obsługi juz wiem gdzie będą następne wyjazdy niesluzbowe ;-)
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#110 PostWysłany: 17 Lut 2016 12:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Potwierdzam, Azja to jest to :-) Mam nadzieje, ze Conrad Tokio bedzie rownie dobry jak Conrad HKG.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 17 Lut 2016 13:06 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Ale Azja to Japonia, Chiny, czy też Tajlandia i Malezja lub Emiraty, Iran?Azja to dość duży, mocno zróżnicowany kontynent

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 17 Lut 2016 13:13 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
W Iranie hiltona nie ma od czasów rewolucji :D
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 17 Lut 2016 13:51 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Oj wiem wiem, ale wiadomo co chciałem przekazać - która część Azji ma takie nowe fajne hotele?
Góra
 Profil Relacje PM off
gruby_inversia lubi ten post.
 
      
#114 PostWysłany: 17 Lut 2016 15:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4088
HON fly4free
Sorry za OT na wątku dot. Hiltona, ale ostatnio testowałem Indonezje, Malezje, HongKong i Macau z Marriottem i właściwie wszystkie hotele były powyżej średniej z USA i niektóre powyżej średniej EU.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 16 Mar 2016 17:02 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Czy ktos spotkał sie z sytuacja ze w hiltonie w Warszawie na Grzybowskiej po przyjsciu około 18:40 w saloniku przez 30 minut nie było najpierw na ciepło nic oprócz ryżu, pózniej jak juz był kurczak to nie było talerzy a bułeczek nie mogłem doprosic sie przez godzinę ? Jest to normalna praktyka tam? Napisałem mail do hotelu o wyjaśnienia mam nadzieje ze tym razem odpowiedzą a nie tak jak ostatnio musiałem interweniować w HHonours bo nie mogli przez tydzień odpisac na jednego maila...
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 16 Mar 2016 17:22 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 447
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
@gruby_inversia obawiam się że to standard u nich. Byliśmy w ostatni piątek oraz 3 tygodnie wcześniej i przy obłożeniu poniżej 50% brakowało dosłownie wszystkiego, nie tylko potraw, ale sztućców i szklanek. Widelce rozeszły się w kilka minut po rozpoczęciu serwisu by później pojawiać się po kilka sztuk.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 16 Mar 2016 17:24 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Dokładnie identyczna sytuacja. Alkohol był tylko szklanek tez nie było... Istny DRAMAT
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 16 Mar 2016 18:48 

Rejestracja: 03 Wrz 2015
Posty: 311
Zbanowany
Przepraszam ale czego sie spodziewaliscie jesli narozdawali TYLE czlonkostwa i to topowego ??
Takie wlasnie skutki taniej ceny hotelu plus nalot HHonors ;) - to samo czeka SPG jak wejda w motloch Marriotta.
Góra
 Profil Relacje PM off
zbyhu lubi ten post.
 
      
#119 PostWysłany: 19 Mar 2016 00:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 1987
Loty: 112
Kilometry: 141 978
srebrny
Jakoś inne hotele w sieci Hilton nie mają takich problemów. Ostatnio niestety Hilton na Grzybowskiej to równia pochyła w dół :/ Gorzej, że ściąga za sobą warszawskie DT...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 19 Mar 2016 01:10 

@luziczek Hilton na Grzybowskiej to H. na Grzybni już od paru lat. Byłem tam po raz pierwszy w 2013 i było kiepsko. Oczywiście porównując z innymi Hiltonami 5* (wtedy jeszcze była to piątką). No ale zawsze można, na pocieszenie, wyskoczyć do Biedronki w tym samym pasażu. Kupić Vipa i wrócić.
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4491 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 225  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group