Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4481 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 225  Następna
Autor Wiadomość
#1041 PostWysłany: 01 Sie 2017 22:53 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1842
HON fly4free
Do znawców hiltonowej polityki: w pewnym hotelu DoubleTree by Hilton, jest pokój "twin guest room", z dwoma dużymi łóżkami za 97 euro. Jego oferta wyskakuje tylko gdy zaznaczę nie więcej niż 2 osoby na pokój. Tymczasem mam plan podróżować w zestawie rodzinnym 2+2 (dzieci 9 i 10 lat). Gdy wpiszę 2 adults i 2 children oferta wskazuje na "family guest room", ale co dziwne, jest w nim tylko jedno duże łóżko i w drugim pomieszczeniu jakaś sofa. Cena istotnie wyższa 140 euro. Tak wygląda to, jeśli sprawdzać ze strony secure3.hilton.com Gdyby o to samo zapytać zaczynając na stronie http://www.doubletree.com -> http://www.hiltonhotels.com/pl_PL/ i wpisując 2+2, oferta wskazuje "twin guest room", gubiąc po drodze 2. dzieci. PYTANIE: czy w pokoju "twin guest room", tym tańszym, oficjalnie oznaczonym jako dla 2 dorosłych, będzie się mogła zameldować cała rodzina? :) (Family policy niby mówi o bezpłatnym pobycie dzieci do 12 r.ż.).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#1042 PostWysłany: 01 Sie 2017 23:01 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Jesli strona mowi ze dzieciaczki do 12 roku zycia za darmo śpią, To w dowolnym pokoju jesli dzieci beda spały z wami w lozku możesz spokojnie brać dwie osoby (lub nawet jedna jesli masz status).
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
man4business uważa post za pomocny.
 
      
#1043 PostWysłany: 01 Sie 2017 23:21 

Rejestracja: 04 Wrz 2013
Posty: 191
Loty: 18
Kilometry: 72 648
Jeżeli zarezerwujesz z oferty 2+2 to dzieci mają zagwarantowane osobne łóżko (sofę). Jeżeli zarezerwujesz pokój dla 2 osób to dzieci mogą spać na Waszym łóżku/łóżkach. Od kilku lat podróżuję z 2 dzieci (obecnie 9 i 7 lat) i zawsze w sytuacji o jakiej piszesz wybierałem tańszą opcję pokoju 2-osobowego. Nigdy nikt nie robił z tego tytułu problemów. Co więcej kupując śniadanie dla 2 osób dorosłych zawsze zabieram swoje dzieci i również nie ma problemów. Dla świętego spokoju proponuję zapisać się do programu lojalnościowego - niezależnie od statusu lojalny klient jest traktowany lepiej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
man4business lubi ten post.
man4business uważa post za pomocny.
 
      
#1044 PostWysłany: 02 Sie 2017 08:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 601
Kilometry: 704 684
srebrny
temat dzieci w hotelach Hilton był tu wałkowany wielokrotnie - sugeruję użyć opcji "szukaj". To jest temat dotyczący programu lojalnościowego a nie "Dyskusja ogólna - pytania związane z podróżowaniem"
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Luke1976 lubi ten post.
 
      
#1045 PostWysłany: 07 Sie 2017 22:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Widzialam ostatnio duzo postow o wlamaniach na konta Hiltona i kradziezy punktow. Pozmieniajcie sobie hasla jak uzywacie takiego samego gdzies indziej albo na bardziej skomplikowane.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1046 PostWysłany: 09 Sie 2017 20:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Czy wiecie może jak zmienić target głupich mailingów i ofert od Hiltona? Pierwsze noclegi w ramach programu miałem rzeczywiście w USA i teraz cały czas mam głupie oferty na tanie noclegi w Ameryce Północnej, które zupełnie mnie nie interesują.

Swego czasu była fajna promocja targetowana na Europę, ja w tym czasie dostałem jakąś gównianą z USA. Mam już ochotę dodać maile od nich do spamu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1047 PostWysłany: 09 Sie 2017 21:43 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1403
Loty: 214
Kilometry: 377 962
srebrny
Ja mam niestety to samo, w Ameryce Północnej jak na razie nie byłem i nie wybieram się, a ciągle dostaje maile o okazjach w Phoenix :D
Góra
 Profil Relacje PM off
sobo lubi ten post.
 
      
#1048 PostWysłany: 10 Sie 2017 00:01 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
A jak coś jest ciekawego, to nie informują, przykładowo o tym:
http://www.hiltonhawaiianvillage.com/ro ... suite-sale
Może ktoś skorzysta, bo to jednak nie 20%, a niby 50% ...
Suite Sale
For 72 hours only, save BIG on our most popular Suites. Get 50% off and make your stay even more unforgettable.
BOOK BETWEEN: Monday August 7, 2017 @ 8am HST - Thursday August 10, 2017 @ 8am HST
STAY BETWEEN: August 27-October 31, 2017
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1049 PostWysłany: 20 Sie 2017 21:33 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 325
niebieski
Cześć. Mam pytanie o płatność za rezerwację. Zrobiłem rezerwację na hotel w Wenecji na październik. Już następnego dnia próbowali mi pobrać całość kwoty za pobyt. Do rezerwacji i opłacania mam inną kartę niż do korzystania na codzień. I jak próbowali pobrać kasę za pobyt to nie było wystarczających środków. Minęło 6 dni od tej próby i nie dostałem żadnej od Hiltona, że płatność nie udana ani w rezerwacjach nie mam info, że anulowana. Przelałem środki na pokrycie całej rezerwacji ale nic nadal nie pobrali. Czy oni będą jeszcze próbowali pobrać środki czy już będzie płatność w hotelu? A może już jest anulowane?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1050 PostWysłany: 20 Sie 2017 22:35 

Rejestracja: 16 Kwi 2014
Posty: 111
Raczej po nieudanej próbie będą prosić o płatność po przyjeździe . Warto napisać do hotelu i dopytać
Góra
 Profil Relacje PM off
pasta lubi ten post.
 
      
#1051 PostWysłany: 20 Sie 2017 23:42 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Nie anulują bez kontaktu z toba.
Jesli sie nie odezwiesz najprawdopodobniej nikt sie do ciebie nie zgłosi tylko zapłacisz w hotelu. Ja ostatnio na pusta karte nawet zastałem otwarta linie kredytowa wiec nie ma sie czym martwić. Natomiast jesli chcesz zaplacic to napisz do hotelu ze moga pobrać pieniadze. To zależy juz tylko od ciebie :D
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1052 PostWysłany: 21 Sie 2017 07:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 601
Kilometry: 704 684
srebrny
Zazwyczaj po nieudanych próbach wysyłają maila z prośbą o przesłanie ważnej karty kredytowej do płatności (czasem wysyłają też wzór formularza autoryzacyjnego) w ciągu 24 lub 48h (w przeciwnym wypadku anulują rezerwację). Niektóre hotele nie wysyłają nic a przy check-in lub check-out informują że próbowali bezskutecznie pobrać kasę z konta i proszą o płatność. Nigdy nie anulują ci tej rezerwacji bez żadnego kontaktu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1053 PostWysłany: 21 Sie 2017 09:52 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 325
niebieski
Super. To już się nie martwię. Dzięki za szybką pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1054 PostWysłany: 21 Sie 2017 10:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
wierciu napisał(a):
Cześć. Mam pytanie o płatność za rezerwację. Zrobiłem rezerwację na hotel w Wenecji na październik. Już następnego dnia próbowali mi pobrać całość kwoty za pobyt. Do rezerwacji i opłacania mam inną kartę niż do korzystania na codzień. I jak próbowali pobrać kasę za pobyt to nie było wystarczających środków. Minęło 6 dni od tej próby i nie dostałem żadnej od Hiltona, że płatność nie udana ani w rezerwacjach nie mam info, że anulowana. Przelałem środki na pokrycie całej rezerwacji ale nic nadal nie pobrali. Czy oni będą jeszcze próbowali pobrać środki czy już będzie płatność w hotelu? A może już jest anulowane?

To byla zwrotna czy bezzwrotna rezerwacja? Pytam, bo w USA zaczeli pobierac za zwrotne i jestem ciekawa czy ktorys hotel w Europie tez tak zaczal robic.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1055 PostWysłany: 21 Sie 2017 10:48 

Rejestracja: 24 Paź 2014
Posty: 238
Loty: 59
Kilometry: 128 088
z polskich hoteli nawet czasem dzwonią. na początku "przygody" z Hiltonami bardzo mnie zdziwiło, kiedy robiłem rezerwację, a hotel autoryzację dopiero później. na karcie mam limity na transakcję moto ustawione na 0zł, a oni w ten sposób później obciążają kartę, ale zawsze mail albo telefon był i ustalenia, żeby:
- obciążyć jeszcze raz tę kartę,
- podać nową kartę,
- zapłacić przy meldunku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1056 PostWysłany: 23 Sie 2017 10:57 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 445
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
pawelos napisał(a):
Czy w DT Warszawa, przyznają aktualnie dostęp do saloniku dla goldów ?
Zadzwoniłem do hotelu. Powiedziano mi, że według obłożenia. Jeśli nie ma dużo osób z dostępem do saloniku to dają.


@pawelos zawsze mówią, że według obłożenia, to chyba tak żeby człowiek czuł się lepiej. Znajomi nie dostali dostępu kiedy w saloniku było 8 osób (podczas wieczornego serwisu) z czego 4 osoby stanowiła nasza grupa.

Gdyby ktoś miał inne doświadczenia jako gold w DT Waw i salonik to proszę o info (zaznaczcie jaki pokój rezerwowaliście - najtańszy king czy king deluxe oczko niżej niż executive).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1057 PostWysłany: 31 Sie 2017 17:53 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 324
Wrzuciłem dzisiaj screeny z Accora na stronę Sm Hiltona. Pierwszy duży ze statusem i nr Klienta, a drugi mniejszy z pobytami w tym roku (30 noclegów). Dobrze zrobiłem, czy jednak mailowo to zrobić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1058 PostWysłany: 31 Sie 2017 21:40 

Rejestracja: 29 Lip 2017
Posty: 99
potwierdzam, że Goldów w DBT Warszawa traktują jak kupe i przestali dawać saloniki.. bo nie - i chodź miejsca są to i tak nie dają więc nocleg na Skalnicowej tak, ale tylko jako Diamond. Jeszcze za czasów Golda bardzo chamsko mnie traktowali, dopiero kiedy zacząłem przygodę jako Diamentowy zmiana o 180%. Może warto ich zbojkotować za takie kategoryzowanie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1059 PostWysłany: 31 Sie 2017 21:57 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
A dlaczego bojkotować?
Maja do tego pełne prawo. Szkoda ze zmienili politykę, natomiast zeby ich bojkotować to bez sensu. Zreszta- oni i tak mieli by to w 4 literach bo dla nich liczą sie duze grupy konferencyjne i wycieczki z Izraele USA i Azji.
Jak chcesz miec dostęp do saloniku z goldem, wez o jeden stopień wyższy pokoj niz normalnie- wtedy dostaniesz salonik.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1060 PostWysłany: 31 Sie 2017 22:05 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 10
Nowość z Hamptona na Dąbskiej w Krakowie - darmowy wstęp na basen w DoubleTree dla osób ze statusem Diamond...

Wysłane z mojego SM-G318H przy użyciu Tapatalka
_________________
Using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4481 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 225  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group