Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4481 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 225  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 16 Lut 2016 00:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 600
Kilometry: 704 073
srebrny
zmiana nastąpiła chyba w czerwcu.

Eligibility for all on-property HHonors benefits, including complimentary Internet and MyWay benefits such as complimentary snacks and beverages, complimentary continental breakfast and space-available upgrades, requires a confirmed reservation made through one of the following channels:

Any official direct Hilton Worldwide hotel brand or HHonors website (for example, HHonors.com, Hilton.com, Hampton.com, etc.),
Hilton Reservations & Customer Care phone line (1-800-HHonors or local Hilton reservations office),
Hilton HHonors or Hilton mobile application,
Directly at a hotel in the Hilton Worldwide portfolio, or
Through an IATA accredited retail travel agent professional ("Travel Agent") booking through a Hilton Worldwide channel or the following Global Distribution Systems: Amadeus, Apollo/Galileo, Worldspan and SABRE.

On-property benefits are not awarded in the following circumstances:

Reservations booked through a non-Hilton Worldwide-direct booking channel or a non-designated GDS, third party website or any other channel,
Rates available on "opaque" websites where the hotel brand and specific hotel are not known until the booking is made, or
Third party hotel packages or travel packages not booked through one of the eligible channels.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
#82 PostWysłany: 16 Lut 2016 00:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Ktos zauwazyl, ze nie daja plynu do mycia - shower gel w niektorych Hiltonach? Nie wiem czy to jakas nowa oszczednosc, czy to standard niektorych hoteli przylotniskowych? Zdarzylo mi sie juz 3 raz z rzedu (od grudnia 2015) i akurat wszystkie 3 hotele przy lotniskach, 2 w USA, 1 w UK. Wiem, to nie problem HHonors tylko ogolnie sieci, ale nurtuje mnie to.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 16 Lut 2016 10:02 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
@Aga_podrozniczka nie było żadnych przyborów toaletowych czy brakowało tylko żelu do mycia?
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 16 Lut 2016 10:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
@Aga_podrozniczka - potwierdzam, to chyba jakas wieksza regularnosc - to samo mialem w tym tygodniu w Hilton Dublin Airport - wszystko oprocz shower gel ;-)
A wracajac do braku przywilejow przy rezerewacji przez OTA - to wlasciwie Hilton wyrownal do czolowki innych seci hotelowych, ktore nie daja nic (albo prawie nic) od dawna jesli nie rezerwuje sie poprzez ich oficjalne kanaly. Aczkolwiek Marriott mnie kilka razy zaskoczyl pozytywnie przez ostatnie 2 lata, bo nawet jak sie nie nalezy (te same zapisy w T&C), to w Vegas, LA i kilku innych miejscach w EU dostalem przywileje...wiec chyba co siec to troche inaczej i wiele zalezy tez od danego hotelu.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 16 Lut 2016 10:27 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
luziczek napisał(a):
Punktów nie dostaniesz na pewno ale benefity faktycznie czasami są uznawane. Zależy od hotelu. Zrobiłbym tak jak sugeruje poprzednik - napisał ładnego maila do hotelu.

no i mieliscie racje, punktow oczywiscie nie dostalem a szkoda bo rezerwacja byla za jakies 1200 dolcow
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 16 Lut 2016 11:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Sa kosmetyki, ale bez shower gel, spotkalam sie z tym w: San Diego, Gatwick, Seattle. Wszystko hotele lotniskowe, ne bylam ostatnio w zadnym nie lotniskowym Hiltonie, wiec nie wiem. Sprawdzilam, ze w Gatwick bylam pod koniec listopada 2015 i wtedy pierwszy raz to zauwazylam.
_________________
Carpe Diem.


Ostatnio edytowany przez Aga_podrozniczka, 16 Lut 2016 11:56, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 16 Lut 2016 11:47 

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 204
niebieski
@jaco027. Jeszcze w listopadzie były wszystkie kosmetyki. Ale widać że sieć zaczęła oszczędzać. Podobny case od dawna jest ze wstawkami powitalnymi w DT Wawa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 16 Lut 2016 11:55 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
W nie lotniskowym DT Warszawa w weekend walentynkowy wszystko było na swoim miejscu... Z ciekawości zapytam czy kontaktowaliscie sie z recepcja o uzupełnienie tego braku? Ewentualnie czy pod prysznicem były dozowniki z płynem?
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 16 Lut 2016 11:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Pytalam sie o to w San Diego, powiedzieli, ze nie maja i tak ma byc. Jest mydlo i masz uzywac mydla w kostce. Napisze do Hiltona zapytac sie czy to ich nowe udogodniene. Pomijam to, ze od lat opakowania z kosmetykami kurcza sie.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 16 Lut 2016 12:04 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Mydło w kostce!? Ostatnio tek miałem ale w 3* hotelu w Czechach :oops: w zyciu bym nie pomyślał ze cos takiego moze byc w Hiltonach... Moim zdaniem sprawa jak najbardziej do supportu, chociaż przeglądając różnice miedzy pokojami(nie przypomnę sobie teraz gdzie) była wzmianka o kosmetykach.... Jesli to nowa polityka to ktos strzela sobie w stopę... Juz niech lepiej powstawiaja dozowniki z żelami pod prysznic, wtedy oszczędza na opakowaniach, a ja nie bede musiał sie przejmować czy mam żel pod prysznic :D
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 16 Lut 2016 12:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Mi podobna sytuacja zdarzyła się w Garden Inn w Rzeszowie. Byłem przekonany, że to przeoczenie, potem zapomniałem zapytać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 16 Lut 2016 12:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Napisalam oficjalne zapytanie do Hiltona, ale pewnie nie beda sie spieszyc z odpowiedzia.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 16 Lut 2016 12:19 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
W rzeszowskim Hiltonie nocowałem ostatnio przeszło dziewięć miesięcy temu, wtedy jeszcze z kompletem kosmetyków.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 16 Lut 2016 12:30 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
Odnośnie honorowania przywilejów - wiadomo, że wszystko zależy od danego hotelu.
Jak widać, że jakiś hotel ściśle przestrzega zasad i nie robi odstępstw nawet dla stałych gości i przy niewielkim obłożeniu, to nie należy tam rezerwować przez OTA.
Albo rezerwujemy bezpośrednio albo tupiemy nogami i wybieramy inny hotel lub inną sieć, gdzie nam się bardziej opłaca.
W Warszawie jeśli już wiadomo, że Hilton nie daje benefitów, to lepiej wybrać Radissona, gdzie dla Goldów dają upa do biznesu z darmowym śniadaniem. Nie ma co prawda saloniku, ale przykładowo jak się złapie rezerwacje 2for1 na weekend, to nic tego nie przebije.
A wracając do warszawskiego Hiltona - też w styczniu miałem tam pobyt z brakiem benefitów i podobnie jak u @Adam Harry rezerwacja przez expedię była przypisana do konta Diamond. Pobyt z dziećmi, więc nie było opcji rezygnacji ze śniadania (choć przy zameldowaniu powiedziałem, że póki co śniadanie niepotrzebne). W restauracji okazało się, że nr pokoju (z wyraźnie zaznaczonym opisem Diamond) jak najbardziej jest na liście i płacić dodatkowo nic nie trzeba. Myślę, że nie jest to jednorazowy błąd, tylko taki ichni "bug". Nie chce im się widocznie tworzyć listy dla statutowych, którzy rezerwują przez OTA. Mam nadzieję, że nikt z hotelu tego wątku nie czyta i ewentualnej dziury nie zamkną. Warto więc sprawdzać jak to jest rzeczywiście rano na miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 16 Lut 2016 14:52 

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 204
niebieski
I zrozum tu politykę sieci, która najpierw na prawo i lewo rozdaje diamondy ze SM, a potem oszczędza na żelu pod prysznic...

Nie po to cały zeszły rok polowałem na 30 pobytów do diamonda żeby teraz nie mieć się czym umyć pod prysznicem... ;(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 16 Lut 2016 15:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Przedwczoraj w Hiltonie w Warszawie był komplet kosmetyków. Nawet sobie domówiłem 2 żele extra, bo kolejną nockę miałem w Doubletree, a ich kosmetyków nie lubię :D

Może to jakieś przejściowe problemy w produkcji? :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 16 Lut 2016 16:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Jako, ze z sieci Hiltona zaczalem korzystac intensywniej dopiero od ostatniego udanego SM do Dimonda, ktos moze poradzi...
Mam dobre ceny na najblizszy pobyt w NYC na Manhattanie zarowno w sieci Marriott'a (preferowanej), jak i widze jeszcze nizsze ceny za Hampton Inn, Double Tree i Garden Inn. W tym pierwszym z tego co widze chyba nie ma sniadan dla Dimond - chyba ze jest w standardize(?). W pozostalych dwoch brandach sniadania sa w opcji dla Dimaond. Czy ktos z Was korzystal moze z wymienionych hoteli w NYC I moze to potwierdzic i cos ew. napisac odnosnie jakosci i ew. benefitow? Dzieki.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 16 Lut 2016 17:22 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Jeżeli chodzi o hampton inn to sniadanie w tej sieci jest dla wszystkich za darmo, sprawdź dokładnie na stronie internetowej hotelu bo moze cos sie zmieniło ale watpię.
Jesli chodzi o upgrade itd poszperaj tutaj
opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1522,51560
Na pewno beda jakieś opinie z NY ;)
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
jaco027 lubi ten post.
 
      
#99 PostWysłany: 16 Lut 2016 17:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
jaco027 napisał(a):
Jako, ze z sieci Hiltona zaczalem korzystac intensywniej dopiero od ostatniego udanego SM do Dimonda, ktos moze poradzi...
Mam dobre ceny na najblizszy pobyt w NYC na Manhattanie zarowno w sieci Marriott'a (preferowanej), jak i widze jeszcze nizsze ceny za Hampton Inn, Double Tree i Garden Inn. W tym pierwszym z tego co widze chyba nie ma sniadan dla Dimond - chyba ze jest w standardize(?). W pozostalych dwoch brandach sniadania sa w opcji dla Dimaond. Czy ktos z Was korzystal moze z wymienionych hoteli w NYC I moze to potwierdzic i cos ew. napisac odnosnie jakosci i ew. benefitow? Dzieki.

Jak poczytasz FlyerTalk i opinie o roznych hotelach w NYC, to polecaja te, ktore sa nowe. Z tego co pamietam, to kilka DT i HGI jest nowych i polecano je, zamiast zwyklych Hiltonow. Moim zdaniem HGI jest najbardziej zblizony do Hiltona, potem DT, a z Hampton Inn korzystam w ostatecznosci, ale to nie znaczy, ze jest zly czy tragiczny.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
jaco027 lubi ten post.
 
      
#100 PostWysłany: 16 Lut 2016 17:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Dzieki za info o Hamptonie i FT. Niestety nie ma we wskazanym watku info o interesujacych mnie hotelach na Manhatanie... :-( (juz wczesniej sprawdzilem)
Faktycznie FT moze pomoc...
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4481 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 225  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group