Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4481 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 225  Następna
Autor Wiadomość
#1541 PostWysłany: 15 Mar 2018 11:42 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Kontaktowałeś się z wystawcą karty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#1542 PostWysłany: 15 Mar 2018 12:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1435
srebrny
Nie kontaktowałem się biorąc pod uwagę, iż próbowałem kartami - getinem, revolutem, mbankiem, bzwbk, kantorem aliora i raiffem i wszędzie pojawia się ten sam komunikat więc jakoś nie chce mi się wierzyć że problem leży po stronie banku tym bardziej że blokady się pojawiają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1543 PostWysłany: 15 Mar 2018 12:32 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Proponuję , żebyś się jednak skontaktował - wyjaśnisz wtedy przyczynę problemu. Nie musi leżeć po stronie banku, ale zapewne go poznasz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1544 PostWysłany: 15 Mar 2018 12:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1435
srebrny
Zadzwoniłem do kantoru aliora gdzie poinformowali mnie, że te transakcje są w blokadach i oczekują na potwierdzenie dojścia do skutku transakcji ze strony sprzedawcy w przypadku braku takiego potwierdzenia blokada wygaśnie do dwóch tygodni. Wiec dalej wiem że nic nie wiem poza tym co już podejrzewałem - problem nie leży po stronie banku. :evil:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1545 PostWysłany: 15 Mar 2018 14:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
chester0 napisał(a):
Hey może ktoś miał podobny problem i znalazł rozwiązanie próbuję kupić punkty w obecnej promocji, ciągle pojawia mi się ten sam komunikat "Error: There was a problem with your credit card information. Please try again, or try a different card." mimo użycia szeregu różnych kart ciągle to samo support oczywiście jest bezradny niby z moim kontem HH wszystko jest ok odsyłają raz do points.com a raz do wystawcy karty. Points.com też oczywiście nie znalazł żadnego błędu i według nich problemem jest karta. Trochę już mi ręce opadają jak czytam korespondencję od nich. Ktoś ma jakieś pomysły? Myślałem, że to ma związek z tym, że nie mogę też transferować z tego konta punktów jednak nie poruszałem tego tematu w korespondencji z supportem mając na uwadze przypadki blokowania kont na amen opisane na FT. Blokady na kartach oczywiście się pojawiają i wiszą sobie przez tydzień później tak więc nie jest to raczej kwestia kart.


Ja miałem kiedyś ten sam problem. Dopiero chyba 5 karta mi zadziałała (niestety obciążana w PLN). Nie wiem o co chodzi, ale najwidoczniej mają jakieś problemy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1546 PostWysłany: 15 Mar 2018 15:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1435
srebrny
A pamiętasz może z jakiego banku zadziałała?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1547 PostWysłany: 15 Mar 2018 15:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Niestety nie. Ogólnie to dziwna sprawa z tymi błędami. Nie wiem od czego to w końcu zależy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1548 PostWysłany: 15 Mar 2018 16:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
A propos błędów...

Mam taką sytuację, że (jak wspominałem nieco wyżej) miałem pobyt w Hamptonie w Oliwie, który na skutek nadgorliwości recepcji został anulowany w nocy, gdy pojawiłem się w hotelu dopiero rano (o czym uprzedzałem, że może się tak stać i co zostało przez hotel zaakceptowane). Recepcja starała się to jakoś naprawić i chyba coś się tam namieszało, bo suma punktów na moim koncie co prawda wzrosła, tak jakby punkty za ten pobyt zostały naliczone, ale w historii mojej aktywności ten pobyt w ogóle się nie pojawił (co gorsze, jest w anulowanych). Nie widać również szczegółowego rozliczenia tych punktów, które narosły.

Korespondowałem w tej sprawie z hotelem, który z kolei kontaktował się z centralą. Po kilku takich wymianach maili, dziś do hotelu przyszła odpowiedź z HH, do której załączyli screen z ich systemu, na którym faktycznie widać, że pobyt jest zaliczony i jest również wyszczególnienie punktów. U mnie jednak nadal nic takiego nie ma (choć jest pozycja z milami M&M przyznanymi - zapewne - za ten pobyt). Najwyraźniej zatem jest tak, że w systemie u nich wszystko gra, ale z niewiadomych względów moje konto nie odzwierciedla zapisów w systemie HH.

Na razie się tym nie przejmuję, ale mam nadzieję, że nie będę musiał do tego tematu wracać w maju, gdy dojdzie do rozliczenia aktualnej promocji. Gdyby bowiem ten pobyt nie został zaliczony do promocji, nie będę miał 5 pobytów dających bonusowe 10000 punktów. Poczekamy, zobaczymy...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1549 PostWysłany: 15 Mar 2018 17:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4547
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Za Johnem O - day rates kwalifikują się do obecnej promocji. Nie szukałem specjalnie, ale w Bukareszcie na pewno są dostępne.
W Warszawie też - od 10-18 jeśli przysługuje late check out to nawet można się najeść (napić) w saloniku (jeśli przysługuje przy day rate)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1550 PostWysłany: 15 Mar 2018 19:44 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2183
złoty
A day rates liczą się jako pobyty do statusu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1551 PostWysłany: 15 Mar 2018 20:04 

Rejestracja: 30 Paź 2014
Posty: 78
chester0 napisał(a):
Hey może ktoś miał podobny problem i znalazł rozwiązanie próbuję kupić punkty w obecnej promocji, ciągle pojawia mi się ten sam komunikat "Error: There was a problem with your credit card information. Please try again, or try a different card." mimo użycia szeregu różnych kart ciągle to samo support oczywiście jest bezradny niby z moim kontem HH wszystko jest ok odsyłają raz do points.com a raz do wystawcy karty. Points.com też oczywiście nie znalazł żadnego błędu i według nich problemem jest karta. Trochę już mi ręce opadają jak czytam korespondencję od nich. Ktoś ma jakieś pomysły? Myślałem, że to ma związek z tym, że nie mogę też transferować z tego konta punktów jednak nie poruszałem tego tematu w korespondencji z supportem mając na uwadze przypadki blokowania kont na amen opisane na FT. Blokady na kartach oczywiście się pojawiają i wiszą sobie przez tydzień później tak więc nie jest to raczej kwestia kart.


Używając kartu kantoru walutowego miałem ten sam komunikat. Przeszło z kartą USD TMobile Bankowe (popłuczyny po dawnym Alior Sync, ale wciąż darmowe i dowolną ilością pobierania gotówki z bankomatów). Dziwne bo to obecnie ten sam bank w sumie czyli Alior.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1552 PostWysłany: 15 Mar 2018 20:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
tasma napisał(a):
A day rates liczą się jako pobyty do statusu?

W przeszlosci korzystalam i zaliczylo mi pobyt.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
tasma uważa post za pomocny.
 
      
#1553 PostWysłany: 16 Mar 2018 01:37 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7862
HON fly4free
jeśli nie było dotąd, to słynny Hilton Salalah "cichaczem" podrożał z 5 k do 10 k. za noc
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
#1554 PostWysłany: 16 Mar 2018 14:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Razem z wieloma innymi hotelami za 5K. Dlugi watek o tym na FT.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1555 PostWysłany: 16 Mar 2018 15:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1991
srebrny
Szkoda Salalah, przyjemny hotel za 5k, dobrze że udało mi się skorzystać przed podwyżką :)
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1556 PostWysłany: 17 Mar 2018 10:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1435
srebrny
Informacyjnie po długich bojach udało się rzutem na taśmę wczoraj :D oczywiście problem był po stronie points.com ale dopiero za którymś razem udało się natrafić na kompetentnego konsultanta, który temat załatwił w 2 h , co nie zmienia faktu, że transferować punktów dalej nie mogę :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1557 PostWysłany: 17 Mar 2018 15:33 

Wczoraj w Krakowie ponoć była noc kabaretowa i najwidoczniej nastrój udzielił się pracownikom DT, sąsiadującego z Tauron Areną.

DT Krakow, status gold. Upgradu brak, ale to nie stanowi problemu. Ręczne wypełnianie karty meldunkowej też przeżyłem. Lecz kiedy recepcjonistka poinformowała, że jest to rezerwacja bez śniadania, to lekko zdębiałem. Widząc moje zaskoczenie, pani poinformowała, że to nie problem i mogę sobie śniadanie dokupić.

PS a jak tylko zdjąłem ubrania, to do pokoju wparowała mloda dziewczynka z listem powitalnym, w którym to GM informował, iż "our experienced talents are here for you 24/7". Niestety, zanim skończyłem czytać, to tej utalentowanej, lecz lekko zmieszanej widokiem niekompletnie ubranego gościa już nie było w pokoju
Góra
 PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
#1558 PostWysłany: 18 Mar 2018 19:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1435
srebrny
A jednak naprawa poza możliwością kupowania przywróciła mi także możliwość transferowania punktów wprawdzie z poślizgiem ale szczęśliwie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1559 PostWysłany: 24 Mar 2018 19:21 

Rejestracja: 04 Lis 2014
Posty: 114
Loty: 44
Kilometry: 147 937
Witajcie, czy obecnie istnieje jakis aktywny fast track do statusu gold lub diamond? Bede wdzieczny za informacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1560 PostWysłany: 24 Mar 2018 19:59 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Golda możesz kupić na ebayu - i potem go utrzymać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4481 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 225  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group